Top 8 wtyczek do udostępniania społecznościowego dla WordPress

Coraz więcej firm próbuje połączyć się ze swoimi klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych. A dlaczego by nie mieli? Stanowi to bardzo dobrą okazję dla każdego dobrze prosperującego biznesu internetowego, aby rozszerzyć swój zasięg. Rzućmy okiem na to, co ma do powiedzenia raport branży marketingu mediów społecznościowych,


 • 92% marketerów uważa, że ​​media społecznościowe są ważne dla ich firm, w porównaniu do zeszłorocznych 86%.
 • 89% marketerów mediów społecznościowych chce wiedzieć, jakie taktyki i techniki można zastosować, aby zwiększyć zaangażowanie ich stron internetowych z sieci społecznościowych.
 • Przeważająca 97% marketerów stosuje marketing w mediach społecznościowych.

Zgodnie z ankietą pięć głównych korzyści z marketingu społecznościowego jest następujące,

 • Zwiększona ekspozycja
 • Zwiększony ruch
 • Lojalni czytelnicy
 • Analiza rynku
 • Generowanie potencjalnych klientów

Jeśli nie jesteś przekonany o znaczeniu mediów społecznościowych i ich roli w swojej firmie, zdecydowanie powinieneś przeczytać ten raport. Zapewnia świetny wgląd. Teraz dla tych z was, którzy używają WordPress jako platformy do dostarczania treści do mas online, wskażę Ci kierunek najlepszych wtyczek do udostępniania treści na wszystkich głównych platformach społecznościowych.

# 1 Monarcha

Monarcha Monarch, stworzony przez Elegant Themes, to pięknie wykonana wtyczka do udostępniania społecznościowego. Wtyczka jest intuicyjna, przyciski udostępniania społecznościowego można dodawać do pasków bocznych, nad / pod zawartością, fly-in, pop-up i na mediach. Możesz także ustawić opóźnienie czasowe dla opcji udostępniania w wyskakującym okienku i stylu latania, aktywować opcje udostępniania, gdy użytkownik dotrze do końca zawartości strony lub aktywować, gdy użytkownik przewinie znaczną część strony.

Monarch może aktywować opcje udostępniania po tym, jak gość skomentuje Twoją witrynę, po dokonaniu zakupu lub po okresie braku aktywności ze strony widza. Monarch zapewnia opcje udostępniania dla 40 różnych sieci społecznościowych z łatwością dostosowywania i 8 różnych opcji umieszczania.

Dzięki statystykom dostarczonym przez tę niesamowitą wtyczkę możesz monitorować i śledzić najbardziej skuteczne metody rozwijania śledzenia i gromadzenia akcji społecznościowych.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania | Ta cena w cenie 14 USD sprawia, że ​​jest to bardzo kusząca opcja w moich oczach.

# 3 Ultimate Social Deux

UltimateSocial

Jest to wielojęzyczna, responsywna, pełna skrótów wtyczka do udostępniania społecznościowego z opcjami pełnej kontroli kolorów. Wtyczka jest kompatybilna z Easy Digital Downloads, Aesop Story Engine, WooCommerce, JigoShop i Visual Composer.

Ultimate Social Deux obiecuje szybki czas ładowania przycisków udostępniania, więc działa bez spowalniania szybkości ładowania witryny. Zapewnia eleganckie, wydajne rozwiązanie z zaopatrzeniem dla 10 sieci społecznościowych. Kolor, rozmiar, wygląd i rozmieszczenie przycisków akcji społecznościowych można dostosować do własnych potrzeb.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania | Wersja bezpłatna jest dostępna, a wersja płatna kosztuje 10 USD za witrynę; roczne opłaty tego samego są wymagane do dalszego wsparcia i aktualizacji.

# 5 Pływający bar społecznościowy

FloatingShareBAr

Prosty pływający pasek udostępniania społecznościowego dla Twojej witryny WordPress stworzony przez wspaniałych ludzi z WPBeginner. Ten ruchomy pasek udostępniania można dodawać do postów na blogu, stron i innych typów postów.

Naprawdę lekki pasek udostępniania, który nie wpływa znacząco na czas ładowania witryny. Ta wtyczka jest dość inteligentna, jej skrypty są ładowane tylko wtedy, gdy użytkownik przesunie kursor nad pasek udostępniania. To, co widać inaczej, to replika paska udostępniania, która nie zwiększa czasu ładowania witryny. Zgodnie z minimalną polityką uwzględniono tylko pięć sieci społecznościowych: Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter i Google+.

Interfejs przeciągnij i upuść, aby kontrolować wygląd opcji udostępniania w serwisie społecznościowym, oraz meta-box, aby wyłączyć wtyczkę na określonych postach lub stronach. Wtyczka została opracowana do celów wewnętrznych i jest używana w WPBeginner, List25 i SteadyStrength.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania | Bezpłatnie z opcją płatnych dodatków

# 7 Wtyczka mediów społecznościowych

SocialMediaFeather

Lekka wtyczka WordPress, która pomaga dodawać opcje udostępniania i śledzić opcje do postów w witrynie, określonych niestandardowych typów postów i niektórych stron. Ta wtyczka nie używa Javascript, jest to tak, że wszelkie obciążenie szybkości ładowania witryny jest minimalne.

Możesz wyrenderować go na dowolnej stronie lub wyłączyć na dowolnej stronie, dodając skróty do pól niestandardowych. Proste, eleganckie rozwiązanie, które rozwiązuje wszystkie problemy związane z udostępnianiem społecznościowym w Twojej witrynie.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania | Wolny

Oprócz wyżej wymienionych 8 wtyczek istnieje kilka innych opcji, które możesz chcieć sprawdzić!

 • Digg Digg
 • Shareaholic 
 • Cunjo
 • Dodaj
 • Migotać
 • Udostępnij to

Sprawdź moją szczegółową recenzję GetSocial, darmowej wtyczki do udostępniania społecznościowego dla WordPress i krótkiego czatu z ich CEO, Joao Romao.

Twoja najlepsza opcja

Darmowa wtyczka, która nie spowalnia Twojej witryny, jest prawdopodobnie najlepszą opcją dla większości witryn WordPress, chociaż gdy sprawy stają się większe, dobry pulpit statystyk, aby znaleźć najbardziej atrakcyjne społecznie treści, okaże się przydatny.

Kilka darmowych wtyczek społecznościowych zawiera podstawowe statystyki udostępniania, które pomagają w śledzeniu udostępnień społecznościowych, co powinno być wystarczające dla większości witryn. Ale nawet jeśli zdecydujesz się na wtyczkę premium, nie są one szczególnie drogie i na dłuższą metę mogą być warte wszystkiego.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me