Dziļa analīze 5 populāros WordPress galvenās lapas spraudņos

Pirmajām lapām ir izšķiroša loma svinu veidošanā. Lai stimulētu reklāmguvumus, viņiem jāvelta jūsu mērķauditorijas uzmanība, jāveido viņu pārliecība par pareizo informāciju un jāpiespiež viņus spert nākamo soli..


Kāpēc jums ir nepieciešams WordPress galvenās lapas spraudnis?

Ja izmantojat WordPress, varat pamanīt, ka iebūvētais lapu veidotājs nav tieši ideāls rīks galvenās lapas izveidošanai. Bet tā kā WordPress pamatā ir elastība, jūs joprojām varat izveidot pienācīgu galveno lapu, izmantojot HTML redaktoru. Jums vienkārši jāsamontē tādi pamata gabali kā CTA poga, jākopē, jāattēlo attēli un jāveido veidlapas pats.

Tomēr tradicionālā lappušu veidošanas maršruta izvēršana var būt laikietilpīga un vienkārši nepraktiska, ja vēlaties būt konkurētspējīgs. Labāks risinājums ir izmantot galvenās lapas spraudni, kas ietaupa laiku un palīdz optimizēt reklāmguvumu līmeni.

Šajā rakstā mēs apskatīsim piecus labākos WordPress galvenās lapas spraudņus, pārbaudīsim to plusus un mīnusus un palīdzēsim izlemt, kurš no tiem ir jūsu vietnei vislabākais..

1. Bebru būvētājs

Vietne: instabuilder.com / Izmaksas: Sākot no 77 USD

InstaBuilder 2.0 ir visaptverošs rīks, kas ļauj jums izveidot, palaist un optimizēt galvenās lapas. Tas izmanto velkamu un nomejamu lapu veidotāju, kas var palīdzēt jums pievienot tādus lapas elementus kā pogas, virsrakstus un viegli kopēt.

instabuilderVelciet un nometiet lapu veidotāju.

Viens no ievērojamākajiem InstaBuilder aspektiem ir intuitīvā saskarne. Rīkjoslas animācijas ir mainīgas, un lapas elementus var pielāgot vai pārvietot, izmantojot tikai peli. Ja jums vajadzīgas papildu formatēšanas iespējas, vienkārši noklikšķiniet uz jebkura elementa, lai pa labi parādītu citu rīkjoslu, kā arī iestatījumu paneli.

Vienīgā problēma ir tā, ka jums var būt nepieciešams nedaudz laika, lai pierastu pie rīka funkcijām. Protams, rīka padoms var palīdzēt jums identificēt katru rīkjoslas vienumu, taču milzīgais opciju skaits neļauj viegli atrast nepieciešamo. Labākajā gadījumā tas ir nedaudz garlaicīgs, taču interfeiss ir ļoti atsaucīgs un nodrošina ātru darbplūsmu.

Ja vēlaties vēl ātrāku veidu, kā izveidot galvenās lapas, InstaBuilder ļauj izmantot “kombinācijas”, kas sastāv no elementiem, kurus bieži izmanto kopā labākam reklāmguvumam. Varat arī pielāgot kombinācijas, lai pielāgotu rīku jūsu īpašajām vajadzībām.

006“Combo” vietnē InstaBuilder.

