30 Emuāru autora padomi, kā audzēt emuāru lasītāju

Katra blogera mērķis ir izveidot emuāru, kas piesaista lasītājus no atgriešanās.


Mēs visi zinām, ka emuāru ierakstu rakstīšana vien nedos rezultātus. Mūsu emuārā ir jābūt auditorijai, kas lasa un piesaista saturu.

Kāpēc ir svarīgi piesaistīt lojālus emuāru lasītājus? Vienā mēnesī WordPress.com ir 73,9 miljoni ziņu (2016. gada decembris, avots).

Par laimi ir daudz lietu, ko mēs varam darīt, lai apmeklētāji atgrieztos vēl vairāk. Mēs varam rakstīt garāku saturu, integrēt šo saturu ar sociālajiem medijiem, reklamēt mūsu emuāru, piedāvāt unikālas iespējas utt.

Iepriekšējos emuāru ierakstos mēs esam arī ieteikuši dažas no metodēm, kā palielināt emuāru lasītāju skaitu:

 1. Audzējiet savu stāstīšanas tehniku, lai piesaistītu savus lasītājus.
 2. Izmantojiet bezmaksas tālruņa pakalpojumus, lai piesaistītu klausītājus.
 3. Sāciet ar sava emuāra video mārketingu.

Bet kurš no tiem ir visefektīvākais vai rentablākais veids, kā sākt?

Ekspertu padomi, kā audzēt emuāru lasītāju

Lai iegūtu labāku priekšstatu, esmu sazinājies ar 30 emuāru autoriem ar vienu jautājumu:

“Kā jūs paplašināt savu emuāru lasītāju skaitu?”

Atbildes bija izskaidrojošas. Ir daudz noderīgu padomu, ko uzzināju, kad sāku vākt atsauksmes.

Šis emuāru veidotāju saraksts nav atrodams noteiktā secībā:

Maikls Pozdņevs / Liza Sikards / Kulvants Nagi / Ešlijs Faulkes / Šarona Hurlija zāle / Kriss Wells / Nate Šivars / Darens Low / / Braiens Džeksons / Harleena Singh / Deivids Hārtshorne / Amanda Menzies / Džaspers / Stjuarts Davidsons / Maiks Alltons / Tereza Litsa / Centrs Muru / Kathryn Trainor / Chris Makara / Marina Barayeva / Bill Achola / Patricia Weber / Maikls Karps / Jason Quey / Lorraine Reguly / Viktors Egri / Dante Harker / Susan Payton / Justice Mitchell / Julie Blakley

Tātad, esiet ērti un jutīsimies pie tā!

Maikls Pozdņevs – IWannaBeABlogger

Pozdņevs dalījās viedoklī, ka intensīvas konkurences apstākļos ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo stratēģiju lasītāju skaita palielināšanai.

Es izvēlējos veidu, kā veidot attiecības ar citiem blogeriem. Draudzības veids, ”viņš dalījās. “Es izvēlējos savus nākamos draugus no komentētājiem. Tie, kas komentēja manai tēmai atbilstošos rakstus.

Šādi Pozdņevs nāca klajā ar savu emuāru veidotāju informēšanas paņēmienu – BFF komentētāju tehniku.

“Ja paskatīsities tuvāk, redzēsit, ka katrs no maniem rakstiem saņem vairāk nekā 90 komentāru un 1 000 sociālo akciju. Tas viss kļuva iespējams pateicoties draudzībai. ”

Kad Pozdņevam bija draugi, sāka pieaugt viņa trafiks gan no sociālajiem medijiem, gan no meklētājprogrammām. “Pats galvenais, ka es saņēmu līdzīgi domājošu cilvēku atbalstu!”

Liza Sikards – InspireToThrive

Liza Sikards iemācījās palielināt savu emuāru lasītāju loku, regulāri komentējot citu cilvēku emuāru ierakstus. Viņa iesaka kļūt pazīstamam kā galveno komentētāju jūsu konkrētajā nišā.

Vēl viens veids, kā palielināt jūsu emuāru auditoriju, mēs varam palielināt jūsu e-pasta sarakstu. Piedāvājiet bezmaksas e-grāmatu vai produktu. Nepārdodiet e-pastā un nesniedziet lielisku informāciju saviem lasītājiem. Pārliecinieties, ka reklamējat to savā emuārā un savu ziņu beigās.

Sikards arī uzskata, ka vēl viens veids, kā izveidot savu lasītāju, ir nepadarīt pārtraukumus pārāk ilgi (30+ dienas).

Viņa piebilda: “Daudzi cilvēki visu laiku sāk un aiziet, tāpēc jūsu saraksts ir kā pagriežamas durvis. Vienmēr atrodieties kaut kur kaut kur, lai pamanītu. Neesiet katrā sociālajā tīklā, izvēlieties tos, kuros jūtaties ērti un kuri strādā jūsu labā! ”

Kulvants Nagi – emuāru veidošana

Kulvants Nagi dalījās, ka viesu emuāru veidošana var būt viens no labākajiem veidiem, kā palielināt emuāru lasītāju. Izmantojot emuāru veidošanu, jūs varat noteikt savu klātbūtni atbilstošas ​​auditorijas priekšā, kas jau apmeklē lieliskus emuārus.

