Kickassd: Więcej niż tylko błyskawiczna wydajność hosta internetowego

Prawdopodobnie już wcześniej słyszałeś, że firmy hostingowe chwalą się szybkimi prędkościami i świetną wydajnością.


Czy zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że ​​firma hostingowa jest szybka, niezawodna i niedroga? Na szczęście udało nam się wybrać mózg Chucka Charlestona z Kickassd Inc. i uzyskać wskazówki, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

The Brains Behind Kickassd’s Success

Mimo że Chuck Charlestown jest właścicielem Kickassd, firma tak naprawdę nie została przez niego założona.

„Zabrałem Kickassda wkrótce po jego rozpoczęciu. Podstawa i pomysł na to były już całkiem dobre i nie wymagały wiele zmian z mojej strony, aby dostosować je do tego, co sobie wyobrażałem. ”

Około cztery lata przed podjęciem pracy w Kickassd Chuck pracował jako administrator i konsultant w zakresie systemów zewnętrznych. Był także w przemyśle naftowym i budowlanym. „Ciągle myślałem o czymś takim jak Kickassd” – powiedział. „Oczywiście, kiedy pojawiła się okazja, skorzystałem z niej”.

Kiedy pojawiła się możliwość zakupu Kickassda, Chuck skorzystał z okazji, by spełnić swoje marzenie.

Firma jest wciąż dość nowa, więc czas od pomysłu do realizacji jest krótki. W sierpniu 2016 r. Chuck otrzymał możliwość przejęcia firmy. Nie zawahał się, ale przyjął natychmiast. „Rozwój firmy przed przejęciem przeze mnie był dość powolny”.

Rozwój startupu

Chuck wiedział, że jest kilka bardzo konkretnych rzeczy, które musi zrobić, aby zobaczyć rozwój swojej nowo nabytej firmy.

„Rozpoczęliśmy teraz dobrze zorganizowaną i skoncentrowaną kampanię reklamową, która już znacznie zwiększyła nasz rozwój.”

Chuck przyznaje, że obecny wzrost Kickassda jest ukierunkowany na to, czego chcą.

„Zbyt szybki wzrost może być złą rzeczą, a tego unikniemy”.

Obsługa klienta jest kluczem

Jedną z rzeczy, która wyróżnia Kickassda z tłumu, są wyjątkowe cechy i obsługa klienta. Chuck wskazuje na środowisko pracy firmy jako jeden z powodów ich sukcesu.

Mówi nam, że zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wsparcie najwyższej jakości.

„Na pierwszy rzut oka Kickassd może wyglądać jak kolejny hosting. Dopiero gdy zajrzysz pod maskę i zabierzesz go na jazdę próbną, zdasz sobie sprawę, że wszystko jest inne. ”

Ich filozofia obsługi klienta zdecydowanie wyróżnia ich na zatłoczonym rynku hostingu. Każdy, kto kiedykolwiek miał firmę hostingową o długim czasie reakcji lub niefrasobliwym nastawieniu, doceni to, co Chuck ma do powiedzenia na temat swoich klientów.

„Klienci są numerem 1!”

„Klienci są numerem 1! Nie obchodzi mnie, czy musimy wyłamać laptopa w środku burzy śnieżnej, 20 mil od nikąd, aby to zrobić, to po prostu gotowe ”.

W WHSR wierzymy, że możesz wiele powiedzieć o firmie na podstawie tego, jak traktują nawet najtrudniejsze sytuacje.

Zadałem Chuckowi kilka trudnych pytań, takich jak trudna sytuacja z klientem i jak go rozwiązał? Oczywiście nie prosiłem o konkretne nazwiska, ponieważ celem było po prostu zagłębianie się w umiejętności rozwiązywania problemów stojące za zespołem obsługi klienta Kickassd.

„Zrobiłem z nich wideo na żywo, jak instaluję tę samą wtyczkę, a następnie uruchamiam regułę Mod Security za pomocą podglądu dziennika na żywo…”

„Ostatnio miałem do czynienia z klientem, który nieustannie uruchamiał bezpieczeństwo naszego serwera i blokował IP. Ten klient był przekonany, że nasze usługi przechodzą w tryb offline i był bardzo zirytowany. Nawet kiedy udało mi się zawęzić go do określonej wtyczki przeglądarki, którą zainstalowali, nadal mi nie wierzyli. Zrobiłem z nich wideo na żywo, jak instaluję tę samą wtyczkę, a następnie uruchamiam regułę zabezpieczeń Mod za pomocą podglądu dziennika na żywo w SSH na tym samym ekranie, aby mogli zobaczyć, jak system IP mnie zablokuje i odwołać się do wtyczki przeglądarki. ”

„Zaakceptowali to i usunęli wtyczkę. Po naszej stronie zmodyfikowaliśmy tę konkretną zasadę, aby była mniej restrykcyjna ”.

