8 galvenie WordPress sociālās koplietošanas spraudņi

Arvien vairāk uzņēmumu mēģina izveidot savienojumu ar saviem klientiem, izmantojot sociālos medijus. Un kāpēc viņi to nedarītu? Tā ir ļoti laba iespēja jebkuram budžetā iesaistītam tiešsaistes biznesam paplašināt savu darbību. Apskatīsim to, kas jāsaka sociālo mediju mārketinga nozares pārskatā,


 • 92% tirgotāju uzskata, ka sociālie mediji ir svarīgi viņu biznesam, salīdzinot ar pagājušā gada 86%.
 • 89% sociālo mediju tirgotāju vēlas uzzināt, kādu taktiku un paņēmienus var izmantot, lai piesaistītu viņu vietnes vairāk sociālo mediju tīkliem..
 • Pārsvarā 97% tirgotāju nodarbina sociālo mediju mārketingu.

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem, sociālā mārketinga pieci galvenie ieguvumi ir šādi,

 • Palielināta ekspozīcija
 • Palielināta satiksme
 • Lojāli lasītāji
 • Ieskats tirgū
 • Svina paaudze

Ja neesat pārliecināts par sociālo mediju nozīmi un nozīmi jūsu biznesā, jums noteikti vajadzētu šo ziņojumu izlasīt. Tas sniedz lielisku ieskatu. Tagad tiem no jums, kas WordPress izmanto kā jūsu platformu satura piegādei tiešsaistes masām, es norādīšu labāko spraudņu virzienā, lai jūsu saturs tiktu kopīgots visās lielākajās sociālo mediju platformās..

# 1 monarhs

Monarhs Elegantu motīvu izveidots monarhs ir skaisti izveidots sociālās koplietošanas spraudnis. Spraudnis ir intuitīvs, sociālās koplietošanas pogas var pievienot sānjoslām, virs / zem satura, pievienošanai, uznirstošajam saturam un multividē. Jūs varētu arī iestatīt laika aizkavēšanos uznirstošo un ieejas stila kopīgošanas opcijās, aktivizēt kopīgošanas opcijas, tiklīdz apmeklētājs sasniedz jūsu lapas satura beigas, vai aktivizēt, kad apmeklētājs ritina ievērojamu lapas daļu..

Monarhs var aktivizēt akciju opcijas pēc tam, kad apmeklētājs komentē jūsu vietni, pēc pirkuma veikšanas vai pēc skatītāja neaktivitātes perioda. Monarhs nodrošina koplietošanas iespējas 40 dažādiem sociālajiem tīkliem ar vieglu pielāgošanu un 8 dažādām izvietošanas iespējām.

Izmantojot šo satriecošā spraudņa sniegto statistiku, varat pārraudzīt un izsekot visefektīvākajām metodēm, kā attīstīt sociālas sekošanas un akumulēt sociālās akcijas..

Skatīt vairāk & lejupielādes | Šī cenu zīme, kuras cena ir 14 USD, padara to manām acīm ļoti vilinošu.

# 3 Galīgais sociālais deux

UltimateSocial

Šis ir daudzvalodu, atsaucīgs, īskodus saturošs sociālās koplietošanas spraudnis ar pilnām krāsu vadības iespējām. Spraudnis ir savietojams ar vienkāršām digitālajām lejupielādēm, Aesop Story Engine, WooCommerce, JigoShop un Visual Composer.

Ultimate Social Deux sola ātru ielādēšanas laiku viņu kopīgošanas pogām, tāpēc tas darbojas, nepalēninot jūsu vietnes ielādes ātrumu. Tas nodrošina elegantu, efektīvu risinājumu ar noteikumiem 10 sociālajiem tīkliem. Sociālo kopīgošanas pogu krāsu, izmēru, izskatu un izvietojumu var pielāgot jūsu īpašajām vajadzībām.

Skatīt vairāk & lejupielādes | Bezmaksas versija ir pieejama, un maksas versijas cena ir 10 USD par vietni; ikgadēji maksājumi ir nepieciešami, lai turpinātu atbalstu un atjauninājumus.

# 5 Peldošā sociālā josla

PeldošāShareBAr

Vienkārša peldoša sociālās koplietošanas josla jūsu WordPress vietnei, ko WPBeginner izveidoja izcili cilvēki. Šo peldošo kopīgošanas joslu var pievienot jūsu emuāra ziņām, lapām un citiem ziņu veidiem.

Patiesi viegla kopīgošanas josla, kas daudz neietekmē vietnes ielādes laiku. Šis spraudnis ir diezgan gudrs, tā skripti tiek ielādēti tikai tad, kad apmeklētājs pārvieto kursoru virs kopīgošanas joslas. Citādi redzams kopīgošanas joslas kopija, kas nepievieno vietnes ielādes laiku. Ievērojot minimālo politiku, ir iekļauti tikai pieci sociālie tīkli: Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter un Google+.

Velciet un nometiet saskarni, lai kontrolētu sociālo vietņu opciju parādīšanos jūsu vietnē, un meta lodziņu, lai atspējotu spraudni noteiktos ierakstos vai lapās. Šis spraudnis tika izstrādāts iekšējām vajadzībām un tiek izmantots WPBeginner, List25 un SteadyStrength.

Skatīt vairāk & lejupielādes | Bezmaksas ar iespēju apmaksāt papildinājumus

# 7 Sociālo mediju spalva

SocialMediaFeather

Viegls WordPress spraudnis, kas palīdz pievienot kopīgošanas iespējas un sekot opcijām jūsu vietnes ziņām, noteiktiem pielāgotajiem ziņu veidiem un noteiktām lapām. Šis spraudnis neizmanto Javascript, tāpēc jūsu vietnes ielādes ātrums ir minimāls.

Varat to atveidot jebkurā lapā vai atspējot jebkurā lapā, pielāgojot pielāgotajiem laukiem pievienojot īskodus. Vienkāršs, stilīgs risinājums, lai atrisinātu visas jūsu vietnes sociālās koplietošanas problēmas.

Skatīt vairāk & lejupielādes | Bezmaksas

Neatkarīgi no iepriekšminētajiem 8 spraudņiem ir arī dažas citas iespējas, kuras jūs varētu vēlēties apskatīt!

 • Digg Digg
 • Shareaholic 
 • Cunjo
 • Pievienojiet šo
 • Uzliesmojums
 • Dalīties ar šo

Iepazīstieties ar manu detalizēto pārskatu par GetSocial, kas ir WordPress freemium sociālās koplietošanas spraudnis, un nelielu tērzēšanu ar viņu izpilddirektoru Joao Romao.

Jūsu labākais risinājums

Bezmaksas spraudnis, kas nepalēnina jūsu vietnes darbību, iespējams, ir labākais risinājums lielākajai daļai WordPress vietņu, lai gan, kad lietas kļūst lielākas, noderīgs izrādīsies labs statistikas informācijas panelis, lai atrastu jūsu sociāli pievilcīgāko saturu..

Dažiem bezmaksas sociālajiem spraudņiem ir pamata koplietošanas statistika, lai palīdzētu izsekot sociālajām akcijām, un lielākajai daļai vietņu tam vajadzētu būt pietiekamam. Bet pat ja jums vajadzētu izlemt izvēlēties premium spraudni, tie nav īpaši dārgi, un ilgtermiņā tie varētu būt vērts mazliet vairāk un vairāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map