44 veidi, kā kļūt par autoritāti jūsu nišā

Vai vēlaties kļūt par autoritāti sava emuāra nišā? Kļūstot par iestādi, tas ne tikai apliecina jūsu reputāciju un kompetenci, bet arī ir drošs veids, kā nopelnīt iztiku un gūt peļņu no sava emuāra. Kā?


Atbilde uz jautājumu “Kāpēc”: ieguvumi, ja esat autoritāte

Nav labāka veida, kā veidot savu ietekmētāja reputāciju, nekā kļūt par autoritāti.

1. Uzticieties Patērētāji pērk no emuāru autoriem, kuriem uzticas, pat ja viņi tos nepazīst. Neilsens 2012. gadā veica pētījumu, kas parādīja, ka 92% patērētāju uzticējās indivīdu ieteikumiem par zīmoliem.

2. Autoritāte Iestādes pārstāvji tiek uzaicināti uz aplādes un tiešsaistes TV šoviem. Pēdējo 2 gadu laikā es esmu uzaicināts uzstāties vebināros un tiešsaistes šovos, pamatojoties uz manas nišas kompetenci.

3. Nopelniet avansu Emuāru autoriem un e-grāmatu autoriem tiek piedāvāti izdevniecības līgumi. Piemēram, Andželai Anglijai tika piedāvāts līgums, pamatojoties uz viņu iepriekš, izmantojot savu emuāru un darbu ar citiem.

4. Iegūstiet bezmaksas TV laiku Vietējie TV šovi aicina uzrunāt dažādu tēmu ekspertus. Sākot ar nelielu vietējo emuāru autoru un beidzot ar Naturally Savvy dibinātāju, vietējā tīkla rīta šovos tiek aicināti emuāru autori vai viņi tiek uzaicināti uz tādām izrādēm kā Good Morning America darīt segmentus un pat parastus skaņdarbus.

5. Maksa par runāšanu Emuāru autori, kuriem ir autoritāte, var ērti uzstāties konferencē, īpaši, ja jums ir savienojumi. Mans pirmais koncerts runāja par SEO vietnē iRetreat. Tas palīdzēja tam, ka konference bija jauna, un es pazinu vadītājus.

44 veidi, kā kļūt par autoritāti jūsu nišā

Kā kļūt par ietekmētāju savā nišā

Kā jūs kļūstat par autoritāti? Ir ne tikai viens ceļš uz priekšu. Šeit ir 44 veidi, kā izveidot akreditācijas datus un kļūt par savas nišas ekspertu.

