Kaip įterpti “Google” formą į “WordPress”

Yra tik tiek daug dalykų, kuriuos reikia mylėti „WordPress“. Tai lengva naudoti, nemokama, lanksti ir palaikoma didelės bendruomenės, kuri visada nori padėti pradedantiesiems.


Kaip ilgametis „WordPress“ vartotojas, man patiko medžioti įskiepius, kurie įkrauna mano projektus. Šie puikūs programinės įrangos elementai leido man sukurti profesionaliai atrodančias, visiškai veikiančias ir vartotojui patogias svetaines, neišmokus išsamaus kodavimo..

Kalbant apie patogumą naudoti, viena iš svarbiausių įrankių, kurių jums reikia „WordPress“ arsenale, yra formų kūrimo priemonė. Tai leidžia auditorijai bendrauti su jūsų prekės ženklu – nesvarbu, ar tai bendrų klausimų, palaikymo užklausų ar atsiliepimų forma. Formos taip pat gali būti naudojamos apklausoms, kurios padeda geriau suprasti savo auditoriją.

Nors oficialioje „WordPress“ saugykloje jau yra daugybė formos formavimo papildinių, kai kurie tinklaraštininkai ir rinkodaros specialistai teikia pirmenybę „G Suite“ – debesų pagrindu sukurtai platformai, skirtai žiniatinklio valdytojams, sukurtoms ne kas kitas, o „Google“..

Šiame įraše aš jums parodysiu skirtingus „Google Forms“ naudojimo jūsų „WordPress“ svetainėse metodus.

Kurti naudojant „Google“ formas

Pirmiausia prisijunkite prie „Google Forms“ naudodamiesi galiojančia „Google“ paskyra.

Skiltyje „Pradėti naują formą“ pasirinkite, ar norite pradėti nuo nulio, ar naudoti jau turimą šabloną.

Žinoma, šablono naudojimas yra didžiulis laiko taupymas, ypač jei jūs jau žinote, ką bandote pasiekti savo forma. Tačiau norėdami parodyti „Google Forms“ funkcijas, eikime toliau ir pradėkime nuo tuščio šablono.

Pagal numatytuosius nustatymus pirminės formos redagavimo priemonėje yra klausimų su „atsakymų variantais“ tipas. Tai naudinga kuriant apklausos formas. Jei norite naudoti ką nors kitą, spustelėkite išskleidžiamąjį meniu „Keli pasirinkimai“, kad būtų parodyti jūsų variantai.Šiuo metu „Google Forms“ palaiko šiuos įvairių rūšių informacijos rinkimo klausimų tipus.Norėdami redaguoti bet kokią informaciją, tiesiog spustelėkite tuščią lauką ir įveskite. Viskas bus išsaugota debesyje, todėl nereikia jaudintis dėl taupymo.Vienoje formoje galite naudoti tiek klausimų, kiek jums patinka. Norėdami tai padaryti, spustelėkite mygtuką „Pridėti klausimą“ plūduriuojančioje šoninėje juostoje.

Šoninę juostą taip pat galite naudoti norėdami pridėti kitus formos elementus, pavyzdžiui, paveikslėlį, vaizdo įrašą ar atskirą skyrių.

Paprastai pasakykite, kad reikiamos informacijos paprašykite tik iš savo tikslinių vartotojų. Jei užduosite per daug klausimų arba tapsite pernelyg invaziniai, vartotojai gali būti atgrasyti nuo pateikimo pabaigos.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Google“ formos funkcijas, apsilankykite „G Suite“ mokymosi centre spustelėję šią nuorodą.

„Google“ formos siuntimas į „WordPress“

Dabar, kai jūs žinote, kaip naudoti „Google Forms“, laikas išmokti juos įterpti į savo „WordPress“ svetainę. Paprasčiausias būdas yra įklijuoti įdėjimo kodą tiesiai į bet kurį įrašą ar puslapį.

