Vietnes instalēšana WordPress uz jūsu Windows vai Mac datoriem

Bez šaubām, WordPress ir vispopulārākā satura pārvaldības sistēma gan hobijiem, gan profesionāliem tīmekļa pārziņiem. Kopš 2004. gada tā pārvalda 25,4% no visām pasaules vietnēm, kā arī vairāk nekā 76,5 miljonus emuāru.


Tā nepārspējamas popularitātes dēļ vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu piedāvā WordPress instalēšanas lietotnes ar vienu klikšķi tieši no vadības paneļa – ļaujot lietotājiem sākt vietnes veidošanu dažu minūšu laikā..

Šis process darbojas, instalējot WordPress tieši savā tīmekļa serverī. Tā kā tas tiek mitināts tiešsaistē, jūs varat piekļūt savam informācijas panelim no jebkuras vietas, ja vien jums ir interneta savienojums.

Protams, ir ērti piekļūt savai WordPress vietnei no jebkuras ierīces, taču CMS lokālai instalēšanai datorā ir arī dažas priekšrocības:

 1. Precīza ātruma pārbaude – vietnes pārbaude, neatkarīgi no interneta savienojuma, palīdzēs precīzi tās mērogot
 2. Personiskā dublēšana – vietnes projektēšana un attīstīšana vietējā līmenī nozīmē arī to, ka jums vienmēr ir personīgā rezerves kopija.
 3. Labāks dizaina process – WordPress izmantošana bezsaistē ļauj veikt izmaiņas dizainā, neietekmējot tiešo apmeklētāju pieredzi.

Nepieciešama palīdzība WordPress vietnes iestatīšanā?
WHSR tagad ir partneris ar Codeable.io, lai palīdzētu lietotājiem, kuriem nepieciešami profesionāli WP izstrādes / pielāgošanas pakalpojumi.

Lai saņemtu bezmaksas cenu, lūdzu, aizpildiet šo pieprasījuma veidlapu.

Lai instalētu WordPress savā Windows vai Mac datorā, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

WordPress instalēšana Windows personālajā datorā

Lai WordPress instalētu Windows personālajā datorā, jums jāizmanto programma ar nosaukumu WAMP, kuru var lejupielādēt no tās oficiālā mājas lapa.

Ņemiet vērā, ka WAMP ir pieejams divās versijās – 64 bitu un 32 bitu versijās. Lai uzzinātu, kura versija ir saderīga ar datoru, dodieties uz Sākt > Iestatījumi > Sistēma > Par (Windows 10 lietotājiem) vai Start > Palaist, ierakstiet “sysdm.cpl” un noklikšķiniet uz cilnes “Vispārīgi”.

os

Parādīsies paziņojums, kad noklikšķināsit uz pogas, lai lejupielādētu atbilstošo versiju. Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz “lejupielādēt tieši”, lai turpinātu.

lejupielādēt tieši

Kad lejupielāde ir pabeigta, turpiniet instalēšanu, izpildot ekrānā redzamos norādījumus. Visu uzmanīgi izlasiet tā kā WAMP ir ļoti īpašas prasības, lai to pareizi uzstādītu. Zemāk ir daži padomi:

 1. Palaidiet instalētāju ar administratora tiesībām ( > “Izpildīt kā administratoram”).
 2. Pārliecinieties, vai esat atjauninājis VC9, VC10, VC11, VC13 un VC14 atkārtoti sadalāmās paketes. To lejupielādes saites ir iekļautas instalētājā.
 3. Aizveriet Skype pirms WampServer instalēšanas un lietošanas.
 4. Atspējot IIS.
 5. Instalējiet WAMP primārā vietējā diska saknes direktorijā. Piemēram, instalēšanas direktorijam vajadzētu būt “c: \ wamp \”, ja Windows ir instalēts vietējā diskā (“C:”).
 6. Neaizmirstiet pārbaudīt arī “Izveidot darbvirsmas ikonu”, lai vēlāk varētu ērti piekļūt WAMP.

Kad jums tiek lūgts izvēlēties noklusējuma pārlūku, atcerieties, ka jums navigējiet un jāatrod .exe fails. Laba stratēģija ir ar peles labo pogu noklikšķināt uz pārlūkprogrammas darbvirsmas saīsnes, noklikšķiniet uz “Properties” un dodieties uz cilni “Shortcut”. .Exe faila atrašanās vietai jābūt laukā Mērķis.

