Kā iegult Google veidlapu WordPress

Ir tikai tik daudz lietu, kas patīk WordPress. Tas ir ērti lietojams, bezmaksas, elastīgs, un to atbalsta liela kopiena, kas vienmēr vēlas palīdzēt iesācējiem.


Kā ilggadējs WordPress lietotājs man patika medīt spraudņus, kas uzlādēja manus projektus. Šie izcilie programmatūras elementi ļāva man izveidot profesionāla izskata, pilnībā funkcionējošas un lietotājam draudzīgas vietnes, neiemācoties plašu kodēšanu..

Runājot par lietojamību, viens no vissvarīgākajiem WordPress arsenālā nepieciešamajiem rīkiem ir veidlapu veidotājs. Tas ļauj auditorijai mijiedarboties ar jūsu zīmolu – neatkarīgi no tā, vai tas ir vispārējs pieprasījums, atbalsta pieprasījums vai atsauksmes. Veidlapas var izmantot arī aptaujām, kas palīdz dziļāk izprast auditoriju.

Lai gan oficiālajā WordPress krātuvē jau ir daudz veidlapu veidošanas spraudņu, daži emuāru autori un tirgotāji dod priekšroku pieturēties pie G Suite – tīmekļa vietņu pārziņiem izveidotas mākoņu bāzes platformas, ko izstrādājis neviens cits kā Google.

Šajā rakstā es jums parādīšu dažādas Google Forms izmantošanas metodes savās WordPress vietnēs.

Veidošana, izmantojot Google veidlapas

Pirmkārt, piesakieties Google veidlapās, izmantojot jebkuru derīgu Google kontu.

Sadaļā “Sākt jaunu veidlapu” izvēlieties, vai vēlaties sākt no nulles, vai izmantot iepriekš izveidotu veidni.

Protams, veidnes izmantošana ir milzīgs laika ietaupījums, it īpaši, ja jūs jau zināt, ko jūs mēģināt paveikt ar savu formu. Bet, lai parādītu Google Forms funkcijas, ķersimies pie lietas un sāksim ar tukšu veidni.

Pēc noklusējuma primārās formas redaktors ietver “atbilžu variantu” jautājuma veidu. Tas ir noderīgi, veidojot aptaujas veidlapas. Ja vēlaties izmantot kaut ko citu, noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes “Vairākas izvēles”, lai atklātu savas iespējas.Pašlaik Google Forms dažādu veidu informācijas apkopošanai atbalsta šādus jautājumu veidus.Lai rediģētu jebkādu informāciju, vienkārši noklikšķiniet uz tukšā lauka un ierakstiet. Viss tiks saglabāts mākonī, tāpēc par saglabāšanu nav jāuztraucas.Vienā formā varat izmantot tik daudz jautājumu, cik vēlaties. Lai to izdarītu, peldošajā sānu joslā noklikšķiniet uz pogas “Pievienot jautājumu”.

Sānjoslu var izmantot arī, lai pievienotu citus formas elementus, piemēram, attēlu, video vai atsevišķu sadaļu.

Parasti jūs prasiet tikai nepieciešamo informāciju no saviem mērķa lietotājiem. Ja uzdodat pārāk daudz jautājumu vai kļūstat pārāk invazīvs, lietotāji, iespējams, netiks atturēti no iesniegšanas pabeigšanas.

Lai uzzinātu vairāk par Google formas funkcijām, apmeklējiet G Suite mācību centru, noklikšķinot uz šīs saites.

Jūsu Google veidlapas nosūtīšana WordPress

Tagad, kad jūs zināt, kā izmantot Google veidlapas, ir pienācis laiks iemācīties tos iegult savā WordPress vietnē. Vienkāršākā pieeja ir iegulta koda taisna ielīmēšana jebkurā ziņojumā vai lapā.

Lai iegūtu veidlapas iegulšanas kodu, redaktora augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Sūtīt.Noklikšķiniet uz dubultās bultiņas galvas simboliem (<>), lai parādītu iegulšanas kodu.Pēc kopēšanas dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un atveriet lapu vai ziņu, kurā vēlaties parādīties veidlapa. Pārslēdzieties uz teksta redaktoru, lai skatītu sava satura HTML kodu.

