7 nodarbības, kuras apguvu pirmajā emuāru veidošanas gadā

Mans pirmais emuāru veidošanas gads bija kā zāģēšana.


Es gāju augšā.

Es gāju lejā.

Šī ir tipiska pieredze daudziem jauniem emuāru autoriem.

Uztraukums rada bailes.

Pacilātība noved pie depresijas.

Iespējamā peļņa noved pie zosu olām.

Es blogošanas karjeras sākumā iemācījos dažas vērtīgas mācības, kas var atvieglot jūsu emuāru veidošanas braucienu, ja esat jauns vai cīnās ar blogošanu.

1: reklamējiet citus emuāru veidotājus, lai ātri palielinātu jūsu trafiku

Es biju pārsteigts par to, cik viegli es varu radīt trafiku – pat kā vilnas krāsā, iesācējs blogeris – reklamējot citus blogerus.

Izstrādājiet savu:

  • rakstīšana
  • video izveidošana
  • kopija
  • tīklošana

prasmes.

Šo prasmju attīstīšana palīdz izveidot pamatu veiksmīgai blogošanas karjerai.

4: maksājiet, lai spēlētu uz augšu

Jums ir jāmaksā, lai spēlētu.

Būdams iesācējs emuāru autors, es pamazām uzzināju, kā 3 dolāru samazināšana mēnesī manā emuārā negribēja to samazināt. Es pieturējos pie lēta mitināšanas, kas ir satriecoša un bezmaksas tēma, un tajos laikos nebija CDN.

Es uzzināju, ka iedibinātie, profesionālie emuāru autori maksā naudu par premium hostingu, piemaksu vai speciālu tēmu, VPN un dažādiem citiem zvaniem un svilpieniem, lai pārvietotos blogošanas aprindās..

Tikai daži emuāru autori nopietni uztvēra mani un manu emuāru mana pirmā gada laikā. Viens mana emuāra skatījums kliedza “amatieru stunda”. Ja mans emuārs faktiski būtu izveidots un darbotos.

Kā jauns emuāru autors tas nozīmē:

  • uzskaitot savas aizraušanās, piemēram, mīlestību rakstīt, veidot videoklipus vai noformēt infografiku
  • atlasīt dažas ienākumu plūsmas, kas rezonē ar šiem talantiem; piemēram, ja jums patīk rakstīt, apsveriet ārštata rakstīšanu, e-grāmatu rakstīšanu un pašpublikāciju, kā arī tiešsaistes tekstu kursu izveidi
  • pievienojot savam emuāram 1 ienākumu plūsmu ik pēc 3–6 mēnešiem

6: sekojiet labākajiem emuāru autoriem

Es sekoju lielajiem dawg emuāru autoriem, piemēram, Darren Rowse vietnē Pro Blogger un Braienam Clarkam Copy Blogger agrīnā blogošanas karjeras laikā, lai nonāktu taisnā un šaurā vietā..

Kaut arī es cīnījos par saviem blogošanas karjeras pirmajiem dažiem gadiem, es vairākus mēnešus atdalījos no mācīšanās līknes, sekojot profesionāļu ieteikumiem.

Pros zina, kā izveidot veiksmīgus emuārus. Pārtrauciet eksperimentēt ar nepierādītām emuāru veidošanas metodēm, ja esat jauns emuāru autors. Sekojiet labākajiem emuāru autoriem savā nišā, lai uzzinātu un praktizētu emuāru veidošanas pamatus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me