Salīdziniet top 5 WordPress jQuery Slider spraudņus

Viena no labākajām lietām WordPress ir spēja izmantot izdomātus vizuālos elementus, nerakstot vienu koda rindu. Izmantojot tikai spraudņi, dažu minūšu laikā varat iekļaut glītas funkcijas, piemēram, interaktīvos rezervācijas kalendārus un kontaktinformācijas veidlapas.


Šajā konkrētajā rokasgrāmatā mēs apskatīsim piecus labākos jQuery slīdņa spraudņus, lai jūsu vietnes dizains kļūtu garšīgāks.

1. Milzīgs IT slīdnis

milzīgs-tas

Pirmkārt, visi šajā sarakstā aplūkotie spraudņi ir ērti lietojami; un viena no vienkāršākajām un saprotamākajām izvēlēm ir Slīdnis Autors: Huge-IT. Izmantojot vienkāršo interfeisu, jūs varat ātri augšupielādēt savus attēlus un katram no tiem sniegt īsu aprakstu. Varat arī padarīt katru attēlu noklikšķināmu, lai uzlabotu kopējo pieredzi.

Pārējie slīdņa iestatījumi, piemēram, augstums, efekti un navigācijas iespējas, ir tieši pieejami tajā pašā lapā. Kad esat apmierināts ar slīdni, varat tos ielīmēt jebkurā lapā vai izlikt, izmantojot īskodu. Runājot par pielāgošanu, jūs varat atbloķēt pilno versiju, lai pielāgotu katru slīdņa elementu – no fonta krāsām līdz navigācijas pogām.

Lejupielādējiet un vairāk informācijas: wordpress.org/plugins/slider-wd/

3. Slīdrādes spraudnis

slaidrāde

Spraudnis Slīdrāde ir vienkāršs rīks, kas var palīdzēt izveidot slīdņus īsā laikā. Tā lielākā īpašība ir šķidruma saskarne, kas ļauj pārslēgties uz priekšu un atpakaļ starp vispārīgajiem iestatījumiem un īpašo slaida konfigurāciju.

Ņemiet vērā, ka spraudņa Slīdrādes bezmaksas versija nodrošina piekļuvi tikai 15 pielāgošanas opcijām, taču tas nenozīmē, ka jūs nevarat izveidot dažādus slīdņus, nemaksājot par profesionālo versiju. Maksājot par profesionālo licenci, jūs tomēr varēsit piekļūt ļoti daudzām lieliskām funkcijām, piemēram, video slāņiem, slāņu animācijām, progresīvu skriptu atbalstu (HTML5, Vimeo, JW utt.) Un papildu animācijām..

Lejupielādējiet un vairāk informācijas: wordpress.org/plugins/aparg-slider/

5. Galvenais slīdnis

meistars-slīdnis

Visbeidzot, Master Slider ir populārs spraudnis, lai izveidotu slīdņus, kas lieliski darbojas ierīcēs ar skārienjūtīgumu. Atcerieties, ka jums ir jāsaglabā konsekventa lietotāju pieredze gan galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm paredzētajā auditorijā. Atbalstot tīru zvēlienu žestus, tiek garantēts, ka jūs nodrošināsit vislabāko planšetdatoru un viedtālruņu skatīšanās pieredzi.

Master Slider piedāvā arī vismodernāko lietotāja saskarni, kas racionalizē slīdņa izveides procesu. Izveidojot jaunu slīdni, jūs varat nekavējoties izvēlēties kādu no iepriekš konfigurētajām veidnēm vai sākt no jauna. Protams, jums ir tiesības mainīt konkrētus dizaina elementus, piemēram, pielāgotu CSS, animācijas, izmērus un slīdni. Attiecībā uz funkcijām, teiksim tikai to, ka Master Slider ir viss, ko varat lūgt slīdņa spraudnī.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me