Viegla un sāpīga rokasgrāmata, kai pievienot Google kartor vietnē WordPress

Google kartor.


Neatkarīgi no tā, vai esat liela organisācija vai uzņēmējsabiedrības īpašnieks vai pat tikai neliela kafejnīca, kurā ir norādīta jūsu uzņēmuma vieta pakalpojumā Google Maps!

Satsa, ja jūs esat tāds liels iesācējs kā man, tad jums jāpievieno Google karte WordPress Tīmekļa vietne var likties pilnīgi noslēpumaina.

Nu, tev veicas!

Mēs zinām, cik viegli ir pazust visu tehnisko mumbo-jumbo, tāpēc mēs esam izveidojuši šo vienkāršo un neskaidru ceļvedi, kas palīdzēs jums pievienot Google kartor savai vietnei.

Tāpat kā vecā adage, "kaķim ir vairāk nekā viens veids ”, Jūs varat derēt par savu zemāko dolāru, ka ir arī daži veidi, kā instalēt Google Maps, taču mēs pievērsīsimies tikai diviem galvenajiem veidiem.

Viss, kas Jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir tikai daži pamata zināšanu kodēšanas paņēmieni vai arī jāzina WordPress information om paneasi, un jūs esat zelts!

Metode # 1: pievienojot tos manuāli

Ja jūs jūtat praktisku darbību, varat izvēlēties manuāli pievienot Google kartor savā WordPress vietnē kā pastu vai rakstu.

Vispirms vispirms ir jāatrod atrašanās vieta, kuru vēlaties rādīt Google Maps. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz kopīgošanas ikonas:

Sök efter Google Maps för att kopiera paket

Gå till izdarīsit, pakalpojumā Google Maps utan att logga in och loggar med attrašanās vietas kodu (iframe). Šeit var nokļūt mazliet dicey.

När du söker efter Iegult kartes un pēc tam varat kopēt visu atrašanās vietas kodu, ko tie jums sniedz. Ko jūs varat arī izdarīt, ir izvēlēties kartes lielumu vai iestatīt pielāgotu izmēru. Lai ko jūs darāt, neaizmirstiet kopēt atrašanās vietas kodu!

Kopējiet atrašanās vietas kodu no sadaļā Ievietot

Tāpēc tagad jums ir atrašanās vietas kods. Ar ko tu nodarbojies?

Labi, ielādējiet veco WordPress informacijas paneli, lai iegultu atrašanās vietu savā WordPress ziņā vai lapā.

Pārejiet uz Post> Lägg till New vai atveriet ziņu / lapu, kuru jau esat izveidojis rediģēšanas režīmā. Tajā šeit atlasiet opciju Text (Teksts), nevis Visual (Vizuālā) un ielieciet atrašanās vietas kodu teksta vietā.

Teksta režīmā ielīmējiet visu atrašanās vietas kodu savā WordPress rakstā / ziņojumā

Kad esat ievietojis kodu savā ziņojumā, pārejiet atpakaļ uz vizuālo displeju, lai pārbaudītu un pārliecinātos, vai karte ir pareizi iegulta.

Pēc atrašanās vietas koda ielīmēšanas pārslēdziations atpakaļ uz vizuālo režīmu.

Voila, esat pabeidzis, un jums ir lapa ar savu Google Map! Ja tas nav ielādēts pareizi, pārbaudiet, vai atrašanās vietas kods ir pareizi nokopēts un ielīmēts.

Metode # 2: Plugin izmantošana

Ja šī pēdējā-metoden var nöjd med den nedersta gränsen, bara neuztrauciations! WordPress ne tikai ļauj jums viegli uzsākt vietni, tie arī padara par super viegli pievienot funkcijas, piemēram, Google Maps, ar spraudņiem.

Lai gan Google Maps ir pieejams simtiem spraudņu, iesakām to izmantot Google Maps logrīku ar WebFactory par ātrumu un milzīgu funkciju sarakstu.

Google Maps logrīku

Tieši uz leju, viena no labākajām lietām par Google Maps logrīku ir tā, ka tos var brīvi lejupielādēt no WordPress spraudņu kataloga.

Tas aizņem tikai vienu minūti, lai instalētu, un pēc tam jūs varat pielāgot savu karti un ievietot to savā WordPress vietnē dažu minūšu laikā.

Joprojām ir vajadzīga palīdzība? Šeit ir parocīgs video no WebFactory folks:

Protams, ja jūs patiešām vēlaties padarīt savu karti izcilu, ir vērts to izmēģināt Google Maps logrīks PRO versija.

Ar PRO versiju kartē varat piestiprināt vairākas adresses un paplašināt spraudni, lai tajā iekļautu vairāk nekā 50 funkcijas. Tas arī nodrošina vairāk nekā 20 + lightbox ādas, 15 kart skridskor un vairāk nekā 1 500 passūtījuma kartes spraudņus.

Ja tas nav iespaidīgs, tad vienkārši izskatiet till pilnu funkciju sarakstu:

 • Atbildīga un ātra
 • Saderīgs ar visiem WordPress motīviem un spraudņiem
 • Pielāgotas informācijas burbuļi ar neierobežotu tapām kartē
 • Vairāk nekā 15 kortskinn
 • Vairāk nekā 20 gaismas kafijas skinn
 • Vairāk nekā 1 500 pielāgotas kartes tapas
 • Neierobežotas kartes vienā lapā
 • Pielāgojama kartes valoda
 • 4 kartes režīmi: virzieni, skats, iela un skats uz ielu
 • Ātrāka ielāde kartēs ar uzlabotu kešatmiņu
 • Pilns atbalsts īsās koda un slēptas sānu joslai, lai ērti lietotu īsās koda versijas
 • Viegla vietņu migrācija ar eksporta un importa instrumentiem
 • Integration av Google Analytics, lai izsekotu, cik apmeklētāju atver kartes
 • Lielisks e-pasta atbalsts, kas atrodas ASV
 • Regulāri ielāpi, atjauninājumi un jaunas funkcijas.

Papildus visām apbrīnojamām funkcijām, kuras iegūstat ar PRO versiju, Google Maps loggar tecknar uzskatīts par visātrāko Google Map sprudprogramm WordPress.

Daļa no tā izriet no tā, ka tā vietā, lai ielādētu lielu interaktīvu karti savā vietnē, Google Maps loggar in vietā padara kartes sīktēlu. Tas samazina nepieciešamo pārsūtīto datu apjoms apmeklētājiem un jūsu interneta uzņēmējas, tādējādi padarot viss slodze ātrāk.

Protams, ja jūs tikko sākat darbu, un neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu ieplūst spraudņā, Google Maps logrīku PRO piedāvā 7 dagar pilnas atmaksas pārbaudes laiku!

Tādā veidā varat izmēģināt till tik daudz, cik vēlaties, un pārbaudiet, vai tas darbojas jūsu vietnē vai ar citiem instalētiem spraudņiem. Ja jums liekas, ka jums tas nav vajadzīgs, tad vienkārši atgrieziations oriģinālā, bezmaksas versijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me