Odpowiedź Chucka jest imponująca z kilku powodów.

Po pierwsze, żadna firma hostingowa nie pozwoli ci kontynuować działalności, która powoduje zablokowanie adresu IP. Jednak Chuck był cierpliwy wobec klienta. Starał się pokazać klientowi, na czym polega problem z wtyczką. Następnie szukał rozwiązania nawet po usunięciu wtyczki przez klienta, aby nie pojawiła się w przyszłości. To pokazuje zaangażowanie jego firmy w obsługę klienta i ulepszanie jej z codziennych interakcji z klientami.

Jego odpowiedź była bardzo szanowana dla jego klienta i nie obwiniała nikogo poza ustawieniami i interakcją wtyczki.

Radość z pracy z właścicielami stron internetowych

Ponieważ zadałem trudne pytanie, jak poradził sobie z trudną sytuacją, pomyślałem, że zapytam go, jaka jest najbardziej satysfakcjonująca część jego pracy.

„Niedawno przeprowadziłem migrację strony internetowej firmy na nasze serwery. To było dla dość głośnego biznesu, który był wyjątkowo wrażliwy na przestoje, niestety ich skrypty były bardzo nieaktualne i trudne do rozwiązania. Wymagało to sporo pracy z PHP i MySQL w celu pracy na naszych serwerach. Wszystko przebiegło bez żadnych problemów i mieliśmy wyjątkowo zadowolonego klienta. Było to bardzo satysfakcjonujące ze względu na trudność migracji. ”

Ponownie koncentruje się na doświadczeniu klienta i upewnieniu się, że klient otrzymuje usługę, której potrzebuje, i że wykroczył ponad to. To dobrze wróży tej nowej firmie. Klienci dużo wybaczą, jeśli dobrze je potraktujesz.

Kolejnym wyjątkowym aspektem obsługi klienta Kickassd jest wsparcie techniczne. Chuck podziela zdanie, że outsourcing stał się niezwykle powszechny i ​​ogólnie prowadzi do obniżenia jakości wsparcia. „Odmawiamy tego i zamiast tego utrzymujemy wsparcie we własnym zakresie”.

Chuck uważa, że ​​mały, wysoce wydajny zespół wsparcia jest znacznie bardziej skuteczny niż większy zespół, który jest mniej wydajny. Odmawiają udzielania klientom odpowiedzi w puszkach.

Dlaczego Fast Servers Vital?

Szybkość ładowania witryny może mieć ogromny wpływ na ostateczny sukces witryny. Czas ładowania jest jednym z głównych czynników wpływających na to, czy ktoś opuści stronę. Przeciętny użytkownik będzie czekać 6–10 sekund na załadowanie strony, a następnie odskoczy.

Kickassd oferuje Litespeed. Chuck twierdzi, że Litespeed jest niezwykle szybki, a nawet udowodniono, że jest znacznie szybszy niż Apache, Nginx dla HTTP i HTTPS.

„Prowadzimy również Litespeeds Lscache na wszystkich naszych serwerach, co zapewnia znaczny wzrost wydajności” – powiedział Chuck.

Co to oznacza dla osób poszukujących paczek za pośrednictwem Kickassd? Jeśli prowadzisz witrynę o dużym ruchu, możesz umieścić ją na wspólnym planie hostingowym. Jest to prawdopodobnie niemożliwe u wielu innych dostawców. Na przykład wielu dostawców zmusiłoby witrynę o dużym natężeniu ruchu do aktualizacji do VPS, co może być znacznie droższe. Chuck wskazuje na Litespeed jako jeden z głównych powodów, dla których mogą oferować wydajność, którą osiągają w tak niskiej cenie.

Plany hostingowe

Źródło: Plany hostingowe KickassdŹródło: Plany hostingowe Kickassd

W tej chwili główny nacisk Kickassda koncentruje się na wspólnej usłudze hostingu. W końcu planują zaoferować Docker jako usługę o wartości dodanej dla ich wspólnego hostingu. Obecnie nie oferują hostingu VPS, chyba że istniejący klient tego potrzebuje lub wyraźnie tego żąda.

