Dlaczego ich użytkownicy byli kluczem do sukcesu MotoCMS

MotoCMS, znany jako szybki kreator stron internetowych, istnieje już od dłuższego czasu. Ich droga do ich obecnego sukcesu była wyznaczona z wyraźnym celem, jakim jest bycie platformą zapewniającą tworzenie stron internetowych, z której mogą cieszyć się użytkownicy.


Teraz, po raz dziesiąty, przyglądamy się wyjątkowej firmie i tego, jak udało jej się być jednym z najlepszych twórców stron internetowych dla tych, którzy chcą prostego placu zabaw do zbudowania bloga, sklepu eCommerce lub strony internetowej.

Zrzut ekranu strony głównej MotoCMS.

Od Flasha do funkcji

To było w 2008 roku, kiedy założyciel i obecny dyrektor generalny Demetrio Fortman postanowił uruchomić narzędzie do tworzenia stron internetowych, które oferuje wygodę, funkcjonalność i jest łatwy w użyciu dla mas. Wtedy firma nazywała się FlashMoto, ponieważ była to technologia oparta na technologii Flash.

Chociaż FlashMoto i jego system wystarczyły, aby firma stała się zyskownym przedsięwzięciem, nie minęło dużo czasu, zanim Fortman i firma musieli zmienić system, aby sprostać obecnym wymaganiom.

Czas mijał, a nowe technologie zastępowały stare. Z biegiem czasu FlashMoto został przebudowany, aby dostosować się do rynku, w wyniku czego otrzymaliśmy MotoCMS – drugą generację naszego narzędzia do tworzenia stron internetowych opartego na HTML.

Ta zmiana w całkowicie nowy system była początkiem, że firma musiała wprowadzić je na wyższy poziom bycia twórcą stron internetowych.

Po zmianie i rebrandingu z FlashMoto na MotoCMS, udoskonalili system i skończyli na obecnym MotoCMS 3, który został wydany w 2015 roku. Obecna wersja MotoCMS może teraz pochwalić się bardziej responsywnym konstruktorem witryn, który jest pełen ogromnej kolekcji oświetlenia -szybkie szablony dla użytkowników.

System przeciągania i upuszczania MotoCMS z szablonem Skyline

W pełni zapakowany konstruktor

Po przebudowie całego systemu MotoCMS postanowił wyróżnić się na tle wielu innych platform CMS. Jednym z ich głównych celów było „szybkie rozwiązanie do szybkiego tworzenia stron internetowych”.

W związku z tym musieli upewnić się, że ich systemy zarządzania treścią mają dobrze zoptymalizowaną prędkość ładowania szablonów witryn. W oparciu o test analizy danych przeprowadzony na Pingdom, MotoCMS jest najszybszym CMS z niesamowicie szybkim czasem ładowania 1,8 s.

Oczywiście nie wystarczy im najszybsza platforma do tworzenia witryn na rynku. Chcieli być w pełni spakowanym narzędziem do tworzenia stron internetowych, oferującym wszystkie funkcje i funkcje, których użytkownicy oczekują w standardowym narzędziu do tworzenia stron internetowych.

Obejmowało to dodanie takich funkcji, jak wbudowane SEO, integracja z mediami społecznościowymi, możliwość stworzenia sklepu internetowego, łatwa integracja z narzędziami analitycznymi, możliwość osadzania kodu innej firmy i więcej.

Ale tym, co naprawdę wyróżniało ich spośród konkurencji, jest biblioteka szablonów i motywów.

Szablony na każdą okazję

Chociaż interfejs użytkownika i funkcje firmy do budowania witryn internetowych były dla nich kluczowe, zyskiwały uznanie w branży twórców stron internetowych, ale to ich szablony naprawdę umieszczały je na mapie. Na dzień dzisiejszy MotoCMS stworzył bibliotekę szablonów, które obejmują ponad 60 różnych kategorii i zawiera ponad 2500 motywów dla użytkowników.

Bogata biblioteka szablonów i motywów MotoCMS.

