Uzlabojiet savu redakcionālo darbplūsmu vairāku autoru WordPress emuāros

Saudzīgi izsakoties, satura publicēšana vairāku autoru emuārā nav viegli. Vispirms ir vietnes īpašnieks, kurš dažreiz darbojas arī kā redaktors (pēdējā persona pirms publicēšanas apstiprina ziņu). Pēc tam lielākajās vietnēs ir redaktori un dažreiz vairāk nekā viens redaktors. Visbeidzot, ir rakstnieki.


Tā kā jūsu vietne kļūst lielāka un piesaista vairāk auditorijas, jums būs jāalgo rakstnieki un redaktori, lai turpinātu radīt lielisku saturu. Ir ierobežots, cik daudz jūs pats varat rakstīt savā emuārā.

Varbūt esat redzējis, ka daudzi rakstnieki katru mēnesi publicē 50 lieliskus rakstus un domājat, kāpēc es to nevaru izdarīt? Neļaujiet sevi apmānīt, iespējams, viņi izmanto daudz cilvēku, lai palīdzētu viņiem radīt saturu.

Rakstnieku nolīgšana ir diezgan grūts uzdevums, grūtāk ir atrast īstos cilvēkus, lai ražotu pareizo saturu par pareizu cenu. Kad esat atradis savai vietnei atbilstošos rakstniekus, jums būs nepieciešams mehānisms, kas palīdzētu ar viņiem rīkoties. Kā tu jautā? WordPress vietnēm ir pāris spraudņi, kas palīdz apstrādāt vairākus autorus.

Esmu redzējis lielāko daļu, ja ne visus, WordPress spraudņus, kas apstrādā redakcijas darbplūsmas procesus. Šķiet, ka vairums no tiem ir vērsti uz tādu specifisku problēmu risināšanu, kas skar vairāku autoru WordPress vietņu darbību, piemēram, Redakcijas kalendārs, kas palīdz plānot plānošanu vairāk nekā jebkas cits, vai Co grafiks, kas palīdz ar vairāku autoru vietnes sociālo mārketingu..

Rediģēt plūsmu

Rediģēt plūsmu, no otras puses, tiek risinātas visas problēmas, kas saistītas ar satura veidošanu un publicēšanu WordPress vairāku autoru emuārā. Tas nepalīdz sociālajam mārketingam, bet, izņemot to, tas atrisina problēmas, kas parasti saistītas ar cilvēku sadarbību daudzu autoru emuāros, un efektīvi pārvalda plānošanu..

Apskatīsim spraudņa piedāvātās iespējas dziļāk. Kad spraudnis būs instalēts un aktivizēts, WordPress domuzīmes izvēlnē pamanīsit “Rediģēt plūsmu”. Zemāk varat redzēt momentuzņēmumu, ko spraudnis var piedāvāt.

Rediģēt Flow Sc1

Ziņas savā vietnē var ieplānot tikai pēc tam, kad tās ir izveidotas. Izveidot rakstu vairāku autoru vietnē nav tik vienkārši, kā tas būtu ar viena autora vietnēm.

Viena autora emuārā tikai vienam cilvēkam ir jāizdomā idejas, jāizvēlas labākais starp dažādām izvēlēm, jāizveido raksts un tas jāpublicē. Bet, izmantojot vairāku autoru vietni, autoram ir jāizvirza idejas, jāapstiprina / jāpiešķir, jāizveido melnraksts un jāiesniedz tas un pēc tam jāgaida apstiprinājums publicēšanai, līdz tiek pārskatīts.

CS

Rediģēšanas plūsma ievērojami vienkāršo visu procesu no ideju virzīšanas līdz pat publicēšanai.

EdMeta

Redakcijas meta dati, kurus var viegli reģistrēt, ļauj redaktoram viegli izsekot dažādu rakstnieku darbiem. Spraudnis arī ļauj redaktoram pievienot komentārus, kas ļauj viegli sniegt atsauksmes rakstniekiem, kuri pieprasa izmaiņas un labojumus savā darbā.

Rediģēšanas plūsma jūsu WP domēnā padara pieejamus pāris logrīkus, lai uzraudzītu rakstus un ērti izsekotu redakcijas darbplūsmu. Ja vēlaties būt informēts par visām izmaiņām savā vietnē, varat izvēlēties e-pasta paziņojumus, kas jūs brīdinās, kad izmaiņas tiks veiktas..

Kalendārs noteikti ir viens no vissvarīgākajiem rīkiem, ko atradīsit šajā spraudnī vai jebkurā citā labā redakcijas darbplūsmas spraudnī. Kalendārs ļauj redaktoram kontrolēt publicēto ziņu / lapu / veidlapu skaitu. Varat viegli vilkt un nomest ziņas, lai mainītu to publicēšanas datumus.

Kalendārs

Visa šī funkcionalitāte ir brīnišķīga, bet kā mēs varam atšķirt redaktoru, rakstnieku, administratoru un, iespējams, pat apakšredaktorus? Darbplūsma kļūst viegli sarežģīta. Lai apstrādātu papildu sarežģījumus, jums ir lietotāju grupas, kuras var izmantot, lai rīkotos ar cilvēkiem atšķirīgi, ņemot vērā viņu pienākumus.

UG

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map