Salīdziniet WordPress top 5 FTP klientus

WordPress vietnes izveidošana ir kā mājas celtniecība ar Lego ķieģeļiem.


Jūs iztēlojaties, ko vēlaties sasniegt, identificējat nepieciešamos gabalus un novietojat tos pavisam no zemes uz augšu. Tomēr galvenais izaicinājums ir nodrošināt, lai viss funkcionētu un vienmērīgi sakristu.

Šajā amatā mēs salīdzināsim labākos FTP (failu pārsūtīšanas protokola) klientus, kurus varat izmantot savai WordPress vietnei.

Kas ir FTP klienti??

FTP klientu izmantošana ir viena no mazāk zināmām tēmām mūsdienu tīmekļa izstrādē, it īpaši WordPress kopienā. Tas notiek galvenokārt tāpēc, ka satura pārvaldības sistēmas ir dramatiski vienkāršojušas vietnes veidošanas procesu.

Agrāk izstrādātāji pieprasīja FTP klientam augšupielādēt failus savā tīmekļa serverī un padarīt tos pieejamus lietotājiem – sākot ar attēlu resursiem un beidzot ar katras lapas kodu..

Šodien viss, kas jums jādara, ir jāpiesakās savā WordPress informācijas panelī, jāizvēlas tēma un jāizveido saturs, izmantojot intuitīvo vizuālo saskarni. Funkcijas ir vieglāk pievienot un vietni uzturēt arī ar spraudņu palīdzību, kurus var tieši instalēt no oficiālās WordPress krātuves.

Kamēr uzmanīgi apstrādājat kodu un atjaunojat savus resursus, CMS vajadzētu spēt izpildīt šos uzdevumus, piemēram, pulksteņa rādījumus. Bet, ja jūs esat izstrādātāja tips, kam patīk idejas, kas nav aktuālas, un kurš darbojas izmēģinājuma un kļūdu rezultātā, jūs varat saskarties ar noteiktām kļūdām, kas jūs izslēgs no jūsu CMS. Tas jums neatliek citas izvēles, kā izmantot FTP klientu un manuāli tikt galā ar šo problēmu.

Zemāk ir norādīti galvenie FTP klienti, kas jāņem vērā jūsu WordPress vietnē:

1. CyberDuck

Ievērojamas funkcijas:

 • Grāmatzīmes vilkšana un nomešana – Grāmatzīmju pievienošana ir standarta funkcija, kas ļauj izstrādātājiem sakārtot savus FTP kontus. Izmantojot programmu CyberDuck, grāmatzīmju funkcija izmanto vilkšanas un nomešanas saskarni – nodrošinot lietošanas ērtumu visos jaunos līmeņos..
 • Kriptomators – Vēl viens iemesls izvēlēties CyberDuck ir tas, ka tas atbalsta SFTP (drošu SSH failu pārsūtīšanas protokolu). Bet pat ja jūs vēlaties pieturēties pie FTP, jūs joprojām varat aizsargāt savus datus, izmantojot lietotni Cryptomator, kas ļauj izveidot šifrētas velves jebkurā tīmekļa serverī vai mākoņa krātuves platformā..
 • Ārējā redaktora integrācija – Ja esat pieradis izmantot īpašu redaktora lietojumprogrammu, varat to viegli iespraust CyberDuck infrastruktūrā. Tas racionalizē visus jūsu koda un satura rediģēšanas uzdevumus.

2. Bezmaksas FTP

Ievērojamas funkcijas:

 • Statusa josla – Bezmaksas FTP ir reāllaika statusa josla, kas parāda visu notiekošo procesu, kā arī informāciju par pašlaik atlasīto (-ajiem) failu (-iem). Tas neļauj nejauši modificēt, izdzēst vai pārvietot vairākus failus.
 • Koda aizpildīšana – Ir vērts atzīmēt, ka iebūvētajam maksas versijas redaktoram ir automātiskās pabeigšanas funkcija. Tas ne tikai ietaupīs laiku, bet arī novērsīs sintakses kļūdas, kas var izraisīt nevajadzīgu galvas skrāpēšanu.
 • Veikt ZIP arhīvu – Ja jums ir jāveido savas vietnes dublējums, varat izmantot Bezmaksas FTP viena klikšķa arhīvu, lai izveidotu ZIP dublējumus vietējos diskdziņos. To darot, jūs varat ātri atgūties no nepareizas konfigurācijas un bojātiem failiem.

