Ar „WordPress“ yra stabilus ir neįveikiamas vaizdas?

„Temi WordPress“ paskelbė, kad jūsų žinynas yra „aghjunghje“, jei jis nebus įkeltas. Jei jums reikia patarimo, jis privalo iš anksto įsivaizduoti, kad įsivaizduojate, kad jis yra iš anksto nusistatytas, o tada, kai jis buvo iš anksto nusistatytas, o „manghjini di manra“ – iš anksto nustatyta..


„Imaghjusti Architetti sò Prette Importante“

Aš pateikiau chjappi aghjunghje l’attrezzu vaizdinį vaizdą, kad jis yra aplankytas, jei norite identifikuoti jūsų temą. „Quante volte“ spustelės labai greitai?

Sò dispostu à apostà micca troppu spessu. Žiniatinklio tinklalapių peržiūra yra vienkartinė, o ne visada naudingi Eghjettu Eghjettivu Blog’ai, kuriuose pateikiami įspūdingi įrašai. Šis patikimas statinys yra įmonėje esantis „Cuncettori“ būrys. Avete nutatu chì sò tutte unicu è exquisitamente artigianale.

Klauskite, kur yra „Micca“ tema. Žiūrėkite, kad jis būtų patekęs į priekį, lygiaverčiai vyrai, jei esate blogai. Dunque, žiūrėkite, kaip jūs suprantate, kai jūs esate iš anksto nusistatęs, kad chder puderia mitigà ir caduta.

Reikia pagalbos patikslinti savo „WordPress“ svetainę?
WHSR partneris su Codeable.io per assiste l’utenti chì anu bisognu di u sviluppu WP / customization professional.

„Per fà una citatina gratuita“, „Perchè simule stu dumanda“.

Ableita una nova figura predeterminada

Pudete fà questu, installendu & Numatytasis vaizdo papildinys.

Prima di andà à u įskiepis, kurį galima pamatyti iš anksto nustatant iš anksto apibrėžtą.

Tinklavietės „čes chi u“ žiniatinklio testuose jūs galite įsivaizduoti, kad jūs iš anksto nusistatėte „aghjuntu“. „Cu Stu Tema particulari“ (Solonas), „èn hè micca cusì male pò essse“. Peržiūrėkite „WordPress“ žinutes, pirmiausia įsivaizduokite, kaip rašyti el. Laiške, kai reikia rašyti el. Laišką, rašyti „Agisce ancu e cose“.

„DefaultImage“

Numatytasis vaizdo papildinys

1. Va a nustatymai> Žiniasklaida.
2. „Sottu paràmetu di u“, „Screenshpe“ pateikiamos iš anksto numatytos galerijos arba atvirosios galerijos.

„DefaltFeatImgMediaSettings“

È, sò setate. Tai labai paprasta.

„Avà cù l’imagina“ iš anksto nustatė, kokia yra jūsų lokalė, jei norite sužinoti apie tai, kaip jūs norite:

Su „DefaultImage“

Pudete puru scena, jei neįsivaizduojama, kad ji yra geriau suprantama, kaip beveik visi dalykai.

Peržiūrėkite, galite rasti dienoraštį, kuriame yra „WordPress“ įvestas žurnalas, jei norite sukurti patikimumo didinimo tvarką., "„Cunsiglii“ „WordPress“ mokymo programa".

Visada jūs galite tikėtis, kad jūsų dienoraštyje yra tikri, tačiau nepaisant to, kad jūsų el..

Paveikslėlio vaizdas, kurį galite pamatyti spustelėję „Imaghjine“ vaizdo įrašą, numatytą numatytąjį

Tai yra „fattu cù dui piezzi di codice“.

Naudodamiesi „WordPress“ galite rasti pagrindinę informaciją apie „func.php“.

// funzione chiamare prima įsivaizduoja karikatas funzioni failo faile main_image () {$ files = get_children (‘post_parent =’. get_the_ID (). ‘& post_type = atašė & post_mime_type = vaizdas & užsakymas = desc ‘); se ($ fugliali): $ raktas = array_reverse (masyvo raktai ($ failai)); j = 0; $ num = $ chjavi [$ j]; $ image = wp_get_attachment_image ($ num, ‘grande’, vera); $ imagepieces = explode (‘"’, $ vaizdas); $ imagepath = $ atvaizdai [1]; $ main = wp_get_attachment_url ($ num); $ template = get_template_directory (); $ the_title = get_the_title (); stampa" $ the_title "; endif;}

U codice di supra pò aiuta a vostra prima imatge da ogni postu.

Visa tai įmanoma, kad įsivaizduotumėte diskusijos dalyvius.

Pudete fà chì aghjustendu ir kodų rinkiniai, kuriuos galite naudoti savo temų tema. Per rinkosè aghjunghje ir kodą, jei norite, kad vizualizacija būtų įsivaizduojama taip, kaip jūs galite pamatyti home.php, single.php, archive.php, o taip pat ir kalbant apie kitus dalykus..

<? php if ((funkcija_eksiste (‘has_post_thumbnail’)) && (has_post_thumbnail ())) {echo get_the_post_thumbnail ($ post-> ID); } altru {echo main_image (); }?>

Antroji partija, susijusi su viešojo rašymo kodeksais, gali įsivaizduoti destacatu è s’ellu ùn ci hè micca stampa attraversu, allura usa a stampa predeterminada chì hè creata da u primu còdice.

Cusì tutti i tempi chì tù avete sceglie for aghjunghje una stanza prisenti, aima, įsivaizduok, kad tu negali klausytis, ar tu esi cumitu, l’imaghja pristatymas.

Aukščiausia idėja vaizdams Venerati

Visa tai yra nemokama versija, čia yra WP kodų tvarkymo programa. Pudete creà immagini cundiziunate. Įsitraukite į „WP Havi“, naudodamiesi šia tema labai patrauklia tema.

Dìcimi quantu era cù u vostru blogu, pudete truvà l’imagine predeterminada predeterminada in ghjustizia?

Sè avete aduprà ir scenarijų persunalizatu differenti per aghjunghje una maghjina predefinita, vurriate sente da quì in i cumenti.

Šriftas (nustatymo kodas): „Snipplr“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me