Nagi sacīja: “Uzrakstiet padziļinātu EPIC saturu un iesniedziet to kvalitatīvos emuāros. Ja jūs saistīsit auditoriju ar saviem vārdiem, viņi, visticamāk, apmeklēs jūsu emuāru, izmantojot autora biogrāfiju. ”

Nagi arī mudināja blogerus iesaistīties audio, video un teksta intervijās citos specifiskos nišos veidotos emuāros. “Dalieties savā stāstā ar pasauli. Kopīgojiet unikālus padomus, kas dod labus rezultātus. Tādējādi varat pieskarties vairāk cilvēku un piesaistīt viņus savam emuāram. ”

Ešlija Faulkesa – MadLemmings

Ešlija Faulkesa piekrīt, ka viens no labākajiem veidiem, kā ieskaidrot cilvēkus un vilināt viņus kļūt par faniem un lasītājiem, ir radīt pārsteidzošu saturu.

“Es zinu, ka tas vien jums nepalīdz. Tātad, ļaujiet man minēt piemēru un dažus iemeslus … ”viņa piedāvāja.

Jūs varētu uzrakstīt 10 interesantus emuāra ierakstus par tēmām, kas tiek piekautas līdz nāvei (kas šodien ir gandrīz neizbēgamas), vai arī varat uzrakstīt kaut ko pārsteidzošu, kas ir “virs un ārpus”, kas jau ir pieejams. Protams, tas prasa 5x tik ilgi, bet jūs noteikti izceltos un piesaistītu daudz vairāk lasītāju.

Vēlaties piemēru?

Es uzrakstīju ierakstu par to, kā izveidot labāko SEO saturu, tikai pirms dažiem mēnešiem. Tas sadalīja visus satura rakstīšanas aspektus un optimizēja to SEO.

Tajā bija tik daudz detaļu un piemēru, cik es varēju atrast. Tam bija attēli, citāti, video, un es pat izveidoju infografiku, lai to ņemtu līdzi.

Faulkes uzskata, ka, izveidojot tik pārsteidzošu saturu, jūs atradīsit, ka tas ne tikai tiek koplietots un saistīts ar daudz vairāk, bet arī rezultātā jūs saņemsiet daudz vairāk uzmanības un lasītāju. Piemēram, viņas minētajam amatam jau ir 2300 akciju sociālajos medijos.

“Tikai pārliecinieties, ka vispirms atradīsit pareizo tēmu (savai nišai un auditorijai) un kaut ko tādu, ar kuru jūs varat pārspēt konkurenci.”

Šarona Hērlija zāle – SharonHH

Galvenais, kā Šarona Hērlija Hall palielina savu emuāru lasītāju loku, ir viedā sociālā kopīgošana.

Es daudz izmantoju čivināt, bet tas ir tik aizņemts, ka cilvēkiem ir viegli palaist garām to, ko jūs kopīgojat. Lai to novērstu, man ir jāatrod mans saturs dažādu cilvēku priekšā dažādos laikos. Tam es izmantoju divus rīkus: Missinglettr un Buffer. Saistot savu emuāru ar Missinglettr, tas izveido nākamā gada kampaņu ar attēlu un teksta tvītiem. Varat pievienot un rediģēt atsauces tagus un izdzēst atjauninājumus, kas jums nepatīk, un pēc tam apstiprināt kampaņu.

Tā kā Hall raksta arī daudzos emuāros (ar saitēm atpakaļ uz savu vietni), viņa vēlas arī reklamēt šo saturu. Viņa dalījās: “Tieši tur nāk buferis. Es buferēju šo ziņu, izmantojot barošanas plānotāja funkciju, lai mēneša laikā vai ilgāk publicētu nedaudz atšķirīgus atjauninājumus. Es arī pārbaudu Buffer analītiku, lai redzētu, kuri atjauninājumi ir bijuši labi, lai vēlāk tos atkal varētu koplietot. ”

“Šī stratēģija ne tikai palielina mana emuāra lasītāju loku, bet arī piesaista klientus, kuri vēlas, lai es viņu labā emuāru – divkārša uzvara!”

Kriss Nu – BuildYourBrandAcademy

Chris Well ir unikāls uzdevums – piesaistīt vairāk lasītāju jūsu emuāram. Viņš reklamē mūžzaļos rakstus sociālajos medijos. Kā viņš to izteicis, viņš tos reklamē “atkārtoti”.

