5 lieli iemesli, kuru dēļ emuāru autori vajadzētu pašiem publicēt grāmatu

Nav nekas tāds, kā varētu pateikt “Es esmu autore!”


Cik pārsteidzoša ir šī sajūta, ir daudz citu lielisku iemeslu, kāpēc jūs varat rakstīt grāmatu. Kaut arī emuāru veidošana pati par sevi var būt ienesīga, e-grāmatas ir rīki, kurus var izmantot, lai palīdzētu palielināt auditoriju un nopelnīt vairāk naudas no sava emuāra.

Un šodien ir vieglāk nekā jebkad agrāk pašpubliskot un parādot savus vārdus pareizās auditorijas priekšā. Kā emuāru autorei jums jau ir arī tas, kas nepieciešams, lai būtu autors.

Iepriekš nekad neesat domājis par publicēšanu? Šeit ir daži pamatoti iemesli to apsvērt.

1. Ģenerējiet pasīvos ienākumus

Protams, grāmatas rakstīšana nav īsti pasīva. Bet patiesībā lielākajai daļai “pasīvo” ienākumu ir nepieciešami sākotnēji ieguldījumi.

Pēc tam, kad riteņi ir kustībā, tie ilgtermiņā turpina atmaksāties. Grāmatas rakstīšana un pašizdevējdarbība prasa zināmu laiku un pūles.

Jums jāieliek darbs rakstīšanā, rediģēšanā, formatēšanā, vāka noformēšanā, publicēšanā un reklamēšanā vai arī jāiegulda nauda ekspertu nolīgšanā, lai palīdzētu.

Pēc grāmatas publicēšanas varat turpināt savus reklāmas pasākumus: jo vairāk laika un pūļu veltīsit grāmatas mārketingam, jo ​​vairāk naudas nopelnīsit no tās.

Bet pat ja jūs netērējat daudz laika savas grāmatas reklamēšanai, lasītāji to joprojām iegādāsies, un pats jūsu emuārs var darboties kā jūsu grāmatas reklāma. Es pirms dažiem gadiem pats publicēju grāmatu Amazing Women In History, un neko nedaru, lai to reklamētu, kā arī saiti uz grāmatu no mana emuāra.

Tomēr es joprojām katru mēnesi nopelnu nelielus ienākumus no grāmatu pārdošanas. Ja es uzrakstītu vairāk grāmatu vai izdarītu vairāk šīs reklāmas popularizēšanai, es varētu nopelnīt vairāk. Bet pat ar ļoti nelielu pastāvīgu piepūli jūs varat turpināt pasīvi pelnīt, tiklīdz jūsu grāmata ir publicēta.

2. Nosakiet sevi kā ekspertu

Izdevniecības nozare piedzīvo nemieru, pateicoties pašizdevniecības uzplaukumam. Šīs ir lieliskas ziņas emuāru autoriem, kuri vēlas uzrakstīt grāmatu! Pat tikai pirms 5 vai 10 gadiem pašizdevniecība joprojām tika uzskatīta par “iedomības” izdošanu; pēdējais līdzeklis bez talantīga rakstnieka, kurš slimo ar noraidīšanas vēstulēm.

Veiksmīgi pašpublikāti autori, piemēram, Amanda Hokinga, uz visiem laikiem mainīja nozari.Veiksmīgi pašpublikāti autori, piemēram, Amanda Hokinga, uz visiem laikiem mainīja nozari.

Ilgu laiku autorus nevarēja uztvert nopietni, ja viņiem nebūtu lielas izdevējdarbības firmas atbalsta.

Bet, pateicoties dažiem ļoti publiskotiem veiksmes stāstiem, sabiedrība tagad vairāk apzinās pašizdevniecības iespējas:

  • Pirms Amanda Hokinga nopelnīja miljoniem dolāru no saviem paranormālajiem romantiskajiem romāniem, pirms viņus uzrunāja izdevējs St. Martin’s Press.
  • Džons Loks bija pirmais pašpublikētais autors, kurš Amazon pārdeva vairāk nekā 1 miljonu e-grāmatu.

Un tagad pat labi zināmi profesionāli autori ir sākuši eksperimentēt ar tradicionālās un pašizdevniecības apvienojumu, piemēram, slavenā New York Times bestselleru autore Kristīne Kathryn Rusch, kas blogo par nozari vietnē KrisWrites.com.

Mūsdienās tiek ievērota pašizdevniecība, pat apbrīnota un aplaudēta. Autors un pats izdodot grāmatu par savu nišas tēmu, jūs varat sevi pozicionēt kā ekspertu šajā tēmā.

Kad esat izcilākais autors savā nišā, tas ir milzīgs atšķirības koeficients, lai jūs varētu izcelties no citiem emuāru autoriem. Tas ir ne tikai jauks ego stimuls, bet arī palīdzēs palielināt jūsu emuāra auditoriju un aktivizēt citus centienus gūt peļņu, piemēram, ja jūs pārdodat produktus vai pakalpojumus no sava emuāra. Uzskats par jūsu nišas ekspertu var dot iespēju noteikt augstākas cenas šiem produktiem un pakalpojumiem un būt lielākam pieprasījumam.