 1. Esiet visur. Konferences tiešsaistē, bezsaistē – jo redzamāks esat, jo labāk.
 2. Dažādojiet savu saturu. Video, infografika, garas formas raksts, sociālie mediji. Tas parādīs, kas darbojas, un palīdzēs jums visur augt.
 3. Runājiet jaunās, mazās vietās savā nišā. Izmantojiet Blab, Facebook Live vai Periscope, lai izveidotu savas runas prasmes un portfeli.
 4. Viesu pasts citiem. Šopavasar es ievietoju “blitz” kampaņas viesus vairākiem draugiem, kas, manuprāt, ir vadītāji manā nišā par līdzīgām tēmām. Pēc tam es sāku iegūt daudz laukumu!
 5. Čempionējiet citus. Ja jums ir kopīgs viedoklis ar lieliem vadītājiem vai maziem emuāru autoriem, atbalstiet to cēloņus ar atzīmēm, kliedziet, izlikiet ziņas, kopīgojiet reklāmas un veiciniet reklāmas..
 6. Uzlabojiet sasniedzamību. Aizmirstiet lapu skatus. Koncentrējieties uz pieaugošu un iesaistītu sekotāju skaitu, izmantojot sociālos medijus un e-pasta abonentus.
 7. Uzlādējiet to, ko esat vērts. Ietekmētāji ar autoritāti dalās labos padomos, bet nekad nestrādā bez maksas.
 8. Sniedziet līdzjūtīgus padomus. Runājiet no pieredzes, nebūdami stulbi, vai arī pastāstiet viņiem, kā jūs varat palīdzēt.
 9. Neesiet pakaļa. Saglabājiet savus jokus labā gaumē, neizkliedējiet reliģijas un politiskos kandidātus, izvairoties no cilvēku vārdu saukšanas, piemēram, “stulbi”. Nekad nevar zināt, kad kāds atbildot vēlēsies sabojāt tavu reputāciju.
 10. Rakstiet kā žurnālists. Pareizi ieskaitiet rakstus, pārbaudiet cilvēku nosaukumus, izlabojiet pareizrakstību un gramatiku un izmantojiet uzticamus avotus. Tas ir obligāti, ja jūs rakstāt par pretrunīgi vērtētām tēmām.
 11. Veidojiet kā profesionālu producentu. Pat ja jūsu aizkulišu ainas ir bruģētas, video un fotoattēliem ir jāizskatās nevainojami. Pārbaudiet apgaismojumu, ēnas, atspīdumu, audio, fonu utt., It kā jūs atrastos profesionālā studijā.
 12. Nelietojiet plaģiātu. Esi iedvesmots no citiem emuāru autoriem, bet nekad nezog viņu darbu. Kredīta cenas un attēlu pirkšana. Plaģiāts sabojās jūsu reputāciju.
 13. Kredītiet savu iedvesmu publiski. Kad esat iedvesmojies, dodieties uz priekšu un dariet zināmu tam ietekmētājam, atzīmējot viņu sociālajos medijos un pateicoties viņam.
 14. Dalieties ar savu sociālo pierādījumu. Bija post post vīrusu? Vai esat redzējis vietnē Huffington Post? Runāja vai organizēja pasākumu? Izveidojiet priekšstatu par to, kur jūs tikāties, lai palielinātu savu uzticamību.
 15. Apmeklējiet visas iespējamās konferences. Apmeklējot, sazinieties ar cilvēkiem, lai atrastu savu cilti un sazinātos. Atcerieties pateikt “sveiki” arī runātājiem un vadītājiem.
 16. Nepārtraukti pilnveidojiet sevi un apgūstiet savu tēmu. Nav nekas sliktāks, kā redzēt nesenu ziņu ar novecojušu informāciju. Sekojiet līdzi savai tēmai, kā arī jaunākajai paraugpraksei ietekmētājiem.
 17. Veiciet aizstāvību savā nišā. Izplatiet vārdu par iemeslu. Parakstu vākšana, lūgumrakstu apmaiņa, zvanu veikšana un daudz kas cits ļauj jums kļūt par efektīvu advokātu un autoritāti.
 18. Atbildiet uz jautājumiem ekspertīzi. Veiciet izpēti un pārbaudiet atbildi, bet neatbildiet uz to, ko nezināt. Tā vietā sazinieties ar citiem, lai iegūtu nepieciešamās atbildes.
 19. Sadarboties. Darbam ar citu ietekmētāju jūsu līmenī vai virs tā jābūt abpusēji izdevīgam.
 20. Izlabojiet savas kļūdas. Ja atbildējat uz kaut ko nepareizi vai mainījāt savu viedokli par tēmu, apzinieties to.
 21. Izveidojiet domu līderu sarakstus. Ja jūs zināt citus savas nišas vadītājus, kuri regulāri ievieto informāciju par jūsu mērķa vajadzībām, atzīmējiet un dalieties ar savu darbu.
 22. Palīdziet emuāru autoriem. Vai zināt, kāds ir jūsu nišā? Ne tikai atzīmējiet tos un piedāvājiet viņiem iespēju, dodiet viņiem iespējas, kuras jūs nevarat pieņemt.