Viņš dalījās: “Pārāk bieži emuāru autori izsūtīs vienu ziņojumu, kas tiks darīts ar to. Bet tikai viena daļa sekotāju redzēs vienu ziņu. Tāpēc ideāls ir izsūtīt vairākas ziņas dažādos laikos dažādās dienās, lai sasniegtu vairāk savu sekotāju. ”

Well piedāvā vienkāršu trīs soļu plānu, kas palīdzēs reklamēt mūžzaļos rakstus:

 1. Izveidojiet trīs vai četrus veidus, kā aprakstīt šo satura daļu. Mēģiniet tuvināties amatam no dažādiem rakursiem vai atrodiet dažādus interesējošos punktus.
 2. Izveidojiet atbilstošu sociālo mediju grafiku, kas pievienots šīm ziņām. Izmantojiet bezmaksas rīkus, piemēram, Pablo vai Canva.
 3. Ieplānojiet šos ierakstus bezgalīgi pārvietoties, izmantojot tādus bezmaksas rīkus kā Recurpost vai Social Jukebox.

Nate Shivar – ShivarWeb

Nate Shivar koncentrējas uz lietotāju personām, lai noskaidrotu, kurš būtu labs viņa emuāra lasītājs un kā šos lasītājus atlasīt.

“Man ir 3 lietotāju personas, kas pārstāv cilvēkus, kuri manam emuāram derētu. Esmu izstrādājis satura tēmas, kas risina viņu problēmas. Šajās satura tēmās es veicu dziļu saturu & atslēgvārdu izpēte, lai precīzi izdomātu, kādu saturu viņi vēlas & ko viņi vēlas redzēt šajā saturā. ”

Pēc publicēšanas Šivars veic standarta sociālās, e-pasta reklāmas un apmaksātās sociālās reklāmas. “Bet divas galvenās lietas ir tas, ka es laika gaitā esmu konsekvents un atjauninu un svaigu savu veiksmīgāko veco saturu.”

Laika gaitā lasītāju grupas veidošana ir līdzīga sienas celtniecībai – pievienojiet ķieģeļu pēc ķieģeļiem un neļaujiet tai nokrist.

Daren Low – Bitcatcha

Viena no metodēm, kuras Darena Lova izmanto, lai palielinātu savu lasītāju, ir piedāvāt viesiem iespēju izlikt ziņas savā vietnē.

Sākumā tas izklausās dīvaini, jo šķiet, ka tā vietā, lai palielinātu savu lasītāju loku, es viņus izlaižu. Tomēr es domāju savādāk, jo ar apkārt esošajiem viesu emuāru autoriem es ne tikai satieku vairāk cilvēku (pašus viesu emuāru veidotājus), bet arī savā emuārā – bezmaksas reklāmas..

Metode darbojas labi, jo tā ir uzvara / uzvara. Viesu emuāru autori sasniedz auditoriju Low vietnē, bet arī viņa emuārs tiek pakļauts ekspozīcijai, kad viņi kopīgo viesa ziņu savos sociālo mediju kanālos.

“Rezultātā mēs abi iegūstam iespēju iesaistīties viens otra lasītāju pulkā. Es to uzskatu par abpusēji izdevīgu situāciju. Turklāt Facebook reklāmu iegūšana ir efektīvs veids, kā paplašināt savu sasniedzamību. Boost-post ir noderīgs, lai reklamētu emuāru ierakstus daudz lielākam pūlim. Tomēr šīs 2 metodes darbojas tikai tad, ja apšaubāmais emuāra ieraksts ir visaugstākās kvalitātes. ”

Braiens Džeksons – Braiens Džeksons

Braiena Džeksona emuārs pieauga unikālā veidā. Viņš sāka ar personīgo zīmolu vietnē brianjackson.io un galu galā to pārcēla uz woorkup.com zīmolu, kāds tas ir tagad..

“Es uzskatu, ka pat ar woorkup zīmolu, ja es uzturu lietas personiskāk, es daudz vairāk iesaistos no cilvēku puses. Es domāju, ka kā sabiedrība mēs vienkārši dabiski labāk sazināmies ar cilvēkiem, nevis kā zīmolu. Tāpēc es vienmēr rakstu personiski. ”

Vēl viena lieta, ko Džeksons dara, ir mēģināt dalīties ar padomiem un stratēģijām, kuras viņam ir grūti atrast Google. Viņš piebilda: “Protams, es veicu atslēgvārdu izpēti, bet, manuprāt, daloties ar padomiem, kas tūkstoš reižu nav tikuši atkārtoti iepludināti tiešsaistē, manuprāt, ir devuši man priekšrocību manā saturā. Ja es kaut ko meklēju Google un nevaru atrast atbildi mazāk kā piecu minūšu laikā, es tūlīt domāju pārvērst to par emuāra ziņu. Tas palielina reģistrēšanos biļetenos un rada arī lieliskas lasītāju sarunas, jo, visticamāk, viņi vēl nekur nav saskārušies ar saturu. ”

Džeksons uzskata, ka labākais veids, kā palielināt jūsu emuāru, ir konsekvence un disciplīna.

Ar emuāru nav ātru panākumu gūšanas, jums ir jāpieliek laiks un pūles, un galu galā jūs redzēsit atgriešanos. Un, ja jūs tikko sākat darbu, pieturieties pie tā vismaz 6 mēnešus. Esmu atradis jaunās vietnēs, šķiet, ka 6 mēnešu atzīme ir tā labā vieta, kur lietas sāk notikt.

