8 lietas, kas jāmeklē emuāru veidošanas mentorā

Ja esat 80. gadu filmu ventilators, iespējams, noskatījāties kulta klasisko Volstrītu.


Šis kinoizrāde raksturo jauna biržas māklera kāpumu un kritumu Ņujorkā milzīgas finanšu izaugsmes laikā

Viens no filmas galvenajiem varoņiem – Gordons Gekko – saka:

Visvērtīgākā prece, ko es zinu, ir informācija.

Diemžēl Gekko kungs atsaucās uz nelegālu iekšējās informācijas tirdzniecību, par kuru viņš galu galā nonāk cietumā.

Bet kā iesācējs vai blogojošs emuāru autors šis piedāvājums ir precīzs iemesls, kāpēc jums ir jāalgo emuāru veidošanas treneris vai vismaz jāievēro 1 vai 2 ievēroti emuāru veidošanas mentori no jūsu nišas. Visvērtīgākā prece patiešām ir informācija vilnas krāsā iekļuvušajam emuāru veidotājam Jaunajam Turkam vai grūtībās nonākušam, neapmierinātam, pazaudētam emuāru autorei.

Sekojot tādu ikonu ieteikumiem kā Zac Johnson, burtiski gadu noņēma no manas mācīšanās līknes, izdzēšot manas cīņas un paātrinot manus panākumus.

Pieredzējuši, kvalificēti mentori piedāvā vērtīgu informāciju, kas jums palīdz:

 • palielināt emuāru trafiku
 • palieliniet savu emuāru veidošanas peļņu
 • dzīvojiet savus sapņus, izmantojot emuāru veidošanu
 • identificējiet pieļautās kļūdas
 • atklājiet emuāru veidošanas iemeslus, lai palīdzētu jums pārvarēt šķēršļus

Kā pats blogošanas konsultants esmu palīdzējis klientiem gūt skaidrību, novērst šķēršļus un stabili attīstīt savus emuārus.

Esmu bijis abās sētas pusēs. Kā persona, kas ir mācījusies no mentoriem un diezgan labi vadījusi sevi, es vēlos palīdzēt jums atrast jums piemērotāko blogošanas mentoru.

Uzmanieties no šīm 8 lietām emuāru veidošanas padomdevējā.

Piezīme: šajā amatā mentors var būt konsultants vai treneris, kurš piedāvā labākos pakalpojumus, vai emuārs, kurš jums palīdz ar viņu bezmaksas saturu un padomiem..

1: labi izveidots emuārs

Labākajiem emuāru veidošanas mentoriem ir tendence vadīt labi uzkrātus emuārus, pārpildot tos ar bezmaksas, viegli pieejamām un lietojamām zināšanām.

Darren Rowse vietnē Pro Blogger ir lielisks emuāru autora piemērs, kurš publicē bagātīgu resursu.

Džerijs Lovs no šī paša emuāra ir vēl viens spīdošs piemērs kādam, kurš ir palīdzējis izveidot neticami padziļinātu un izsmeļošu bezmaksas satura emuāru..

Dāsni emuāru autori parasti ir lieliski, pārdomāti, dāsni mentori.

Tonnas tīrradņu Darrena emuārā.

2: Kursi

Labākie mentori, kuri ir izveidojuši 1 vai vairākus tiešsaistes kursus.

Es kopā ar sievu Kelli es izveidoju 3 kursus solo un 4. kursu, lai palīdzētu lasītājiem, vienlaikus parādot manas zināšanas.

Domājiet par kursu kā potenciālā mentora izmēģinājumu. Ja kāds iegādājas kādu no maniem kursiem, viņš var redzēt, cik daudz es zinu par emuāru veidošanu un kā es varu viņiem palīdzēt pareizi formatētā prezentācijā tikt galā ar viņu emuāru veidošanas problēmām..

3: e-grāmatas

Esmu uzrakstījis un pats publicējis 126 grāmatu lielus e-grāmatas, lai:

 • sniegt noderīgus pakalpojumus lasītājiem
 • iedvesmot cilvēkus pārbaudīt savas robežas
 • izklaidēt lasītājus
 • nodibini manu autoritāti
 • atvērt pasīvo ienākumu plūsmu

Labiem treneriem savā blogošanas bibliotēkā vajadzētu būt vismaz vienai e-grāmatai, lai pierādītu, ka viņiem ir pietiekami daudz zināšanu par viņu disciplīnu, lai rakstītu e-grāmatu.

Ja emuāru autors pārveidoja e-grāmatu par audiogrāmatu un apdrukātu grāmatu, tas liecina par labu zīmi, ka viņi atrodas uz balles, sazinoties ar potenciālajiem lasītājiem, izmantojot plašāku tiešsaistes un bezsaistes kanālu klāstu..

Manas koduma lieluma e-grāmatas vietnē Amazon.

4: savienojumi

Ritiniet uz leju mana emuāra sānjoslā. Jūs ātri redzēsit, ka esmu redzēts:

 • Ričarda Brensona Jaunavas emuārs
 • Forbes
 • Uzņēmējs
 • Fox News

Tā kā šajās pasaules slavenajās, respektētajās vietnēs ir tikai nišu vadītāji, es droši vien zinu savus emuāru ierakstus.

Iespējīgi emuāru veidošanas mentori ir saistīti emuāru autori, kas tiek parādīti augsta profila populārās vietnēs savā nišā.

Piesaistīti mentori var iemācīt jums kritisko mākslu veidot draudzību, lai paātrinātu blogošanas panākumus.

