5 labākie kalendāra spraudņi WordPress

WordPress vietnes izveidošana ir progresīvs process. Jums vienmēr jāmeklē jaunas iespējas un uzlabojumi, kas var virzīt jūsu zīmolu uz augšu.


Viena īpaša iezīme, kuru ne vienmēr atrodat vietnēs, kuras darbina ar WP, ir tiešsaistes kalendārs. Parasti tos izmanto tiešsaistes rezervēšanai un pasākumu pārvaldībai, taču paziņojumu izplatīšanai varat izmantot arī kalendāra spraudņus. Protams, tos var pievienot arī to estētiskās vērtības dēļ.

Kā vienmēr, jums ir jāpievērš īpaša uzmanība, integrējot jaunus spraudņus savā WordPress vietnē. Tas nozīmē, ka šeit ir saraksts ar pieciem labākajiem kalendāra spraudņiem, to funkcijām un to, kāpēc tie būtu jāizmanto:

1. Pasākumu kalendārs

Vietne: http://wp-events-plugin.com/ – Cena: Bezmaksas / 75 USD par 1 vietni

Funkcionalitātes un daudzpusības ziņā Pasākumu kalendārs un Pasākumu pārvaldnieks ir gandrīz līdzvērtīgi. Galvenā atšķirība ir tā, ka Event Manager ir sarežģītākas notikumu reģistrācijas un rezervēšanas funkcijas, bez nepieciešamības pēc papildinājumiem.

Notikuma pievienošana, izmantojot notikumu pārvaldnieku, ietver līdzīgas darbības ar notikumu kalendāru. Neatkarīgi no identiskā izvēlnes izkārtojuma, to saskarnes redaktoram ir arī gandrīz tieši līdzīgas.

Lai lapā parādītu kalendāru, jums būs jāizmanto īss kods, kas līdzīgs: [notikumu_kalendārs pilns = ”0” long_events = ”1”]. Papildinformāciju par Event Manager saīsinātajiem kodiem un to izmantošanu kalendāra konfigurēšanai varat atrast šajā rokasgrāmatā viņu oficiālajā vietnē.

Ievērojamas funkcijas:

 • Bezmaksas Atkārtoti Notikumi – Pasākumu pārvaldnieks ļauj iestatīt atkārtotus pasākumus, nemaksājot par premium versiju.
 • Rezervācijas informācijas panelis – Vēl viena Event Manager priekšrocība ir iebūvētais rezervāciju informācijas panelis. Tas ļauj pārraudzīt un pārvaldīt visus notikumu rezervējumus vienuviet.
 • Dziļa pielāgojamība – Visbeidzot, notikumu pārvaldniekā ir daudz iestatījumu, kas ļauj jums konfigurēt kalendāra darbību un izskatu. Viss no attēlu izmēriem līdz iesniegšanas ziņojumiem ir pilnībā rediģējams no “Notikumi” > ‘Iestatījumi.’

3. Vienkāršs kalendārs

Vietne: laiks.ly/ – Cena: Pro versijai mēnesī bez maksas / 9 USD

Starp visiem kalendāra spraudņiem, kas iekļauti šajā sarakstā, All.-in-One Event Calendar by Time.ly ir visintuitīvākais un lietotājam draudzīgākais interfeiss. Tas notiek pateicoties tam, kā tiek parādīti iestatījumi. Viss ir sadalīts trīs cilnēs: Notikumu skatīšana, Notikumu pievienošana / rediģēšana un Papildu.

Cilnē Notikumu skatīšana jums jākonfigurē viss, kas saistīts ar jūsu kalendāra izskatu. Tas ietver noklusējuma kalendāra skatus, vārdu ietīšanu, satura filtrēšanu utt. Ir arī vērts atzīmēt, ka varat vienkārši bez maksas pievienot kalendāra motīvu, dodoties uz “Notikumi”. > “Kalendāra motīvi”.

Turklāt jūs varat precīzi noregulēt kalendāra izskatu, dodoties uz “Notikumi”. > ‘Kalendāra motīvu opcijas’. Daži no pieejamajiem iestatījumiem ietver kalendāra fona krāsu, pamata fonta lielumu, pogas izskatu utt.

Ievērojamas funkcijas:

 • Vizuālā uzticība – bez tam lietotājiem ir viegli pielāgot kalendāra izskatu, nerakstot vienu koda rindu.
 • Logrīku veidotājs – Ja jums ir ārēja vietne, kas neizmanto WordPress, varat izmantot logrīku veidotāju, lai ģenerētu vienkāršu iegulšanas kodu. Uzziniet vairāk, atsaucoties uz viņu lietotāja rokasgrāmatu šeit.
 • Papildinājumi – ly piedāvā arī noderīgus papildinājumus, piemēram, Twitter integrāciju, paplašinātus skatus un CSV importēšanu.

5. Rezervēšanas kalendārs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map