Kaip perkelti savo tinklaraštį iš „WordPress.com“ į savarankiškai prižiūrimą domeną

Dauguma atskirų tinklaraštininkų pasirenka, kad jų svetainės būtų talpinamos „WordPress.com“, daugiausia dėl to, kad ji yra nemokama ir lengvai nustatoma. Tai yra geras pasirinkimas daugeliui asmeninių tinklaraštininkų, mažo srauto svetainėms ir net bendruomenėms skirtoms svetainėms.


Tačiau jei norėtumėte įsteigti rimtą verslą, pastebėsite, kad „WordPress.com“ to neatlieka. Už visas papildomas parinktis, tokias kaip tinkintas domenas, papildoma vieta, garso / vaizdo įrašų įkėlimas ir reklamos rodymas, turėsite sumokėti papildomas sumas. El. Pašto priegloba turės būti vykdoma išorėje, skirtingai nuo kitų prieglobos paslaugų. Neleidžiama jokių filialų nuorodų ir jokių pasirinktinių papildinių. „WordPress.com“ gali jus bet kada išjungti. Plėtojant verslą, bus jaučiama būtinybė atnaujinti ir rasti savo WP svetainės pagrindinį kompiuterį.

WordPress.com nepalaiko daugelio profesionalių temų, todėl jūsų temų pasirinkimas yra labai ribotas. Pagrindinė „WordPress“ temų struktūra negali būti pakeista. Yra daugybė pritaikymo apribojimų, kurie apribos jūsų svetainės augimą.

Taigi gali būti laikas pereiti į savarankišką svetainę. Galite atsisiųsti nemokamą „WordPress“ programinę įrangą į savo serverį ir ją įdiegti. Tai vadinama savarankiška „WordPress“ svetaine.

Daugeliui tai gali atrodyti bauginanti užduotis, tačiau šis vadovas padės tai padaryti lengvai.

Visą procesą galime suskaidyti į septynias pakopas.

1 – domeno vardas + interneto priegloba

Pirmiausia turite užregistruoti gerą domeno vardą. Tada pasirinkite prieglobos paslaugą. Galite užimti vietos serveryje su prieglobos paslaugų įmone, tokia kaip „SiteGround“ ar „InMotion Hosting“.

Džeris, čia, „Web Hosting“, „Secret Revealed“, peržiūrėjo daugiau nei 60 prieglobos paslaugų. Galbūt galite pasirinkti vieną iš jų, pažiūrėdami į jo išsamias apžvalgas. Taip pat atminkite, kad galite rasti kelias interneto prieglobos paslaugas, kurios mielai pakels ranką eksportuoti savo svetainės informaciją į jų serverius.

2 – Įdiekite „WordPress“

Daugelio hostingo paslaugų dėka vos keliais paspaudimais buvo lengva įdiegti „WordPress“ į savo svetainę. Bet jei jums reikia pagalbos, galite pasižvalgyti į puikią ir dar paprastą „WordPress.org“ dokumentaciją. Taip pat patartina diegti „WordPress“ pakatalogyje dėl priežasčių, įskaitant galimus netyčinius svarbių WP pagrindinių failų ištrynimus. Tai taip pat sumažina galimus konfliktus.

3 – temos nustatymas

Nuspręskite savo svetainės temą ir įdiekite ją. Peržiūrėkite 50 nuostabių „WordPress“ temų, kurios visos jums prieinamos nemokamai.

4 – Duomenų eksportavimas iš „WordPress.com“

Prisijunkite prie savo „WordPress.com“ paskyros ir eikite į prietaisų skydelį. Meniu raskite Įrankiai ir spustelėkite Eksportuoti. Jūsų bus paprašyta pasirinkti nemokamą ir ekskursiją su gidu. Pasirinkite nemokamą parinktį.

1

Turėsite nurodyti turinį, kurį norite eksportuoti. Pasirinkite visą turinį ir spustelėkite mygtuką „Parsisiųsti eksporto failą“.

2
XML failas bus automatiškai atsisiųstas į jūsų kompiuterį. Šiame faile bus visi jūsų „WordPress“ svetainės dalykai – įrašai, puslapiai, komentarai, pasirinktiniai laukai, kategorijos ir žymos. Kai tai padarysite, eksportavote visą savo turinį iš WordPress.com

5 – Turinio importavimas į „WordPress“ svetainę, kurioje esate savarankiškai

Dabar turėtumėte prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės naudodami naują pagrindinį serverį. Prietaisų skydelyje pasirinkite parinktį Importuoti, esančią skiltyje „Įrankiai“. Eikite į „Importuoti“, kurį galite rasti skiltyje „Parinktys“, ir spustelėkite „WordPress“.

