Išsami 5 populiarių „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinių analizė

Pirmuosius puslapius vaidina lemiamas vaidmuo kuriant šviną. Norėdami paskatinti konversijas, jie turi patraukti jūsų tikslinės auditorijos dėmesį, ugdyti pasitikėjimą tinkama informacija ir priversti žengti kitą žingsnį..


Kodėl jums reikia „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinio?

Jei naudojate „WordPress“, galite pastebėti, kad įmontuotas puslapio kūrimo priemonė nėra tiksliai idealus nukreipimo puslapio kūrimo įrankis. Bet kadangi „WordPress“ yra susijęs su lankstumu, vis tiek galite sukurti tinkamą nukreipimo puslapį naudodami HTML redaktorių. Jums tiesiog reikia surinkti pagrindinius gabalus, pavyzdžiui, mygtuką CTA, nukopijuoti, atvaizdus ir formas patys.

Tačiau eiti tradiciniu puslapio kūrimo keliu gali būti daug laiko ir tiesiog nepraktiška, jei norite būti konkurencingi. Geresnis sprendimas yra naudoti nukreipimo puslapio papildinį, kuris taupo laiką ir padeda optimizuoti konversijų rodiklį.

Šiame straipsnyje apžvelgsime penkis geriausius „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinius, išnagrinėsime jų privalumus ir trūkumus bei padėsime nuspręsti, kuris iš jų yra geriausias jūsų svetainei..

1. Bebras statybininkas

Svetainė: instabuilder.com / Kaina: Nuo 77 USD

„InstaBuilder 2.0“ yra išsami priemonė, leidžianti kurti, paleisti ir optimizuoti nukreipimo puslapius. Tam naudojamas puslapio nuvilkimo priemonė, kuri gali padėti lengvai pridėti puslapio elementus, tokius kaip mygtukai, antraštės ir lengvai kopijuoti..

statytojasNuvilkite puslapio kūrimo priemonė.

Vienas iš pastebimų „InstaBuilder“ aspektų yra intuityvi sąsaja. Įrankių juostos animacija yra sklandi, o puslapio elementus galima sureguliuoti arba pakeisti, naudojant tik pelę. Jei jums reikia papildomų formatavimo parinkčių, tiesiog spustelėkite bet kurį elementą, kad dešinėje pateiktumėte kitą įrankių juostą, taip pat nustatymų skydą.

Vienintelė problema yra tai, kad jums gali prireikti šiek tiek laiko, kad priprastumėte prie įrankio funkcijų. Aišku, patarimas gali padėti nustatyti kiekvieną elementą įrankių juostoje, tačiau dėl daugybės parinkčių nėra lengva rasti tai, ko jums reikia. Geriausiu atveju jis yra šiek tiek nuobodus, tačiau sąsaja labai reaguoja ir užtikrina greitą darbo eigą.

Jei norite dar greitesnio būdo kurti nukreipimo puslapius, „InstaBuilder“ leidžia naudoti „combo“, sudarytą iš elementų, kurie dažnai naudojami kartu geresnėms konversijoms. Taip pat galite tinkinti derinius, kad pritaikytumėte įrankį jūsų konkretiems poreikiams.

006„Combo“ „InstaBuilder“.

Svarbios savybės

 • Iš anksto sukurti šablonai – Jei vien įrankių juostos funkcijų nepakanka, kad galėtumėte nugalėti, atkreipkite dėmesį, kad „InstaBuilder 2.0“ siūlo daugiau nei šimtą tinkinamų šablonų, kurie jau yra iš anksto sukonfigūruoti konvertavimui. Nesvarbu, ar jums reikia pardavimo, ar „ačiū“, yra šablonas, kuris gali padaryti jūsų darbą daug lengvesnį.
 • Vaizdo rengyklė –Norėdami, kad jūsų vaizdai atrodytų geriau, galite tiesiog naudoti integruotą vaizdų rengyklę, kurioje naudojama „Adobe Aviary SDK“ technologija. Tai supaprastina ir pagreitina procesą tiems, kurie naudoja daug vaizdinių elementų.
 • „Analytics“ –Kad padėtų pagerinti jūsų konversijų rodiklį laikui bėgant, „InstaBuilder“ turi įmontuotą analizės funkciją, kuri teikia jums svarbią statistiką. Galite sujungti tai su padalijimo testavimo funkcija, kad atrakintumėte geriausią nukreipimo puslapių versiją.
 • Išplėstinės puslapio funkcijos –Be pagrindinių aukščiau paminėtų funkcijų, „InstaBuilder“ taip pat teikia daugybę papildomų funkcijų, tokių kaip pasveikinimo vartai, išėjimo iššokantieji langai, atgalinės atskaitos laikmatis ir nemokama paruoštoji grafika..

