Biznesa ceļvedis sponsorēšanas un SEO blogošanai

Uzņēmējdarbības vajadzības, emuāru veidotāju vajadzības, Google vajadzības – var būt grūti apprecēties trijos bez žagas. Dažreiz sponsorēšanas pasaule tiek atzīmēta ar strīdiem.


Esmu pārliecināts, ka jūs labi pārzināt šo situāciju:

 • Jūs meklējat pieminējumus un saites, lai palīdzētu jūsu vietnei palielināt reputāciju un meklētājprogrammu klasifikāciju.
 • Jūsu emuāru autors vēlas naudu un mazliet drošības no reklāmas darba, ko viņi dara jūsu labā.
 • Dienas beigās Google sodīja gan jūsu vietni, gan emuāru veidotājus: savējo par saišu pārdošanu, savējo par saišu pirkšanu (par laimi minējumi joprojām nebija skarti)..

Tas izklausās tā, it kā emuāru sponsorēšana būtu suns, kurš nepārtraukti iekoda pats savu asti, vai ne?

Bet viņiem nav jābūt.

Šeit ir rokasgrāmata par to, kā pārtraukt sponsorēšanas ciklu un abpusēji izdevīgus (arī jūs un jūsu emuāru autors).

Kā zina vairums WHSR lasītāju, es neesmu Google ventilators, bet es zinu, ka daudziem uzņēmumiem, piemēram, jums, ir vajadzīgs pēc iespējas vairāk trafika, lai sasniegtu labu apmeklētāju / reklāmguvumu attiecību, tāpēc jūs nevarat atteikties no Google SEO: jums tas ir nepieciešams jūsu mārketinga grozā un jums jāpaliek Google labajā grāmatā, lai turpinātu iegūt savu meklēšanas trafika daļu.

Bet tā ir traka SEO pasaule – nepārtrauktas algoritma un vadlīniju izmaiņas patiešām liek jums izvilkt matus.

Tad ir arī emuāru autori, kuri labprāt iegūtu jums visaugstāko sponsorēto amatu, bet viņi vēlas ar jums sadarboties pēc saviem noteikumiem, lai viņus neuzrunātu vai nesaņemtu rīkojumus. Viņi, iespējams, pat atsakās izveidot saiti atpakaļ uz jūsu vietni bez tabulas nofollow. Un kas viņus var vainot, kad viņi zina, ka Google viņiem sekos, pārdodot saites?

Tas ir haoss, bet tieši tāpēc es nolēmu uzrakstīt šo biznesa rokasgrāmatu. Četros posmos tas palīdzēs jums analizēt savu pieeju emuāru sponsorēšanai un pārvērst visbiežāk sastopamos trūkumus stiprajās pusēs – un Google sodus atstās no radara..

Piezīme: es esmu šīs pasaules iekšējās informācijas īpašnieks, strādājot, lai palīdzētu klientiem novērtēt saturu, un kopš 2007. gada esmu arī sponsorējis emuāru autors, tāpēc šajā rokasgrāmatā sniegtie ieteikumi nāk no pirmās puses pieredzes.

Pirmais posms: novērtējiet savas vajadzības ārpus lapas

SEO ārpus lapas ietver visas tās darbības, kas notiek ārpus jūsu vietnes. Piemēram, kad kāds ievieto saiti atpakaļ uz jūsu raksta lapu, šī saite uzlabos viedokli, ko meklētājprogrammas par to veido.

Kad jūs meklējat emuāru sponsorēšanu, lai palīdzētu klasificēt jūsu vietni Google tīklā, tas ir darījums ārpus lapas SEO.

Šajā pirmajā posmā ir svarīgi uzdot sev jautājumus:

 • Kāpēc jūs meklējat sekojošas saites no emuāru sponsorēšanas?
 • Cik daudz sekojošo atpakaļsaišu jums tiešām ir nepieciešams, lai palīdzētu jūsu vietnei labāk ierindoties?
 • Vai vēlaties saņemt arī atpakaļejošas saites un tīmekļa atsauces par zīmolu veidošanu un trafiku?
 • Kurš ir pirmais jūsu kampaņā, meklētājprogrammas vai lietotāji?

Atbildiet uz šiem jautājumiem patiesi. Šī vienkāršā darbība palīdzēs jums atpazīt un izvairīties no visbiežāk sastopamajām 5 kļūdām emuāru sponsorēšanā.

