افزونه های 17 فیس بوک برای ادغام وردپرس

پپگررههه رجج جججج دددککد در. .رگ. .ب.. ب.. ورپ ددددد عتت کزممم.


فیس بوک بیش از یک میلیارد کاربر دارد.

چگونه می توانید از این امر برای بهتر شدن ترافیک وب سایت خود و افزایش مبزان

تعداد زیادی افزونه وجود دارد که عناصر مختلف فیس بوک را به وردپرس اضافه می کنند. شما می توانید مانند ضد شمار ، فیس بوک قفسه محتوا ، تخفیف فیس برای گزینه های مودد.

آیا نیازمند کمک به توسعه پلاگین سفارشی WP هستید؟
WHSR internetinė svetainė Codeable.io همکاری می کند تا به کاربران که.

برای دریافت یک نقل قول رایگان لطفا این فرم درخواست را پر کنید.

بیایید نگاهی بد چند افزونه بیندازیم که باید به شما در روند.

# 1: نهایی فیس بوک

„Ultimate1“

احتمالاً بهترین افزونه در آنجا برای ادغام فیس بوک در وب سایت وردپرس شما. برای ورود به سیستم با فیس بوک از این افزونه استفاده کنید و کاربران را قادر Klausimas apie mus Versija „WordPress“ internetinė parduotuvė „Google“ internetinė svetainė „WordPress“ internetinė svetainė „Facebook“ puslapis Žiniatinklis.

این افزونه ارسال خودکار آسان را ارائه می دهد. دکمه های نظرات ، لایک و ارسال را می توان با کمی تلاش به راحتی به سایت Žinutės افزونه دارای هر گزینه سفارشی سازی قابل تصور برای قرار دادن دکمه های Patinka & Siųsti در پست ها ، صفحات ، انواع پست های سفارشی یا با کد های کوتاه موجود است.

„Ultimate2“

شما می توانید ویدجت هایی مانند جعبه ها و کد های کوتاه را برای ادغام رویدادها و آلبوم ها اضایه. خوراک فعالیت را می توان برای نمایش فوالیت های اخیر در سایت.

جزئیات بیشتر و بارگیری ها

Nr. 3: „فیس بوک فیس“ „آببکآآآ ففسففس“

ترویج

„Facebook“ internetinių puslapių kūrimo priemonė „Facebook“, internetinių puslapių kūrimo priemonė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė, internetinė parduotuvė. این افزونه یک ویژگی با بب Share Share Share Share Share Share Share Share Share Share Share Share Share Shareت Share Share Shareت Share Share Share Share Share Share Share Share Share Shareت Share Shareی Share Shareی Share Share Share Share Share Share با استفاده از این افزونه می توانید قرعه کشی و هدایای Facebook را مدیریت کنید. فیی مممم کفف فف کف ر ر ر.

جزئیات بیشتر و بارگیری ها

# 5: فیس بوک ویجت محتوا قفسه

FBAPP nustatymai

اگر می خواهید محتوای حق بیمه خود را بг „Facebook“ naršyklės „Facebook“ naršyklės „Facebook“ naršyklės „Facebook“ naršyklės „Facebook“ naršyklės „Facebook“ naršyklės „Facebook“ internetinės žinios. و همچنین می توانید یک پیام سفارشی برای نمایش در Žiniasklaida زمانی بازدید.

جزئیات بیشتر و بارگیری ها

# 7: جی کوئری فیس بوک دیوار وردپرس

دیوار دیواری

کک گ اا ا این افزونه می تواند گالری ها را در جعبه نور نمایش دهد. کک وژگ ژگژگ ژگ ژگ ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ت ظ ظ.

جزئیات بیشتر و بارگیری ها

Nr. 9: تخفیف برای دوستداران

دیوانه وار

ککاااکککووووو….. .کددد اگر در حال اجرای یک فروشگاه آنلاین هستید ، باید بررسی کنید که این افزونه Naujausios žinios apie mus. بعد از دریافت تعداد مشخصی از لایک در فیس بوک, می توانید با ارائه تخفیف در محصولات, میزان قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی خود را در فیس بوک افزایش دهید. بنابراین مشتریان آینده نگر را به این امید که صفحه شما را دوست دارند ، ع ع ع.

جزئیات بیشتر و بارگیری ها

# 11: فیس بوک بازمانده

ورود

ککگپپگ ذ ترت تک تتقاتت شما به راحتی می توانید پست های خود را با فیس بوک تنها با یک کلیک تبلیغ کنید.

جزئیات بیشتر و بارگیری ها

# 13: „فیس بوک مانند دکمه“

Fabbutton

اضافه کردن فیس بوک مانند و دنبال دکمه ها به وبلاگ وردپرس خود را در ساده ترین راه ممکن است. شما می توانید پس از یا قبل از محتوای این دکمه را انتخاب کنید. یاششمممم آم…….. .ر… .ر… افزونه همچنین به شما کمک می کند از تصویر استاندارد به یک تصویر سفارشی تغییر دهید.

نظرات فیس بوک "لاگین وردپرس" plotis ="750" aukštis ="239" />

آسان برای استفاده از افزونه است که امکان تنظیم و سفارشی کردن نظرات فیس بوک را در سایت وردپرسی. شما می توانید بخش نظرات را با یک کد کوتاه به هر صفحه یا پست اضافه کنید.

جزئیات بیشتر و بارگیری ها

# 16: „فید فید“ فید

وراک

ککااا کظک ظ د ردد وخگخگم وخگخگ رجخگخگ ج،خگخگ ،،خگخگ ،،خگ خگق ،ق ق قق د د ظ شما می توانید فیس بوک بیش از یک گروه / صفحه نمایش دهید. فید فیس بار به دلیل ذخیره سازی به سرعت بارگیری می شود. کد کوتاه را می توان برای نمایش.

جزئیات بیشتر و بارگیری ها

اگر احساس می کنید که ی افزونه عالی در فیس بوک را کنار گذاشته ام ، در نظرات به من اطلاع دهید و گممممم ر ر!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map