Kā izveidot ievietotu attēlu galeriju vietnē WordPress

Skaistas WordPress vietnes izveidošana nav raķešu zinātne.


Tāpat kā katram vietnes īpašniekam ir unikāls mērķu kopums, arī WordPress vietnēm ir bezgalīgas iespējamās konfigurācijas. Un kā WordPress lietotājs jūsu galvenais mērķis ir noteikt perfektu spraudņu, satura un veidošanas iespēju kombināciju, lai iegūtu patiesi pārliecinošu lietotāja pieredzi..

Šajā rakstā mēs apskatīsim labākās metodes, kā padarīt jūsu ziņas ar attēlu galerijām.

Pārlēkt uz:

Let ‘s get kreka!

1. metode: FooGallery izmantošana

Ja ir kāda lieta, par kuru WordPress kopienai vajadzētu būt pateicīgai, tas ir bezmaksas spraudņu krātuve, kas ļauj ērti integrēt noderīgas funkcijas savā vietnē.

FooGallery ir viens no populārākajiem spraudņiem, kurus varat izmantot, lai izveidotu ievietotu attēlu galerijas. Tas ļauj jums izveidot skaistas, mobilas atsaucīgas un tīklam gatavas galerijas, nerakstot vienu koda rindu.

Ātrākais FooGallery instalēšanas veids ir WordPress informācijas panelis. Dodieties uz spraudņiem > Pievienojiet jaunu, ierakstiet “FooGallery” un noklikšķiniet uz pogas Instalēt.

Pēc instalēšanas un aktivizēšanas varat sākt izveidot savu pirmo galeriju, noklikšķinot uz FooGallery > Pievienot galeriju.

Ievietojiet virsrakstu, kas palīdzēs noteikt, kas ir galerija. Tas lietotājiem nebūs redzams, tāpēc droši izmantojiet jebkuru vēlamo nosaukumu.

Lai galerijai pievienotu fotoattēlus, sadaļā “Galerijas priekšmeti” noklikšķiniet uz Pievienot multividi..

Tam vajadzētu parādīt pazīstamo saskarni, kurā jūs varat izvēlēties attēlu no multivides bibliotēkas vai augšupielādēt jaunu, noklikšķinot uz cilnes Augšupielādēt failus..

Pievienojot attēlus galerijai, pievērsiet uzmanību attēla faila parakstiem un nosaukumam, jo ​​varat izvēlēties parādīt abus, kad lietotāji virzās virs tiem.

Veidnes izvēle

Kad esat augšupielādējis visus nepieciešamos attēlus, dodieties uz priekšu un pielāgojiet iestatījumus pēc saviem ieskatiem. Sākumā atlasiet galerijas veidni.

Veidne būtībā diktē jūsu galerijas izskatu.

Piemēram, adaptīvā attēlu galerijas veidne parāda visus attēlus kā režģi, kas automātiski pielāgojas, ņemot vērā ekrāna lielumu:

No otras puses, Image Viewer veidnē tiek parādīts viens attēls vienlaikus, nodrošinot lietotājiem navigācijas pogas:

Ņemiet vērā, ka pārējie pieejamie iestatījumi ir atkarīgi no jūsu veidnes. Daži no iestatījumiem, kurus varat atrast, ir galerijas izlīdzinājums, sīktēlu izmērs, kursora pārvietošanas efekti, režģa atstatums, gaismas kastes spraudnis utt..

Jūtieties brīvi spēlēt ar šiem iestatījumiem, līdz sasniegsit vēlamo izskatu. Laba stratēģija ir panākt, lai galerijas būtu atvērtas vienā cilnē, bet testa lapa – citā.

Tas ved uz nākamo soli – attēlu galeriju pievienošanu ziņām.

Galeriju ievietošana ziņās

Pamatā ir divi veidi, kā savam saturam pievienot attēlu galerijas: izmantojot īskodu un caur WordPress ziņu redaktoru.