Kopīgas nekļūdīgas

 1. Nāciet klajā ar un izmantojiet precīzās atbilstības atslēgvārdus amatā, kā arī atkārtotus atslēgvārdus ar to pašu saiti, pārāk optimizētus atslēgvārdus un atslēgvārdus, kuriem nav jēgas lasītājam
 2. Piespiest emuāru autoru pievienot savai mājas lapai vai produkta lapai vairāk nekā divas atpakaļsaiņas vietās, kuras neplūst labi ar tekstu
 3. Pilnībā izslēdziet nofollow saites
 4. Izslēdziet iespēju iegūt redakcionālas saites (“dabiskas saites” Google žargonā)
 5. Mazāk rūpieties par sponsorētā satura vērtību emuāru autoru auditorijai un vairāk par SEO priekšrocībām

Zemāk redzamajā attēlā ir apkopotas visvienkāršākās SEO lapas, kas vajadzīgas ārpus vietnes:

Tīmekļa pieminēšana un datplūsma vairāk attiecas uz zīmola veidošanu, nevis SEO, bet SEO mērķis ir trafiks un reklāmguvumi – un tādējādi arī zīmola veidošana, tāpēc ir jēga iekļaut šos divus faktorus jūsu SEO stratēģijā..

Kad esat novērtējis savas SEO vajadzības, jūs zināt, kā pielāgot savas emuāra sponsorēšanas kampaņas, pamatojoties uz divām nostādnēm:

 1. Izmantojiet emuāru sponsorēšanu zīmolu veidošanai – Jūs varat stingri ievērot Google noteikumus un neveikt visas izejošās saites no emuāru autora ziņas uz jūsu vietni. Jūsu saites ir paredzētas tikai cilvēku acīm, nevis meklētājprogrammām.
 2. Izmantojiet emuāru sponsorēšanu gan SEO, gan zīmola veidošanā – Jums būs jāveicina redakcionālās saites uz jūsu vietni un jāpieprasa nākošās atpakaļsaišu saites uz konkrētām produktu vai pakalpojumu lapām, kur tas ir lietderīgi..

Ir svarīgi zināt atšķirību, jo, ja zīmols ir jūsu galvenā uzmanība, jums nav jāuztraucas par atpakaļsaitēm, kas ietekmēs jūsu klātbūtni Google SERP, un jūs varat vadīt mierīgākas sponsorēšanas kampaņas, kuras blogera vārdā sastapsies ar mazāku pretestību..

Tieši pretēji, ja SEO ir galvenās rūpes un jums ir jāattīstās jūsu klātbūtnei Google, jūs vēlēsities pievērst īpašu uzmanību attiecībām, kuras veidojat ar emuāru autoriem.

Otrais posms: analizējiet savu auditoriju

Kas ir jūsu mērķauditorija?

Citiem vārdiem sakot, kuru jūs vēlaties sasniegt ar savu emuāra sponsorēšanas kampaņu?

Un vai emuāru autora auditorija ir piemērota jums?

Neņemiet vērā tikai emuāru autora datplūsmu un viņu abonentu skaitu un iesaistīšanos vienā postā. Šie skaitļi nozīmē maz, ja auditorija jums nav piemērota.

Izanalizējiet arī mērķauditorijas vajadzības saistībā ar jūsu produktu vai pakalpojumu.

 • Kādu problēmu tas viņiem atrisina?
 • Kas viņiem par to jāzina?

Atbildēšana uz šiem pamatjautājumiem ir kritiska, jo tie ir ne tikai noderīgi, lai panāktu jūsu kampaņu uz pareizā ceļa, bet arī sniedz emuāru autoriem nepieciešamo informāciju atbilstošas ​​ziņas rakstīšanai..

Es šeit WHSR uzrakstīju ziņu par to, kā izprast auditorijas vajadzības – šī ziņa ir paredzēta tikai emuāru autoriem, taču, tā kā jūs strādāsit kopā ar emuāru autori, lai atdzīvinātu jūsu sponsorēšanu, ir svarīgi pirms līgumu slēgšanas novērtēt mērķauditorijas vajadzības. ar emuāru autoru.

Trešais posms: izpētiet savu pieeju sponsorēšanai

Jūs balstīsit savu pieeju emuāru sponsorēšanai uz SEO un auditorijas novērtējumiem, kurus esat izgājis pirmajā un otrajā posmā, kā arī uz tāda veida pieeju, kādu vēlaties sniegt sadarbībai ar emuāru autoriem..

Vai jūs dodat priekšroku uz atslēgvārdiem balstītai pieejai??

Šajā gadījumā vislabāk darbojas neoficiālās saites un infografika. Neizsekojošās saites neizraisīs Google sodu un nenobiedēs emuārus pat tad, ja enkura tekstā izmantosit atslēgvārdus.

Protams, izvairieties no surogātpastu atslēgvārdiem, pārmērīgi optimizējot, jo tie lasītājiem tomēr liks izslēgties..

