Spojrzenie na Cloudways: PaaS dla małych firm

Cloudways – www.cloudways.com.


Uwaga: witryna, którą czytasz, jest teraz hostowana na Digital Ocean za pośrednictwem Cloudways. Przeczytaj recenzję Jerry’s Cloudways, aby dowiedzieć się więcej o firmie. 

Cloudways mogą nie być powszechnie znaną nazwą, jeśli chodzi o dostawcę hostingu w chmurze PaaS (Platform-as-a-Service). Ale pomysł Pere Hospital, Aaqib Gadit i Uzair Gadit robi postępy w branży jako PaaS dla małych i średnich firm.

Byliśmy zaszczyceni, że mieliśmy okazję porozmawiać z ludźmi z Cloudways i trochę zrozumieć ich wewnętrzne funkcjonowanie, jak powstali i co robią, aby utrzymać swoją pozycję kluczowego gracza w branży hostingu w chmurze.

Cloudways Product Manager, Ali Ahmed z Neilem Patelem na konferencji AWASIA Bangkok, Tajlandia.

Biuro szpitala Cofounder Pere.

(Prosta) wizja chmur

Kiedy Cloudways zostało założone w 2011 roku, trzej współzałożyciele (szpital Pere, Aaqib i Uzair Gadit) mieli prostą i bezpośrednią wizję firmy i jej celu:

Pomysł polegał na zapewnieniu zarządzania hostingiem w chmurze wszystkim użytkownikom bez względu na ich kompetencje techniczne.

Będąc niezachwianym w swojej oryginalnej wizji, Cloudways ostatecznie stało się platformą, która stawia na pierwszym miejscu prostotę. Wiedzieli jednak, że samo oferowanie platformy, która jest łatwa w użyciu, nie były wystarczające, po drodze udało im się ulepszyć i dopracować swoje podejście do usług hostingu w chmurze.

„Z czasem Cloudways stało się platformą, która kładzie nacisk na prostotę. Ale położyliśmy również nacisk na wybór i ułatwienie użytkownikom osiągnięcia sukcesu biznesowego, co udało nam się osiągnąć dzięki naszym najlepszym partnerom w zakresie infrastruktury chmurowej i całodobowemu wsparciu ekspertów ”.

Dzięki jasnej i zwięzłej wizji wiedzieli, jak podejść do branży hostingu w chmurze i wdrożyć odpowiednią strategię, torując drogę do rozwoju i sukcesu Cloudways, tak jak ma to miejsce obecnie.

Test wydajności CloudWays w Bitcatcha (źródło).

Znając odbiorców i zapewniając właściwe korzyści

Będąc dostawcą specjalizującym się w zarządzaniu hostingiem w chmurze, ważne było, aby Cloudways wcześnie określiło, kim byli odbiorcy docelowi i jak zamierzają wejść na rynek.

SMB [małe i średnie firmy] oraz agencje to nasze główne profile klientów docelowych. Dostosowaliśmy platformę Cloudways, aby zapewnić tym klientom najlepiej zarządzany hosting w chmurze dla ich firmy.

Znając potrzeby swoich użytkowników, Cloudways było w stanie skoncentrować się na funkcjach i narzędziach, które były zarówno niezbędne, jak i korzystne dla ich użytkowników. A jeśli chodzi o funkcje i korzyści, oznaczają one biznes.

„Dzięki Cloudways mamy przyjazny interfejs użytkownika, który oferuje ponad 50 akcji jednym kliknięciem, bezpieczeństwo Ironclad (zapewniamy BEZPŁATNE certyfikaty SSL Wildcard) oraz wsparcie ekspertów 24/7. Ponadto nasz CloudwaysBot zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym w kondycję i wydajność serwerów i aplikacji klientów ”.

Siła wyboru i różnorodność wartości

Na obecnym etapie Cloudways oferuje wszystkie niezbędne umiejętności, aby stać się głównym graczem w branży hostingu w chmurze.