Lai atrastu īso kodu noteiktai galerijai, dodieties uz vietni FooGallery > Galerijas no paneļa. Noklikšķiniet uz īskods, lai automātiski kopētu to uz starpliktuvi.

Pēc tam vienkārši ielīmējiet īskodu jebkuras ziņas vai lapas satura apgabalā. Ja tas darbojas, jums vajadzētu redzēt tukšu galerijas vietturi ar īskodu, kas parādīts apakšā.

Neuztraucieties – vietturis nepārstāv galerijas izskatu, kad tiek ielādēta faktiskā lapa.

Otra alternatīva ir galeriju ievietošana tieši ziņojumā vai lapā. WordPress informācijas panelī atveriet lapu vai ziņu, kuru vēlaties izmantot, un redaktorā noklikšķiniet uz pogas Pievienot FooGallery..

Tiks parādīts logs “Izvēlieties galeriju”, kurā varat atrast visas pieejamās galerijas, kuras varat izmantot. Šeit no jauna varat izveidot arī jaunu galeriju.

Lai pievienotu galeriju, noklikšķiniet uz tās sīktēla un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Ievietot galeriju.

Ja nevarat atrast galeriju, kuru vēlaties izmantot, iespējams, to tikko esat izveidojis no atsevišķas cilnes. Tādā gadījumā vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pārlādēt, lai atsvaidzinātu logu.

FooGallery uzlabošana

Paplašināmība ir viena no lielākajām FooGallery priekšrocībām. Dodoties uz FooGallery > Iestatījumos varat mainīt vairākus spraudņa darbības aspektus.

Piemēram, cilnē Attēli galeriju sīktēlu kvalitāti var pielāgot maksimāli 100.

Visbeidzot, FooGallery atbalsta vairākus dažādus vieglus paplašinājumus, kas papildina funkcionalitāti. Varat pārlūkot paplašinājumu veikalu, dodoties uz vietni FooGallery > Paplašinājumi.

2. metode: galeriju izveidošana bez spraudņiem

Ja jūs nevilina ideja izmantot spraudņus visam, varat apsvērt iespēju izmantot iebūvētās WordPress funkcijas.

Lai izveidotu ievietotās galerijas bez spraudņiem, dodieties uz WordPress ziņu redaktoru un noklikšķiniet uz Pievienot multividi.

Pēc tam atlasiet opciju “Izveidot galeriju” un izvēlieties attēlus, kurus vēlaties izmantot.

Kad visi attēli ir atlasīti, noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu galeriju.

Tādējādi jūs nonāksit logā Rediģēt galeriju, kur varēsit norādīt attēlu secību, izmantojamo kolonnu skaitu un galerijas lielumu..

Neaizmirstiet katram attēlam uzrakstīt piemērotu parakstu, lai lietotājiem sniegtu mazliet konteksta. Varat arī mainīt katra attēla sasaistes uzvedību.

Iestatiet to uz “Nav”, ja nevēlaties, lai galerija būtu kaut kādā veidā interaktīva.

3. metode: citas spraudņa alternatīvas

Tagad esam izpētījuši divas populārākās iespējas, kā WordPress ziņām pievienot ievietotās galerijas.

Lai sniegtu jums vēl lielāku elastību, šeit ir dažas citas FooGallery alternatīvas, kuras varat apsvērt:

Milzīga IT portfeļa galerija

Vietne: www.imagely.com/nextgen-gallery/; Cena: Bezmaksas / 69 USD

Aktīvo instalāciju ziņā NextGEN galerija ir visaugstākajā vietā ar vairāk nekā 1 miljonu lietotāju. Vienīgais iemesls, kāpēc FooGallery tiek parādīts šajā amatā, ir tā straujā cena. Tam ir arī sarežģītāka iestatījumu sadaļa, kas var nedaudz mulsināt jaunos lietotājus. Neskatoties uz to, tas ir stabils spraudnis, kas var palīdzēt jums izveidot skaistas un atsaucīgas galerijas.

Instagram barotne WD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me