Viegla un sāpīga rokasgrāmata, kiev the Google karti vietnē WordPress

Google Maps.

Neatkarīgi no ta, vai esat liela organização vai uzņēmējsabiedrības īpašnieks vai pat tikai neliela kafejnīca, kurā ir norādīta jūsu uzņēmuma vieta pakalpojumā Google Maps!


Bet, jas esat tāds liels iesācējs kā man, tad jums jāpievieno Google karte WordPress WordPress Vita vietne var likties pilnīgi noslēpumaina.

Nu, tev veicas!

Meu zinām, cik viegli ir pazust visu tehnisko mumbo-jumbo, tāpēc mēs esam izveidojuši šo vienkāršo un neskaidru ceļvedi, kas palīdzēs jums pievienot Google karti savai vietnei.

Tāpat kā vecā dage, "kaķim ir vairāk nekā viens veids ”, Jūs varat derēt par savu zemāko dolāru, ka ir arī daži veidi, kā instal Mapst Google Maps, taşu mēs pievērsīsimies tikai diviem galvenajiem veidiem.

Como, por exemplo, Jams Nams, lai sāktu darbu, tikai daži pamata zināšanu kodēšanas paņēmieni vai arī jāzina painel de informações do WordPress, um jussat zelts!

Método # 1: pievienojot tos manuāli

Ja jūs jūtat praktisku darbību, variz izvēlēties manuāli pievienot Google karti savā WordPress WordPress vietnē kā pastu vai rakstu.

Vispirmas vispirmas e jatriais atraem vieta, kuru vēlaties e Google Maps. Kad esat para izdarījis, noklikšķiniet uz kopīgošanas ikonas:

Google Maps Google Maps Google Maps

Desde o Google Maps até o Google Maps e outros registros de registros são atraídos por vietas kodu (iframe). Šeit var nokļūt mazliet dicey.

Noklikšķiniet uz pogas Iegult kartes un pēc tam varat kopēt visu atrašanās vietas kodu, ko tie jums sniedz. Ko jūs varat arī izdarīt, ir izvēlēties kartes lielumu vai iestatīt pielāgotu izmēru. Lai ko jūs darāt, neaizmirstiet kopēt atrašanās vietas kodu!

Kopējiet atrašanās vietas kodu no sadaļā Ievietot

Tāpēc tagad jums ir atrašanās vietas kods. Ar ko tu nodarbojies?

Labi, ielādējiet veco WordPress informa painéis, lai iegultu atrašanās vietu savā WordPress ziņā vai lapa.

Pārejiet uz Post> Adicionar novo vai atveriet ziņu / lapu, kuru jau esat izveidojis rediģēšanas režīmā. Tajā šeit atlasiet opciju Text (Teksts), nev Visual (Vizuālā) un ielieciet atrašanās vietas kodu teksta vietā.

Teksta režīmā ielīmējiet visu atrašanās vietas kodu savā WordPress rakstā / ziņojumā

Kad esat ievietojis kodu savā ziņojumā, pārejiet atpakaļ uz vizuālo displeju, lai pārbaudītu un pārliecinātos, vai karte ir pareizi iegulta.

Pēc atrašanās vietas koda ielīmēšanas pārslēdzieties atpakaļ uz vizuālo režīmu.

Voila, esat pabeidzis, un jums ir lapa or savu Google Map! Ja tas nav ielādēts pareizi, pārbaudiet, vai atrairšanās vietas kods ir pareizi nokopēts un ielīmēts.

Método # 2: izmantošana do plug-in

Ja šī pēdējā metode tev vēl nedaudz ir pārāk grūti, tad neuztraucieties! WordPress é um aplicativo que mostra as pessoas, gravata e padra por super viegli funkcijas, piemēram, Google Maps, spree spriem.

Como o Google Maps e as opções de navegação, você deve ativar o Google Maps, logrīku no WebFactory por meio de um recurso de pesquisa de mercado.

Registro do Google Maps

Como usar, viena no labākajām lietām pelo Google Maps, clique em ir para, ka tos var brīvi lejupielādēt no WordPress spraudņu kataloga.

Clique aqui para instalar, ou instalar, em um menu ou guia de como salvar um karti em um dispositivo para salvar o WordPress usando o seu dispositivo.

Joprojām ir vajadzīga palīdzība? Veja o vídeo no pessoal da WebFactory:

Protams, e você pode verificar como salvar karti izcilu, e ir para izmēģināt registros do Google Maps PRO versija.

AR PRO versiju kartē varat piestiprināt vairākas refere-se a um aplauso, lai tajā iekļautu vairāk nekā 50 funkcijas. Tas arī nodrošina vairāk nekā 20 + lightbox ādas, 15 kartes skates un vairāk nekā 1.500 pasūtījuma kartes spraudņus.

Ja tas nav iespaidīgs, tad vienkārši izskatiet to pilnu funkciju sarakstu:

 • Atbildīga un ātra
 • Trocam visões de WordPress por um mecanismo de busca
 • Pielāgotas informācijas burbuļi ar neierobežotu tapām kartē
 • Ver 15 skins de kartes
 • Ver 20 skins de gaismas kafijas
 • Veja 1.500 pielāgotas kartes tapas
 • Neierobežotas kartes vienā lapā
 • Pielāgojama kartes valoda
 • 4 kartes rezīmi: virzieni, skats, iela un skats uz ielu
 • Ātrāka ielāde kartēs ar uzlabotu kešatmiņu
 • Pilns atbalsts īsās koda un slēptas sānu joslai, lai ērti lietotu īsās koda versijas
 • Viegla vietņu migrācija ar eksporta un importa instrumentiem
 • Integração com o Google Analytics, lai izsekotu, cik apmeklētāju e vários kartes
 • Receitas de massas e massas, kas atrodas ASV
 • Regulāri ielāpi, atjauninājumi un jaunas funkcijas.

Papildus visum apbrīnojamām funkcijām, kuras iegūstat or PRO versiju, Google Maps registra links para usuários do Google Maps sprappni programmā WordPress.

Daļa no to izriet no to, ka to vietā, lai ielādētu lielu interaktīvu karti savā vietnē, Google Maps logrīks vietā padara kartes sīktēlu. Tas samazina nepieciešamo pārsūtīto datu apjoms apmeklētājiem un jūsu interneta uzņēmējas, tādējādi padarot viss slodze ātrāk.

Protams, como um tikko sākat darbu, um neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu ieplūst spraudņā, Google Maps log PRO PRO piedāvā 7 dienu pilnas atmaksas pārbaudes laiku!

Tādā veidā varat izmēģināt to tik daudz, cik vēlaties, un pārbaudiet, vai tas darbojas jūsu vietnē vai ao citiem instalētiem spraudņiem. Ja jums liekas, ka jums tas nav vajadzīgs, tad vienkārši atgriezieties oriģinālā, bezmaksas versijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map