Norėdami gauti formos įterpimo kodą, spustelėkite mygtuką „Siųsti“ viršutiniame dešiniajame redaktoriaus kampe.Spustelėkite dvigubos rodyklės galvutės simbolius (<>) parodyti įterpimo kodą.Nukopijavę eikite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę ir atidarykite puslapį ar įrašą ten, kur norite, kad forma būtų rodoma. Jei norite peržiūrėti savo turinio HTML kodą, perjunkite į teksto rengyklę.

Atminkite, kad jei įklijavote įdėjimo kodą naudodami vaizdinę rengyklę, jis pasirodys toks, koks yra. Naudodami teksto rengyklę „WordPress“ nurodysite, kad tam tikrą eilutę reikia paleisti kaip kodą. Baigę spustelėkite mygtuką „Peržiūrėti“, kad pamatytumėte, ar kodas veikė.Arba galite tiesiog grįžti į vaizdinę rengyklę ir patikrinti, ar forma rodoma teisingai.

Jūsų formos išvaizda priklauso nuo trijų dalykų: dabartinės „WordPress“ temos, matmenų, kuriuos nustatėte kurdami įterpimo kodą, ir spalvų paletės nuostatų „Google Forms“.

Atminkite, kad „WordPress“ tema nustato jūsų turinio srities plotį. Galite koreguoti tai naudodami kodą arba įdiegdami kitą temą. Kai kuriose temose turinio sritis taip pat prisitaiko prie viso pločio, jei išjungiate šoninės juostos valdiklius.

Kita vertus, spalvų paletę galima pakeisti spustelėjus mygtuką „Spalvų paletė“ „Google Forms“ redaktoriuje. Jei norite, taip pat galite įkelti vaizdus, ​​o ne naudoti vientisas spalvas kaip foną.

Naudojant „wpGForm“

Pridurti „Google“ formas naudojant įterpimo kodus atrodo pakankamai paprasta, kad nėra jokios priežasties naudoti papildinius, tiesa?

Jei jūsų vienintelis tikslas yra įterpti „Google Forms“ į savo „WordPress“ svetainę, atsakymas yra „taip“. Tačiau „wpGForm“ daro daug daugiau nei tik formų integravimą. Tai taip pat leidžia paslėpti formos pavadinimą, modifikuoti pateikimo mygtuką, naudoti „captcha“ ir pan.

Bet prieš ką nors atminkite, kad „wpGForm“ veikia tik su senesne „Google“ formų versija.

Norėdami tai pasiekti, spustelėkite „Pagalba“ & Atsiliepimai “ir pasirinkite„ Atgal į ankstesnes formas “.Įdiegę „wpGForm“, eikite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę ir spustelėkite „Google Forms“ > „Pridėti naują„ Google “formą“.Tada įklijuokite savo formos nuorodą į lauką „Formos URL“. Tai galite gauti apsilankę „Google Forms“ redagavimo priemonėje ir spustelėję „Failas“ > „Siųsti formą“.Įklijavę nuorodą spustelėkite mėlyną mygtuką „Paskelbti“. Viskas! Jei buvo įvestas galiojantis URL, jūsų forma dabar paruošta naudoti trumpuoju kodu. Tai galite pasiekti apsilankę „Google Forms“ > „Google“ formos “.

Verta paminėti, kad „wpGForm“ yra papildinys, turintis gana didelę mokymosi kreivę. Naudodamas numatytuosius nustatymus, jūsų forma naudos pagrindinius atvaizdavimo elementus, o ne įterpimo kodą.

Dešinėse rankose „Google Forms“ ir „wpGForm“ yra galingas derinys, galintis perkelti jūsų duomenų rinkimo pastangas į kitą lygį. „Google“ formos mygtukuose galite apibrėžti CSS taisykles, sąrankos įvesties patvirtinimą, įgalinti paslėptus laukus ir nepaisyti numatytojo teksto.

Norėdami sužinoti daugiau apie dalykus, kuriuos galite padaryti naudodamiesi „wpGForm“, galite apsilankyti patarimų ir gudrybių skiltyje, esančioje oficialioje kūrėjo svetainėje..

Ar sutinkate, kad formos yra esminė „WordPress“ vartotojo patirties dalis? Jei taip, peržiūrėkite šį įrašą naudingesniais pasirinktinės formos papildiniais, kuriuos galite naudoti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map