Podsumowanie: 13 pięknych ręcznie dobranych motywów Bootstrap WP z szablonu Monster

Uwielbiam przeglądać witryny z szablonami w poszukiwaniu motywów i najnowszych trendów projektowych. Oto kilka starannie dobranych motywów bootstrap WP z szablonu Monster, które według mnie chcielibyście sprawdzić.


Co to jest bootstrap?

Pamiętaj, że wszystkie wymienione poniżej motywy są motywami bootstrap.

Motywy bootstrap – które niektórzy z was mogą nie znać, są popularną opcją przy tworzeniu frameworków HTML, CSS i JS dla responsywnych stron internetowych. Podsumowując, motywy bootstrap mają nowoczesny i atrakcyjny wygląd, są responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych oraz ładnie się bawią dzięki HTML 5.

Cytując odpowiedź Rizwana Abbasa na Stackoverflow –

Bootstrap to front-endowa platforma programistyczna, która umożliwia programistom & projektanci, aby szybko budować w pełni responsywne strony internetowe. Framework zawiera globalne ustawienia CSS z wbudowanymi komponentami i rozszerzalnymi klasami w postaci typografii, nawigacji, przycisków i wiele więcej.

Krytyka Jak wszystkie wspaniałe rzeczy, Bootstrap napotyka na krytykę. Główną jest to, że wszystkie strony Bootstrap wyglądają tak samo. Jest tak oczywiście, jeśli nie zmodyfikujesz domyślnego stylu w żaden sposób.

Elastyczny projekt Twitter Bootstrap to superbohater w dziedzinie ram CSS. Jest to zdecydowanie prawda, jeśli chodzi o tworzenie responsywnych stron internetowych.

Szablon potwora

Szablon Monster (www.templatemonster.com) to jedna z witryn, które odwiedzam, gdy potrzebuję inspiracji. Strona istnieje od 2007 roku – z dziesiątkami tysięcy motywów (nie tylko WordPress, ale także Drupal, Joomla i tak dalej).

1. Monstroid

Jest to prawdopodobnie prawdziwy klejnot wszystkich motywów WordPress w szablonie Monster. Motyw oferuje szereg opcji układu, które obejmują szablony pudełkowe i szablony o pełnej szerokości z lewym, prawym lub bez pasków bocznych. Ten motyw jest w pełni responsywny, więc bez względu na to, z jakiego urządzenia użytkownik korzysta na Twojej stronie, zawsze będzie wyglądać świetnie, a także oferuje przewijanie paralaksy, funkcje wideo w tle i wiele suwaków. Motyw obejmuje pełną integrację społecznościową, interfejs API Map Google i obsługę rozszerzeń innych firm. Projektowanie elastycznej, ale atrakcyjnej wizualnie strony nigdy nie było łatwiejsze.

Wersja bootstrap: 3.3.X

monstroid

Pobierz: Agent biznesowy

3. Studio projektowe 

Responsywny motyw Word Studio Design Studio to doskonała opcja dla blogów i portfeli. Zawiera paralaksę, edytor MotoPress i suwak MotoPress, a także szereg funkcji zwiększających funkcjonalność i zaangażowanie w rozruch, w tym formularz kontaktowy i formularz subskrypcji biuletynu. Motyw zawiera również prawidłowe kodowanie semantyczne, aby poprawić SEO witryny i zapewnić szybkie ładowanie strony.

Wersja bootstrap: 3.3.X

Pobierz: 33 Chanel

5. Galeria sztuki Responsive 

Galeria sztuki to responsywny, gotowy do siatkówki motyw WordPress z paralaksą, funkcjami wideo w tle, narzędziem MegaMenu, edytorem MotoPress, suwakiem MotoPress i zaawansowanym wsparciem SEO. Uwzględniono PSD, podobnie jak prawidłowe kodowanie semantyczne.

Wersja bootstrap: 3.3.X

Pobierz: Lotnia

7. Najlepsze rozwiązania

Ten motyw zawiera szereg potężnych narzędzi, które ułatwiają tworzenie witryn WordPress, które są równie atrakcyjne wizualnie, jak angażujące, w tym w 100% responsywny układ, efekt paralaksy, wbudowany kreator stron z funkcją przeciągania i upuszczania, i mega menu. Opracowany specjalnie dla firm biznesowych, kładzie nacisk na płaską konstrukcję z jaskrawymi kolorami bloków dla nowoczesnego stylu. Szablon jest w pełni dostarczany z ilustrowanymi wskazówkami biznesowymi, sekcją porad, sekcją wiadomości, formularzem subskrypcji biuletynu i mapami Google. Projekt jest prosty, ale skuteczny i przekonujący.

Wersja bootstrap: 3.3.X

Pobierz: Little Italy

9. Schoolmaster

Motyw Schoolmaster WordPress nadaje priorytet układowi informacyjnemu, ułatwiając użytkownikom dostęp do różnych informacji. Strona główna jest wstępnie zbudowana, a blok wiadomości i wiele opcji menu zapewniają łatwy dostęp do wszystkich treści witryny. Motyw jest w pełni edytowalny i zawiera w 100% responsywny projekt, niestandardowe posty i treść, leniwy efekt ładowania, efekt paralaksy i ponad 80 różnych krótkich kodów.

Wersja bootstrap: 2.3.1

Pobierz: Planowanie rodziny

11. Browar

Dzięki w 100% responsywnemu projektowi ten wyjątkowy i całkowicie edytowalny motyw wykorzystuje zarówno stylowy, jak i żywy styl. Duży suwak bohatera wyświetla obrazy gotowe do siatkówki – idealne do wyświetlania zdjęć jedzenia lub picia. Motyw ma również efekty paralaksy i leniwe ładowanie.

Wersja bootstrap: 2.3.1

Pobierz: Creative Tattoo

13. Wedding Planner

Motyw WordPress Wedding Planner pozwala na wybór różnych niestandardowych typów postów i niestandardowych formatów postów, jest gotowy na wiele języków i może pochwalić się ponad 80 krótkimi kodami. Można go łatwo zainstalować w zaledwie dwóch prostych krokach i oferuje niespotykany zakres opcji projektowych, w tym wiele opcji kolorów, niestandardową typografię i fantastyczne suwaki, aby ułatwić udostępnianie zdjęć. Ponadto niestandardowe widżety zapewniają łatwe udostępnianie społecznościowe i możliwość komentowania.

Wersja bootstrap: 2.3.1

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map