Salīdzinot top 5 galvenās lapas WordPress spraudņus

Kā neprofesionālam tīmekļa izstrādātājam jums kādreiz bija jāiziet desmitiem konsultāciju, grāmatu un tiešsaistes mācību resursu, lai iemācītos veidot dizainu ar kodu. Toreiz vietnes izveidošana no jauna bija stingri izmēģinājums un kļūda. Tā rezultātā var viegli paiet vairākas stundas vai pat dienas, pirms jūs varat sasniegt galvu vizualizēto vietni.


Lai gan vietnes izstrāde, izmantojot kodu, joprojām ir tik izdevīga kā jebkad, mūsdienu tehnoloģijām tā vairs nav nepieciešama. Viss, kas jums jādara, ir izmantot vietnes vilkšanas un nomešanas veidotāju vai integrēt CMS savā domēnā, ja vēlaties izveidot un palaist profesionāla izskata vietni..

Kas attiecas uz elastīgumu, mērogojamību un lietošanas vienkāršību, WordPress ir viena no labākajām izvēlēm iesācējiem un veterāniem. Tiesa, tā iebūvētās tēmas un stila pielāgošanas iespējas ir diezgan ierobežotas. Izmantojot ārēju galvenās lapas spraudni, jūs varat izveidot pārdošanas lapu tieši tā, kā vēlaties – visu dažu minūšu laikā.

Zemāk ir labāko piecu labāko WordPress galvenās lapas spraudņu salīdzinājums.

1. OptimizePress

Vietne: https://www.wpbeaverbuilder.com/ – Cena: Bezmaksas / $ 99 par premium veidnēm un moduļiem

Ja vēlaties modificēt savu lapu, saglabājot būtiskus dizaina aspektus no pašreizējās tēmas, Beaver Builder Lite versija ir ideāls spraudnis jums. Kad tā ir instalēta, tā var padarīt jebkuru lapu pilnīgi rediģējamu, izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni.

Lai palaistu Beaver Builder redaktoru, dodieties uz WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz Lapas. > ‘Visas lapas’. Novietojiet peles kursoru virs lapas, kuru vēlaties rediģēt, un noklikšķiniet uz Lapu veidotājs. Alternatīvi, jūs varat atvērt lapu un WordPress redaktorā noklikšķināt uz cilnes Page Builder.

Galvenās lapas redaktorā varat pievienot rindas ar mainīgām kolonnām un pēc tam pievienot dažādus lapas elementus, izmantojot “moduļus” un WordPress logrīkus. Tieši tā Beaver Builder darbojas īsumā.

Piemēram, ja vēlaties pievienot 2 kolonnu satura apgabalu, noklikšķiniet uz Rindu izkārtojumi, atlasiet 2 kolonnas un pēc tam velciet to uz vēlamo vietu lapā.

Tas jūsu lapai pievienos divus jaunus satura apgabalus, kas ir ieskicēti ar zilu punktētu kontūru. Jūs varat mainīt katras kolonnas rekvizītus, noklikšķinot uz tiem.

Pēc tam, kad runa ir par satura elementu pievienošanu šīm rindām, jums ir trīs iespējas: Pamata moduļi, Papildu moduļi un WordPress logrīki.

Sadaļā Pamatmoduļi varat pievienot dažādus fotoattēlus, tekstu, audio, video un pielāgotos HTML elementus. Vienkārši velciet un nometiet tos vienā no kolonnu apgabaliem, ko esat izveidojis, pievienojot rindas.

Ievērojamas funkcijas:

  • Premium moduļi un veidnes – Ja jūs varat ieguldīt vismaz standarta paketē, jūs varat piekļūt premium moduļiem & veidnes, kas var palīdzēt jums bez piepūles padarīt jūsu vietni tīkamāku.
  • Izmantojams ar jebkuru WordPress motīvu – Beaver Builder ļauj veikt lapas pielāgojumus, pilnībā nepārveidojot pašreizējo WordPress motīvu.
  • Rindu un moduļu saglabāšana – Visbeidzot, Beaver Builder ļauj saglabāt rindas un moduļus, kurus esat izveidojis vai izmantojis iepriekš. Tas ļauj ietaupīt laiku, ja jums tie būs atkārtoti jāizmanto.

3. Elementor Page Builder

Vietne: https://siteorigin.com/page-builder/ – Cena: Bezmaksas / 29 USD par 1 vietni

Lapas Builder spraudnis no vietnes SiteOrigin ir vēl viens spējīgs galvenās lapas veidotājs, taču to vislabāk var raksturot kā lielākas WordPress ekosistēmas galveno sastāvdaļu. Vispirms ir jāinstalē atsevišķs vietnesOrigin logrīku komplekts, lai pilnībā izmantotu vizuālo lapu veidotāju. Varat arī instalēt vietnesOrigin CSS un Installer spraudņus, lai turpinātu paplašināt funkcionalitāti, taču tie nav obligāti, ciktāl tiek veidota galvenā lapa..

Pēc instalēšanas varat ielādēt lapu veidotāju, dodoties uz WordPress redaktoru un noklikšķinot uz cilnes “Lapu veidotājs”..

Lai gan jūs varat veikt pamatīgus pielāgojumus, neatstājot galveno WordPress redaktoru, jums vajadzētu izmantot “Live Editor” reāllaika izmaiņu priekšskatījumam. Lai to izdarītu, galvenajā rīkjoslā vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Live Editor”.

Tiešsaistes redaktors ļauj jums pievienot rindas, izmantot iepriekš izveidotus izkārtojumus vai ar logrīku palīdzību integrēt savas lapas funkcijas.

Ievērojamas funkcijas:

  • Augsta paplašināmība – Lapas veidotājs virspusē var šķist nepilnīgs, taču spraudņu komplekts SiteOrigin ir mērogs virs pārējā attiecībā uz mērogojamību. Tas ir pateicoties vizuālajam CSS redaktoram, spraudņu instalētājam un visdažādākajiem “papildinājumiem”, kurus var atsevišķi lejupielādēt vietnē SiteOrigin..
  • Tiešraides ekrāna priekšskatījumi – SiteOrigin ļauj pārslēgties starp darbvirsmas, mobilā un planšetdatora režīmiem, lai priekšskatītu savu vietni dažādos ekrāna izmēros.

5. KingComposer

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me