3. FileZilla

Ievērojama iezīme:

 • Visaptverošs vietņu pārvaldnieks – FileZilla sadarbojas ar vietnes pārvaldnieku, kas ļauj saglabāt informāciju FTP vietnē. Tam ir iespēja šifrēt FTP savienojumus, izmantojot pieteikšanās akreditācijas datus un norādot SFTP savienojumus.
 • Pielāgoti pārsūtīšanas ātruma ierobežojumi – Ja jūs uztrauc FTP pārsūtīšana, izmantojot visu jūsu interneta joslas platumu, FileZilla iestatījumu lapā varat iestatīt pārsūtīšanas ātruma ierobežojumus. Vienkārši dodieties uz “Rediģēt” > ‘Iestatījumi’ > “Pārskaitījumi” un atzīme “Iespējot ātruma ierobežojumus”.

4. FireFTP

Ievērojamas funkcijas:

 • Pārlūka bāzes – Kā pārlūka paplašinājums dažu mirkļu laikā varat sākt lietot FireFTP. Instalējiet papildinājumu tikai tieši no Firefox paplašinājumu bibliotēkas, un jums ir labi iet.
 • Automātiska atkārtota savienojuma un pārsūtīšanas atsākšana – Ja zaudējat savienojumu ar notiekošo pārsūtīšanu, FireFTP automātiski to atjauno, tiklīdz tiek atjaunota interneta savienojums.
 • Ātrā meklēšana un filtri – FireFTP interfeiss ietver vienotu meklēšanas un filtru joslu, kas vienlaikus skenē gan vietējos, gan attālos direktorijus. Tas atbalsta izvērstās meklēšanas parametrus, piemēram, mīnusa zīmi () failu izslēgšanai plus zīme (+) nepieciešamajām precēm un pēdiņām (“”) meklēšanai ar vairākiem vārdiem.

5. 4. pārraide

 Ievērojamas funkcijas:

 • Ātrgaitas pārskaitījumi – Kā premium klases FTP klients, Transmit 4 lepojas ar neticami lielu failu pārsūtīšanas ātrumu, kas 30 000 mazu failu uzņem aptuveni 4 minūtes. Klients izmanto arī vairāku savienojumu pārsūtīšanu, kas atvieglo liela skaita failu pārvietošanu, neapdraudot ātrumu.
 • Mapes sasaiste – Ja vietējiem un attālajiem direktorijiem izmantojat līdzīgu struktūru, saistīšanas funkcijas izmantošana ir lielisks veids, kā vienlaikus orientēties abās vietās.
 • Pielāgotas ikonas – Tas var parādīties kā triviāla funkcija, bet ar pārsūtīšanu četriem varat izmantot pielāgotas ikonas jūsu “izlasei”.

Spriedums

Kā iesācējs FTP klientu pasaulē, tad neapšaubāmi labākās iespējas ir FireFTP un CyberDuck. Viņi ir ne tikai ērti lietojami, bet arī bezmaksas lietotājiem piedāvā modernu funkciju klāstu. Bezmaksas FTP ir arī laba izvēle iesācējiem, bet tikai tad, ja jūs neinteresē nekas cits, kā piekļūt FTP serverim..

No otras puses, pieredzējuši tīmekļa izstrādātāji var būt noderīgi FileZilla, pateicoties tā multiplatformu atbalstam. Visbeidzot, vietņu īpašniekiem, kuriem tiešsaistē jau ir gigabaitu datu apjoms, Transmit 4 nodrošina vislabāko samaksu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map