Atcerieties, ja ielīmējot iegulšanas kodu, izmantojot vizuālo redaktoru, jūsu kods parādīsies tāds, kāds tas ir. Izmantojot teksta redaktoru, WordPress pateiks, ka tai ir jāpalaiž konkrētā rinda kā kods. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Priekšskatījums, lai redzētu, vai kods darbojas.Alternatīvi, jūs varat vienkārši pārslēgties atpakaļ uz vizuālo redaktoru, lai pārbaudītu, vai veidlapa tiek parādīta pareizi.

Jūsu veidlapas izskats ir atkarīgs no trim lietām: pašreizējās WordPress tēmas, dimensijām, kuras esat iestatījis, veidojot iegulšanas kodu, un krāsu paletes preferencēm pakalpojumā Google Forms.

Ņemiet vērā, ka WordPress tēma nosaka jūsu ziņas satura apgabala platumu. To var pielāgot, izmantojot kodu vai instalējot citu motīvu. Dažās tēmās satura apgabals pielāgojas arī pilnam platumam, ja atspējojat sānjoslas logrīkus.

Savukārt krāsu paleti var mainīt, Google Forms redaktorā noklikšķinot uz pogas ‘Krāsu palete’. Ja vēlaties, varat arī augšupielādēt attēlus, nevis kā fonu izmantot vienkrāsainas krāsas.

Izmantojot wpGForm

Google veidlapu pievienošana, izmantojot iegulšanas kodus, šķiet pietiekami vienkārša, ka nav pamata izmantot spraudņus, vai ne?

Ja jūsu vienīgais mērķis ir iegult Google Forms savā WordPress vietnē, tad atbilde ir jā. Tomēr wpGForm dara daudz vairāk nekā tikai formu integrēšanu. Tas arī ļauj paslēpt veidlapas virsrakstu, modificēt pogu Iesniegt, izmantot captcha utt.

Bet pirms kaut kā cita atcerieties, ka wpGForm darbojas tikai ar vecāku Google formu versiju.

Lai piekļūtu tam, noklikšķiniet uz Palīdzība & Atsauksmes ”un atlasiet“ Atpakaļ pie vecajām veidlapām ”.Pēc wpGForm instalēšanas dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz Google veidlapas. > Pievienot jaunu Google veidlapu.Pēc tam laukā “Veidlapas URL” ielīmējiet saiti uz savu veidlapu. To var iegūt, dodoties uz Google veidlapu redaktoru un noklikšķinot uz “Fails” > ‘Nosūtīt veidlapu.’Pēc saites ielīmēšanas noklikšķiniet uz zilās pogas “Publicēt”. Tieši tā! Ja ir ievietots derīgs URL, jūsu veidlapa tagad ir gatava lietošanai ar īso kodu. Tam var piekļūt, dodoties uz Google veidlapām > Google veidlapas.

Ir vērts atzīmēt, ka wpGForm ir spraudnis ar diezgan labu mācīšanās līkni. Izmantojot noklusējuma iestatījumus, veidlapā tiks izmantoti renderēšanas pamatelementi, nevis iegulšanas kods.

Bet pareizajās rokās Google Forms un wpGForm ir jaudīga kombinācija, kas jūsu datu vākšanas centienus var novirzīt nākamajā līmenī. Google formas pogās varat definēt CSS noteikumus, iestatīt ievades apstiprināšanu, iespējot slēptos laukus un ignorēt noklusējuma tekstu.

Lai uzzinātu vairāk par lietām, kuras varat darīt ar wpGForm, varat iepazīties ar padomu un triku sadaļu, kas atrodama veidotāja oficiālajā vietnē.

Vai jūs piekrītat, ka veidlapas ir būtiska WordPress lietotāja pieredzes sastāvdaļa? Ja tā, pārbaudiet šo ziņu, lai uzzinātu vairāk noderīgu pielāgotas formas spraudņu, kurus varat izmantot.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me