Palyginkite 5 populiariausius „WordPress“ forumo papildinius

Pažvelkime į tai, kad „WordPress“ įmontuotas bendruomenės aspektas yra silpnas.


Žinoma, registruoti vartotojai ir svečiai – priklausomai nuo jūsų nustatymų – gali komentuoti įrašus. Bet tai net nėra artima žavingai bendruomenės patirčiai, kurios vartotojai nori būti dalis.

Čia įsitraukia forumo papildiniai.

Kodėl verta į savo svetainę įtraukti forumo skyrių?

Pridėję forumo skyrių prie savo svetainės, gausite daugybę privalumų. Tai puikus būdas sudominti auditoriją ir suteikti jai priklausymo jausmą. Be to, jis gali nemokamai suteikti jūsų svetainei kasdienio bendruomenės teikiamos informacijos srauto.

Augant dalyvavimui jūsų internetinėje bendruomenėje, vartotojai yra priversti sugrįžti ir reaguoti į tai, ką visi sako.

Laimei, „WordPress“ vartotojams, daugumą geriausių papildinių jau galima pasiekti iš oficialios „WordPress“ bibliotekos. Belieka tik nuspręsti, kuris iš jų atitinka jūsų poreikius ir puikiai tinka jūsų prekės ženklui.

Norėdami padėti priimti geriausią sprendimą, atidžiau pažvelkite į geriausius forumo papildinius, kuriuos galite naudoti savo „WordPress“ svetainėje:

1. „BuddyPress“

Svetainė: www.designwall.com/guide/dw-question-answer-plugin/

Jei jūsų bendruomenės tikslas yra leisti vartotojams rasti unikalių problemų sprendimus, tada DW klausimas & Atsakymas yra jūsų įskiepis. Kaip rodo pavadinimas, tai leidžia greitai integruoti Q&Jūsų svetainės skyrius.

Aktyvavus jums automatiškai pateikiamas klausimų sąrašo puslapis ir klausimo puslapis, kuriuose vartotojai gali naršyti po klausimus arba rašyti savo. Taip pat nesunku pakeisti šių puslapių nustatymus, pvz., Įgalinti klausimo patvirtinimą rankiniu būdu, būsenos piktogramas ir numatytąją nuolatinės nuorodos struktūrą..

Vartotojo požiūriu, kitas DWQA pranašumas yra jo pritaikomumas. Puslapis „Klausti“ ne tik greitai įkeliamas, bet ir gerai derinamas su bet kuria tema. Tai taip pat leidžia vartotojams įterpti paveikslėlius ir citatas.

Svarbios savybės:

 • Plėtiniai – „DWQA“ yra įvairių plėtinių, kuriuos galite naudoti tvarkingoms funkcijoms įgyvendinti. Tai apima iškabos, įterptieji klausimai, „captcha“ ir daugybė kitų pasirinktinių valdiklių.
 • Kategorijos – Suskirsčius klausimus į kategorijas, viskas bus lengviau jums ir jūsų vartotojams. Naudodami DWQA galite sukurti tiek daug kategorijų, kiek jums reikia, taip pat susijusių temų pogrupius.
 • El. Pašto adresai su prekės ženklu – Prekės ženklo naudojimo tikslais galite pridėti pasirinktinį logotipą ir adresą el. Pašto pranešimams. Tiesiog eikite į „Klausimai“ > „Nustatymai“ > „El. Laiškai“, kad galėtumėte pasiekti šias funkcijas.

3. CM atsakymai

Svetainė: bbpress.org/

„bbPress“ yra paprastas įskiepis, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas diskusijoms, o ne socialiniams tinklams. Tai leidžia skelbti forumo skyrius su atributais, tokiais kaip tėvų kategorijos, matomumas ir atidaryta būsena.

Nykščio taisyklė yra sukurti atskiras diskusijų lentas kiekvienai jūsų svetainės kategorijai. Kai visi forumai bus nustatyti, vartotojai galės paskelbti temas ir atsakymus. Tada galite stebėti jų veiklą pagrindinės informacijos suvestinės skyriuose „Temos“ ir „Atsakymai“.

Svarbios savybės:

 • Giluminiai nustatymai – Norėdami pasiekti išplėstinius „bbPress“ nustatymus, eikite į „WordPress“ prietaisų skydelį ir eikite į „Nustatymai“ > ‘Forumai’. Čia galite įjungti tam tikras funkcijas, tokias kaip anoniminis paskelbimas, taisymai, prenumeratos ir daug daugiau.
 • Sklandi integracija – „bbPress“ yra lengvas papildinys, sukurtas greitai ir sklandžiai integruoti į jūsų „WordPress“ diegimą. Vienintelis šio požiūrio neigiamas aspektas yra tas, kad jį gali būti sunku suasmeninti, ypač nepatyrusiems svetainių savininkams.

4. „wpForo“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map