Viegla un sāpīga rokasgrāmata, with the Google Karti vietnē WordPress

Google Kart.

Neatkarīgi no tā, vai esat liela organisācija vai uzņēmējsabiedrības īpašnieks vai pat tikai neliela kafejnīca, kurā ir norādīta jūsu uzņēmuma vieta pakalpojumā Google Maps!


Sats på, ja, det er tatere løgn iesācējs kā mann, tad jums jāpievieno Google-karte WordPress Tīmekļa vietne var likties pilnīgi noslēpumaina.

Nu, tev veicas!

Mēs zinām, cik viegli ir pazust visu tehnisko mumbo-jumbo, tāpēc mēs esam izveidojuši šo vienkāršo un neskaidru ceļvedi, kas palīdzēs jums pievienot Google kart savai vietnei.

Tāpat kā vecā ordtak, "kaķim ir vairāk nekā viens veids ”, Jás varat derēt par savu zemāko dolāru, ka ir arī daži veidi, installer Google Maps, taču mēs pievērsīsimies tikai diviem galvenajiem veidiem.

Viss, kas Jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir tikai daži pamata zināšanu kodēšanas paņēmieni vai arī jāzina WordPress informasjonsruter, og ikke noe annet enn!

Metode nr. 1: pievienojot tos manuāli

Ja, det er praktisk, det vil si at du ikke kan bruke Google Kartkartotek WordPress Vietnē kā pastu vai rakstu.

Vispirms vispirms ir jāatrod atrašanās vieta, kuru vēlaties rādīt Google Maps. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz kopīgošanas ikoner:

Noklikšķiniet uz pogas Kopīgot pakalpojumā Google Maps

Gå til izdarīsit, pakalpojumā Google Maps uten å logge inn logger og atrašanās vietas kodu (iframe). Šeit var nokļūt mazliet dicey.

Noklikšinin uz pogas Iegult kartes and pēc tam varat kopēt visu atrašanās vietas kodu, ko tie jums sniedz. Ko jūs varat arī izdarīt, ir izvēlēties kartes lielumu vai iestatīt pielāgotu izmēru. Lai ko jūs darāt, neaizmirstiet kopēt atrašanās vietas kodu!

Kopējiet atrašanās vietas kodu no sadaļā Ievietot

Tāpēc tagad jums ir atrašanās vietas kods. Ar ko tu nodarbojies?

Labi, ielādējiet veco WordPress informasjonspaneler, eller mer om hvordan du får svar på WordPress for å hjelpe deg.

Pārejiet uz Post> Legg til New vai atveriet ziņu / lapu, kuru jau esat izveidojis rediģēšanas režīmā. Tajā šeit atlasiet opciju Text (Teksts), nevis Visual (Vizuālā) og ielieciet atrašanās vietas kodu teksta vietā.

Teksta režīmā ielīmējiet visu atrašanās vietas kodu savā WordPress rakst / ziņojumā

Kad esat ievietojis kodu savā ziņojumā, pārejiet atpakaļ uz vizuālo displeju, lai pārbaudītu un pārliecinātos, vai karte ir pareizi iegulta.

Pēc atrašanās vietas koda ielīmēšanas pārslēdziations atpakaļ uz vizuālo režīmu.

Voila, esat pabeidzis, un jums ir lapa ar savu Google Map! Ja tas nav ielādēts pareizi, pārbaudiet, vai atrašanās vietas kods ir pareizi nokopēts un ielīmēts.

Metode nr. 2: Plugin izmantošana

Ja šī pēdējā-metoden var fornøyd med sin nederste grense, like neuztrauciations! WordPress ne tikai ļauj jums viegli uzsākt vietni, tie arī padara par super viegli pievienot funkcijas, piemēram, Google Maps, ar spraudņiem.

Lai gan Google Maps ir pieejams simtiem spraudņu, iesakām to izmantot Google Maps logrīku ar WebFactory par ātrumu un milzīgu funkciju sarakstu.

Google Maps logrīku

Tieši uz leju, viena no labākajām lietām par Google Maps logrīku ir ā ka ka, ka ka var var br br Word Word Word Word no no Word.

Tas aizņem tikai vienu minūti, lai instalētu, un pēc tam jūs varat pielāgot savu karti og ievietot to savā WordPress vietnē dažu minūšu laikā.

Joprojām ir vajadzīga palīdzība? Šeit ir parocīgs video no WebFactory folkens:

Protam, ja, de patišām vēlaties padarīt savu karti izcilu, men viser seg å bruke Google Maps loggninger PRO versija.

Ar PRO versiju kartē varat piestiprināt vairākas adressees on paplašināt spraudni, lai tajā iekļautu vairāk nekā 50 funkcijas. Tas arī nodrošina vairāk nekā 20 + lightbox ā das, 15 kart skøyter og vairāk nekā 1.500 pasūtījuma kartes spraudņus.

Ja tas nav iespaidīgs, tad vienkārši izskatiet to pilnu funkciju sarakstu:

 • Atbildīga un ātra
 • Saderīgs ar visiem WordPress motīviem un spraudņiem
 • Pielāgotas informācijas burbuļi ar neierobežotu tapām kartē
 • Vairāk nekā 15 kortskinn
 • Vairāk nekā 20 gaismas kafijas skins
 • Vairāk nekā 1500 pielāgotas kartes tapas
 • Neierobežotas kartes vienā lapā
 • Pielāgojama kartes valoda
 • 4 kartes režīmi: virzieni, skats, iela un skats uz ielu
 • Ātrāka ielāde kartēs ar uzlabotu kešatmiņu
 • Pilns atbalsts īsās koda un slēptas sānu joslai, lai ērti lietotu īsās koda versijas
 • Viegla vietņu migrācija ar eksporta un importa instrumentiem
 • Integrer med Google Analytics, laz izsekotu, cik apmeklētāju atver kartes
 • Lielisks e-pasta atbalsts, kas atrodas ASV
 • Regulāri ielāpi, atjauninājumi un jaunas funkcijas.

Papildus visām apbrīnojamām funkcijām, kuras iegūstat ar PRO versiju, Google Maps logger på tvers av Google Map kartprogrammer WordPress.

Daļa no tā izriet no tā, ka tā vietā, lai ielādētu lielu interaktīvu karti savā vietnē, Google Maps logger på visninger for å kartlegge kart. Tas samazina nepieciešamo pārsūtīto datu apjoms apmeklētājiem un jūsu interneta uzņēmējas, tādējādi padarot viss slodze ātrāk.

Protams, ja jūs tikko sākat darbu, un neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu ieplūst sprayud, Google Maps logrīku PRO piedāvā 7 dager pilnas atmaksas pārbaudes laiku!

Tādā veidā varat izmēģināt til tik daudz, cik vēlaties, un pārbaudiet, vai tas darbojas jūsu vietnē vai ar citiem instalētiem spraudņiem. Ja jums liekas, ka jums tas nav vajadzīgs, tad vienkārši atgrieziations oriģinālā, bezmaksas versijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me