30 populiariausių „WordPress“ papildinių pagal atsisiuntimų skaičių 2016 m

Naudojimo statistika rodo, kad „WordPress“ yra populiariausia turinio valdymo sistema (CMS) šiandien. Turėdamas daugiau nei 26% viso žiniatinklio, jis yra aiškiai mėgstamas tinklaraštininkų, internetinių dizainerių ir internetinių verslininkų.


Nors yra pakankamai priežasčių pasirinkti „WordPress“ norint parašyti knygą, mes sutelksime dėmesį tik į vieną komponentą, kuris daro CMS ypatingą – daugybę papildinių, kurie svetainių kūrimą palengvina ir linksmina..

Žemiau yra trisdešimt dažniausiai atsisiųstų ir įvertintų papildinių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti kurdami ir talpindami „WordPress“ svetainę:

1. „JetPack“

Apsilankykite internete: WP-PageNavi

„WP-PageNavi“ leidžia tinkinti „WordPress“ svetainės puslapių nuorodas. Tačiau tai reikalauja pakeisti keletą bitų kodo per Išvaizda > Redaktorius nustatant.

wp-pagenavi

3. „WordFence“ sauga

Apsilankykite internete: susisiekite su 7 forma

Kontaktų forma 7 yra paprastas ir lankstus papildinys, leidžiantis greitai sukurti kontaktų formas naudojant HTML. Tada galite įterpti šias formas į bet kurį puslapį naudodamiesi trumpuoju kodu.

kontaktinė forma-7

5. „WooCommerce“

Apsilankykite internete: „Google XML Sitemaps“

„Google XML Sitemaps“ yra būtinas SEO papildinys, padedantis interneto tikrinimo įrenginiams naršyti jūsų svetainę ir indeksuoti jos puslapius.

xml

7. WP Super talpykla

Apsilankykite internete: „Yoast SEO“

„Yoast SEO“ yra populiarus papildinys, galintis padėti optimizuoti puslapį. Tai padeda nustatyti problemas, kurti svetainių schemas ir pateikti rekomendacijas, kurios gali pagerinti jūsų svetainės reitingą.

mielės

9. Tikrai paprastas CAPTCHA

Apsilankykite internete: Akismet

„Akismet“ yra dar vienas papildinys, galintis padėti išvengti šlamšto. Jis automatiškai nuskaito ir filtruoja visus šešėlinius komentarus, kad juos būtų galima peržiūrėti rankomis.

akismet

11. „Google Analytics“, sukurta „MonsterInsights“

Apsilankykite internete: „SiteOrigin“ puslapio kūrimo priemonė

„SiteOrigin Page Builder“ papildinių žodžiai pridedant vilkimo ir nuleidimo sąsają puslapio redagavimo priemonėje. Norėdami sutaupyti laiko, galite sukurti naują puslapį nuo pat pradžių arba naudoti iš anksto sukurtą išdėstymą.

puslapių kūrėjas

13. Dublikatas

Apsilankykite internete: Atkurkite miniatiūras

Atkurti miniatiūras yra patogus įrankis, galintis atkurti visas miniatiūras, kurias reikia nusiųsti į jūsų mediją. Tai naudinga, jei neseniai pakeitėte miniatiūrų nustatymus iš „Nustatymų“ > Žiniasklaida.

atsinaujinti

15. Clef dviejų veiksnių autentifikavimas

Apsilankykite internete: „UpdraftPlus“

Jei nesate tikri, įsitikinkite, kad turite atsarginių kopijų, kurios padės atsigauti po netikėtų problemų. Naudodami „UpdraftPlus“ galite lengvai sukurti arba suplanuoti automatines atsargines kopijas, kad padidintumėte saugumą.

updraft

17. Išjungti komentarus

Apsilankykite internete: „Black Studio TinyMCE“ valdiklis

Naudodami „Black Studio TinyMCE“ valdiklį, galite lengvai pridėti turtingą tekstą, medijos priedus ir kitus turinio elementus šoninėse juostose..

juoda

19. Meta slankiklis

Apsilankykite internete: „Ninja Forms“

„Ninja Forms“ įdiegia „drag and drop“ formos rengyklę į savo „WordPress“ diegimą. Tai patogus vartotojui įskiepis, galintis padėti jums kiekvieną žingsnį.

ninja-formos

21. Trumpieji kodai

Apsilankykite internete: „Breadcrumb NavXT“

Naudodami „Breadcrumb NavXT“ savo lankytojams galite pateikti naršymo nuorodas, kad jie galėtų lengviau nustatyti, kur jie yra. Įdiegę turite įklijuoti paprastą „div“ kodą ten, kur norite parodyti pėdsaką.

duonos trupiniai

23. WP Smush

Apsilankykite internete: WP Mail SMTP

„WP Mail SMTP“ leidžia naudoti SMTP ir pasiekti išplėstines svetainės el. Pašto funkcijos parinktis. Norėdami naudoti papildinį, eikite į „Nustatymai“ > El. Paštas iš prietaisų skydelio. Taip pat galite siųsti bandomąjį el. Laišką, norėdami patikrinti, ar jūsų konfigūracija veikia.

el

25. „WP-Optimize“

Apsilankykite internete: vaizdų valdiklis

Šis paprastas papildinys leidžia jums sukurti ir naudoti vaizdinius valdiklius savo svetainėje. Šie valdikliai automatiškai suderina ir keičia dydį net mobiliuosiuose įrenginiuose. Taip pat galite pridėti pavadinimą, aprašą ir nuorodą, kad jie būtų interaktyvesni.

vaizdo valdiklis 27. „TablePress“

Apsilankykite internete: Renginių kalendorius

Įvykių kalendoriaus papildinys leidžia kurti interaktyvius renginių, tokių kaip akcijos, vakarėliai ir seminarai, puslapius. Tiesiog užpildykite vaizdinę sąsają ir užpildykite informaciją bei paskelbkite įvykį.

renginiai-kalendorius

29. WP priežiūros režimas

Apsilankykite internete: Vartotojo vaidmenų redaktorius

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ turi penkis vartotojo vaidmenis – administratorius, redaktorius, autorius, bendradarbis ir abonentas. Vartotojo vaidmenų redaktorius leidžia modifikuoti kiekvieno vartotojo tipo teises. Jūs taip pat galite laisvai kurti naujus vaidmenis su unikaliais leidimais.

vartotojo vaidmens redaktorius

Išvada

Naudodami „WordPress“ papildinius, tokiose svetainėse, kurias galite sukurti, yra begalinės galimybės. Nepamirškite planuoti iš anksto, kad jūsų svetainės komponentai sudarytų bendrą, darnią patirtį. Šiame įraše galite rasti daugiau įskiepių, kurie gali padėti optimizuoti konversijas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map