Harleena Singh – Aha-Tagad

Harleena Singh iesaka izvēlēties daudzpusīgu pieeju, lai palielinātu jūsu emuāru lasītāju skaitu. Viņa sacīja: “Jūs varat izmantot sociālo mediju reklāmas un veidot attiecības, izmantot emuāru komentārus un sniegt viesus vietnēs ar lielu trafiku, pievienoties emuāru veidošanas kopienām un vadīt interesantus pasākumus savā emuārā.”

Viņa piebilst, ka viss, kas jums jādara, ir būt radošam un radīt kvalitatīvu saturu, kas ir noderīgs lasītājiem – piešķiriet vērtību un padariet lasītājus vērtīgus.

Ja jūs koncentrējaties uz emuāru veidošanas CRUX, tas ir, saturu + attiecībām + lietotāja pieredzi, jūs noteikti redzēsiet emuāru lasītāju skaita pieaugumu.

Deivids Hartshorne – ByteOfData.com

Deivids Hartshorne norāda uz vienu galveno lietu, kas jāsāk: “Jums ir jāreklamē sava emuāra ziņa. Jā. Publicēšana ir tikai sākums. ”

Bioloģiskā trafika no meklētājprogrammām ieviešana jaunā emuārā prasīs daudz laika, tāpēc reklamēšana var būt būtiska.

Tātad, šeit ir dažas lietas, kuras varat darīt tūlīt, lai iegūtu nelielu datplūsmu uz jūsu emuāru, saskaņā ar Hartshorne teikto:

 1. Pajautājiet draugiem – nav nekas slikts, ja sūtīt e-pastu vai tviterīt savus biedrus un lūgt viņus “Patīk un kopīgot” jūsu ziņu. Katrs mazliet palīdz.
 2. Nosūtīt savu sarakstu pa e-pastu – ja jūsu e-pasta sarakstā ir cilvēki, informējiet viņus par jūsu jaunajām ziņām. Ja jums nav e-pasta sarakstu, sāciet to izveidot.
 3. Izlikšana sociālajos plašsaziņas līdzekļos – izlikiet ziņu katram sava sociālā multivides kontam, lai bumba tur ripotu. Pēc tam pievienojiet buferim, lai nākamo stundu / dienu laikā ziņojums tiktu atkārtots pāris reizes.
 4. Paziņojiet ietekmētājus – ja savā amatā esat pieminējis kādu personu vai uzņēmumu, tad paziņojiet viņiem par to. Un palūdziet, lai viņi to kopīgo auditorijai.
 5. Emuāru veicināšana – izmēģiniet šos kanālus iesācējiem: JustRetweet, CoPromote un Triberr.
 6. Emuāru komentēšana – visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, mēģiniet turpināt komentēt attiecīgos emuārus. Tas ir lielisks veids, kā veidot attiecības savā nišā un piesaistīt lasītājus savā emuārā.

“Es ceru, ka šie padomi palīdzēs jums palielināt jūsu emuāru lasītāju skaitu. Esiet pacietīgs un neatlaidīgs. Tas paņem laiku. Bet galu galā tas būs tā vērts, ”viņš mudināja.

Amanda Menzies – kosmētika

Amanda Menzies uzskata, ka labākais padoms, ko viņa var piedāvāt, ir mijiedarbība ar cilvēkiem sociālajos medijos. Izrādot interesi par citiem cilvēkiem, viņi sāks izrādīt interesi par jums un (cerams) jūsu emuāru.

“Attiecībā uz rakstītajiem emuāriem es uzskatu, ka saikne ar zīmoliem ir lielisks veids, kā padarīt jūsu vārdu / emuāru redzamu daudz plašākai auditorijai. Es vienmēr atzīmēju zīmolu, par kuru esmu runājis savos emuāros, un ceru, ka viņiem tas patīk, komentē to vai dalās ar to sociālajos medijos. Pēc tam to pamanīs viņu milzīgā auditorija, un, tā kā viņi ar jums ir sazinājušies, cilvēki domās tas noteikti ir vērts aplūkot. ”

Man bija sava zīmola pin viens no maniem emuāra fotoattēliem Pinterest, un tas palielināja mana emuāra trafiku tikai par milzīgu summu tikai no viena fotoattēla.

Džaspers – iespējaBūvniecība

Džaspers dalījās pārdomās par lasītāju skaita pieaugumu.

Labākais veids, kā palielināt savu lasītāju, ir ieinteresēt citus cilvēkus. Esiet pirmais, kas uzrunāt, izveidojiet attiecības ar saviem lasītājiem un citiem emuāru autoriem. Jā, tas ir daudz darba. Bet tas ir arī jautri un ļoti ienesīgi.

Ko jūs varat sagaidīt, ja sekojat Džaspera padomam?

 • Vairāk satiksmes
 • Viesu pasta iespējas
 • Pat algotu darbu

Tas viss nāk no pastāvīga tīkla izveides tiešsaistē. “Es ļoti iesaku emuāru komentārus kā sākumpunktu. Pat 2016. gadā emuāru komentēšana joprojām ir ļoti spēcīgs veids, kā veidot un uzturēt attiecības, ”viņš dalījās.