Sargieties no jebkura potenciālā blogošanas mentora, kurš, šķiet, parādās tikai viņu emuārā. Šie vientuļie vilki nav pierādīti, pārbaudīti emuāru autori, un viņu vietņu vietnēs nav pārbaudīts, vai tie ir izveidojuši emuārus.

5: Sociālais pierādījums

Lasītāji, kuri skenē manu sānu joslu, var redzēt, ka man pašlaik ir 60 000 dalībnieku emuāri no paradīzes kopienas, izmantojot manu:

 • Twitter seko
 • Facebook draugu tīkls
 • G Plus loka biedru tīkls
 • e-pastu saraksts

Ja emuāru autors ir plaši izsekojis, izmantojot sociālos medijus un viņu e-pastu sarakstu, iespējams, ka viņi ir kvalificēti, pieredzējuši skolotāji. Lai izveidotu 10 000 locekļu vai vairāk kopienas, ir nepieciešams laiks, pacietība un nodošanās savam amatam.

6: Profesionālā uzvedība

Ja vien es lidoju no Ņujorkas pilsētas uz Bali vai Bangkoku ar vienu no maniem lidojumiem visā pasaulē, es uz katru e-pasta pieprasījumu atbildu 24 stundu laikā.

Būdama profesionāli ātra un atsaucīga, man palīdz sazināties ar vairāk lasītājiem, kuri mani uzskata par savu mentoru.

Ja emuāru autors ir ļoti slavens bezsaistē vai, iespējams, super-slavens internetā, jūs varat saņemt atbildi pa e-pastu 2–3 dienu laikā, nedēļā vai varbūt nekad. Tims Ferississ katru dienu saņem 1000 e-pastus. Viņš un viņa darbinieki izvēlas, kam atbildēt. Bet, ja samērā nezināms emuāru autors neatbild uz e-pastiem 1-2 dienu laikā, svītrojiet tos no jūsu potenciālo mentoru saraksta.

Pieturieties pie atsaucīgiem emuāru autoriem. Ja viņi reaģē savlaicīgi, iespējams, tas ir profesionāls, pārdomāts emuāru autors, kuru vēlaties pievienot sava mentora uzraudzības sarakstam.

7: kopības izjūta

Dodieties uz emuāru veidošanas mentoriem, kuri ir izveidojuši lojālas, plaukstošas ​​kopienas.

Šiem indivīdiem parasti ir līdzjūtība un empātija būt no sirds jūtīgam, gādīgam mentoram.

Es patiesi rūpējos par katru savu lasītāju, komentētāju, e-pasta abonentu, klientu un klientu. Katrs no šiem indivīdiem palīdzēja veidot emuāru veidošanu no paradīzes vienu kiberķermeni vienlaikus. To zinot, es izsaku pateicību, sniedzot visnoderīgāko iespējamo pakalpojumu, izmantojot gan bezmaksas, gan premium satura piedāvājumus.

Ja mentoru emuārā redzat aktīvu komentāru sadaļu un viņu sociālo mediju profilos iesaistīšanos, iespējams, esat uzvarētājs.

8: rezultāti pārsniedz jūsu rezultātus

Meklējiet mentorus, kuri ir sasnieguši rezultātus, kas pārsniedz jūsu rezultātus, lai atrastu pieredzējušus emuāru autorus, kuri var izveidot jūsu emuāru veidošanas karjeras ietvaru.

Izvēlieties cienījamus ekspertus savā nišā, lai iegūtu ieskatu par to, kā padarīt jūsu emuāru veidošanas sapni piepildāmu.

Mani klienti parasti vēlas gūt ienākumus no pilna laika, izmantojot emuāru veidošanu. Tā kā daudzus gadus esmu bijis emuāru autors, varu viņiem parādīt, kā kļūt par pilna laika emuāru autori.

Varbūt vēlaties palielināt iesaisti savā emuārā. Izvēlieties emuāru veidošanas treneri, kuram ir pierādīta pieredze, saņemot daudz vērtīgu, padziļinātu un sabiedrības veidošanas komentāru.

Viens izņēmums

Es vienmēr priecājos dalīties ar šo noslēpumu ar klientiem, lasītājiem un klientiem: jums, konsultantam, jums ir jābūt tikai 1 soli priekšā jums, lai iemācītu jums veikt šo 1 soli..

Klienti kļūdaini uzskata, ka visiem mentoriem ir nepieciešama gada pieredze, pasaules slavens vārds un acīmredzami sasniegumi, lai viņi būtu kvalificēti, spējīgi un piemēroti. Jūsu emuāru veidošanas mentoram ir jābūt tikai tādām zināšanām un pieredzei, kas pārsniedz jūsu pašreizējo zināšanu un pieredzes līmeni tajā jomā, kur jums ir nepieciešams apmācība vai mentorings.

Piemērs; ja jūs vienkārši vēlaties uzzināt, kā no sākuma iestatīt WordPress emuāru un publicēt savu pirmo ziņu, iesācējs tehnoloģiju emuāru autors, iespējams, var jums palīdzēt šajā uzdevumā.

Secinājums

Mentora izvēlēšanās jūs vadīt var būt mulsinoša, taču, nospiežot gadus no mācīšanās līknes, ir pienācīgas rūpības vērts.

Pirms emuāru veidošanas mentora izvēles nav jāpārbauda visi šie punkti. Pirms izvēlēties mentoru, kas jums palīdzēs izveidot veiksmīgu emuāru, pārliecinieties, ka redzat vismaz 1 vai 2 no šiem priekšnoteikumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me