3. Pradinis puslapis

Svetainė: livecomposerplugin.com / Mokestis: prasideda nemokamai

Nors nukreipimo puslapiai yra būtini norint generuoti potencialų klientą ir gauti pinigų, jūs ne visada turite išleisti pinigus už juos. Su „Live Composer“ jūs galite turėti visas pagrindines funkcijas, kurių reikia norint sukurti efektyvius nukreipimo puslapius.

gyvas kompozitoriusPradėkite nuo „Redaguoti tiesioginėje kompozicijoje“.

„Live Composer“ naudoja tą pačią sąsają kaip ir jūsų „WordPress“ prietaisų skydelis, todėl jausitės kaip namuose. Norėdami inicijuoti papildinį, sukurkite naują puslapį ir spustelėkite „Redaguoti„ Live Composer ““. Tai įkels puslapį kartu su papildinio sąsaja.

Atminkite, kad „Live Composer“ veikia panašiai kaip „Beaver Builder“, kuris taip pat tiesiogiai integruojamas su „WordPress“. Tai reiškia, kad dirbsi su šiuo metu įdiegta savo svetainės tema. Puslapio elementų, tokių kaip šoninės juostos valdikliai, antraštės ir poraštės, negalima redaguoti ir naudojant papildinį.

Norėdami sukurti nukreipimo puslapį, galite nuvilkti modulius iš pagrindinės įrankių juostos puslapio apačioje. Moduliai susideda iš teksto, HTML, piktogramų, separatorių ir skirtukų gali būti pridedami tik prie konteinerių, kuriuos galite rasti kairėje, meniu pusėje..

gyvas kompozitorius2Nukreipimo puslapio kūrimas naudojant „Live Composer“.

Norėdami padėti ieškoti konkrečių modulių, meniu „Elementai“ galite pasirinkti kategoriją. Tačiau nėra praktiška nustatyti filtrą į „Show All“, nes jis apjungs meniu su visais įmanomais moduliais.

Atminkite, kad nedidelė „Live Composer“ sąsajos problema yra ta, kad negalite paprastai slinkti meniu elementais. Norėdami perkelti meniu, naudokite kairįjį ir dešinįjį mygtukus. Tai daro papildinį ne tokį sklandų ir gali erzinti, jei ieškote konkretaus modulio.

Svarbios savybės:

 • Plėtiniai – Papildinį teikia plėtinių parduotuvė, kurioje galite rasti nemokamą ir mokamą Naudodami plėtinius galite pridėti tokias funkcijas kaip „Google Maps“ palaikymas, rinkodaros piktogramos, animacijos ir kt..
 • Puslapio dizainas & Kodo atsarginės kopijos – Įrankyje galite išsaugoti ir eksportuoti savo puslapio dizainą. Jei reikia, taip pat galite sugeneruoti ir išsaugoti savo puslapio kodą naudoti ateityje.
 • Naujos informacijos suvestinės funkcijos –Įdiegę „Live Composer“, nauji skyriai bus įtraukti į jūsų „WordPress“ informacijos suvestinę: Atsiliepimai, Atsisiuntimai, Galerijos, Partneriai, Projektai ir Šios skiltys yra susietos su atitinkamu redaktoriaus moduliu..

5. Landeris

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map