Kā viegli izveidot WordPress emuāra dublējumu

Stundas darbaspēka, kas nepieciešams, lai jūsu WordPress emuārs izskatās tieši tā, kā vēlaties, nav kaut kas, ko jūs, iespējams, vēlaties atkārtot, jo neizdevās dublēt emuāru vai jums tas nebija jāpārvieto un neesat pārliecināts, kā to izdarīt. Par laimi, ir daži vienkārši veidi, kā izveidot sava emuāra dublējumu un nemanāmi pārvietot to uz citu vietni vai atjaunot, kad jūsu vietne avarē..


WordPress.org to visu saka ar šiem diviem teikumiem:

Jūsu WordPress datu bāzē ir katra ziņa, komentāri un visas saites, kas jums ir jūsu emuārā. Ja jūsu datu bāze tiek izdzēsta vai bojāta, jūs zaudējat visu, ko esat uzrakstījis.

Failu un datu bāzes dublēšana

Jūsu emuārs ir viens no visdārgākajiem īpašumiem. Ļoti svarīgi ir saglabāt rezerves kopiju. Pat ja jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmums saglabā dublējumus, dariet sev labu un katru reizi atjauniniet savu vietnes dublējumu. Tas prasa tikai dažas minūtes, un tas varētu ietaupīt daudz sirdssāpes un galvassāpes.

1. solis – dublējiet datu bāzi, izmantojot PHPMyAdmin

Jūsu WordPress vietne darbojas tāpat kā tā, jo tai ir divas daļas. Vienu daļu veido faili, kuriem ir kodēšana un kuri būtībā veido jūsu vietnes struktūru un izskatu. Otra daļa ir MySQL datu bāze, kurā glabājas ziņas, komentāri, lapas un saturs, kas parādās jūsu vietnē. Darren Rowse pār ProBlogger paskaidroja to labi, kad viņš teica:

Bez šīs datu bāzes jūsu emuārs būtībā būtu melnais caurums, kurā nebūtu nekāda satura.

Datu bāzi nevar atrast parastos failos saknes mapē. Lai izveidotu datu bāzes dublējumu, jums jāvirzās uz PHPMyAdmin.

 • Dodieties uz sadaļu ar nosaukumu datu bāzes.

phpmyadminJūsu izvēle var atšķirties atkarībā no vadības paneļa programmatūras.

 • Kreisajā sānjoslā redzēsit savu datu bāzu sarakstu. Noklikšķiniet uz WordPress. Visticamāk, tā nosaukums ir kaut kas līdzīgs jūsu vietnei_wrdp1.
 • Ekrāna augšdaļā redzēsit tekstu “Eksportēt”. Noklikšķiniet uz tā.

eksportēt caur phpadmin

 • Izvēlieties eksporta metodi “Quick” un formatējiet “SQL”
 • Noklikšķiniet uz pelēkās pogas ar norādi “Go” un saglabājiet failu vietā, kur to vēlāk varat viegli atrast.

eksportēt caur phpmyadmin2. solis – WordPress failu dublēšana no saknes mapes

Tagad, kad esat dublējis savus datus, jums ir jāveido dublējums vietnes struktūrā. Tas ietver jūsu motīvu, visas izmaiņas tajā, visas izmaiņas, ko esat izdarījis CSS failos utt. Tehniski vietnes saturu var atjaunot, izmantojot datu bāzi un jaunu WordPress instalēšanu, taču jūs zaudēsit attēlus, motīvu un, iespējams, citas funkcijas.

Dodieties uz izvēlēto FTP programmu. Tiešsaistes dublēšanas pārskati iesaka pārsūtīt Mac datoriem un Filezilla Windows datoriem. Es pats izmantoju Filezilla, taču tur ir daudz FTP programmu. Izvēlieties vienu, kas ir pieņemams (divi iepriekš minētie ir bez maksas) un ir ērti lietojami.

ftp uz mac

Kad esat pieteicies savā vietnē, izmantojot FTP programmu, rīkojieties šādi:

 • Dodieties uz mapi, kurā atrodas jūsu WordPress. Tā varētu būt saknes mape un cita. Jums var būt jāapmeklē mape “public_html”, lai atrastu šos failus. Jūs atpazīsit WP mapes, jo tās sāksies ar “WP-”. Meklējiet “wp-admin”, “wp-content” un “wp-iekļauj”.
 • Turklāt mapēs jūs redzēsit vairākus PHP failus, kas ir jāielādē. Viņi katrs sāks ar “wp”. Ja vēlaties, lai attēli būtu tieši norādīti uz šo mapi, tā vietā, lai tos augšupielādētu, izmantojot WP informācijas paneli, ieteicams izveidot attēlu dublējumu..

3. solis – dublējums, izmantojot WordPress informācijas paneli

eksportēt, izmantojot informācijas paneli

Visbeidzot, dodieties uz priekšu un dublējiet failus, izmantojot WordPress informācijas paneli.