Pēc veiksmīgas WAMP instalēšanas un palaišanas uzdevumjoslas paziņojumu apgabalā atrodiet ikonu “W”. Ja šī ikona ir sarkana, tas nozīmē, ka WAMP serveris pašlaik ir bezsaistē. Turpretī zaļā krāsa norāda, ka serveris ir pilnībā tiešsaistē. Tādā gadījumā jūs tagad varat piekļūt savam serverim, tīmekļa pārlūkprogrammā ierakstot “localhost” vai 127.0.0.1. Varat arī atstāt noklikšķiniet uz ikonas “W” un noklikšķiniet uz “Localhost”.

Savā galvenajā WAMP informācijas lapā sadaļā “Rīki” noklikšķiniet uz “phpMyAdmin”. Tas ļaus jums pārvaldīt un izveidot datu bāzi bezsaistes WordPress instalēšanai. Alternatīvi savā tīmekļa pārlūkprogrammā varat ierakstīt http://127.0.0.1/phpmyadmin/.

Lai phpMyAdmin izveidotu jaunu datu bāzi, galvenajā izvēlnē dodieties uz “Databases”. Jūs varat izmantot jebkuru vārdu, kas jums patīk, taču labāk ir izmantot kaut ko identificējamu, piemēram, “WordPress-Local”. Ņemiet vērā, ka datu bāzes nosaukums nav reģistrjutīgs.

WordPress instalēšana

Nākamais solis ir lejupielādēt WordPress no viņu galvenā vietne. Atcerieties, ka lejupielāde notiek saspiestā mapē. Jums ir jāizņem WordPress mape tikai WAMP apakšdirektorijā “www”. Piemēram, ja WAMP esat instalējis mapē “C: \ wamp \”, jums ir jāizņem WordPress mape direktorijā “C: \ wamp \ www \”.

Lai ielādētu WordPress, dodieties uz vietni http: // localhost / wordpress /. Sākumā jums tiks prasīts, lai jums būtu nepieciešams fails “wp-config.php”. Lai turpinātu, vienkārši noklikšķiniet uz “Izveidot konfigurācijas failu”.

izveidot-wp-config-1

Kad esat pabeidzis, varat turpināt WordPress instalēšanu tāpat kā ar tīmekļa mitināšanas platformu. Tikai atceraties, ka kā datu bāzes resursdatoru jālieto “localhost” un jālieto pareizais datu bāzes nosaukums, kuru norādījāt iepriekš. Kad runa ir par jūsu MySQL lietotājvārdu, izmantojiet sakne un atstājiet paroli tukšu.

izveidot-wp-config-3

WordPress instalēšana Mac datorā

Visbeidzot, WordPress instalēšana Mac datorā ietver tās pašas darbības. Bet tā vietā, lai izmantotu WAMP, jums jāizmanto cita programmatūra, kas pazīstama kā MAMP. Tāpat kā iepriekšējos, jūs varat lejupielādēt šo saturu tieši no viņu oficiālā mājas lapa.

mamp

Pēc MAMP instalēšanas noteikti konfigurējiet lietotni, lai vispirms izmantotu Apache portu 80 un MySQL portu 3306. To darot, jūs varat atvērt savu vietējo vietni, izmantojot adresi http: // localhost. Vienkārši dodieties uz Preferences > Porti un pēc tam ievadiet pareizās vērtības.

ostas

Tikai atceraties, ka jums jāizveido Apache servera, tāpēc pārliecinieties, ka šī opcija ir izcelta, veidojot dokumenta sakni. Pēc tam jūs varat palaist Apache un MySQL serverus, izmantojot galveno lietotni.

Lai izveidotu jaunu datu bāzi ar MAMP, noklikšķiniet uz “Atvērt sākuma lapu” un pēc tam dodieties uz “phpMyAdmin”. Turpmāk jūs varat veikt līdzīgas darbības no WAMP apmācības, kā parādīts iepriekš.

Secinājums

WordPress vietējai instalēšanai un lietošanai ir daudz priekšrocību. Tikai atcerieties izpildīt iepriekš sniegtos norādījumus ļoti uzmanīgi lai nodrošinātu veiksmīgu instalēšanu.  

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map