7 emuāru veidošanas priekšrocības un to sasniegšana 2016. gadā

2015. gada aprīlī Heather Armstrong, AKA blogere “Dooce”, viena no agrīnajām blogošanas vadītājām, paziņoja, ka vairs negrasās blogot. Ziņa izraisīja daudz diskusiju par emuāru veidošanas nākotni un izvirzīja jautājumu: vai emuāru veidošana ir mirusi?


Manā skatījumā atbilde ir skaļa “nē!” emuāru veidošana var palīdzēt sasniegt daudzus savus mērķus dzīvē un biznesā. Apskatīsim, kā emuāru veidošana joprojām var jums palīdzēt 2016. gadā un turpmāk.

7 emuāru veidošanas priekšrocības un to sasniegšana

1. ieguvums: apgūstiet prasmes bez maksas

Sākot emuāru, ir daudzas lietas, kas jums jāzina: kas jādara: avotu kreditēšana, rediģēšana, fotografēšana, mārketings.

Kā: 

 • Prakse padara perfektu
  Jo vairāk strādājat pie sava amata, jo vairāk atradīsit savu balsi, uzzināsit, ko nedrīkst darīt, atklāsiet, kas darbojas un kas nē. Lasiet darbu skaļi – jūs dzirdēsit kļūdas. Uzņemiet daudz fotoattēlu – jūs apgūsit tehniku.
 • Pieņemt konstruktīvas atsauksmes
  Dažreiz auditorija – vai tās trūkst – vai mentors var jums palīdzēt saprast, ka jūs darāt kaut ko nepareizi. Pievērsiet uzmanību un ņemiet vērā viņu padomus.
 • Blogojiet savu sapņu darbu
  Rakstiet tā, it kā jūs jau būtu tajā darbā. Piemēram, es gribu apmācīt vecākus, lai viņi dabiski dziedinātu bērnus, tāpēc es rakstu par īstu ēdienu, detoksikāciju un dabisko veselību. Kā jūsu darbs atbilst emuāra tēmai?
 • Atrodiet atbalstu
  Emuāru autoru grupas, e-grāmatas, tiešsaistes kursi un tīmekļa semināri par saistītām tēmām ir bezmaksas un lēti resursi, kas jums jāizmanto, lai uzlabotu savas prasmes. Sāciet ar parastu tiešsaistes atbalsta grupu vai vietējo emuāru veidotāju kopienu un reģistrējieties ekspertu bezmaksas reklāmām. Pēc tam apsveriet treneri, meistaru un pilnu kursa darbu par to, kas jums jāapgūst padziļināti.

2. ieguvums: Kļūsti par iestādi

Niched blogošana palīdz ātri koncentrēt jūsu emuāru un zināšanas. Šeit ir dažas stratēģijas, kā kļūt par autoritāti.

Kā:

 • Koncentrējiet savu saturu
  Atlasiet saistītās tēmas, lai koncentrētu enerģiju uz visa tā iekļaušanu, par kuru jau esat eksperts, ja tas der. Iedziļinieties tajos, sekojot līderiem un daloties ar viņu saturu. Es regulāri dalos ar Robina O’Braiena darbu savā Facebook lapā, un mani lasītāji ar to nodarbojas.
 • Atrodiet uzticamus, sakārtotus avotus
  Google ļauj jums veikt tūlītējus pētījumus pa rokai, bet jums būs jāapgūst, kas ir ticams resurss jūsu nišai un kas nav. Piemēram, Mayo klīnika un CDC ir lieliski resursi vispārējai veselības informācijai, bet ne alternatīvās veselības kopienai. Jūsu atbalsta grupas var jūs vadīt.
 • Darbs ar citiem
  Neatkarīgi no tā, vai sūtāt viesus, uzņemties pirmo apmaksātu emuāru veidošanas darbu vai rakstāt draugam, jūs apgūsit prasmes, strādājot citu labā, piemēram, rediģējot. Tie palielinās ātrāk, ja jums ir cits profesionālis, kurš rediģē savu darbu.

