Jak utworzyć witrynę z fotografiami za pomocą WordPress: potrzebne Ci motywy, narzędzia i hosting

Dzisiaj postaram się pomóc każdemu fotografowi wśród naszych czytelników, który mógłby być zainteresowany utworzeniem własnej strony internetowej z fotografiami WordPress.


Na początek pozory są wszystkim. Witryny fotograficzne muszą być atrakcyjne wizualnie i w tej branży panuje duża konkurencja.

Fotografowie potrzebują strony internetowej, która nie odwraca uwagi ludzi od zdjęć, a jednocześnie ma dobre możliwości nawigacyjne.

Możesz być podzielony co do typu witryny, którą chcesz utworzyć. Rzućmy okiem na aspekty dobrego serwisu fotograficznego, przeglądając strony podglądu niektórych świetnych tematów fotograficznych.

Przykład – Photographer Touch to doskonała strona fotograficzna, łatwa w nawigacji, pełna informacji i piękna. Gorąco polecam to sprawdzić, jeśli potrzebujesz inspiracji.

Motywy fotograficzne WordPress

Oto kilka tematów fotograficznych, które pozwolą Ci zorientować się, jakie opcje są dla Ciebie dostępne.

Wstęp

Kameron

Pobierz: http://www.gt3themes.com/wordpress-themes/oyster/kenburns

Osobiście uważam, że obrazy najlepiej wyświetlać, umożliwiając wyświetlanie na pełnym ekranie w przeciwieństwie do widoku portfolio. W końcu większość fotografów chce zaimponować swoim potencjalnym klientom potężną fotografią. Jak sądzisz, jakie wrażenie wywrze na tobie ktoś, gdyby zostanie powitany przez stronę taką jak ta? ?

Lens Portolio

Pobierz: http://www.nejattalas.com/3730973

Strona serwisowa i archiwa produktów

Zazwyczaj dla każdego, kto świadczy usługę lub sprzedaje produkt, potrzebujesz strony poświęconej usługom i jednej dla archiwum produktów.

Chociaż nie lubię portfolio dla strony docelowej, są świetne, gdy chcesz utworzyć archiwum produktów, aby łatwo przeglądać i kupować zdjęcia.

Archiwum produktów - granica

Pobierz: http://moon.pinsupreme.com/

Chroń swoje zdjęcia

Kolejna rzecz, której potrzebujesz, jeśli jesteś profesjonalnym fotografem, proofing fotograficzny. Proofing fotograficzny ogranicza dostęp do treści tylko posiadaczom haseł.

Sprawdź motyw granic z efektem Photo Proofing.

Sprawdzanie zdjęć na granicy

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me