Palyginkite 5 geriausius „WordPress“ atsarginių kopijų papildinius

Kiek nuostabi yra „WordPress“ turinio valdymo sistema, ji nėra apsaugota nuo grėsmių saugumui tai gali pakenkti mūsų svetainės tęstinumui. Atminkite, kad kibernetinės atakos ne tik kelia pavojų jūsų internetiniams duomenims, bet ir gali sužlugdyti jūsų reputaciją, ypač jei pažeidimas paveikia jūsų klientų duomenis.


Be kibernetinių atakų, tam tikros netinkamos konfigūracijos jūsų programinėje įrangoje taip pat kelia grėsmę jūsų svetainės saugumui.

Bet kokiu atveju jūs turite būti pasirengę blogiausiam turėdami atsargines kopijas greitai atkurti visas svetainės funkcijas.

Toliau nėra penkių geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių, kuriuos galite naudoti:

1. „BackUpWordPress“

„BackUpWordPress“ yra jūsų norimas papildinys, jei jums reikia lengvai ir patikimai sukurti automatines atsargines kopijas. Įdiegęs ir suaktyvinęs papildinį, jis nedelsdamas atlieka savo darbą naudodamas numatytuosius automatikos nustatymus. Jei reikia, atsarginį tvarkaraštį galite nurodyti apsilankę Įrankiai > Atsarginės kopijos ir spustelėkite numatytąjį tvarkaraštį „Nustatymai“.

Arba galite tiesiog pridėti naują tvarkaraštį su skirtingais taisyklių rinkiniais spustelėdami „+ Pridėti tvarkaraštį“.

atsargines kopijas

Nors pagrindinis papildinys yra nemokamas, už jį taip pat galite mokėti plėtiniai kurie prideda funkcionalumo. Šiuo metu galimi plėtiniai susieja „BackUpWordPress“ su debesies paslaugomis, tokiomis kaip „Google“ diskas, „Dropbox“ ir „Windows Azure“..

Atsisiųskite ir daugiau informacijos: wordpress.org/plugins/duplicator/

3. „VaultPress“

Jei jums reikia kažko daugiau nei tik atsarginį papildinį, tuomet turėtumėte naudoti „VaultPress“. Be galimybės kurti automatines atsargines kopijas, šis papildinys taip pat reguliariai tikrina jūsų duomenų bazę, ar joje nėra kenkėjiškų programų, virusų ir kitų saugos spragų. Taip pat pridedama integruota apsauga nuo šlamšto, siekiant išlaikyti jūsų svetainės reputaciją ir SEO.

skliautas

Tiesiog nepamirškite, kad norint naudoti „VaultPress“ ir jo saugos funkcijas, turite mokėti už mėnesinę licenciją. Nors didėjančios išlaidos gali būti per brangios naujiems tinklaraštininkams, ji puikiai tinka tiems, kurie nori investuoti į „WordPress“ saugumą.

Atsisiųskite ir daugiau informacijos: wordpress.org/plugins/updraftplus/

5. „BlogVault“

Vienintelis dalykas, geriau už kasdienį atsarginių kopijų darymą, yra: realiu laiku atsarginė kopija – pagrindinė „BlogVault“ savybė. Tai veikia sukuriant momentines atsargines kopijas, kai išsaugote pakeitimus savo svetainėje. Tai užtikrins, kad niekada neprarasite pažangos kurdami intensyvų turinį ar kurdami bendrą svetainę.

„blogvault“

„BlogVault“ taip pat yra atsarginiai stebėjimo, istorijos ir testavimo įrankiai, užtikrinantys jūsų duomenų vientisumą. Vienintelis neigiamas dalykas yra tai, kad tai yra priemoka papildinys, pateikiamas su metiniu mokesčiu, kad galėtumėte naudotis jo funkcijomis.

Debesų integracijaTik „Dropbox“El. Pašto atsarginės kopijos / pranešimai

Išvada

Atsarginių kopijų kūrimas yra svarbus svetainės priežiūros aspektas, užtikrinantis tęstinumą. Tiesiog nepamirškite išsirinkti papildinio, kuris geriausiai atitinka jūsų internetinius tikslus. Nesvarbu, ar jums reikia paprasto atsarginio papildinio ar išsamesnio saugos paketo, aukščiau pateiktas sąrašas gali padėti priimti geriausią sprendimą.

Jei kyla kitų problemų, susijusių su „WordPress“, rekomenduojame kreiptis į šį įrašą, kad būtų galima atlikti geriausius greitus pataisymus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me