3. ieguvums: reālā laika atsākšana

Ja jums ir emuārs, potenciālie darba devēji un vervētāji to atradīs un pārbaudīs jūs caur to. Jūs vēlaties izveidot savienojumu un izskatīties labi viņiem.

Kā:

 • Demonstrējiet savu labāko darbu
  Kamēr jūsu balss ir autentiska un jūs strādājat ar vislabākajām ziņām, ko varat, jūs varēsiet noīrēt savā nišā. Vai domājat, ka jūsu emuārā ir pārāk daudz humora profesionālam darbam? Atrodiet darbu, kurā nepieciešams humors. Vai redzēt fotogrāfa sludinājumu? Ievietojiet vairāk savu fotoattēlu, lai parādītu savu labāko darbu.
 • Atbalsta izredzes
  Sociālajos medijos atrodiet iecienītos uzņēmumus un sāciet ar viņiem sadarboties, atbalstot to cēloņus un zīmolus. Tas ļaus jums izcelties neatkarīgi no tā, vai vēlaties darbu vai strādājat ar viņiem kampaņā.
 • Meklējiet tos ārā

Šie cilvēki var uzstāties arī vietējos biznesa un konferenču pasākumos, tāpēc, kad vien iespējams, iepazīstieties ar personālu klātienē un sociālajos medijos. Izmantojiet LinkedIn, lai sazinātos ar cilvēkiem, kurus pazīstat uzņēmumā.

4. ieguvums: biznesa inkubators

Tradicionālā biznesa sākšanai nepieciešami tūkstošiem dolāru, bet emuāru veidošana ir gan zems risks, gan zemas izmaksas. Emuāru veidošana ir rentabls veids, kā pārbaudīt ūdeņus jaunam biznesam.

Kā:

 • Prāta Vētra – Tava ideja
  Padomājiet ārpus kastes un “veiciet” vēlamo darbu tiešsaistē. Varat izveidot sarunu šovu, izveidot tiešsaistes darbnīcu vai nofilmēt radošu video. Piemēram, lai palielinātu savu aizraušanos ar palīdzības sniegšanu vecākiem, kolēģi ir ieteikuši izveidot tīmekļa seminārus un uzreiz piedāvāt individuālu apmācību..
 • Iepirkties
  Kas ir jūsu konkurenti un kolēģi? Ko viņi pārdod? Kā viņi piedāvā produktus? Šīs idejas viņiem darbojās – kas der tiem, kurus jūs zināt? Meklējiet idejas, kas liek aizdomāties: “Es to vēl nebiju redzējis!” un tulkojiet to savā biznesā.
 • Saņemiet konstruktīvas atsauksmes
  Pajautājiet uzticamiem emuāru autoriem, ko viņi domā par jūsu produktu vai idejām. Es esmu saņēmis atsauksmes par to, ka mans emuārs ir kaut kas ļoti vajadzīgs, un tas noveda pie manas biznesa idejas par vecāku apmācību.

5. ieguvums: dalieties labā gribā

Viena no lieliskajām emuāru veidošanas dāvanām ir tā, ka daloties ar to, ko jūs zināt, jūs varat palīdzēt citiem un “maksāt to uz priekšu”.

Kā:

 • Piedāvājiet palīdzību
  Sāciet, atbildot uz jautājumiem, piedāvājot palīdzību, izveidojot konsultācijas utt., Izmantojot savu nišu un zināšanas. Jūs varat uzdot jautājumus sociālajos medijos – tas labi darbojas akciju priekšā. Turpmāk aprakstiet redakcijas kalendāru ar savām zināšanām. Kad Twitter bija mans galvenais sociālo mediju noieta tirgus, es uzdodu jautājumus ar atbilstošu atsauci, piemēram: “Kā es varu jums šodien palīdzēt? #pārredzams #autisms. ”

 • Tā kā ir pieejams tik daudz tiešraides iespēju, nav prāta sākt runāt par jūsu zināšanām. Starp maniem šī gada mērķiem ir noteikt ikdienas padomus vecākiem, kas audzina bērnus ar īpašām vajadzībām, un Blabbing par to, kā gatavot kopā ar viņiem un viņiem.