Ale oczywiście to im nie wystarczyło. Chcieli, aby Cloudways było platformą, która może współpracować z dowolną inną aplikacją, demonstrując swoje zaangażowanie w zapewnienie użytkownikom jak największego wyboru..

„Nasza platforma jest zoptymalizowana pod kątem dowolnej aplikacji opartej na PHP. Dla małych i średnich firm i agencji oznacza to bardzo szerokie wsparcie dla każdego niestandardowego projektu, który trzeba opracować i wdrożyć, nie martwiąc się o problemy ze zgodnością.”

Niektóre aplikacje obsługiwane przez Cloudways to WordPress, WooCommerce, Magento, Laravel, Symfony, a nawet niestandardowe projekty PHP.

Ale kompatybilność z innymi aplikacjami nie jest jedyną rzeczą, w której wyróżnia się Cloudways. Aby być PaaS, który może skutecznie zaspokoić potrzeby swoich użytkowników, musieli zawierać szeroką gamę dodatkowych funkcji, które jeszcze bardziej ugruntowałyby Cloudways jako PaaS z wyboru dla małych i średnich firm i agencji.

Cloudways CDN, Block Storage, Staging Environment, potężne funkcje zarządzania członkami zespołu, funkcje serwera (start / stop / transfer / serwer), Cloudways Premium Support Add-ons to tylko niektóre z różnorodnych dodatków, które nasi klienci mogą wykorzystać dla większej łatwości użytkowania i bezproblemowy hosting.

Stojąc ponad konkurencją

Podczas gdy Cloudways nadal cieszy się wielkim sukcesem w branży hostingu w chmurze i jako dostawca PaaS, trend obniżania cen planów PaaS spowodował, że wiele firm osiągnęło wyniki finansowe.

Cloudways Managed Hosting Plany: Rozpocznij hosting w chmurze już od 10 USD / mc. Zrzut ekranu wykonany 5 września 2018 r.

Ludzie w Cloudways wiedzą to bardzo dobrze i uznali, że może to wpłynąć na rozwój firmy.

„Uważamy, że prawo Moore’a dotyczy wszystkich obszarów technologii, w tym hostingu w chmurze. Przewidujemy, że ceny będą nadal spadać, gdy więcej graczy wejdzie na rynek, a ogólne koszty zarządzania infrastrukturą staną się bardziej dostępne dla dostawców drugiego i trzeciego poziomu. Biorąc to pod uwagę, uważamy, że jakość i spójność usług mają ogromny wpływ na przychody firmy. ”

Dla zespołu Cloudways wyprzedzenie konkurencji i utrzymanie pozycji wiodącego dostawcy PaaS oznaczało zapewnienie oczekiwanych przez użytkowników wrażeń oraz wprowadzenie niezbędnych zmian w celu ulepszenia platformy i strony internetowej.

Jeśli oferowana usługa spełnia (lub przekracza) oczekiwania użytkowników, będą nadal ufać Twojej platformie. Pomysł ten znajduje odzwierciedlenie w nowo zaprojektowanej stronie i platformie Cloudways, która jest dostosowana do prezentowania odwiedzającym wszystkich istotnych informacji i zapewnia niezmiennie wysoki poziom usług świadczonych naszym klientom.

Platforma Cloudways

Technologia to rozwijająca się branża. Nawet na niszowym rynku, takim jak przemysł PaaS, nowsze technologie będą nadal ułatwiać barierę wejścia dla innych konkurentów.

Mimo to Cloudways wie, że utrzymanie pierwotnej wizji i dalsze świadczenie usług pożądanych przez użytkowników będzie kluczem do ich dalszego sukcesu.

Najważniejsze zalety korzystania z Cloudways jako dostawcy PaaS to swoboda wyboru, prostota i łatwość użytkowania oraz innowacja w zakresie usług i funkcji.

Aby stać się platformą, która jest naprawdę wyjątkowa od konkurentów, Cloudways wykroczyło ponad wszystko, oferując swoim użytkownikom szeroką gamę funkcji i korzyści, które są kluczowymi filarami ich usług..