Ir iemesls, kāpēc idioma “par to rakstīja grāmatu” – tas nozīmē, ka jūs esat speciālists pie šīs tēmas:

uzrakstīja grāmatu

Pozitējot sevi kā ekspertu, var rasties arī citas iespējas, piemēram, iesaistīšanās runāšanā, intervijas, uzstāšanās plašsaziņas līdzekļos un daudz kas cits.

3. Publicējiet savu emuāru

Pašu izdotas grāmatas veido 45% no e-grāmatu tirgus daļas!Pašpublikētas grāmatas veido 45% no e-grāmatu tirgus daļas!

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pērk un lasa e-grāmatas.

Pēc Pew Research datiem, vairāk nekā pusei amerikāņu pieder īpaša ierīce e-satura lasīšanai. Gandrīz trešdaļa no visiem aptaujātajiem cilvēkiem teica, ka lasījuši e-grāmatas – un šis procents katru gadu palielinās.

Un saskaņā ar Autora nopelniem e-grāmatu pārdošana vietnē Amazon rada gandrīz 2 miljonus dolāru dienā no autoru ienākumiem, un pašpublicētie autori tagad veido apmēram 45% no tirgus daļas. E-grāmatas publicēšana ļauj sasniegt šo milzīgo un pieaugošo auditoriju – auditoriju, kas pilna ar lasītājiem, kuri, iespējams, nekad nav paklupa jūsu emuārā.

E-grāmatas ir lieliski mārketinga rīki, jo īpaši tāpēc, ka tie īsti neizskatās kā mārketinga rīki. Jūsu lasītāji vērtē jūsu sniegto informāciju; tāpēc viņi maksā par jūsu grāmatu. Tas ir neuzbāzīgs, taču efektīvs veids, kā sasniegt jūsu mērķauditoriju.

Daži lasītāji pēc grāmatas baudīšanas var jūs uzmeklēt no ziņkārības, bet jūs varat arī izmantot savu grāmatu kā reklāmas rīku, izveidojot saites uz attiecīgajiem grāmatas emuāra ierakstiem un beigās iekļaujot aicinājumu uz darbību. Kā pasīvs mārketinga rīks jūsu grāmata turpinās piesaistīt jaunus lasītājus savā emuārā tik ilgi, kamēr to būs iespējams iegādāties, vēl ilgi pēc publicēšanas.

4. Grow savu sarakstu

Jūs zināt, cik svarīgi ir palielināt savu e-pasta sarakstu: e-pasts ļauj jums izveidot savienojumu un veidot attiecības ar emuāru lasītājiem.

Bet būtiska e-pasta saraksta izveidošana var būt izaicinājums! E-grāmatu var izmantot kā spēcīgu rīku e-pasta biļetenu izplatīšanai divos dažādos veidos:

Pārvērst grāmatu lasītājus e-pasta abonentos

Tas ir pietiekami vienkārši, lai grāmatas beigās iekļautu aicinājumu uz darbību, aicinot lasītājus parakstīties, lai saņemtu līdzīgu saturu bez maksas. Tā ir laba ideja, lai izveidotu saiti uz unikālu, mērķētu galveno lapu jūsu vietnē, kas izveidota tikai jūsu e-grāmatu lasītājiem. Izmantojot īpašu rīku, piemēram, OptinMonster, jūs varat izveidot galvenās lapas un izsekot reklāmguvumu līmeņus. Mērķu izmantošana pakalpojumā Google Analytics ir vēl viena iespēja e-grāmatu reklāmguvumu uzskaitei.

Izmantojiet savu grāmatu kā bezmaksas iesācēja svina magnētu

Jūs varat arī atdot savu grāmatu kā bezmaksas dāvanu savā tīmekļa vietnē emuāru lasītājiem, kuri pierakstās uz jūsu e-pasta biļetenu. Grāmatas nodošana jūsu vietnē nenozīmē, ka jūs to nevarat arī pārdot. Faktiski tas var palielināt jūsu svina magnēta uztverto vērtību, ja jūs varat pateikt abonentiem, ka tas parasti pārdod par noteiktu cenu.

5. Kļūsti par autoru

Atzīsimies, tas ir viens no lielajiem iemesliem, kāpēc jāraksta grāmata: lai jūs varētu pateikt draugiem, ģimenes locekļiem un visiem cilvēkiem uz ielas, ka esat publicēts autors. Ar to var lepoties! Grāmatas rakstīšana ir kaut kas tāds, ko nekad nenožēlosit.

Satraukti par grāmatas pašizdevniecību?

Lieliski! Es labprāt jums palīdzētu. Šis ir ievads manai nākamajai seriālam par pašizdevniecību. Turpinot, mēs runāsim par jūsu tēmas izvēli, kā uzrakstīt grāmatu, rediģēt un formatēt, kā arī publicēt un reklamēt. Ja vēlaties redzēt savu vārdu (virtuālā) izdrukā, noteikti sekojiet līdzi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map