6. ieguvums: dziedināšana

Emuāru veidošana ir lielisks veids, kā sākt sāpīgo dzīves notikumu dziedināšanu. Dažiem tas pat ir novedis pie pilna biznesa.

Kā:

 • Dalieties savā stāstā
  Citi cilvēki ir pārdzīvojuši to, ko jūs esat gājuši cauri, un viņiem ir vajadzīga cerība un pamudinājums to redzēt. Tas ir arī lielisks veids, kā būt autentiskam, taču pirms kopīgošanas pārliecinieties, ka esat izveidojis robežas, lai aizsargātu savus mīļos. Gadu gaitā emuāru veidošana ir izmantota kā ceļš, lai dziedinātu sāpes, kas saistītas ar manu bērnu invaliditāti.
 • Apskati savu kopienu
  Atrodiet citus, kas ir staigājuši jūsu kurpēs, Facebook grupās, tiešsaistes atbalsta kopienās, tērzēšanas istabās, konferencēs utt. Savā nišā izveidojiet tīklu, lai veidotu lasītāju loku un nostiprinātu savu unikālo perspektīvu. Es aktīvi darbojos vairākās grupās, kas reklamē bioloģisko pārtiku, dzīvošanu bez toksiskiem līdzekļiem un dabisko veselību. Uzziniet, kā sociālais labums var palīdzēt jūsu biznesam.

7. pabalsts: papildu ienākumi

Emuāri var nopelnīt naudu daudzos veidos un izplatīt savas prasmes citās profesijās.

Kā:

 • Sponsorētās ziņas & Apmaksātās sociālās akcijas
  Tos var iegādāties, izceļot zīmolus vai pievienojoties emuāru veidotāju rep grupām, piemēram, Social Fabric vai Influence Central. Es pelnu pienācīgu iztiku, veidojot 1–3 sponsorētus amatus mēnesī un vairākas sponsorētas akcijas.
 • Reklāmas ieņēmumi
  Jūs varat pārdot vietas savā emuārā, ja mēnesī jums ir vismaz 5000 PV. Pārdodiet reklāmas vietu tikai par USD 5 mēnesī par 125 × 125 sludinājumu. Vai arī pievienojieties filiāļu programmai, piemēram, Share A Sale, lai atrastu tos, nevis personīgi iezīmētu. Es esmu paveicis abus, bet iepriekš sagatavotās reklāmas ir vieglāk pārvaldīt.
 • Darbs īrei
  Emuāru autori var pārdot savas prasmes tiešsaistes rakstīšanā, fotografēšanā, sociālo mediju pakalpojumos un strādāt par virtuāliem palīgiem. Ko jūs vislabāk protat? Es sāku savu profesionāla blogera karjeru, strādājot ar draugiem, kuriem tas ir nepieciešams – par maksu.
 • Pārdodiet savus produktus
  Ir daudz lielisku produktu, kurus varat pārdot, izmantojot savu emuāru, lai sāktu darbu un pārdotu šos pārdošanas un pasākumus. Piemēram, modes blogeri var pārdot rotaslietas.
 • Filiāļu mārketings
  Tas vislabāk darbojas, ja iesakāt produktus rakstā. Piemēram, rokasgrāmatu par vecāku audzināšanu var aizpildīt ar grāmatām, kas palīdz vecākam pārvaldīt disciplīnu, piemēram, es to daru savā ar atslēgvārdiem bagātajā lapā par autismu.

Emuāru veidošana NAV mirusi, taču mums radoši jāaplūko iespējas, ko tas var sniegt gan profesionālai, gan personīgai izaugsmei jaunā gaismā..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map