Stjuarts Deividsons – StjuartsDavidsons

Stjuartam Deividsonam ir vienkārša stratēģija emuāru lasītāju skaita palielināšanai, un tā ir meklēšana. “Cilvēkiem vispirms ir jāatrod jūsu saturs, pirms viņš to var patērēt, un galu galā jārīkojas pēc tā, tāpēc satiksme ir pirmais lasītāju loks.”

Tik daudzi cilvēki satura meklēšanai izmanto meklētājprogrammas, piemēram, Google. Neapšaubāmi, to dara arī jūsu ideālie lasītāji. Novērtējot rakstus augstajos meklēšanas rezultātos pēc atslēgvārdiem, kuru meklēšanas apjomi ir lieli, ņemot vērā jūsu ideālo potenciālu, jūs varat savam saturam piesaistīt pastāvīgu un ilgtspējīgu trafika līmeni..

Deividsons iesaka, ja potenciālie lietotāji atrod jūsu saturu, šim saturam arī jāpārliecina viņus rīkoties. “Augstas kvalitātes saturs saglabās uzmanību un radīs autoritāti un uzticamību, savukārt, lai lasītāju auditorija kļūtu par rezultātiem, ir nepieciešams skaidrs un pievilcīgs aicinājums rīkoties.”

Maiks Alltons – TheSocialMediaHat

Maikam Alltonam faktiski ir divi (ļoti atšķirīgi) paņēmieni hs auditorijas palielināšanai.

Pirmais ir izveidot lielisku saturu un nodrošināt, ka tas tiek kopīgots visur. Izklausās vienkārši, bet tas, protams, ir milzīgs darbs. Pavadīšu laiku raksta izveidošanai, tā publicēšanai un pēc tam caurskatīšu savu 30+ punktu emuāra reklāmas lapu, lai dalītos tajā ar visiem saviem sociālajiem tīkliem, e-pasta abonentiem un citiem nesējiem. Lasītājiem ienākot rakstā, ja viņiem tas patīk, viņi dalīsies tajā ar savu auditoriju un tādējādi palielinās manu lasītāju loku.

Otrais paņēmiens, ko viņš izmanto, ir piesaistīt citu cilvēku auditoriju, izmantojot viesu emuāru ierakstus, aplādes un tiešraides video pārraides.

“Tas bija īpaši efektīvs pirms pāris gadiem, izmantojot Google Hangouts, un iknedēļas dati rāda, ka daudzi raidorganizācijas ir izveidojuši savu darbību. Es attīstītu attiecības ar raidorganizāciju, parasti apmeklējot viņu šovus un atstājot gudrus komentārus, mani uzaicina pievienoties nākotnes šovam un pēc tam darīt tik labu darbu, cik es varētu kā viesis. Šīs iespējas tiešraidē demonstrēt manu pieredzi bija milzīga ietekme uz skatītājiem (un manu biznesu!). ”

Tereza Litsa – TerezaLitsa

Ja vēlaties palielināt sava emuāra lasītāju loku, Tereza Litsa apgalvo, ka jums jāsāk, analizējot esošo saturu un pašreizējo saikni ar auditoriju. Kuras tēmas darbojas labāk un kas liek lasītājam dalīties ar jūsu ziņām?

“Kad jums ir skaidra izpratne par labāko saturu, nākamais solis ir izveidot vienkāršu satura kalendāru, lai idejas sakārtotu plānā. Tas palīdz konsekventāk rakstīt un var uzlabot jūsu motivāciju, domājot par sākotnējiem mērķiem. ”

Viņa piebilst, ka vienmēr svarīga ir satura kvalitāte, taču svarīga ir arī izplatīšana.

Kā potenciālie lasītāji atklās jūsu emuāru? Kādus kanālus vajadzētu izmantot sava satura reklamēšanai? Pārdomāta un konsekventa izplatīšana var palīdzēt piesaistīt plašāku auditoriju. Turklāt vienmēr ir laba ideja domāt ārpus tā un eksperimentēt ar jauniem satura veidiem, formātiem vai pat izplatīšanas kanāliem.

Litsa uzsver, ka tomēr vissvarīgākais ir paturēt prātā, ka personīgā balss un autoritāte kalpo kā vislabākie jūsu emuāra rīki. “Nav nepieciešams tos upurēt, lai palielinātu satiksmi!”

Cent Muru – SocialMediaMarketo

Cent Muru norāda, ka aizgājušās ir dienas, kurās varat vienkārši izveidot pārsteidzošu saturu, lai palielinātu jūsu emuāra lasītāju loku. “Lielisks saturs ir obligāts, bet mūsdienu pasaulē tas vienkārši netiks samazināts bez papildu palīdzības.”

Muru piedāvā 3 perforatoru kombo, lai palielinātu emuāru lasītāju skaitu:

 • Lielisks saturs
 • Izveidojiet sava satura vizuālu pievilcību, piemēram, infografiku
 • Labs satura mārketinga plāns vai kontrolsaraksts

“To vienkārši nedarīs, izveidojot lielisku infografiku un publicējot savā emuārā; jums ir jāsazinās, lai tas tiktu publicēts lielākajās vietnēs, piemēram, SocialMediaToday, Inc, Forbes vai uzņēmējā, lai iegūtu atpazīstamību un izveidotu savu emuāru lasītāju. ”.

