Jak utworzyć witrynę z kuponami za pomocą WordPress?

Witryny z kuponami są niesamowite! Kto nie lubi darmowych lub dyskontowanych rzeczy?


Witryny z kuponami mogą pomóc Ci zarabiać na ludziach, którzy chcą korzystać z kuponów i zaoszczędzić pieniądze.

Dzisiaj omówię, w jaki sposób możesz stworzyć stronę z kuponami z odpowiednimi motywami i wtyczkami. Przyjrzymy się również, w jaki sposób działają witryny z kuponami i dlaczego działają.

Witryny z kuponami są rentowne dla wszystkich stron – kupującego, sprzedającego & The Middleman (strona z kuponami)

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób witryny z kuponami zarabiają pieniądze, zauważysz, że pod wieloma względami są one bardzo podobne do marketingu afiliacyjnego; otrzymujesz prowizję za każdym razem, gdy ktoś używa kuponu z Twojej witryny z kuponami, aby dokonać zakupu.

Ale kupony są dla Ciebie nie tylko opłacalne. Kupony wprowadzają firmę do usługodawcy lub sprzedawcy, otrzymuje się prowizję, a czytelnik / odwiedzający znajduje produkt zaprojektowany z myślą o spełnieniu jego wymagań po obniżce ceny rynkowej. Wszyscy zyskują!

Z punktu widzenia właściciela firmy ważne jest, aby zrozumieć, że ten nowy wygenerowany przychód nie zostałby zrealizowany, gdyby nie kupon lub strona internetowa stowarzyszona.

Witryny z kuponami są łatwe do utworzenia, skuteczne witryny z kuponami są raczej trudne

Istnieje wiele przykładów udanych witryn z kuponami, takich jak Smart Source, Mighty Deals, Retail Me Not i She Saved. Możesz podzielić je zasadniczo na dwie kategorie – witryny z kuponami niszowymi i ogólne witryny z kuponami ukierunkowane na wiele nisz.

Zanim przejdziesz dalej, musisz rozważyć następujące pytania:

  • Witryna z kuponami niszowymi lub niszowymi?
  • Czy w konkretnej niszy są pieniądze??
  • Czy w grę wchodzą bardzo silne siły konkurencyjne?
  • Przyszłość branży niszowej

Wszystkie powyższe są ważnymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji o utworzeniu witryny z kuponami. Polecam SEMrush, aby pomóc Ci odpowiedzieć na niektóre pytania. Artykuł Jerry’ego Low’a Jak zarabiać na blogach: wskazówki badawcze, pomysły niszowe + 10 możliwych do zastosowania strategii ruchu jest również bardzo pomocny.

Spójrzmy na kilka motywów WordPress, aby dać nam pewne spojrzenie na strony z kuponami…

Przykłady witryn z kuponami

Przejrzymy cztery zrzuty ekranu podglądów motywów kuponów WordPress i omówimy funkcje niezbędne do ożywienia witryny z kuponami.

Oferty

 http://demo.powerthemes.club/themes/couponer/top-20/

Powyższe stanowi idealną opcję dla strony internetowej z kuponami w wielu branżach / sektorach bez szczególnej skłonności do jakiejkolwiek niszy. System wyszukiwania i filtrowania z łatwo dostępnym wyświetlaniem kategorii pomaga odwiedzającym łatwo znaleźć kupony dostosowane do ich wymagań.

XL

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me