Kā automātiski nosūtīt ziņojumu Facebook no WordPress

WordPress emuāra uzturēšana var būt nogurdinoša. Pēc vairāku stundu izpētes, rakstīšanas un jaunas ziņas slīpēšanas jums tas jāreklamē, izmantojot dažādus satura izplatīšanas kanālus, sākot no adresātu sarakstiem un beidzot ar sociālo mediju tīkliem..


Facebook ir viena no galvenajām šī uzdevuma platformām. Saskaņā ar Statista teikto, sociālo mediju gigantam no 2017. gada bija aptuveni 1,94 miljardi lietotāju mēnesī – tas nostiprināja savu pozīciju kā līdz šim lielākais (un ienesīgākais) sociālais tīkls.

Šīs ziņas mērķis ir izpētīt labākās metodes, kā automatizēt Facebook kopīgošanas procesu jūsu WordPress vietnē.

Ātri pāriet uz:

Sāksim.

1. metode: Jetpack funkcijas “Publicizēt” izmantošana

Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt nišas emuāru vai e-komercijas veikalu, Jetpack spraudnis noteikti nāks par labu jūsu WordPress vietnei. Tas var jums palīdzēt satura veidošanā, drošībā, vietņu analītikā un SEO.

Tomēr, lai sāktu darbu ar Jetpack, spraudnis ir jāsavieno ar esošo WordPress.com kontu. Neuztraucieties – reģistrācija ir pilnīgi bezmaksas, un tai vajadzētu būt pabeigtai dažu minūšu laikā. Kad esat pabeidzis, tagad varat izmantot spraudņa funkcijas savā WordPress.org vietnē.

Jums arī tiks jautāts, vai vēlaties aktivizēt ieteiktās Jetpack funkcijas. Tas ir pilnīgi neobligāti, taču tas var nodrošināt jūsu WordPress vietni ar daudzām priekšrocībām:

Jetpack ietver arī funkciju “Publicizēt”, kas automatizē koplietošanu sociālo mediju tīklos. Lai piekļūtu tam, dodieties uz Jetpack > Iestatījumi > Dalīšanās.

Sadaļā “Publicēt savienojumus” noklikšķiniet uz Savienot savus sociālā multivides kontus. Tādējādi tiks atvērta WordPress.com koplietošanas lapa, kurā varat saistīt savu vietni ar dažādiem tīkliem, tostarp Facebook, Twitter, Google+ un LinkedIn..

Pēc pieprasījuma piesakieties savā Facebook kontā un noklikšķiniet uz Turpināt, lai piešķirtu WordPress nepieciešamās atļaujas. Visbeidzot, jums būs jāizvēlas, vai vēlaties publicēt ziņas noteiktā pārvaldītā lapā vai izmantojot savu profilu. Atlasiet kontu, kuru vēlaties izmantot, un noklikšķiniet uz Savienot.

Tieši tā! Tagad jūs varat izmantot šo kontu kā WordPress ziņu izplatīšanas kanālu. Ziņu redaktorā vajadzētu redzēt iespēju:

Ja vēlaties Facebook ziņai izmantot pielāgotu ziņojumu, noklikšķiniet uz Rediģēt detaļas. Atcerieties, ka tas sakrīt ar publicēšanas datumu jūsu WordPress emuārā.

2. metode: bufera izmantošana

Tiešsaistes tirgotājiem jau vajadzētu būt pazīstamiem ar buferi – automatizācijas rīku, ko izmanto jūsu satura kopīgošanai un uzraudzībai.

Tās galvenā priekšrocība ir tā, ka tā ļauj publicēt ziņas, pamatojoties uz noteiktu grafiku. Atcerieties, ka, lai palielinātu savu ziņu ekspozīciju, jums tā jāpublicē, kad jūsu mērķauditorija ir visaktīvākā.

Lai sāktu darbu ar buferi, reģistrējieties un sāciet, saistot savus sociālo mediju kontus ar platformu. Sāciet, noklikšķinot uz plus zīmes (+) panelī “Konti”.

Pašlaik bezmaksas lietotāji var piesaistīt vienu kontu katram no sešiem tīkliem: Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+, Pinterest un Instagram. Lai izveidotu savienojumu ar Facebook, noklikšķiniet uz Profils, Lapa vai Grupa – atkarībā no konta veida, kuru vēlaties izmantot.

Pēc pieteikšanās vienkārši noklikšķiniet uz konta, kuru vēlaties izmantot. Pēc tam tam vajadzētu parādīties informācijas paneļa panelī “Konti”.