 • Piesakieties, izmantojot “yoursite.com/wp-admin”.
 • Kreisajā sānjoslā noklikšķiniet uz “Rīki”.
 • Sadaļā “Rīki” noklikšķiniet uz “Eksportēt”..
 • Izvēlieties eksportēt “visu saturu”.
 • Noklikšķiniet uz pogas “Lejupielādēt eksporta failu”..
 • Saglabājiet drošā vietā datorā un rezerves diskā.

Rezerves spraudņi

Ko darīt, ja jūs varētu automātiski dublēt savu vietni?

Spraudņu izmantošanai automātiskai dublēšanai ir gan priekšrocības, gan trūkumi.

Plusi mīnusi
Ja pēc atjaunināšanas aizmirstat izveidot dublējumu, vietnes avārijas gadījumā nezaudēsit visu smago darbu.Var kļūt par kruķi un aizmirst veikt regulāras manuālas dublēšanas.
Viegli uzstādīt. Iestatiet to un aizmirstiet.Var būt glitchy un padarīt ne vienmēr pareizi backup.
Laika taupīšana.Spraudņi ir regulāri jāatjaunina, un tie var radīt traucējumus citos vietnes aspektos.

Bezmaksas spraudņi

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši teicienu “jūs saņemat to, par ko maksājat”, un tas var būt taisnība, kad runa ir par WordPress rezerves spraudņiem. Ja plānojat reliģiski veikt manuālas dublēšanas reizi mēnesī vai līdztekus automātiskajām dublēšanām, iespējams, bezmaksas spraudnis būs viss, kas jums nepieciešams. Ja jums nav labi atcerēties tādas lietas kā rezerves kopijas, iespējams, vēlēsities ritināt uz leju un pārbaudīt maksas pakalpojumus, kas pieejami WordPress dublēšanai.

 • BackWPUp – dublē jūsu WP instalācijas kopiju un saglabā jūsu serverī (nav ieteicams) vai jūsu izvēlētā mākoņa serverī. Tas dublē XML eksportu, SQL datu bāzi, instalētos spraudņus un WP failus. Izmēģiniet to bez maksas un, ja jums tas patīk un vēlaties vairāk funkciju, izmēģiniet profesionālo versiju.
 • WPDBBackup – šis spraudnis dublē jūsu WordPress vietnes datu bāzu tabulas vai galveno saturu. Varat to iestatīt arī citu sistēmas datu bāzu dublēšanai.
 • Gatavs! Dublēšana – automatizējiet datu bāzu un failu dublējumus jūsu izvēlētajā mākonī. Darbosies ar Amazon S3.

Apmaksāti spraudņi

myRepono – Automātiski dublē visu saturu, ieskaitot ziņas, komentārus un pilnīgu datu bāzes un vietnes informāciju. Faili tiek droši glabāti uz mākoņa. Izmaksas ir tikai divi centi dienā, atkarībā no vietnes lieluma un papildu vajadzībām. Dublējiet tik bieži, cik vēlaties, un piekļūstiet failiem no jebkura datora.

VaultPress – State of Digital iesaka šo pakalpojumu, lai dublētu WordPress vietnes:

Šis spraudnis vairākas reizes parādījās kā visaugstākais. Kad kolēģi lieto vārdu “īpašs”, kam cieši seko vārds “dārgi”, tas jums atgādina, ka dažreiz jūs saņemat to, ko maksājat par.

Viena no labākajām VaultPress funkcijām ir vienkārša atjaunošanas opcija ar vienu klikšķi. Pamata pakalpojums maksā 15 USD / mēnesī.

Pārvaldīt WP – šis pakalpojums ļauj dublēt dažādas WordPress instalācijas par aptuveni 0,70 USD / mēnesī vienā vietnē. Tieši tā, tikai 70 centi. Izmantojot individuālo emuāru īpašnieku programmu, jūs saņemat dublējumu ar vienu klikšķi. Profesionālā pakete ļauj plānot dublējumus noteiktā laikā un ir integrējama ar Amazon S3, Dropbox un Google Drive tikai par 2,10 USD mēnesī vienā vietnē.

nekautrējieties uz grafiku

Tikai atgriezieties šajā vietnē!

Kā sacījis Jerod Morris vietnē Copy Blogger:

Ikviens vietnes īpašnieks spēlē nevajadzīgas, nolaidīgas spēles ar savas vietnes nākotni, ja pateicība netiek dublēta katru dienu un ja nav izstrādāts precīzs katastrofu atjaunošanas plāns.

Neatkarīgi no tā, vai nolemjat iestatīt spraudni un automatizēt lielāko daļu savu dublējumu, vai arī izvēlaties dublēšanu veikt manuāli, ir svarīgi atcerēties dublēt. Tādā veidā, ja notiek vissliktākais un visa jūsu vietne nokrīt, varat uz brīdi paniku, pirms saprotat, ka jūsu WordPress emuārs ir dublēts, un ar nelielu piepūli to var viegli atjaunot iepriekšējā krāšņumā..

Attēlu kredīti: blakespot un Sarabbit, izmantojot Compfight.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me