Palyginkite 5 populiariausius „WordPress A / B“ testavimo papildinius

Turinio valdymo sistema, tokia kaip „WordPress“, bet kuris asmuo per dieną gali sukurti profesionaliai atrodančią svetainę. Galite lengvai įdiegti temas, kurti puslapius ir pateikti bet kokį turinį, kurį norėtumėte pasiūlyti auditorijai. Tačiau net ir labiausiai patyrusiems interneto kūrėjams reikia papildomų bandymų ir optimizavimo, kad būtų galima išnaudoti tikrąjį bet kurios svetainės potencialą.


Nors yra daugybė stebėjimo ir analizės priemonių, bandymai yra daug laiko reikalaujantis procesas. Atminkite, kad jums reikia laiko surinkti pakankamai duomenų apie svetainės našumą. Norėdami pagreitinti veiksmus, naudodami A / B testavimo įrankius, galite padalyti kelias savo svetainės versijas vienu metu.

Žemiau yra penki geriausi A / B testavimo įrankiai, kuriuos galite naudoti savo „WordPress“ svetainėje:

1. Pavadinimo eksperimentai

Pavadinimo eksperimentai yra nemokamas A / B testavimo papildinys, kuris yra lengvai naudojamas ir labai naudingas. Jis tiesiogiai integruojamas su „WordPress“ įrašų redagavimo priemone – tai leidžia sklandžiai kurti kelis turinio pavadinimus.

pavadinimas-eksperimentas

Žymi „Title Experiment free“ savybė yra galimybė gauti išsamius vadovus ir optimizavimo patarimus, kurie tiesiogiai pateikiami į jūsų el. Pašto dėžutę, jei to paprašysite. Kartu pateikiama „pro“ versija, kuri suteikia papildomas funkcijas, tokias kaip keli rodomi vaizdai, statistika ir prioritetinis klientų aptarnavimas.

Atsisiųskite ir daugiau informacijos: wordpress.org/plugins/simple-page-tester/

3. „Nelio A / B“ testavimas

Jei norite daugiau nei paprasto A / B testavimo papildinio, tuomet turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti „Nelio A / B“ testą. Tai yra visapusiškas konversijų optimizavimas platforma, leidžianti išbandyti bet kokius produktus, valdiklius, temas ir meniu. Taip pat galite naudoti šilumos žemėlapio įrankį ir stebėti, kaip auditorija tiesiogiai sąveikauja su jūsų svetaine.

nelio

Nepaisant išsamios informacijos, ją galite gauti naudodamiesi „Nelio A / B“ testavimu; organizuota vaizdinė sąsaja leidžia lengvai naudotis net pradedantiesiems. Tiesiog nepamirškite, kad tai yra aukščiausios kokybės papildinys, pateikiamas tik su nemokama bandomąja versija.

Atsisiųskite ir daugiau informacijos: www.kissmetrics.com/

5. „WordPress“ raginimai veikti

Galiausiai, jei jūsų tikslas yra tiksliai patikrinti raginimų veikti perskaičiavimo kursą, tada „WordPress“ kvietimai veikti yra jūsų papildinys. Be to, kad tai yra lengvas įrankis, leidžiantis atlikti kelių kintamųjų padalijimų testus, jame taip pat yra tempimo ir mažinimo CTA kūrimo priemonė, pateikiama su iš anksto paruoštais šablonais..

cta

Sukūrę savo CTA, „WordPress“ kvietimai veikti pateikia palyginimus tarp variantų. Taip pat lengva perjungti CTA skyrių į vaizdinį rengyklę. Tiesiog pasirinkite mygtuką Paleisti „Visual Editor“ arba tiesiogiai pakeiskite CTA matmenis, antraštės tekstą, turinį ir spalvas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me