9 svarīgi WordPress spraudņi visiem iesācējiem

Tāda satura pārvaldības sistēma (CMS) kā WordPress ir kā konfekšu veikals iesācējiem. Ir pieejams elementu sortiments, kurus varat viegli sajaukt un saskaņot – sākot ar tēmām, kas jūsu vietnei piešķir skaistu izskatu, līdz spraudņiem, kas ātri integrē dažādas funkcijas. Jums vienkārši jāatrod īstie skaņdarbi, kas sasniegs jūsu tiešsaistes mērķus un sniegs vērtīgu pieredzi jūsu mērķauditorijai.


Būtiski WordPress spraudņi

Runājot par spraudņiem, WordPress bibliotēkā ir pieejamas vairāk nekā 47 000 izvēles. Šie spraudņi var palīdzēt integrēt tādas funkcijas kā iepirkšanās tiešsaistē, rezervēšana un izvēles iespējas. Jūs pat varētu spodrināt savas vietnes dizainu, izmantojot galvenās lapas veidotājus, karuseļa slīdņus un video fonu.

Bet pirms sajūsmas jums jāinstalē daži spraudņi, kas var nodrošināt jūsu vietnes veiktspēju, drošību, tirgojamību un pielāgojamību. Ņemiet vērā, ka WordPress vietnes izveidošana ir saistīta ar riskiem, jo ​​īpaši tāpēc, ka jums ir jāpiesaista daudz kustīgu daļu.

Zemāk ir deviņi obligāti nepieciešami WP spraudņi, kas jums jāinstalē tūlīt.

1. Wordfence drošība

WordPress var būt draudzīgs iesācējiem, viegli iemācīties, elastīgs un vienkārši lietojams, taču tas nebūt nav pilnīgs. Pirmkārt, tā nebūt nav visdrošākā platforma.

Agrāk dažas WordPress vietnes ir kļuvušas par nopietnu drošības pārkāpumu upuriem. Protams, drošības problēmas nav lielas problēmas ikdienas emuāru autoriem, kuri nevēlas gūt peļņu no sava darba. Bet tiem, kas iztiek ar savu tiešsaistes darbu, vietņu drošībai vajadzētu būt viņu galvenajai prioritātei.

Izmantojot Wordfence Security, jums var būt viss nepieciešamais, lai aizsargātu savu vietni, nemaksājot ne santīma. Pēc instalēšanas viss, kas jums jādara, ir doties uz WordPress > Skenējiet no informācijas paneļa un noklikšķiniet uz “Sākt Wordfence skenēšanu”. Spraudnis automātiski veic savu darbu un pēc dažām sekundēm sniegs jums ieteiktos labojumus.

Wordfence

Wordfence Security darbojas, meklējot zināmas problēmas un uzbrukumu pārnēsātājus, piemēram, vājas paroles, kļūdainus spraudņus un “HeartBleed” ievainojamību. Ja šādas problēmas tiek atklātas, zemāk skenēšanas kopsavilkumā varat pārbaudīt darbību sarakstu.

skenēt

Regulāra skenēšana ar bezmaksas versiju var nodrošināt vietnes drošību. Kamēr skenēšanas kopsavilkumā redzat tikai zaļus ziņojumus “Drošs”, “Veiksme” un “Gatavs”, jums vajadzētu būt kārtībā..

Bet uzņēmumiem, piemēram, e-komercijas uzņēmumiem un korporatīvajām vietnēm, jums jāapsver iespēja apmaksāt versiju par papildu drošību. Atcerieties, ka jūs nekad nevarat būt pārāk drošs, runājot par klientu datiem un jūsu uzņēmuma reputāciju.

Lejupielādējiet un sīkāku informāciju vietnē updraftplus.com

 3. Akismet

Viens no WordPress lietošanas negatīvajiem punktiem ir nikno tirgotāju izplatītais komentāru surogātpasts. Parasti šo praksi veic, lai ielādētu atpakaļsaites savā vietnē un nozagtu daļu trafika. Dažos gadījumos tas tiek darīts, lai maldinātu konkurenta vietni vai kā “negatīva SEO” taktiku.

Protams, jūs vienmēr varat apstiprināt vai izdzēst komentārus, izmantojot iebūvēto komentēšanas sistēmu, taču manuāla maršruta veikšana var aizņemt ļoti daudz laika. Ņemiet vērā, ka jums arī jāidentificē un jāatbild uz likumīgiem komentāriem, ja vēlaties izveidot vairāk pieejamu zīmolu.

Labā ziņa ir tā, ka jums tikai jāinstalē Akismet, lai vienreiz un uz visiem laikiem atbrīvotos no komentāru surogātpasta problēmām. Pēc instalēšanas spraudnis automātiski filtrēs surogātpastu komentārus un neļaus tos parādīt jūsu vietnē.

akismet

Ja komentārs tiek nejauši bloķēts, jūs vienmēr varat tos manuāli pārskatīt un apstiprināt, izmantojot Komentāri sadaļa.