Nākamais solis ir iestatīt šī konta nosūtīšanas grafiku. Lai to izdarītu, atlasiet kontu un noklikšķiniet uz cilnes Plānot.

Šeit jūs varat izvēlēties norīkošanas dienas, kā arī pievienot noteiktus laikus, kad vēlaties kopīgot saturu. Ņemiet vērā, ka ikreiz, kad buferim pievienosit jaunu saturu, tas tiks “ievietots rindā” un publicēts tikai šajos laikos.

Tagad, kad jūsu bufera grafiks ir gatavs, ir pienācis laiks to integrēt savā WordPress vietnē. Lai to izdarītu, jums jāinstalē spraudnis WP to Buffer.

Pēc tam jums ir jāsaista savs bufera konts, dodoties uz WP uz buferi > Iestatījumi un noklikšķināšana uz pogas Atļaut spraudni.

Noklikšķiniet uz Atļaut piekļuvi, kad spraudnis prasa atļauju jūsu bufera konta pārvaldīšanai. Tas automātiski ievelk visu jūsu bufera konta informāciju WordPress informācijas panelī.

Jums tos tagad vajadzētu būt iespējai skatīt spraudņa WP to Buffer cilnē Posts and Pages. Vienkārši neaizmirstiet “iespējot” kontu, noklikšķinot uz tā attēla un atlasot opciju Konts iespējots.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Noklusējumi, lai norādītu, vai nesen publicētās vai atjauninātās ziņas tiek nosūtītas uz bufera rindu. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas blakus abām opcijām.

Ja visas darbības veicāt pareizi, ikreiz, kad publicējat vai atjaunināt jaunu ziņu, redaktora augšdaļā jāredz apstiprinājums.

3. metode: Nelio satura izmantošana

Izmantojot iepriekš minētās metodes un rīkus, tagad jums vajadzētu būt iespējai automatizēt publicēšanu savā Facebook kontā no sava WordPress emuāra. Bet, ja vēlaties daudz vienkāršāku risinājumu, varat mēģināt izmantot spraudni Nelio Content.

Tas nozīmē integrēt iebūvēto “redakcijas kalendāru”, lai palīdzētu pārvaldīt satura plānošanas un izplatīšanas vajadzības.

Pirms iespējojat automātisko nosūtīšanu, vispirms pievienojiet savus kontus, dodoties uz vietni Nelio Content > Iestatījumi no galvenā paneļa.

Tāpat kā Buffer gadījumā, jums ir iespēja saistīt Nelio Content ar Facebook lapu, grupu vai savu personīgo profilu. Vienkārši noklikšķiniet uz atbilstošās pogas, norādiet pieteikšanās akreditācijas datus un piešķiriet spraudņa atļauju.

Kad esat pabeidzis, jūsu kontam vajadzētu parādīties iestatījumu lapas sadaļā Savienotie profili. Arī visas jaunās ziņas tiks automātiski sinhronizētas ar jūsu Nelio satura kalendāru. Tas automātiski atvieglo visas iesaistītās darbības, ieskaitot kopīgošanu sociālo mediju lapās.

Bonusa padoms: kāds ir labākais publicēšanas laiks?

Dažādi pētījumi liecina, ka vislabākie publicēšanas laiki katram sociālajam tīklam ir šādi.

Natans Ellerings no CoSchedule apskatīja 20 pētījumus un nāca klajā ar šiem “vislabākais laiks ziņu izlikšanai” lielākajos sociālajos tīklos (avots).

Facebook

 • Trešdiena @ 15:00
 • Ceturtdiena un piektdiena @ 1–4
 • Sestdiena un svētdiena @ 12-1 PM

Twitter

 • Jebkurā dienā @ 2:00, 6:00 un 9:00 un 21:00
 • No pirmdienas līdz piektdienai @ 12-3:00 un 17:00
 • Trešdiena @ 5–6

Pinterest

 • Sestdiena @ 20-11
 • Piektdiena @ 15:00

LinkedIn

 • Otrdiena @ 10-11

Google+

 • Trešdiena @ 9:00
 • Pārējā nedēļa @ 9-11

Instagram

 • Pirmdiena un ceturtdiena @ jebkurā laikā, IZŅEMOT 15–15
 • Jebkurā dienā plkst. 2:00 un 17:00
 • Trešdienās @ 19:00

Vai sociālie mediji ir jūsu WordPress satura stratēģijas milzīga daļa? Izlasiet šos emuāru veidotāju sociālo mediju mārketinga zelta noteikumus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me