5 populiariausių nukreipimo puslapio „WordPress“ papildinių palyginimas

Jums, kaip neprofesionaliam interneto kūrėjui, kažkada teko pereiti daugybę vadovėlių, knygų ir internetinių mokymosi šaltinių, kad išmoktum kurti dizainą pagal kodą. Tuomet sukurti svetainę nuo nulio buvo griežtai bandoma ir klaidinga. Dėl to gali lengvai praeiti kelios valandos ar net dienos, kol galėsi pasiekti savo galvoje vizualizuotą svetainę.


Nors jūsų svetainės dizainas naudojant kodą vis dar yra toks pat naudingas, kaip ir anksčiau, šiandienos technologijomis tai nebereikia. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti tempimo ir nuleidimo svetainių kūrėją arba integruoti CMS į savo domeną, jei norite, kad profesionaliai atrodanti svetainė veiktų ir veiktų..

Kalbant apie lankstumą, mastelį ir naudojimo paprastumą, „WordPress“ yra vienas geriausių pasirinkimų pradedantiesiems ir veteranams. Tiesa, jos įmontuotos temos ir stiliaus pritaikymo galimybės yra gana ribotos. Bet naudodami išorinį nukreipimo puslapio papildinį, galite sukurti pardavimo puslapį tiksliai taip, kaip norite – visa tai per kelias minutes.

Žemiau pateikiami geriausių palyginamų „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinių penketukai.

1. „OptimizePress“

Svetainė: https://www.wpbeaverbuilder.com/ – Kaina: nemokama / $ 99 už aukščiausios kokybės šablonus ir modulius

Jei norėtumėte modifikuoti savo puslapį išlaikydami esminius dabartinės temos dizaino aspektus, „Beaver Builder Lite“ versija yra tobulas papildinys. Įdiegę, bet kurį puslapį galite visiškai redaguoti naudodami sąsają „vilkite ir upuokite“.

Norėdami paleisti „Beaver Builder“ redaktorių, eikite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę ir spustelėkite „Puslapiai“. > „Visi puslapiai“. Užveskite pelę virš norimo redaguoti puslapio ir spustelėkite „Puslapių kūrimo priemonė“. Arba galite atidaryti puslapį ir spustelėti „Page Builder“ skirtuką iš „WordPress“ redaktoriaus.

Pagrindinio puslapio redagavimo priemonėje galite pridėti eilučių su skirtingais stulpeliais ir tada pridėti skirtingus puslapio elementus naudodami „modulius“ ir „WordPress“ valdiklius. Štai taip „Beaver Builder“ veikia trumpai.

Pvz., Jei norėtumėte pridėti 2 stulpelių turinio sritį, spustelėkite Eilučių išdėstymas, pažymėkite 2 stulpelius ir vilkite jį į norimą vietą savo puslapyje.

Taip jūsų puslapyje bus pridėtos dvi naujos turinio sritys, pažymėtos mėlynais taškiniais kontūrais. Galite pakeisti kiekvieno stulpelio ypatybes spustelėdami juos.

Tada, kai reikia pridėti turinio elementus į šias eilutes, turite tris parinktis: Pagrindiniai moduliai, Išplėstiniai moduliai ir „WordPress“ valdikliai.

Dalyje Pagrindiniai moduliai galite pridėti įvairių nuotraukų, teksto, garso, vaizdo įrašų ir tinkintų HTML elementų. Tiesiog vilkite ir upuść juos į vieną iš stulpelių sričių, kurias sukūrėte pridėdami eilučių.

Svarbios savybės:

 • Aukščiausios kokybės moduliai ir šablonai – Jei galite investuoti į bent standartinį paketą, galite gauti prieigą prie „premium“ modulių & šablonai, kurie gali padėti jums lengvai paįvairinti jūsų svetainę.
 • Galima naudoti su bet kuria „WordPress“ tema – „Beaver Builder“ suteikia galimybę tinkinti puslapį visiškai nekeičiant dabartinės „WordPress“ temos.
 • Eilių ir modulių taupymas – Galiausiai, „Beaver Builder“ leidžia išsaugoti anksčiau sukurtas ar naudojamas eilutes ir modulius. Tai leidžia sutaupyti laiko, jei vėl reikės juos naudoti.

3. „Elementor“ puslapių kūrimo priemonė

Svetainė: https://siteorigin.com/page-builder/ – kaina: nemokamas / 29 USD už 1 svetainę

„SiteOrigin“ papildinys „Page Builder“ yra dar vienas galimas nukreipimo puslapio kūrėjas, tačiau jis geriausiai apibūdinamas kaip pagrindinis didesnės „WordPress“ ekosistemos komponentas. Pirmiausia turite įdiegti atskirą „SiteOrigin“ valdiklių rinkinį, kad galėtumėte visapusiškai naudotis vaizdinių puslapių kūrimo priemone. Taip pat galite įdiegti „SiteOrigin CSS“ ir „Installer“ papildinius, kad toliau išplėtotumėte funkcionalumą, tačiau jie nėra privalomi, jei kuriami nukreipimo puslapiai..

Įdiegę galite paleisti puslapio kūrimo priemonę apsilankę „WordPress“ redagavimo priemonėje ir spustelėję skirtuką „Puslapių kūrėjas“..

Nors galite atlikti išsamius tinkinimus neišeidami iš pagrindinio „WordPress“ redaktoriaus, turėtumėte naudoti „Live Editor“, kad realiuoju laiku pamatytumėte pakeitimus. Norėdami tai padaryti, tiesiog spustelėkite mygtuką „Live Editor“ pagrindinėje įrankių juostoje.

Tiesioginis redaktorius leidžia jums pridėti eilučių, naudoti iš anksto sukurtus išdėstymus arba integruoti savo puslapio funkcijas naudojant valdiklius.

Svarbios savybės:

 • Didelis išplėtimas – Puslapio kūrimo priemonė paviršiuje gali būti nepakankama, tačiau „SiteOrigin“ papildinių rinkinys yra mažesnis nei likusi dalis dėl mastelio. Tai dėka vizualinio CSS redaktoriaus, įskiepių diegimo programos ir daugybės papildomų „priedų“, kuriuos galima atsisiųsti iš svetainės „SiteOrigin“..
 • Tiesioginio ekrano peržiūros – „SiteOrigin“ leidžia perjungti darbalaukio, mobiliojo ir planšetinio kompiuterio režimus, kad galėtumėte peržiūrėti savo svetainę skirtingais ekrano dydžiais.

5. „KingComposer“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map