TorGuard pārskats

Iespējams, ka TorGuard nav pirmais vārds, kas ienāk prātā, pieminot virtuālos privātos tīklus (VPN). Patiesībā es jautāju apkārt, un daudzi nav par to dzirdējuši – labi, ja vien viņi to neizmantoja. Tomēr, būdams neticami zinātkārs cilvēks, es sākotnēji palūkojos, un tas, ko es redzēju, mani ieintriģēja.


Parasti VPN pakalpojumu sniedzēji ir īpaši koncentrējušies uz savu biznesu, bet pats TorGuard zīmols piedāvā vairāk nekā tikai – tiešsaistes privātuma aizsardzības pakalpojumus. Lai gan ir taisnība, ka pastāv smalka atšķirība, es tomēr nolēmu padziļināti apskatīt tā VPN piedāvājumu.

Pirmais, ko es pamanīju, bija tas, ka TorGuard veic diezgan labu zīmolu izplatīšanu visā Torrentā (P2P failu koplietošana). Tas nav ļoti tipiski, un patiesībā daži VPN pakalpojumu sniedzēji kļūst nedaudz izvairīgi, kad tieši vaicā par Torrent atbalstu – varat uzzināt mūsu VPN ceļvedi, lai uzzinātu.

Tomēr tas man izdarīja triku, un es vispirms došos uz priekšu. To es uzzināju par TorGuard;

TorGuard pārskats

Par uzņēmumu

 • Uzņēmums – VPNetworks LLC
 • Dibināts – 2012. gadā
 • Valsts – Sentkitsa un Nevisa
 • Vietne – https://torguard.net/

Izmantojamība & Specifikācijas

 • Lietotnes, kas pieejamas operētājsistēmām – Windows, Linux, iOS, Android, Mac
 • Pārlūka spraudņi – Chrome, Firefox, Safari
 • Ierīces – maršrutētāji, Apple TV, Smart TV, Xbox un citas
 • Šifrēšana – WireGuard, OpenVPN, OpenConnect, IPSec
 • Torrenting, straumēšana un P2P ir atļauti
 • Vajadzētu strādāt Ķīnā

torguard vpn Mīnusi TorGuard

 • Lietotāja saskarne nav tik draudzīga
 • Cena mazliet augsta; lētāka alternatīva – NordVPN (USD 3,49 mēnesī)

Cena

 • $ 9,99 mēnesī par abonementu uz 1 mēnesi
 • USD 4,99 mēnesī par abonementu uz 12 mēnešiem

Spriedums

TorGuard ir šis “wow” faktors daudzos gadījumos, bet tas kaut kā vienmēr nāk kopā ar nelielu “but”. Ņemiet, piemēram, lieliskās iespējas, piemēram, šifrēšanas atlasi un apiet Deep Packet Inspection. Lai arī šīs funkcijas ir lieliskas, tomēr tas prasa mazliet zināšanu un pierašanas.

TorGuard plusi

1- TorGuard ir ļoti drošs

Drošība ir viena no galvenajām VPN pakalpojumu sniedzēja dzīves jomām, un TorGuard veic neticamu darbu, līdzsvarojot lietotāju vajadzības un drošību. Lai arī daži varbūt nedomā, ka ir atšķirība, tomēr ir. Lietotājiem parasti ir dažādas vajadzības attiecībā uz VPN atkarībā no tā, ko viņi dara tiešsaistē.

Piemēram, pārlūkojot tīmekli, viņiem parasti ir nepieciešama anonimitāte un drošība, un tām ir maz prasību par ātruma samazināšanu. Tas nozīmē, ka jūs varat maksimāli pagriezt šifrēšanas pogu un gandrīz nezināt, ka pastāv atšķirība. Ja vēlaties kaut ko lejupielādēt, varat to nedaudz noregulēt, lai virzītos nedaudz ātrāk.

