Peržiūrėta 18 „WordPress“ temų iš „WooThemes“

„WooThemes“ yra nuostabus „WordPress“ teminis namas, turintis daugybę puikių variantų „WordPress“ svetainės savininkui. Daugelis iš šių temų yra skirtos internetinės parduotuvės kūrimui arba labai gerai veikia kaip internetinės el. Prekybos platforma.


Dabartinę 55 parinkčių grupę sudaro „Business“, „Portfolio“, „Drobė“, „Žurnalas“, „Sensei“ ir „Storefront WordPress“ temos. Šią kolekciją galima įsigyti už 399 USD per metus. Ši temų kolekcija turėtų tarnauti bet kuriam kūrėjui, nes be 1 metų nuolatinės palaikymo ir prieigos, jie siūlo neribotą vienu metu naudojamų domenų naudojimą..

Jų temų rinkinys turėtų leisti lengvai sukurti bet kokio tipo verslo svetaines. Akivaizdu, kad šios temos yra suderinamos su „WooCommerce“ papildiniais ir plėtiniais, kurie bus neįkainojami parduodant produktą internete.

Jų temos bus peržiūrėtos, kad galėtumėte geriau suprasti, ko tikėtis nuo 399 USD per metus.

Padidinti

7

Padidinti – tai švari „WordPress“ tema su puikiomis vaizdų rodymo funkcijomis, kurios idealiai tinka rodyti visą pločio turinį „WordPress“. Ši tema yra prieinama su visu pagrindiniu vaizdo puslapiu, netrukdančia šonine juosta, skaidrių funkcijomis. Tema veikia su „WooThemes“ papildiniu „Testimonials“ ir turi puikias stiliaus parinktis..

Daugiau informacijos & parsisiųsti

Kurortas

8

Kurortas yra graži „WordPress“ tema, padedanti perteikti kurorto ramybę. Ši verslo tema gali būti naudojama reklamuojant bet kurį viešbutį ar kurortą. Visiškai pritaikomas pagrindinis puslapis, visas slankiklis kurortų vietoms rodyti, verslo puslapio šablonas ir fiksuota antraštė su lengva naršymu tikrai padės jūsų kurorto klientams sukaupti daugiau klientų.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

Džoteris

6

„Jotter“ yra minimali, švari drobės vaiko tema, pabrėžianti straipsnių ir įrašų skaitomumą. Ši tema yra ideali rašytojams, tinklaraštininkams, laisvai samdomiems darbuotojams ir internetiniams žurnalams. Paprastas naršymas, mūro išdėstymas pagrindiniam puslapiui ir archyvams, puiki spausdinimas ir visiškas reagavimas padeda lengviau skaityti straipsnius.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

Madinga

3

Remiantis drobės vaiko tema, „Fashionable“ yra „WordPress“ tema, skirta mados tinklalapiams ir el. Prekybos svetainėms, prekiaujančioms mados produktais. Kategorijos, siūlomi produktai ir naujausi produktų skyriai gali būti naudojami bet kuriam potencialiam klientui teikiant svaiginančią patirtį jūsų internetinėje mados parduotuvėje. Madingi yra elegantiška tema ir kartu su funkcija, leidžiančia jūsų produkto vaizdus padaryti pop.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

Uno

10

„Uno“ buvo pati pirmoji drobės vaiko tema, kurią sukūrė „WooThemes“. Ši tema specializuojasi dėl vieno dalyko – parodyti tam tikrą gaminį pagal galimybes ir parduoti. Pagrindinio puslapio šablonas sudaro didelę šios temos dalį ir yra naudingas teikiant jūsų produktui būtiną dėmesį, kad pritrauktumėte ir priviliotumėte naujus klientus..

Daugiau informacijos & parsisiųsti

Susiuvami

19

Siuvami yra minimali tema amatininkams, rašytojams ir fotografams. Projektų skiltyje galėtumėte parodyti savo darbų aplanką, o tema taip pat suteikia galimybę savo komandos nariams parodyti nemokamą papildinį. Apskritai, tai puiki platforma, kurią galima parduoti internetu bet kuriam kūrybingam profesionalui ar agentūrai.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

Parduotuvė

12

„Storefront“ yra nemokama „WordPress“ tema, kurią sukūrė ir sukūrė „WooCommerce“ pagrindiniai kūrėjai, todėl tarp „WooCommerce“ papildinių ir jūsų temos nebus konfliktų. Ši tema buvo atsisiųsta daugiau nei 108 000 kartų. Ši reaguojanti tema sukurta ant lanksčios tinklelio sistemos, kurią teikia „Underscores“ – pradinė tema, kurią sukūrė „Automattic“. „Storefront“ lengvai pritaikoma ir joje yra patogi programuotojams kodo bazė.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

18

Vizualiai patraukli „WordPress“ žurnalo tema, „Spectrum“ yra suderinama su daugybe „WooCommerce“ papildinių, kurie padeda pridėti temos funkcionalumą. Ši žurnalo tema yra ideali turinio turinčioms svetainėms, turinčioms daugybę vaizdų ir daugialypės terpės duomenų.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

Atėnė

13

„Atėnė“ yra verslo tema, linkusi ir į kūrybą. „Athena“ temų paketas turi siūlomą slankiklį, portfelio valdymo sistemą, perdengimo funkciją ir „WooCommerce“ parduotos parduotuvės puslapį..

Daugiau informacijos & parsisiųsti

Funkcija

16

Funkcija yra verslo, tinklaraščių ir parduotuvių tema, sujungta į vieną. Ši tema pateikiama su tinkintu pagrindiniu puslapiu, pateiktu slankikliu ir aplanku & stiliaus temos parinktys.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me