3
Šiame etape turėsite įdiegti „WordPress Importer“ papildinį.

4
Įdiegę šį papildinį, suaktyvinkite jį ir paleiskite.

5
Prisiminkite, kad XML failas buvo automatiškai atsisiųstas eksporto proceso metu. Dabar ekranas paprašys jūsų įkelti. Įkėlimo failo dydis yra ribotas. Jei failo dydis viršija ribą, galite paprašyti pagrindinio kompiuterio laikinai padidinti apribojimą arba galite padalinti failą naudodami „WXR File Splitter“..

6
Jums taip pat bus pasiūlytos įvairios parinktys, tokios kaip turinio priskyrimas vartotojams arba priedų importavimas. Galite pasirinkti parinktis atitinkamai pažymėdami.

7

6- Dienoraščio ritinių nuorodų importavimas

Šis veiksmas yra būtinas tik tuo atveju, jei naudodamiesi „WordPress.com“ funkcija „Nuorodos“ išsaugojote tinklaraščius ir kitas nuorodas. Jei nenaudojote šios funkcijos, galite praleisti šį veiksmą ir pereiti tiesiai į „Nustatymų“ veiksmą.

OPML formatas yra XML formatas, leidžiantis importuoti ir eksportuoti nuorodų kategorijas ir nuorodas. Raskite savo OPML failus WordPress.com ir atidarykite juos. Jis atsidarys jūsų naršyklėje. Išsaugokite atidarytus OPML failus savo kompiuteryje. Tada jūsų „WordPress.com“ nuorodos turi būti importuotos į naują svetainę.

Naujoje svetainėje gali nebūti nuorodų tvarkyklės. Taigi įdiekite „Link Manager“ papildinį ir suaktyvinkite jį (net jei įskiepis dar nebuvo atnaujintas). Naujojo informacijos suvestinės meniu pasirodys nuorodų piktograma ir parinktis. Eikite į „Įrankiai“ > Importuokite ir spustelėkite „Blogroll“.

8

Įdiekite OPML diegimo programą.

9

Suaktyvinkite diegimo programą. Būsite nukreipti į importuotoją ir čia įkelsite atsisiųstą XML failą į savo kompiuterį.

11
Dabar „WordPress“ importuos visas jūsų nuorodas ir nuorodų kategorijas iš OPML failo. Sėkmingai importavę pamatysite pranešimą „Viskas atlikta“.

7- Nustatymai

Jei norite išlaikyti lankytojus iš senosios svetainės, dar kartą eikite į „WordPress.com“ informacijos suvestinę. Sureguliuokite, kaip norite, pasirinkdami parinktį Skaitymai, esančią skiltyje „Nustatymai“.

12
Dalyje Permalinks pasirinkite Diena ir Vardas.

13
Eikite į WordPress.com ir spustelėkite Parduotuvės. Pasirinkite svetainės peradresavimo atnaujinimą (mokama) ir įdiekite jį. Svetainių peradresavimas siūlo 301 nuolatinę nuorodą, kuri automatiškai nukreipia iš senosios svetainės. Kiek laiko turėtų būti palaikoma peradresavimo funkcija, priklauso nuo to, kiek srauto turėjote į savo svetainę. Gali būti tinkami metai ar dveji.

Jei keičiate domenus, visi URL turėtų būti atnaujinti. Savo „WordPress.com“ svetainės informacijos suvestinėje pasirinkite „Upgrades Domain“. Įveskite savo naujo domeno URL ir spustelėkite Pridėti domeną prie tinklaraščio, po to spustelėkite Žemėlapio domenas. Tada nustatykite savo naujos svetainės URL kaip pirminį adresą. Nerašykite www ir pasvirasis brūkšnys. Jei norite pritraukti savo abonentus į naują svetainę, turite įdiegti „JetPack“ papildinį.

Tikiuosi, kad šis mokymas išsklaidys bet kokius sunkumus, su kuriais gali susidurti perkėlus svetaines iš WordPress.com į savarankiškai priimamus domenus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me