Kathryn Trainor – FuggsAndFoach

Kathryn Trainor dalījās: “Es tiešām neatceros, kā tas viss sākās, bet kad mana bloga lasītāju skaits patiešām pieauga, kad es darīju šādas 4 lietas.”

 1. Ievietojiet vairāk nekā vienu vairāk nekā vienā veidā – varat izmantot savu vietni, bet arī jūs varat izmantot savus sociālos medijus. Uzturot viņus aktīvus un izlikšanu dažas reizes dienā, jūs varat iegūt dažus papildu skatītājus.
 2. Ziniet savu auditoriju – vai jums ir ķekars aizņemtas mammas, kuras vakariņās gatavojas tikai tiešsaistē pulksten 17:00? Vai jums ir biznesa domājoši cilvēki, kuri visu dienu ir koncentrēti?.
 3. Esiet reāls, esiet cilvēks – mijiedarbība ir galvenais veids, kā iegūt lasītāju. Ja viņi zina, ka esat īsts un jūs ar viņiem runājat, viņi atgriezīsies. Viņi redz jūs kā personu, nevis tikai personu, kas saliek vārdus, lai saliktu vārdus.
 4. Izklaidējieties – ja tas nav jautri, tas nedarbosies! Arī jūsu lasītājs to var redzēt!

Kriss Makara – KrissMakara

Chris Makara augošajai emuāru lasītāju auditorijai var būt dažādi veidi. “Viens no maniem iecienītākajiem veidiem ir mūžzaļā emuāra satura piesaistīšana pārstrādātiem sociālo mediju ierakstiem.”

Šī metode ļauj Makarai pastāvīgi un atkal reklamēt savu saturu sociālo mediju kanālos. Viņš piebilda: “Liela daļa no jūsu sekotajiem sociālajiem lietotājiem nebūs dedzīgi jūsu emuāra lasītāji. Bet, ja jūs spējat konsekventi dalīties ar savu saturu sociālajos kontos, jūs sāksit ģenerēt klikšķus uz savu saturu. ”

Jūsu emuāra ziņās vislabāk ir veikt sava veida satura jaunināšanu, lai satvertu viņu e-pasta adresi. Turklāt, lai izveidotu savu biļetenu sarakstu, varat izmantot pārklājumus, iziet no uznirstošajiem logiem utt. (Tik kaitinoši, cik tie var būt, bet tie darbojas)..

Marina Barajeva – IntNetworkPlus

Marina Barajeva iesaka, strādājot pie sava emuāra, jums jāsāk, izveidojot vērtīgu saturu, pirms jāuztraucas par kaut ko citu. Koncentrējieties uz saturu, ko cilvēki lasa un var ieviest savā darbā vai dzīvē un iegūt rezultātus. “Kad viņi redzēs, ka kaut kas darbojas, viņi atgriežas vietnē, lai meklētu jaunos atjauninājumus. Optimizējiet savu ziņu SEO, taču joprojām saglabājiet to lasāmu. ”

Barajeva arī iesaka pēc iespējas vairāk reklamēt savu darbu:

 • Kopīgojiet, izmantojot sociālo mediju tīklus.
 • Sazinieties ar citiem emuāru autoriem un izveidojiet ar viņiem attiecības; vēlāk jūs varat dalīties viens ar otra saturu.
 • Iekļaujiet ietekmētājus savās ziņās. Lūdziet viņu viedokli vai atļauju pievienot savas cenas. Tas var būt apaļš raksts vai vienkārši citāts jūsu raksta iekšpusē. Pēc publicēšanas uzrakstiet viņiem e-pastu un pateikties viņiem par palīdzību. Daži no viņiem dalīsies ar jūsu ziņu.

Arī Barajeva saka, ka jāmeklē iespējas izlikt viesus vietnēs, kur jūsu mērķauditorija izliekas. “Dodieties uz vietni, piemēram, helpareporter.com, un pārbaudiet, vai kāds meklē padomu jūsu kompetences jomā un kreditēs jūsu vietni ar atbildi.

“Īsāk sakot, emuāru pieaugošā formula: izveidojiet saturu, reklamējiet to visur un izcelieties populārajās platformās.”

Bils Acholla – Bils Ačolla

Bils Acholla ir dažas metodes, kas viņam ir labi palīdzējušas palielināt sava emuāra lasītāju loku. Viņš dalās:

 1. Pirmo dienu pavadu, meklējot tēmu, kas ir unikāla un samērā maza konkurences ziņā. Es uzsāku lietas ar SEMrush.com, lai atrastu pareizos atslēgvārdus, kurus cilvēki patiesībā meklē.
 2. Kad esmu izlēmis par atslēgvārdu, nākamās četras dienas pavadu, veidojot pareizo saturu. Pirms sāku rakstīt, jāpārliecinās, ka esmu identificējis sāpju punktus un papildinošu informāciju, kas man palīdzēs rakstīt saistošu saturu..
 3. Es publicētu saturu savā emuārā.
 4. Pēc tam 1 mēnesi es pavadīju sava episkā satura reklamēšanā, izmantojot Pre-Outreach Marketing un viesu emuārus.