„Litespeed ma teraz wtyczkę pamięci podręcznej WordPress, która oferuje naprawdę oszałamiającą wydajność.”

„Obsługujemy hosting WordPress i wprowadziliśmy pewne zmiany na naszych serwerach specjalnie dla WordPress” – powiedział Chuck. „Litespeed ma teraz wtyczkę pamięci podręcznej WordPress, która oferuje naprawdę oszałamiającą wydajność. Ale aby użyć tej wtyczki, wymagana jest dodatkowa konfiguracja na poziomie serwera, co zrobiliśmy na naszych serwerach. ”

Początkowe testy wydajności Litespeeds Wtyczka WordPress VS WP Super-Cache. WP Super-Cache jest szybka, ale pamięć podręczna Litespeeds WOW pic.twitter.com/eJZxWBsqqm

– ChuckC (@KickassdInc) 21 marca 2016 r

„Obsługujemy hosting WordPress.” Chuck zauważa, że ​​istnieje tylko garstka dostawców, którzy obecnie obsługują wtyczkę, ale spodziewa się, że to się zmieni, ponieważ ta wtyczka przewyższa każdą dostępną wtyczkę pamięci podręcznej WordPress, o której wie.

Unikanie hakerów

Strony internetowe są hakowane każdego dnia. Witryny WordPress wydają się być szczególnym celem. Osobiście miałem doświadczenie w przeszłości, w którym moja witryna wciąż się hakowała pomimo zapór ogniowych, kluczy bezpieczeństwa itp. Mój serwer w tym czasie nie mógł zrozumieć, dlaczego, ale byłem całkiem pewien, że ataki miały miejsce za pośrednictwem wspólnego hostingu gdybym śledził, skąd pochodzi ruch i często był to serwer główny podczas tych ataków.

Z powodu tego pogorszenia z mojej przeszłości zawsze lubię pytać właścicieli firm hostingowych, jak radzą sobie z problemami bezpieczeństwa. Zapytałem Chucka o problemy z hackowaniem i to, jak Kickassd chroni klientów.

„[Hakowanie] to prawdziwy problem i coś, w czym byliśmy dość dobrzy w łagodzeniu poprzez wielki zestaw reguł zabezpieczeń Mod, które ciągle dodajemy i modyfikujemy. Zasady te wraz z naszymi zaporami ogniowymi blokują większość ataków na strony internetowe, w tym WordPress. Wykryto i zablokowano ataki typu brute force na przykład na stronę logowania i plik xmlrpc.php, podobnie jak wiele innych ataków, takich jak ataki typu cross site scripting, zastrzyki i wiele innych. Monitorujemy dzienniki serwerów i obserwujemy nowe ataki, aby odpowiednio zmodyfikować nasze zasady. ”

Oko w przyszłość

Witryna Kickassd podkreśla, jak szybko zmienia się sieć. Ze względu na szybko zmieniający się charakter Internetu, Kickassd zdaje sobie sprawę, jak ważne jest, aby trzymać rękę na pulsie przyszłych wydarzeń.

Jak twierdzi Chuck Charleston, technologia związana z hostingiem zarówno oprogramowania, jak i sprzętu stale się rozwija i zmienia.

„Aby zaoferować naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, uważnie obserwujemy, co dzieje się z technologią w branży.”

Na przykład Chuck wskazuje na fakt, że w branży nastąpił wyraźny ruch w kierunku technologii kontenerów, takich jak Docker.

„Obecnie eksperymentujemy z integracją Docker, która pozwoliłaby naszym klientom uruchamiać kontenery Docker i zarządzać nimi bezpośrednio z ich konta cPanel. Cały czas szukamy nowych sposobów oferowania nowych technologii jako usług o wartości dodanej. ”

Chuck Charleston podzielił się, że ich cele na 2017 rok będą kontynuowane tak, jak były. Nie skupiamy się na szybkim wzroście i to dobrze. Firma hostingowa, która rozwija się powoli, często ma czas na wdrożenie procesów obsługujących większą listę klientów i większe wymagania względem serwera. Oznacza to, że usługa, którą otrzymujesz dzisiaj, jest usługą, której możesz spodziewać się w najbliższej przyszłości.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map