Jebkurā gadījumā, izņemot šifrēšanas ātrumu, TorGuard piedāvā arī virkni citu drošības elementu, ieskaitot DNS noplūdes aizsardzību, WebRTC aizsardzību pret noplūdi un Kill Switch.

WebRTC noplūde

WebRTC noplūde ir kaut kas tāds, kas ietekmē daudzus VPN – kaut kas, par laimi, TorGuard ir veicis pasākumus, lai no tā izvairītos. Tā ir ievainojamība daudzos interneta pārlūkos, piemēram, Firefox un Chrome, un TorGuard jau ir izdevis saviem klientiem labojumu, kas to labo. Tam pat ir lapa, kurā varat pārbaudīt, vai jūsu sistēmā jebkurā laikā ir WebRTC noplūde.

IPv6 noplūde

IPv6 noplūdes var izmantot uzbrucēji, ja lietotāji izmanto IPv4 VPN. Lai gan TorGuard sākotnēji bija aizsargāts pret lielāko daļu IPv6 noplūžu, kopš tā laika tas ir modernizējis savu pakalpojumu, lai piespiestu visu IPv6 trafiku uz VPN.

Avārijas poga

Nogalināšanas slēdzis, ko izmanto TorGuard, darbojas arī divos režīmos. Vienā gadījumā jūs varat izvēlēties, lai klients pārtrauc visu trafiku, ja tiek zaudēts savienojums ar VPN serveri. No otras puses, jūs varat izvēlēties to izmantot lietojumprogrammu līmenī, tas nozīmē, ka jūs varat apturēt atlasīto programmu datu pārsūtīšanu un saņemšanu, kamēr citi turpina.

2 – Jūsu identitāte ir (diezgan) droša

Atrodoties Nevisā, nelielā salā Rietumindijā, TorGuard nav spiests ievērot sarežģītos datu saglabāšanas likumus. Ja esat sekojis maniem VPN pārskatiem, tas ir labi, jo juridiski nav daudz veidu, kā uzņēmumu var piespiest atteikties no jebkādas informācijas, kas tai ir par lietotājiem.

Bez tam nav arī tādas mežizstrādes politikas, kura uzņēmumam ir līdz šim un kura ir apbrīnojami sekojusi līdzi.

Sentkita un Nevisa pieņēma datu aizsardzības likumprojektu 2018. gada 4. maijā (avots).

3 – laba pieejamība un ātrums

Es jau dažus mēnešus izmantoju TorGuard un izslēdzu tos, un, lai arī man šķiet, ka viņu pakalpojumu ātrums ir nedaudz lēnāks nekā dažiem citiem, piemēram, NordVPN un ExpressVPN, tas kopumā ir uzticams.

Ar vairāk nekā 3000 serveriem, kas atrodas 50 valstīs, tam ir labi izplatīts tīkls, kuram vajadzētu būt pieejamam no jebkuras vietas pasaulē. Mana pārbaude dažādiem zemāk esošajiem serveriem tika veikta 500Mbps līnijā ar fizisko atrašanās vietu Malaizijā.

Sākotnējais ātruma tests (Malaizija, nav VPN)

Sākotnējā ātruma pārbaude no Malaizijas servera bez VPN savienojuma (faktisko rezultātu skatiet šeit). Ping = 4ms, lejupielāde = 324,97Mbps, augšupielāde = 310,83Mbps

ASV serveris

TorGuard ātruma testa rezultāts no ASV servera (faktisko rezultātu skatiet šeit). Ping = 196ms, lejupielāde = 32,71Mbps, augšupielāde = 19,07Mbps

Ir divi interesanti punkti par ASV serveri, kuru pārbaudīju TorGuard. Pirmais ir tas, ka šeit piedāvātie ātrumi ir ļoti līdzīgi tiem, kurus saņēmu ExpressVPN un NordVPN savos ASV serveros. Otrais ir tas, ka šis tests tika veikts, izmantojot TorGuard apzīmējumus kā “Āzijai optimizētu ASV serveri”.