„Będąc jednym z najlepszych dostawców szablonów stron internetowych, MotoCMS oferuje użytkownikom z dowolnym poziomem wiedzy i doświadczenia ponad 2500 profesjonalnie zaprojektowanych i wysoce elastycznych motywów zebranych w ponad 60 unikalnych kategoriach biznesowych”.

Elastyczność szablonów i motywów pozwoliła MotoCMS dotrzeć do szerokiego grona osób, które chcą stworzyć stronę internetową, która może być niszowym rynkiem. Niektóre z ich unikalnych kategorii szablonów stron internetowych to: Ślub, Biznes, Fotografia, Muzyka i Gra.

Szablony stron MotoCMS w kategorii „Gry”.Szablony stron MotoCMS w kategorii „Ślub”.

Dzięki szerokiej gamie unikalnych szablonów i motywów dla użytkowników oraz połączeniu ich z intuicyjnym interfejsem użytkownika do tworzenia stron internetowych, MotoCMS umożliwił dotarcie do szerszego grona odbiorców, a tym samym większy sukces.

Budowanie rozpoznawalności marki

Ponieważ firma nadal buduje platformę MotoCMS, czyniąc ją bardziej wydajną i niezawodną, ​​zdali sobie również sprawę z potrzeby dalszego wzmocnienia tożsamości marki.

Ponieważ w Internecie było wielu innych konkurentów i naśladowców, ważne było, aby ludzie w MotoCMS utrwalili wizerunek swojej marki i dali użytkownikom gwarancję, że mogą polegać na renomowanej marce MotoCMS.

W ramach tej inicjatywy MotoCMS poszedł i nabył znak towarowy dla swojej firmy w celu dalszego uzasadnienia wizerunku i rozpoznawalności marki.

MotoCMS ostatecznie uzyskał status znaku towarowego dla swojej firmy w 2018 roku.

„Konkurencja na rynku staje się coraz trudniejsza. Liczba oszustów próbujących ukraść twoje dane osobowe lub sprzedać produkty złej jakości stale rośnie… Tak więc najważniejsze było otrzymanie znaku usługowego, który identyfikuje nas i odróżnia od innych. ”

Chociaż posiadanie znaku towarowego może wydawać się trywialne dla większości ludzi, dla MotoCMS było to duże zwycięstwo, ponieważ pomaga malować firmę jako godną zaufania markę, która spełni obietnice dotyczące zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości cyfrowych towarów i usług.

Zapewnienie przyjemności w The Core

Naszym pierwszym celem na temat MotoCMS… było stworzenie łatwego narzędzia do budowania, które sprawi, że każdy będzie miał własną stronę internetową.

– Demetrio Fortman, CEO & założyciel MotoCMS

Od małych początków jako kreatora stron opartych na technologii Flash do obecnej wersji, która w pełni wykorzystuje kreator stron HTML, jasne jest, że firma rozwijała się błyskawicznie.

Podczas różnych iteracji MotoCMS zespół nigdy nie tracił z oczu tego, co było ważne dla firmy i do czego dąży ich platforma.

„Pomimo zmian w technologii misja MotoCMS pozostała taka sama – aby zapewnić zarówno początkującym, jak i profesjonalistom przyjemne doświadczenia związane z tworzeniem stron internetowych. Stale ulepszamy nasze produkty i usługi dla Ciebie każdego dnia, zgodnie z najwyższymi standardami, jakich wymaga współczesny świat. ”

Z prostego i intuicyjnego interfejsu użytkownika, mnóstwa funkcji oraz długiej listy szablonów i motywów, nie wygląda na to, aby MotoCMS zwalniał w najbliższym czasie i będzie ewoluować i ulepszać swój system zarządzania treścią przez wiele lat.

I przez cały czas, zawsze będą stawiać na pierwszym miejscu wrażenia użytkownika, upewniając się, że za każdym razem, gdy tworzysz z nimi stronę internetową, zawsze będzie to przyjemne doświadczenie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map