Viegla un sāpīga rokasgrāmata, kā pievienot Google karti vietnē WordPress

Hărți Google.


Neatkarīgi no tā, vai esat liela organizācija vai uzņēmējsabiedrības īpašnieks vai pat tikai neliela kafejnīca, kurā ir norādīta jūsu uzņēmuma vieta pakalpojumā Google Maps!

Bet, ja jūs esat tāds liels iesācējs kā man, tad jums jāpievieno Google karte WordPress Tīmekļa vietne var likties pilnīgi noslēpumaina.

Nu, tev veicas!

Mēs zinām, cik viegli ir pazust visu tehnisko mumbo-jumbo, tāpēc mēs esam izveidojuši šo vienkāršo un girlidru ceļvedi, kas palīdzēs jums pievienot Google karti savai vietnei.

Tāpat kā vecā adag, "kaķim ir vairāk nekā viens veids ”, Jūs varat derēt par savu zemāko dolāru, ka ir arī daži veidi, kā instalează Google Maps, taču mēs pievērsīsimies tikai diviem galvenajiem veidiem.

Viss, kas Jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir tikai daži pamata zināšanu kodēšanas paņēmieni vai arī jāzina WordPress informācijas paneļi, un jūs esat zelts!

Metoda # 1: pievienojot tos manuāli

Ja jūs jūtat practisku darbību, varat izvēlēties manuāli pievienot Google karti savā WordPress vietnē kā pastu vai rakstu.

Vispirms vispirms ir jāatrod atrašanās vieta, kuru vēlaties rädīt Google Maps. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz kopīgošanas ikonas:

Noklikšķiniet uz pogas Kopīgot pakalpojumā Google Maps

Kad to izdarīsit, pakalpojumā Google Maps ir jāatver jauns jurnalele ar atrašanās vietas kodu (iframe). Šeit var nokļūt mazliet dicey.

Noklikšķiniet uz pogas Iegult kartes un pēc tam varat kopēt visu atrašanās vietas kodu, ko tie jums sniedz. Ko jūs varat arī izdarīt, ir izvēlēties kartes lielumu vai iestatīt pielāgotu izmēru. Lai ko jūs darāt, neaizmirstiet kopēt atrašanās vietas kodu!

Kopējiet atrašanās vietas kodu no sadaļā Ievietot

Tāpēc tagad jums ir atrašanās vietas kods. Ar ko tu nodarbojies?

Labi, ielādējiet veco WordPress informații paneli, lai iegultu atrašanās vietu savā WordPress ziņā vai lapā.

Pārejiet uz Post> Adaugă New vai atveriet ziņu / lapu, kuru jau esat izveidojis rediģēšanas režīmā. Tajā šeit atlasiet opciju Text (Teksts), nevis Visual (Vizuālā) un ielieciet atrašanās vietas kodu teksta vietā.

Teksta režīmā ielīmējiet visu atrašanās vietas kodu savā WordPress rakstā / ziņojumā

Kad esat ievietojis kodu savā ziņojumā, pārejiet atpakaļ uz vizuālo displeju, lai pārbaudītu un pārliecinātos, vai karte ir pareizi iegulta.

Pēc atrašanās vietas koda ielīmēšanas pārslēdzieties atpakaļ uz vizuālo režīmu.

Voila, esat pabeidzis, un jums ir lapa ar savu Google Map! Ja tas nav ielādēts pareizi, pārbaudiet, vai atrašanās vietas kods ir pareizi nokopēts un ielīmēts.

Metoda # 2: Plugin izmantošana

Ja šī pēdējā metode tev vēl nedaudz ir pārāk grūti, neuztraucieties tad! WordPress ne tikai ļauj jumds viegli uzsākt vietni, tie arī padara par super viegli pievienot funcjas, piemēram, Google Maps, ar spraudņiem.

Găsește Google Maps pe piețe pentru a spraudrau, iesakm to izmantot Google Maps logrīku ar WebFactory of ttrumu un milzīgu funcju sarakstu.

Google Maps logrīku

Tieši uz leju, viena no labākajām lietām din Google Maps logrīku ir tā, ka tos var brīvi lejupielādēt fără WordPress spraudņu kataloga.

Tas aizņem tikai vienu minūti, lai instalētu, un pēc tam jūs varat pielāgot savu karti un ievietot to savā WordPress vietnē dažu minūšu laikā.

Joprojām ir vajadzīga palīdzība? Videoclipuri video fără pagini WebFactory:

Protams, jūs patiešām vēlaties padarīt savu karti izcilu, ir vērts to izmēģināt Google Maps logrīks PRO versija.

Ar PRO versiju kartē varat piestiprināt vairākas adreses un paplašināt spraudni, lai tajā iekļautu vairāk nekā 50 funcjas. Tas arī nodrošina vairāk nekā 20 + lightbox ādas, 15 karturi patine un vairāk nekā 1.500 pasūtījuma kartes spraudņus.

Ja tas nav iespaidīgs, tad vienkārši izskatiet to pilnu funcju sarakstu:

 • Atbildīga un ātra
 • Saderīgs ar viziem WordPress motīviem un spraudņiem
 • Pielāgotas informācijas burbuļi ar neierobežotu tapām kartē
 • Vairāk nekā 15 piei de kartes
 • Vairāk nekā 20 de piele gaismas kafijas
 • Vairāk nekā 1.500 de tapas-uri de kartas
 • Neierobežotas kartes vienā lapā
 • Pielāgojama kartes valoda
 • 4 kartes režīmi: virzieni, patine, iela un patine uz ielu
 • Ātrāka ielāde kartēs ar uzlabotu kešatmiņu
 • Pilns atbalsts īsās koda un slēptas sānu joslai, lai ērti lietotu īsās koda versijas
 • Viegla vietņu migrācija ar eksporta un importa instrumentiem
 • Integrări în Google Analytics, lai izsekotu, cik apmeklētāju atver kartes
 • Atelierele de e-paste Lielisks, kas atrodas ASV
 • Regulāri ielāpi, atjauninājumi un jaunas funcjas.

Papildus visām apbrīnojamām funcjām, kuras iegūstat ar PRO versiju, Google Maps logrīks tiek uzskatīts par visātrāko Google Map spraudni program WordPress.

Daļa no tā izriet no tā, ka tā vietā, lai ielādētu lielu interaktīvu karti savā vietnē, Google Maps logrīks vietā padara kartes sīktēlu. Tas samazina nepieciešamo pārsūtīto informații apjoms apmeklētājiem un jūsu interneta uzņēmējas, tādējādi padarot viss slodze ātrāk.

Protams, ja jūs tikko sākat darbu, un neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu ieplūst spraudņā, Google Maps logrīku PRO piedāvā 7 dienu pilnas atmaksas pārbaudes laiku!

Tādā veidā varat izmēģināt to tik daudz, cik vēlaties, un pārbaudiet, vai tas darbojas jūsu vietnē vai ar citiem instalētiem spraudņiem. Ja jums liekas, ka jums tas nav vajadzīgs, tad vienkārši atgriezieties oriģinālā, bezmaksas versijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map