Papildus aizsardzībai pret surogātpastu, apmaksātās Akismet versijas piedāvā arī drošības priekšrocības, piemēram, ikdienas dublējumus un ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu. Šīs funkcijas tomēr nav vērts iegūt, jo jums jau ir UpdraftPlus un Wordfence Security.

Lejupielādējiet un sīkāku informāciju: yoast.com/wordpress/plugins/seo/

5. Dzīvais komponists

Lai gan WordPress lapas redaktors ir tikpat vienkāršs kā jebkura cita tekstapstrādes lietotne, dizains nav intuitīvs – it īpaši iesācējiem, kuriem nav nekādu zināšanu par kodēšanu. Bet, izmantojot tādas lapas vilkšanas un nomešanas redaktoru kā Live Composer, varat precīzi pielāgot, kā katra lapa parādās, nerakstot vienu koda rindu.

Lai aktivizētu Live Composer, dodieties uz Lapas > Visas lapas, atlasiet lapu, kuru vēlaties rediģēt, un pēc tam noklikšķiniet uz “Rediģēt Live Composer”. Tas ielādēs izvēlēto lapu un parādīs Live Composer saskarni.

Lai savai lapai pievienotu jaunus elementus vai “moduļus”, vienkārši noklikšķiniet un velciet ikonu no galvenās rīkjoslas. Varat brīvi pievienot jebko, sākot no HTML koda bitiem līdz aicinājuma uz darbību (CTA) pogām. Ja jums ir nepieciešams vairāk vietas moduļiem, velciet citu konteineru lapas satura apgabalā.

konteiners

Ņemiet vērā, ka, pievienojot jaunu lapu, jūs nevarat aktivizēt Live Composer. Jums vai nu jāizvēlas esoša lapa, vai arī vispirms jāsaglabā jaunas lapas uzmetums. Kad esat saglabājis, blakus pastāvīgajai saitei varat noklikšķināt uz “Atvērt tiešraidē. Atcerieties arī, ka spraudni nevar izmantot, lai rediģētu elementus, kas saistīti ar jūsu motīvu, piemēram, sānjoslas logrīka apgabals, kājene un galvene.

Lejupielādējiet un sīkāku informāciju: contactform7.com

7. WP Smush

Neatkarīgi no tā, vai jums ir tiešsaistes portfelis, fotografēšanas emuārs vai tiešsaistes veikals, jums ir nepieciešami attēli, lai palielinātu vietnes iesaistes koeficientu. Diemžēl ļoti daudz iesācēju pieļauj kļūdu, izmantojot nevajadzīgi lielus attēlus. Tā rezultātā cieš viņu vietnes veiktspēja, un gandrīz puse no viņu auditorijas aiziet no vilšanās.

Tāpēc jums ir nepieciešams tādu attēlu saspiešanas spraudnis kā WP Smush, lai automātiski mainītu un optimizētu attēlus. Vienkārši instalējiet spraudni un dodieties uz Plašsaziņas līdzekļi > WP Smush, un noklikšķiniet uz “Bulk Smush Now”.

beztaras smuks

WP Smush var arī iestatīt, lai automātiski optimizētu jaunus attēlus augšupielādēšanai. Vienkārši ritiniet uz leju līdz iestatījumu sadaļai un atzīmējiet “Automātiski nosūtīt manus attēlus augšupielādējot”. Pēc aktivizēšanas jums nekad nav jāuztraucas par attēliem, kas atkal palēnina jūsu vietni. Spraudnis nodrošina, ka attēli nezaudē kvalitāti saspiežot, tāpēc koncentrējieties tikai uz lieliska rakstiska un vizuāla satura veidošanu.

beztaras-smush-2

Lejupielādējiet un sīkāku informāciju: gndev.info/shortcodes-ultimate

9. WooSidebars

Izmantojot tādus spraudņus kā Live Composer, Shortcodes Ultimate un Contact Form 7, jums ir viss nepieciešamais satura apgabala pielāgošanai. Izmantojot WooSidebars, tagad jūs varat pilnībā kontrolēt visu, kas atrodas jūsu WordPress vietnē.

WooSidebars ir vienkāršs spraudnis, kas ļauj izveidot bezgalīgu skaitu sānjoslu dažādām lapām. Iekšā Izskats > Logrīku apgabali, varat norādīt sava jaunā logrīka apgabala nosaukumu, kā arī īsu aprakstu. Varat arī norādīt nosacījumus jaunajam logrīka apgabalam, piemēram, lapas, kurās tās parādīsies, taksonomijas terminus un veidņu hierarhiju.

logrīku zona

Lai izmantotu jauno logrīku apgabalu, labajā pusē esošajā nolaižamajā izvēlnē noteikti izvēlieties aizstājamo sānjoslu. Tāpat neaizmirstiet iestatīt atbilstošus nosacījumus tam, kad un kur parādīsies sānjosla. Piemēram, lapā “Par mums” varat parādīt Google Maps logrīku, kura centrā ir jūsu biroja adrese.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map