Tā kā ātrumā nav daudz atšķirību, es neesmu pārliecināts, kāda loma ir Āzijas optimizētajai daļai.

Europe Server

TorGuard ātruma testa rezultāts no Eiropas servera (faktisko rezultātu skatiet šeit). Ping = 167ms, lejupielāde = 33,91Mbps, augšupielāde = 22,49Mbps

Arī ātrumi Eiropā bija labi, bet ne tieši fantastiski. Es domāju, ka attālumam, kuru es novietoju no Eiropas, ir lielāka nozīme, nekā tika gaidīts, ietekmējot tā ātrumu.

Asia Server

TorGuard ātruma testa rezultāts no Āzijas servera (faktisko rezultātu skatiet šeit). Ping = 11ms, lejupielāde = 106,85Mbps, augšupielāde = 178,78Mbps

Tā kā esmu Malaizijā, ātrums no Singapūras TorGuard servera bija tik straujš, kā gaidīts. Jo tuvāk VPN serverim ir jūsu faktiskā atrašanās vieta, jo lielāks ātruma ātrums un mazāka ping reakcija.

Austrālijas serveris

caTorGuard ātruma testa rezultāts no Austrālijas servera (faktisko rezultātu skatiet šeit). Ping = 93ms, lejupielāde = 69,34Mbps, augšupielāde = 61,47Mbps

Nekas pārsteidzošs arī šeit, ātrums uz Austrāliju bija diezgan labs – labāks nekā Eiropā un ASV.

4 – stabila straumēšana

Torrenting un video straumēšana TorGuard bija gan nevainojamas. Viņi ierobežo P2P darbības ar noteiktiem serveriem, bet apgalvo, ka tās ir optimizētas P2P trafikai. Es sliecos viņiem ticēt, jo man nekad nav bijušas problēmas ar failu koplietošanu TorGuard.

Palaižot nejaušu 4K videoklipu no YouTube, ainas laikā nekur nebija nekādu stostīšanās vai manāmas aizkavēšanās.

5- Plus, tam ir WireGuard!

Varat iespējot WireGuard piekļuvi no sava TorGuard konta paneļa

WireGuard ir gaidāmais protokols, kuru lēnām ieviesuši daži VPN pakalpojumu sniedzēji. Par it kā slepkavas nākamās paaudzes protokolu, šķiet, ka ātrumi WireGuard savienojumos līdz šim ir apžilbinājuši. Lai gan TorGuard ir WireGuard serveri, šobrīd to ir tikai nedaudz un tikai ASV (lai gan tos varat izmantot no jebkuras vietas pasaulē).

WireGuard piedāvā satriecoši ātru ātrumu, salīdzinot ar esošajiem protokoliem (Avots: WireGuard veiktspējas tests)

Tas ir domāts, lai aizstātu OpenVPN, visizplatītāko protokolu, kas mūsdienās tiek izmantots, un tas acīmredzot ir vienkāršāks, daudz ātrāks un drošāks. Testi parādīja, ka tai ir ātruma priekšrocības salīdzinājumā ar OpenVPN pat desmit reizes.

6- Teicama klientu apkalpošana

Šī ir viena no labākajām lietām, kas man patīk attiecībā uz TorGuard – klientu apkalpošanu. Es pats to izmēģināju, jo esmu mazliet satracināts par atbalsta saņemšanu produktam, par kuru maksāju, un biju par to pietiekami pārsteigts. Es tikko izvēlējos par lēnu VPN ātrumu serverī TorGuard tehniskajam atbalstam – izmantojot viņu tērzēšanu.

Vairumā gadījumu tas būtu izveidojis atbalsta biļeti ar automātisku e-pasta saņemšanu man utt. Utt. Utt. Iedomājieties savu pārsteigumu, kad man atbildēja uz atbalsta tērzēšanas līniju. Ne tikai to, bet arī ar dažiem norādījumiem, kā iekniebt manu TorGuard klientu, viņi laboja problēmu!