Vai vēlaties blogerim dot iespēju rediģēt saiti?

Labāka pieeja ir personalizēta pieeja, un apmaiņā pret godīgu pārskatu, kurā emuāru autors var izvēlēties, par ko runāt, un saiti, jūs varat piedāvāt bezmaksas pasniegšanu vai bezmaksas izmēģinājumu. Sīkākus padomus par redakcijas sasaisti es sniegšu ceturtajā posmā.

Saskaņā ar IZEA Corp 2015. gada gadījuma pētījumu emuāra ziņas kalpošanas laiks ir 2 gadi, ieskaitot:

 • Pirmajā mēnesī pēc publicēšanas 72% apmeklējumu vai seansu
 • 28% no seansiem pēc pirmā mēneša

Tas nozīmē, ka jūsu sponsorēšanas kampaņas ģenerētajām emuāra ziņām būs labākas iespējas turpināt darboties efektīvi pēc 30 dienām pēc publicēšanas, ja jūsu attiecības ar emuāru autoriem:

 • Izmanto sadarbības pieeju
 • Piešķir dzīvību mūžzaļajam saturam

Jo precīzāka un sadarbīgāka būs jūsu pieeja sponsorēšanai, jo lielākas iespējas izveidot sponsorētu amatu ar ilgu mūžu.

Kādas kļūdas jāizvairās no jūsu pieejas emuāru autoriem?

Lai pārtrauktu sponsorēšanas ciklu, kas gan jūs, gan jūsu emuāru veidotājus noved pie Google soda vai satiksmes un naudas zaudēšanas, izvairieties no šādām kļūdām:

1. Nesniedziet skarbus norādījumus “dariet, kā es saku”

Emuāru autoriem rūp viņu brīvība rakstīt ziņas, kas atbilst viņu kopējai emuāra tēmai, kā arī rakstīt, lai apmierinātu viņu lasītāju vajadzības – neviens nezina emuāru lasītājus labāk nekā emuāru īpašnieki, tāpēc, ja vēlaties, lai šī ziņa darbotos un gūstiet rezultātus, esiet līdzstrādnieks, nevis meistars.

2. Neizvēlieties vārdiskus atslēgvārdus, lai tos izmantotu kā enkura tekstus

Vārdiskiem atslēgvārdiem reti ir nekādas jēgas cilvēkiem, un tie ir liels Google sankciju ierosinātājs. Pat tad, kad izvēlējāties nevēlamo saišu kampaņu, emuāru lasītāju labā izvairieties no vārdiskiem vārdiem – viņi, iespējams, redzēs jūs kā nākamo surogātpasta izplatītāju, lai izvairītos no foršā biznesa, kas padara viņiem vajadzīgās lietas.

3. Neaizliedz atklāt informāciju

Papildus tam, ka to pieprasa likumi (piemēram, FTC ASV), privātuma politika un sponsorēta satura izpaušana ir arī godīgums lasītāju – jūsu mērķauditorijas – priekšā. Kad jūs blogeram lūdzat slēpt ziņas sponsorēšanas faktu, jūs ne tikai graujat viņu attiecības ar viņu lasītājiem, bet arī viņu tēlu viņu lasītāju priekšā.

Pārredzamības trūkums var mazināt sponsorētā satura efektivitāti.

4. Neprasi blogeram ievietot ziņu ar saitēm

Jūs nesaņemsit vairāk SEO (vai trafika) ieguvumu no vairākām saitēm tajā pašā ziņojumā, ja vien katra no šīm saitēm nav pamatota (piemēram, viena saite uz jūsu mājas lapu, lai iepazīstinātu ar jūsu zīmolu, un vēl divas saites uz produktiem vai pakalpojumiem, kurus jūs pārskata ).

Pārāk daudz saišu izraisa arī manuālus un algoritmiskus sodus no Google, kā arī lietotāju surogātpastu ziņojumus.

Ceturtais posms: sadarbojieties ar emuāru autoriem, lai izveidotu sponsorētu saturu, kas veic reklāmguvumus

Emuāru autori ir jūsu partneri šajos kopīgajos centienos parādīt jūsu produktu vai pakalpojumu pēc iespējas vairāk acu priekšā un palielināt gan reklāmguvumu kā pirmo, gan meklētājprogrammu klasifikāciju kā otro lietu..

Faktiski, kā Neils Patels savā paziņojumā QuickSprout pareizi saka:

Pārāk daudz vietņu īpašnieku galvenokārt koncentrējas uz trafiku.

Bet satiksme ir tikai iedomības stat. Svarīgi ir reklāmguvumi.

Nav svarīgi, cik daudz cilvēku jūs varat apmeklēt, lai apmeklētu jūsu vietni, ja nevarat pārliecināt daudzus no jums abonēt vai pirkt..