Ievērojamas iezīmes

 • Iepriekš izveidotas veidnes – Ja tikai rīkjoslas funkciju skaits nav pietiekams, lai jūs uzvarētu, ņemiet vērā, ka InstaBuilder 2.0 piedāvā vairāk nekā simts pielāgojamu veidņu, kas jau ir iepriekš konfigurētas reklāmguvumiem. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama pārdošanas lapa vai “paldies” lapa, ir veidne, kas var padarīt jūsu darbu daudz vieglāku.
 • Attēlu redaktors –Lai attēli izskatās labāk, varat vienkārši izmantot integrēto attēlu redaktoru, kas izmanto Adobe Aviary SDK tehnoloģijas. Tas vienkāršo un paātrina procesu tiem, kas izmanto daudz vizuālo elementu.
 • Analytics –Lai palīdzētu uzlabot jūsu reklāmguvumu līmeni laika gaitā, InstaBuilder ir iebūvēta analītikas funkcija, kas nodrošina jums svarīgu statistiku. Varat to apvienot ar sadalītās pārbaudes funkciju, lai atbloķētu galveno lapu labāko versiju.
 • Lapas uzlabotas iespējas –Papildus iepriekšminētajām galvenajām funkcijām, InstaBuilder piedāvā arī virkni papildu funkciju, piemēram, sveiciena vārtus, izejas uznirstošo logu, atpakaļskaitīšanas taimeri un bezmaksas iepriekš sagatavotu grafiku..

3. Vietne

Vietne: livecomposerplugin.com / Izmaksas: Sākas bez maksas

Lai arī galvenās lapas ir būtiskas svina ģenerēšanai un monetizācijai, jums ne vienmēr par tām jātērē nauda. Izmantojot Live Composer, jums var būt visas nepieciešamās funkcijas, lai izveidotu efektīvas galvenās lapas.

dzīvs komponistsSāciet ar “Rediģēt tiešsaistes komponēšanā”.

Live Composer izmanto to pašu saskarni kā jūsu WordPress informācijas panelis, tāpēc jūs jutīsities kā mājās. Lai iniciētu spraudni, izveidojiet jaunu lapu un noklikšķiniet uz “Rediģēt Live Composer”. Tādējādi lapa tiks ielādēta kopā ar spraudņa saskarni.

Ievērojiet, ka Live Composer darbojas līdzīgi kā Beaver Builder, kas arī tieši integrējas WordPress. Tas nozīmē, ka strādāsit ar pašlaik vietnei instalēto motīvu. Lapas elementus, piemēram, sānjoslas logrīkus, galvenes un kājenes, nevar rediģēt arī caur spraudni.

Lai izveidotu galveno lapu, varat vilkt un nomest moduļus no galvenās rīkjoslas lapas apakšā. Moduļi sastāv no teksta, HTML, ikonām, atdalītājiem un cilnes var pievienot tikai konteineriem, kas atrodami izvēlnes kreisajā malā.

dzīvs komponists2Galvenās lapas izveidošana, izmantojot Live Composer.

Lai palīdzētu jums meklēt noteiktus moduļus, izvēlnē “Elementi” varat izvēlēties kategoriju. Tomēr nav praktiski iestatīt filtru uz “Rādīt visu”, jo tas aizpildīs izvēlni ar katru pieejamo moduli.

Atcerieties, ka neliela problēma ar Live Composer saskarni ir tā, ka parasti nevar ritināt izvēlnes elementus. Tā vietā, lai pārvietotu izvēlni, jāizmanto kreisās un labās pogas. Tas spraudni padara mazāk plūstošu, un tas var būt kaitinoši, ja meklējat noteiktu moduli.

Ievērojamas funkcijas:

 • Paplašinājumi – Spraudņa komplektācijā ietilpst paplašinājumu veikals, kurā varat atrast bezmaksas un apmaksātu. Izmantojot paplašinājumus, varat pievienot tādas funkcijas kā Google Maps atbalsts, mārketinga ikonas, animācijas utt..
 • Lapas dizains & Kodu dublējumi – Rīkā varat saglabāt un eksportēt savas lapas dizainu. Ja nepieciešams, varat arī ģenerēt un saglabāt savas lapas kodu turpmākai lietošanai.
 • Jaunas informācijas paneļa funkcijas –Pēc Live Composer instalēšanas jūsu WordPress informācijas panelī tiks pievienotas jaunas sadaļas: Atsauksmes, Lejupielādes, Galerijas, Partneri, Projekti un Šīs sadaļas ir piesaistītas attiecīgajam redaktora modulim..

5. Landeris

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map