“Šīs metodes darbojas. Viņi ir strādājuši man, un viņi strādās arī jums. ”

Patrīcija Vēbere – Patrīcija-Vēbere

Patrīcija Vēbere iesaka, ka jaunajiem emuāru autoriem pirmajās 90 dienās jāpopularizē lasītāju skaita pieaugums un pēc tam jāturpina uzraudzīt lasītāju skaita palielināšanos no turienes..

7 vai 8 gadu laikā, kad viņa ir blogojusi, ir dažas taktikas, kas joprojām ir viņas iecienītākās:

 1. Sadarbojieties ar citiem emuāru autoriem, kopīgojot viņu ziņas, komentējot viņu ziņas un atrodoties kopā ar viņiem kopienās.
 2. Publicēju augstas kvalitātes saturu manā emuārā, tāpēc lasītāji arvien vairāk vēlas, lai citi un citi augsta līmeņa emuāru autori lūgtu man viesus viņu līdzīgās tēmas emuārā.
 3. Turpinu stiprināt savu pašreklāmas muskulatūru. Šajās dienās es vairāk nodarbojos ar tiešraidi, jo tā kā vairāk kā intraverts ļauj man runāt tā, it kā es runāju ar mazu, intīmu auditoriju. Man ir tīmekļa pārzinis, kurš veic visus emuāru tehniskos uzlabojumus ar sīkumiem, piemēram, spraudņiem, lai palīdzētu SEO. Bet kaut ko es iekļauju, vairāk šajās dienās un skaitā
 4. Savienojumi ar maniem ziņu nosaukumiem, lai izmantotu dabiskās iespējas. Veicot nelielu pētījumu, lai atrastu stiprāko, mana līdzšinējā pieredze ir vairāk iesaistīšanās un vairāk lapu skatījumu.

Maikls Karps – kopētājdarbība

Es daudz laika veltu sava satura reklamēšanai. Es galvenokārt izmantoju bezmaksas metodes, piemēram, šīs ilgtermiņa IA un izveidoto attiecību dēļ. Parasti es veicu daudz e-pasta ziņojumu, tiklīdz publicēju ziņu. Pēc tam strādāju pie saišu veidošanas, lai to sakārtotu. Tas ir nedaudz sarežģītāk, bet es esmu to apkopojis 7 soļu procesā, ko var lejupielādēt šeit.

Džeisons Kvijs – CofoundersWithClass

Pēc Jason Quey teiktā, ir vairāki veidi, kā palielināt emuāru lasītāju.

Mans ieteikums ir koncentrēties uz vienu ilgtspējīga mārketinga kanālu (emuāram, kas galvenokārt ir SEO, PPC, mutiski un lielas partnerības).

Pēc tam Kvijs iesaka iemācīties izmantot 1-2 citus mārketinga kanālus, lai sasniegtu šo gala mērķi. “Tikai pēc tam, kad esat apguvis šos kanālus, jums vajadzētu apsvērt kaut ko citu.”

Lorraine Reguly – WordingWell

Lorraine Reguly konsekventi sniedz vērtību saviem lasītājiem un ļauj viņiem uzzināt, ka viņa saprot viņu cīņas.

“Apstrādājot viņus ar cieņu un palīdzot viņiem, es esmu izaudzinājis savu lasītāju loku. Es ar viņiem arī dalos ar būtisku informāciju savās sociālo mediju platformās. Tādā veidā viņi zina, ka es neesmu surogātpasts un NEreklamē TIKAI manu saturu. Viņi zina, ka es pastāvīgi domāju par viņiem un to, kas viņus interesē. ”

Tā rezultātā viņi mani ļoti ciena.

Viktors Egri – Automizy

“Es vadu blog.automizy.com un mēs sākām savu ceļojumu 2016. gadā. Šodien mūsu emuārā mēnesī ir 3 k sesijas, kas nav milzīgas, taču tomēr ir ļoti mērķtiecīgas un nav sliktas, jo 2016. gada februārī mēs sākām ar 100 sesijām..

Darba sākšana ar emuāru ir izaicinoša, sastāv no daudzām sastāvdaļām. Ja kaut kas pietrūkst, jums būs grūts darbs:

 1. Ideāls lasītāja profils (jūsu uzņēmuma pircēja personas)
 2. Saturs, kas viņiem patiesi palīdz (laba satura stratēģija)
 3. Bieža norīkošana
 4. Labs un izmērīts satura reklamēšanas process

Mūsu process izskatās šādi:

 1. Tēmu apkopošana un ievietošana satura kalendārā
 2. SEO izpēte gaidāmajam rakstam
 3. Rakstot saturu, paturot prātā atslēgvārdus
 4. Rakstam pievienojot “bonusa saturu”, lejupielādējamu bezmaksas saturu
 5. Sūtīšana notiek vienmēr tajā pašā dienā, tajā pašā laikā
 6. Veicināšana: UTM tagu ģenerēšana, satura kopīgošana ar abonentiem forumos un kopienās, kur atrodas mūsu lasītāji, kopīgošana sociālajos medijos, izmantojot CoPromote
 7. Kanālu veiktspējas analīze pakalpojumā Google Analytics

Dante Harker – DanteHarker

Dante Harker norāda uz kādu programmatūru, kas var palīdzēt jums palielināt jūsu emuāru lasītāju.

