Wywiad z Bloggerem: 5 pytań hostingowych z Jeffem Starrem

Jeff Starr


Uwaga: jest to stary wywiad opublikowany w sierpniu 2013 r.

Jeff Starr (blog w Perishable Press, Twitter @Perishable) to gość, który ma problem z blogiem WordPress. Redaktor, autor książek, twórca stron internetowych i uznany guru WordPress – Jeff miał wpływ na pisarzy i pomógł tysiącom blogerów i twórców stron internetowych.

W dzisiejszym wywiadzie dla blogera mamy zaszczyt gościć Jeffa Starra jako gościa, który dzieli się swoimi doświadczeniami i radami w zakresie hostingu. Bez zbędnych ceregieli przedstawiamy nasz wywiad z tym bardzo utalentowanym i fascynującym ekspertem WP.

P1: Cześć Jeff, wielkie dzięki za bycie z nami dzisiaj. Zacznijmy od wprowadzenia! Co możemy dowiedzieć się więcej o tobie i twoim nowym projekcie WP-Tao.

Jestem profesjonalnym projektantem, programistą i autorem nowej książki o nazwie Tao of WordPress. Zawiera sumę moich ponad 8 lat pracy z WordPress, a wszystko to sprowadzone do ukierunkowanego przewodnika dla początkujących i użytkowników. Obejmuje cały proces tworzenia wspaniałych witryn za pomocą WordPress, w tym wszystko, od hostingu i konfiguracji do bezpieczeństwa, optymalizacji, dostosowywania i nie tylko. Mam nadzieję, że to sprawdzisz.

tao z wordpress

Q2: Wiemy, że Perishable Press jest hostowany na serwerze DV w Media Temple. Czy jesteś obecnie zadowolony z usługodawcy hostingowego??

Tak, bardzo zadowolony z Media Temple.

Przechodząc od hosta do hosta przez ponad 10 lat online, znalazłem Media Temple, aby zapewnić niedrogi, niesamowity hosting i doskonałą obsługę klienta.

P3: Świetnie, dobrze wiedzieć, że jesteś zadowolony z obecnego hosta. Co sprawia, że ​​wybrałeś Media Temple w pierwszej kolejności?

To było około 2009 roku i byłem hostowany w „A Small Orange” (na wspólnym serwerze) przez kilka lat.

Serwery były niespójne, a personel wsparcia (z wyjątkiem dwóch lub dwóch) był dość okropny, więc w końcu miałem dość i postanowiłem znaleźć coś lepszego. Po wielu badaniach w końcu wybrałem Media Temple ze względu na zgłoszoną 1) spójność / czas pracy, 2) doskonałą obsługę klienta, 3) niezbyt szalone, drogie ceny. W tym czasie przeszedłem z przeciętnego hostingu dzielonego na hosting VPS (dv) Media Temple.

Od tamtej pory jestem szczęśliwy.

Uwaga: Media Temple zostało nabyte przez GoDaddy w październiku 2013 roku. Przejrzyj i porównaj Media Temple z innymi hostami w naszym indeksie przeglądów hostingu. 

P4: Jaki jest rozmiar ruchu, który jest łatwo psujący się w prasie pod względem liczby unikalnych odwiedzających lub wyświetleń strony; i ile wydajesz miesięcznie na hosting, aby pomieścić odwiedzających?

Należy pamiętać, że Perishable Press to tylko jedna z moich około 12 stron internetowych. Wszystkie one znajdują się na tym samym serwerze i wspólnie zużywają DUŻO zasobów..

Nie podając żadnych konkretnych liczb, kwota, którą płacę miesięcznie za hosting całej mojej kolekcji projektów i witryn wynosi około 100 USD. Właściwie cieszę się, że zadałeś to pytanie, ponieważ myślę, że muszę jeszcze raz przyjrzeć się bliżej mojej obecnej konfiguracji i być może dokonać ponownej oceny rzeczy.

P5: Jeff, bezpieczeństwo jest zawsze poważnym problemem dla wielu użytkowników WordPress – w tym mnie. Czy bez dzielenia się zbyt wieloma sekretami możesz nam powiedzieć, co robisz, aby chronić nietrwałą prasę przed hakerami i spamerami? I jaka jest twoja rada dla naszych czytelników?

Bądź na bieżąco, bądź na bieżąco, nie bądź leniwy, nie zakładaj niczego, dwukrotnie sprawdzaj wszystko, nie używaj pirackich wtyczek / motywów / skryptów itp., Miej oko na logi serwera i skanuj / monitoruj wszystko.

Krótko mówiąc, poznaj swój serwer.

Oprócz tych kluczowych kroków instaluję swoją czarną listę 6G i uważnie obserwuję dzienniki ruchu / serwera / błędów. Praktycznie siedzę przed moimi witrynami i obserwuję wszystko, co się dzieje. Ktoś / coś nawet wygląda na bok i jest zablokowany w mniej niż 3 sekundy. Uwielbiam bezpieczeństwo i zachęcam każdego, kto poważnie myśli o sukcesie online, do poświęcenia mu czasu. Jest dobry dla Twojej witryny i hej, zatrzymywanie złych może być świetną zabawą.

To wszystko na moje pytania, nie mogłem ci wystarczająco podziękować za poświęcony czas. Czy jest coś, co chcesz dodać, zanim zakończymy to pytanie?&Sesja?

Dziękuję za wywiad!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Jeffie Starr – zajrzyj na jego blog w Perishable Press, śledź go na Twitterze @Perishable, a także sprawdź jego nowy projekt w Tao of WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map