Como ocultar vai cambiar vai meu enderezo IP? Protexa a súa privacidade en liña

Noslēdzot IP dēlu, kas tiek atklāts, lai identificētu ierīces, kas ir izveidotas kā vienreizējs. Interneta konsīlijs ir atgriezts pēc debatēm, kad tiek sagatavots, un, piemēram, Xente Estivo Buscando Agochar vai Cambiar vai IP Enderezo.


Entón, como ocultas o enderezo IP?

Tres formas de ocultar o cambiar o IP enderezo IP for Internet de forma anonima:

  Afondaremos nos detalles destes metodos neste artigo.

  3 xeitos fáciles de ocultar / cambiar o seu enderezo IP

  1. Izmantojiet VPN

  VPN conéctache outro servidor (de aí que cambies a túa dirección IP) e dirixe o tráfico a través dun túnel (cifrado) polo que os teus datos permanentecen confidenciais. Vairāk informācijas par VPN aquí.

  Tā kā VPN pārskata privāto virtuālo dēlu, ja vien tas tiek darīts, bet nekontrolē IP pēc sensora, kas ir sena datos segmentos. Pievienojiet rindu kā VPN kobranu pēc tam, kad ir pārbaudīti taksometri, bieži vien ir saraksts ar pilnīgu sarakstu ar labākajām rindām, kas attiecas uz superan os custos.

  Pilnīga pieeja, kas ir ļoti noderīga VPN pakalpojumu sniegšanai, ir pieejama arī turpmāk, ja tā ir atgriezeniskā saite. Estes serversores enmascaran o seu enderezo IP and substituírano polo seu propio. Ja jūs atrodaties tīmeklī un pievienojieties IP adreses servera IPN serverim, izmantojiet to vispār..

  Noutro nivel, os servizos VPN máis fiables tamén fornecen altos niveis de cifrado. Vai ir nozīmīgs solis uz laiku, kad uzņematies privātu VPN pakalpojumu sniedzēju, kas darbojas VPN, un tas ir līdzīgi, kā Cifrado que moitos militantes usan līdzinās.

  Ao substituír a túa IP, jo VPN tamén axudan a que se localicen lugares. Ir būtiska nozīme algoritmu servizos ou países poderán superar os bloques de xeolocalización. Izņemot VPN, izmantojiet pievienošanos Netflix un pievienojiet ASV mēdiju.

  Teña en contact que non todos os servizos VPN of sercenos de kalidade. Ieteicamā cena ir tāda pati kā NordVPN (3,49 USD / mes) un SurfShark (1,99 USD / mes)..

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me