Najważniejsze cechy

Platforma Cloudways oferuje szereg innych korzyści, które naprawdę wyróżniają je na tle konkurencji, dzięki takim funkcjom, jak:

 • CloudwaysBot [do raportowania statystyk wydajności serwera i aplikacji w czasie rzeczywistym],
 • Cloudways CDN [opłacalne rozwiązanie CDN dla użytkowników],
 • Dedykowane środowisko testowe,
 • Darmowe certyfikaty SSL [Wildcard, SANS i inne],
 • Pełna obsługa PHP 7.x,
 • Zablokuj pamięć,
 • Integracja z Git,
 • Zarządzanie członkami zespołu,
 • Zarządzanie serwerem,
 • CloudwaysAPI [do wdrażania niestandardowych rozwiązań opartych na platformie Cloudways], oraz
 • Cloudways Breeze [domowa wtyczka pamięci podręcznej WordPress].

Same funkcje wystarczyłyby, aby stać się wiodącym dostawcą PaaS, ale innowacje zawsze były częścią ich tożsamości i udało im się znaleźć sposoby dalszej poprawy swoich możliwości hostingu.

„Nasz stos hostingu,„ Thunderstack ”jest w pełni zoptymalizowany do obsługi każdego projektu PHP. Oznacza to, że w przeciwieństwie do niektórych konkurentów, obsługujemy szeroki zakres CMS i frameworka, w tym WordPress, WooCommerce, Laravel, Symfony i niestandardowe projekty PHP. Te aplikacje są obsługiwane przez wybór pamięci podręcznej użytkownika (Lakier, Memcached lub Redis) i bazy danych (MariaDB i MySQL). ”

Pochwała na platformie Cloudways (cytaty z Twittera)

Zastanawiasz się, dlaczego https://t.co/eKruIH0yJ7 działa szybko. Hostujemy na platformie Cloudways. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem bloga lub uaktualnieniem istniejącej witryny lub hosta projektu za pomocą #Clouways i ditch #cPanel https://t.co/ltU0LDjL6x pic.twitter.com/MZg03OiDx5

– dr Michael Glock (@DrMichaelGlock) 1 września 2018 r

Przeniosłem mnóstwo witryn do @Cloudways i do tej pory jestem bardzo szczęśliwy, używając ich interfejsu + AWS, Digital Ocean i Google

– Michael Torbert (@michaeltorbert) 26 listopada 2016 r

Stawianie ludzkiego dotyku

Mimo wszystkich osiągnięć technologicznych i kamieni milowych w branży Cloudways wie, że dzieje się tak dzięki ludziom i ich zaangażowaniu w oryginalną wizję, która przyniosła im tyle sukcesów.

Wszyscy w Cloudways dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą jakość użytkownikom, którzy chcą tylko prostego zarządzanego rozwiązania hostingowego. To poświęcenie jest oczywiste, jeśli chodzi o ich zespół wsparcia.

Opinie użytkowników na temat obsługi klienta i cenników w Cloudways.

„Wszystkie funkcje w Cloudways są obsługiwane przez kompetentny zespół wsparcia, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wyposażony w kompleksową bazę wiedzy, a także Czat na żywo w celu szybkiego wsparcia”.

Gdyby tego było mało, udostępniają nawet dodatki Premium Support dla tych, którzy chcą priorytetowego wsparcia w obsłudze swoich serwerów.

Wizja Cloudways

Chcielibyśmy podziękować zespołowi w Cloudways za poświęcenie czasu na rozmowę z nami. Oczywiste jest, że jest to zespół z pasją, który chce stworzyć platformę, która zapewni prawdziwe rozwiązanie hostingowe małym i średnim firmom.

Dzięki Cloudways kluczem do sukcesu zawsze była ich niezachwiana wizja. Mamy nadzieję, że nadal będzie to szczupła i innowacyjna firma, która przyniesie im większy sukces w przyszłości.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me