Tā kā man ir bijusi tik daudz briesmīgu pieredzi ar sliktu klientu atbalstu, tas, ka jāsaka, ka es tiku piepūsts, ir vismaz nepietiekams vērtējums. Bet tur jums tas ir – izcilība tērzēšanas lodziņā! Turklāt, ja ir paaugstinātas atbalsta biļetes, tām visām varat piekļūt arī no sava konta paneļa – labs vienots atskaites punkts..

7- TorGuard JĀDARIET Ķīnā

Es to esmu atstājis gandrīz vai pēdējam, jo ​​tas gan piedāvā gaismas staru lietotājiem Ķīnā, bet pagaidām to nav iespējams pārbaudīt. Ķīna ir smagi cīnījusies pret VPN pakalpojumiem valstī, un daudzi VPN pamet savus lietotājus tur.

Tomēr TorGuard ir opcija ar nosaukumu Stealth VPN, kas, pēc tās domām, var palīdzēt lietotājiem apiet Ķīnas lielo ugunsmūri. Konkrēti, serveri ir paredzēti, lai apietu Deep Packet Inspection ugunsmūrus, kuri, cerams, varētu darboties.

TorGuard Con

1- Tas nāk par strauju cenu

TorGuard cenu noteikšana

Visas smalkās detaļas, kuras es līdz šim esmu pieminējis rakstā, šķiet satriecoši pareizas?

Lūk, bet – tā ir par diezgan lielu cenu. Ja pierakstāties gada plānā, mēneša likme ir USD 9,99 līdz ilgtermiņa cenai aptuveni USD 5 mēnesī, TorGuard nebūt nav lēts. Šīs cenas ļauj salīdzināt tos labākos suņus kā ExpressVPN un NordVPN, kā arī jaunpienācējus, piemēram, Surfshark.

Salīdziniet TorGuard cenas ar citiem labākajiem VPN pakalpojumiem

VPN pakalpojumi *1-mo12-mo24-mo
TorGuard9,99 USD4,99 USD / mēn4,99 USD / mēn
Surfshark11,95 USDUSD 5,99 mēnesīUSD 1,99 mēnesī
ExpressVPN12,95 USD8,32 USD / mēn8,32 USD / mp
NordVPN11,95 USD6,99 USD / mēn3,99 USD / mēn
VyprVPN9,95 USDUSD 5,00 mēnesīUSD 5,00 mēnesī

Verdikts: vai TorGuard ir cenas vērts?

Man liekas, ka TorGuard ir mazliet ar divu malu zobenu. Daudzos gadījumos tam ir šis “wow” faktors, bet tas kaut kā vienmēr nāk kopā ar nelielu, ja tāds ir, “bet”. Ņemiet, piemēram, lieliskās iespējas, piemēram, šifrēšanas atlasi un apiet Deep Packet Inspection. Lai arī šīs funkcijas ir lieliskas, tomēr tas prasa mazliet zināšanu un pierašanas. Par laimi, ja rodas kādas problēmas, viņu klientu apkalpošana sniedz lielisku palīdzību.

Tas atsevišķiem lietotājiem tik daudz ļauj kontrolēt VPN, ka to izmantot šķiet lieliski. Jauks interfeiss būtu jauks, bet tas ir tikai apledojums jau tā lieliskajai kūkai. Ja tā nebūtu cena, es nevilcinātos dot tam pilnu piecu zvaigžņu vērtējumu, taču pēc šīm likmēm es iesaku ļaudīm ātri izlemt pirms NordVPN vai ExpressVPN.

Lūk, atgādinājums-

Mīnusi TorGuard

 • Saskarnei ir mazliet jāpierod
 • Cena mazliet augsta

Alternatīvas

Lai redzētu vairāk VPN pakalpojumu izvēles, apskatiet manus citus VPN pārskatus (ExpressVPN, NordVPN) vai mūsu 10 labāko VPN pakalpojumu sarakstu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me