 23. Esiet cieņā. Viena no lietām, kas, domājams, ir kopīgākā vadītājiem, ir cieņa pret citiem, pat viņu iznīcinātājiem. Esiet elegants visos jūsu darījumos.
 24. Nekritizējiet zīmolus. Zīmoli, ar kuriem jūs domājat, ka nekad nedarbojaties, varētu būt jūsu potenciālo partneri. Lai saņemtu sūdzības, dodieties uz klientu apkalpošanu, nevis uz sociālajiem medijiem.
 25. Izvairieties no karsto pogu tēmām ārpus savas nišas. Esiet pats un esiet autentisks, taču lēkt uz vitriola piepildītām debatēm neizskatās profesionāli, pat ja jūs cenšaties būt “saprāta balss”.
 26. Izturieties par netaisnībām savā nišā. Mazo puisi sagrauj liela organizācija? Emuāru autors negodīgi iesmērēja? Vai esat atradis nozagtu saturu, kas pieder kādam citam? Runā un palīdz līdzcilvēkam.
 27. Nepārlieciet citus emuāru autorus vai ietekmētājus. Es esmu redzējis, ka tas ievaino blogerus pat tad, kad visi bija “vienojušies”. Lai gan ir labi aizstāvēt kādu, atcerieties, ka jūs, iespējams, nezināt visus faktus.
 28. Sazinieties ar savu auditoriju, izmantojot tiešraidi. Cilvēki vēlas redzēt jūs darbībā, izmantojot Facebook Live, Periscope, YouTube vai Blab.
 29. Esiet nesavtīgs. Ne katrai darbībai vajadzētu būt samaksai vai atlīdzībai. Nesteidzieties, lai palīdzētu kādam, kam tas nepieciešams.
 30. Esiet laipns pret visiem. Ja kāds jūs uzliesmo, atbildiet pieklājīgi. Tas bieži vien izkliedē cilvēkus un liek izskatīties labi. Ja tie joprojām ir rupji, izdzēsiet vai bloķējiet tos.
 31. Neesiet surogātpasts. Ietekmētāji darbojas šeit, lai nopelnītu naudu – par to nav kauns, bet, ja jūs vienmēr mēģināt kaut ko pārdot, cilvēki novērsīsies. Sabalansējiet savu emuāru un sociālos medijus ar reālo jūs, nevis tikai pārdošanu.
 32. Pārlieciniet nepārdot. Sazinieties ar cilvēkiem, kuriem ir problēma, kura jums bija un ko jūs esat atrisinājis. Viņi to vēlas zināt un, iespējams, pat iegādāsies no jums, bet vispirms jums ir jāveido attiecīgais ziņojums.
 33. Neesiet stulbs. Jūs varat viņus padzīt no sava emuāra un produktiem. Ja nezināt, kā pārliecināt kādu kļūt par lojālu sekotāju, trenējieties mārketingā un pārdošanā.
 34. Runājiet tieši ar savu cilti. Netērējiet laiku, runājot ar visiem. Mērķējiet uz savu ideālo lasītāju vai klientu.
 35. Izveidojiet tīmekļa seminārus. Šīs ir lieliskas iespējas dalīties savā pieredzē un veidot sekojošo.
 36. Atbildiet uz jautājumiem, uz kuriem neviens cits neatbild. Pirms daudziem gadiem man bija vīrusu ieraksts par to, kā pārvietot jūsu emuāru no Movable Type uz WordPress, jo nevienam nebija atbildes.
 37. Esi unikāls. Kas jūs izceļas savā nišā? Tas varētu būt jūsu vecums, atrašanās vieta, kā jūs to darāt, no kurienes sākāt, jūsu ienākumi utt.
 38. Padariet kalpošanu citiem par savu misiju. Kad esat atradis savu ideālo klientu, dariet visu, ko jūs darāt, lai viņu apkalpotu.
 39. Uzticieties savām zarnām. Ja kaut kas nejūtas pareizi, atmetiet to. Jūs to nekad nejutīsities labi, ja jums tā nebūs.
 40. Esiet autentiski. Nesen man tika uzrādīts zīmols, kas man bija manā vannas istabā par labu samaksu. Man nepatika ar dažām šī produkta sastāvdaļām, tāpēc es atteicos no projekta.
 41. Reklamējiet lietas, kurām ticat. Pēc tam, kad es atteicos no šī projekta, es par tādu pašu cenu izvēlējos zīmolus, kas man patika.
 42. Izvērsiet savu nišu. Niša tik cieši, cik vien iespējams, ja vien tam ir prāva auditorija.
 43. Tici sev. Pārāk daudz emuāru veidotāju domā, ka viņi ir par mazu vai nav pietiekami pieredzējuši. Veidojiet savu reputāciju un pieredzi pats.
 44. Dariet darbu. Panākumi nenāk vienas nakts laikā, pat emuāru autoriem. Noraidiet shēmas “Apgūstiet satiksmi / Ātri kļūstiet bagātas” un pieliekiet pūles savam saturam, mārketingam, reklāmām un tīkla izveidošanai.

Izmantojiet šos 44 veidus, kā veidot autoritāti savā nišā, un jūs varat kļūt labāks emuāru autors.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map