Es daru daudz lietu, lai palielinātu savu emuāru lasītāju skaitu, bet viens no tiem, kas vairāk tiek aizmirsts, ir programmatūras Massplanner izmantošana. Šī ir lieliska plānošanas programmatūra, kas var darīt vairāk nekā jebkurš cits. Viena no tās lieliskajām funkcijām ir jūsu emuāra kopīgošana dažādās Facebook grupās, kas atrodas jūsu nišā. Ir vērts to pārbaudīt.

Susan Payton – olu mārketings & Sakari

Runājot par auditorijas veidošanu, Sjūzenai Paitonai patīk strādāt gudrāk, nevis grūtāk.

Viens veids, kas prasa ļoti maz pūļu, lai palielinātu emuāra lasītāju skaitu, ir WordPress spraudņa Revive Old Post izmantošana. Tas ne tikai papildina jūsu sociālo mediju straumi ar noderīgu saturu, kas piesaistīs jaunus lasītājus, bet arī izgaismo vecāku saturu, kuru jūs, iespējams, aktīvi nereklamējat. Vienkārši iestatiet to un aizmirstiet par to! Tas vienmēr ir viens no maniem lielākajiem datplūsmas novirzītājiem uz manu emuāru.

Justice Mitchell – JusticeMitchell

Justice Mitchell uzsver, ka lasītāju grupas veidošana ir tāda satura radīšana, kam ir pozīcija vai viedoklis ar vēlmi to attīstīt kopā ar savu auditoriju. “Es mīlu guru, kas sēž uz ziepju kārbām, un sarunājos ar brūnām sarunām, kas neatbilst rindām.”

Es nācu no radošas vietas, kur idejas kļūst lielākas un labākas (vai pārvietotas), jo vairāk tās tiek pilnveidotas. Ja jūsu saturs neatstāj durvis atvērtas, jūs piesaistāt auditorijas tipu, kurš vēlas, lai jums tiktu teikts – “sheeple”, ja vēlaties. Tas ir lieliski par narcistiskiem sifāniem, kuriem visu laiku jābūt taisnīgiem, taču tam nav nekādu izaicinājumu vai izaugsmes. Auditorijas vēlas mācīties UN dot ieguldījumu; ja jūs neesat savas spēles students – jūs vienkārši dzerat paši mīzt.

Džūlija Blaklija

Kad es veica pētījumu par šo tēmu, es sastapos ar Džūlijas ierakstu par 7 veidiem, kā palielināt emuāru auditoriju. Es to uzskatīju par noderīgu un nolēmu šeit dalīties ar vienu no viņas padomiem.

Sindicējiet savu saturu trešo personu publikācijām – tas ir viens no vienkāršākajiem un ātrākajiem veidiem, kā palielināt sava satura auditoriju un ekspozīciju. Šīs vietnes bieži citē ļoti dažādi cilvēki, un jūsu tur ievietotais saturs, iespējams, iegūs daudz vairāk sociālo akciju. Šīs vietnes var arī atklāt jūsu vārdu, saites, uzņēmuma un domu vadību daudz plašākai auditorijai, un tās savukārt var novirzīt vairāk cilvēku atpakaļ uz jūsu vietni..

TL; DR: seši aizejamie lasītājiem

Šajā ierakstā ir daudz vērtīgu padomu no emuāru autoriem tranšejās. Šīs ir kopīgās tēmas, kuras, šķiet, nāk no veiksmīgo emuāru autoru vairākuma:

 1. Veidojiet reālas attiecības ar citiem emuāru autoriem.
 2. Kopīgojiet un mijiedarbojieties ar citiem sociālo mediju platformās.
 3. Izveidojiet labāku un praktiskāku saturu, kas palīdzēs jūsu lasītājiem.
 4. Optimizējiet savu ziņu, lai meklētājprogrammas būtu labāk ranžētas.
 5. Izmantojiet pareizos rīkus, kas palīdzēs veikt labākus pētījumus un mārketingu.
 6. Pārvērtiet savu darbību atkārtojamā procesā.

Liels paldies visiem mūsu draugiem par to, ka veltījāt laiku, lai dalītos ar padomiem, kā palielināt emuāru lasītāju.

Es ceru, ka šie padomi piedāvā dažas pamatotas idejas un pamatu, kā palielināt mūsu emuāru lasītāju loku. Ja jums ir kaut kas konkrēts, kas jums labi der, dalieties ar mums Twitter vai Facebook.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me