Najlepsze strony tematyczne WordPress, które pomogą wyróżnić Twoją firmę

WordPress jest prawdopodobnie Platforma CMS z wyboru dla firm internetowych.


Jest dobry powód, dla którego ponad 76 milionów użytkowników korzysta z tej platformy. Wśród wielu jego funkcji jest możliwość dowolnej zmiany motywu. Możesz przesłać motyw i dostosować jego ustawienia, aby Twoja witryna wyglądała zupełnie jak nowa.

W Twojej witrynie jest wiele darmowych motywów WordPress. Jednak inni będą używać bezpłatnych motywów, dzięki którym Twoja strona nie będzie wyglądać inaczej.

Dlatego należy rozważyć użycie motywu premium. Dzięki temu Twoja strona zyska unikalny wygląd, który pomoże oddzielić Twój biznes online od konkurencji.

Szukając motywów premium najlepiej spojrzeć na kluby tematyczne WordPress. Pozwalają subskrybować przez pewien okres i zapewniają dostęp do wszystkich jego tematów. Są również znacznie bardziej opłacalne w porównaniu do witryn takich jak ThemeForest. Zamiast płacić 59 USD za motyw, kluby tematyczne WordPress pozwalają zapłacić 89 USD rocznie za dostęp do wszystkich ich motywów i wtyczek.

Jeśli szukasz motywu premium do wzmocnienia witryny WordPress, nie szukaj dalej! Poniżej znajdują się kluby tematyczne WordPress, w których można znaleźć prawdopodobnie najlepsze motywy spośród pozostałych.

1. Eleganckie motywy

Strona internetowa: ArtisanThemes.io / Cena: 129 USD / każda

Motywy rzemieślnicze nie są zwykłym klubem motywów WordPress. Zamiast pobierać motywy z gotowymi układami, ten klub tematyczny pozwala budować motyw od zera za pomocą ponad 20 modułów (wezwania do działania, wyświetlacze kafelkowe, elementy portfolio itp.).

moduły motywów rzemieślniczych

Możesz uwolnić moduły na jego tematach. Dwa najbardziej funkcjonalne i współczesne motywy to indygo i moduły. W przeciwieństwie do innych stron z motywami WordPress, możesz kupić motywy osobno za 129 USD każdy.

gotowe strony

Gotowe witryny są idealne dla osób, które nie chcą kłopotów z dostosowaniem motywu WordPress. Po prostu wybierz motyw, który najlepiej opisuje Twoją firmę, dzięki czemu możesz go skonfigurować w ciągu kilku minut. Z gotowych witryn można korzystać tylko wtedy, gdy zainstalowano motyw ze sklepu zgodnie z opisem.

3. Motywy rakietowe

Strona internetowa: StudioPress.com/ Cena: 129,95 USD / motyw lub 499,95 USD za całą kolekcję

Jeśli jesteś wieloletnim użytkownikiem WordPress, prawdopodobnie słyszałeś o StudioPress. Jest popularny ze względu na Genesis Framework, minimalistyczną i przyjazną SEO platformę WordPress dla wszystkich motywów StudioPress.

geneza

Niezależnie od prowadzonej działalności online możesz zagwarantować, że w StudioPress znajdziesz motyw, który odpowiada Twoim potrzebom. Dla agencji kreatywnych Digital Pro powinien być jednym z twoich najlepszych wyborów. Jeśli sprzedajesz produkty, usługi lub kursy online, nie możesz się pomylić z Altitude Pro.

Motywy znalezione w sklepie są jednymi z najszybszych i najbardziej wydajnych na rynku. Wybierając dowolny motyw StudioPress, możesz zwiększyć wydajność SEO swojej witryny, co prowadzi do wyższego rankingu wyszukiwania i ruchu.

tematy studiopress

Motyw premium, który obejmuje Genesis Framework, jest dostępny za jednorazową opłatą 129,95 USD każda. Jeśli chcesz pobrać całą kolekcję motywów, możesz zapłacić 499,95 USD, co jest dobrą ofertą dla projektantów i programistów.

Właściciele witryn internetowych mogą uzyskać motywy Genesis Framework i StudioPress za darmo po zarejestrowaniu się w planie WP Engine.

5. Tematy SKT

Strona internetowa: WPZoom.com / Cena: 99 USD / rok dla wszystkich motywów lub 299 USD / rok z dodatkowymi plikami PSD

Profesjonalne i piękne to nazwa WPZOOM jako sklepu z motywami WordPress. Jego czyste i dobrze zorganizowane projekty przypadną do gustu osobom, które chcą, aby ich witryny były jak najbardziej profesjonalne.

wpzoom

Za 99 USD rocznie otrzymasz dostęp do wszystkich 43 motywów WordPress i przyszłych, oprócz wsparcia i aktualizacji. Jeśli chcesz mieć te funkcje oraz pliki PSD Photoshop wszystkich motywów, musisz wydać 299 USD rocznie.

WPZOOM posiada również wtyczki, których możesz użyć dla swojej firmy. Social Widget, prawdopodobnie najlepsza wtyczka, zawiera linki do twoich profili w mediach społecznościowych. Z drugiej strony, najnowszy widget Tweet pomaga tworzyć klikalne tweety w treści.

7. Temat

Strona internetowa: ThemeFuse.com / Cena: 199 USD / dożywotnia

ThemeFuse specjalizuje się w dostarczaniu funkcjonalnych motywów WordPress dla blogerów, specjalistów od wydarzeń i wydawców.

Sklep z motywami znany jest z programu The Core, który pozwala tworzyć profesjonalne projekty WordPress od razu po wyjęciu z pudełka. Kreator „przeciągnij i upuść” uzupełnia jego zdolność do tworzenia intuicyjnych formularzy kontaktowych, bezproblemowa integracja Map Google i innych.

Rdzeń

Rdzeń jest dostępny za 49 USD (wcześniej 89 USD) i obejmuje 25 projektów motywów, które można dostosować i dostosować do potrzeb swojej firmy.

Aby uzyskać dożywotni dostęp do wszystkich jego motywów (oprócz The Core) dla nieograniczonej liczby witryn, będziesz musiał wydać 199 USD.

9. Tematy południka

Stronie internetowej: TeslaThemes.com / Cena: 99 USD / rok

Tesla Themes to samozwańcza „Netflix dla motywów WordPress”. Od dawna wiadomo, że zapewnia czyste i piękne motywy oraz zaawansowane funkcje. Wszystkie motywy są często aktualizowane, aby upewnić się, że są zgodne z najnowszą wersją WordPress. Wyglądają również świetnie niezależnie od rozmiaru ekranu, czy to na komputerze stacjonarnym, tablecie czy smartfonie. Wsparcie premium Tesla Themes z chęcią pomoże rozwiązać każdy problem napotkany z którymkolwiek z ich produktów.

tematy

Możesz kupić motyw za jedyne 58 USD. Jeśli chcesz cieszyć się wszystkimi 68 motywami premium, musisz wnieść roczną opłatę w wysokości 99 USD. Roczna subskrypcja obejmuje obszerną dokumentację, pliki HTML i płaski zestaw interfejsu użytkownika. Dożywotni plan kosztuje jednorazową płatność w wysokości 299 USD. Zawiera wszystko dostępne w abonamencie rocznym oraz pliki PSD Photoshop wszystkich tematów.

11. CSS Igniter

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map