Kad sponsorētais saturs tiek pārveidots?

 • Kad tas atbilst auditorijas interesēm (skat. Otro posmu)
 • Kad tas piedāvā kaut ko vērtīgu
 • Kad lasītājiem šķiet, ka blogeris ir aiz rakstītā, nevis zīmols (sk. Trešo posmu)
 • Kad zīmola balss ir draudzīga un konstruktīva, tā nav viennozīmīga un maldina

Ieguvumi no atļaujas emuāru autoriem saitei redakcionāli

Kā jau minēts trešajā posmā, lai pārliecinātos, ka saites uz jūsu vietni sponsorētajā ierakstā tiek noklikšķinātas un tām seko meklētājprogrammas, ir saprātīgi atstāt carte blanche blogerim par saitēm atpakaļ uz jūsu vietni..

Redakcijas saites lasītājam saka, ka šis emuāru autors domāja par to, ko un kā saistīt, ka šīs saites netika pārdotas “kā ir” un emuāru autors nav tāds kā rūpnīcas strādnieks, kurš vienkārši veic uzdevumu, kuru viņiem lika veikt.

Arī redakcionālās saites pasaka Google un citām meklētājprogrammām, ka NEVAJADZ sodīt emuāru autoru un saistīto zīmolu, jo šīs saites ir nepārprotami dabiskas un netika pieprasītas vai par tām samaksāts (patiesībā jums vajadzētu maksāt par reklāmas, kuru saņemat pa pastu, nevis saitēm – dariet to mārketinga nolūkos, nevis SEO).

Kā vērsties pie emuāru autoriem par redakcijas saitēm:

Pastāstiet saviem emuāru autoriem, ka viņi var brīvi izveidot saiti uz jebkuru jūsu vietnes lapu, kad viņi to uzskata par piemērotu šai ziņai, taču vajadzētu būt skaidram, ka visām saitēm, kuras jūs skaidri pieprasīsit, ir rel = nofollow tags..

Vai emuāru autori jums redakcionāli sniegs sekojošas saites? Varbūt, varbūt nē. Bet nepievienotās saites, kaut arī tās nedos jums meklēšanas ranga palielinājumu, joprojām darbosies, lai piesaistītu datplūsmu un reklāmguvumus.

Atcerieties: meklēšanas klasifikācija pati par sevi nav noderīga, bet tikai saistībā ar reklāmguvumu skaitu, ko tie rada uz jūsu galda. Jums, iespējams, ir vietne, kurā visvairāk pārvietota tīmeklī, bet, ja neviena no šīm datplūsmām neveic pārvērtības, visa šī apmeklējumu bagātība ir bezjēdzīga.

Cik daudz ir emuāru autora darba vērts?

Tīmekļa emuāru autore Džīna Batalatija savā rakstā par emuāru autoru sponsorēto ziņu cenu noteikšanu un izvietošanu piemin Sjū Annu no vietnes SuccessfulBlogging.com un savus padomus emuāru autoriem par to, kā noteikt viņu sponsorēto ziņu cenu..

Ann iesaka viņiem iekasēt vismaz USD 50 par pastu, ja mēnesī viņi apmeklē 5000 apmeklētāju. Šī ir diezgan standarta likme arī ārštata emuāru veidošanā.

Ja jūsu emuāru autorei ir mazs emuārs, likmju diapazons no 15 līdz 35 ASV dolāriem joprojām motivēs viņu rakstīt labu ziņu.

Neviens emuāru autors nedarīs labu darbu par 1–5 USD sponsorētām ziņām.

Ignorēt novecojušus padomus par Google PageRank

Rīkjosla PageRank (zaļā josla) vairs netiek atjaunināta, un tāpēc tā neveido ticamu rādītāju, lai novērtētu emuāra stiprumu Google indeksā..

Citi faktori ir daudz svarīgāki:

 • Demogrāfiskie dati (vai šī ir jūsu mērķauditorija?)
 • Abonentu skaits (vai šajā emuārā ir spēcīga lojālu fanu platforma?)
 • Iesaistīšanās (komentāri, sociālās akcijas)
 • Tīmekļa pieminēšana (vai emuārs ir minēts citos emuāros, forumos utt.)
 • Citas atsauces (plašsaziņas līdzekļi, prese utt.)

Šie faktori jums pateiks visu stāstu par emuāra spējām tās kopienas un citu ietekmētāju acīs, tāpēc, visticamāk, tā būs spēcīga arī meklētājprogrammās.

Kā rīkoties ar (pagaidu) Google sodu?

Rīcība ar Google sodu nozīmē divas lietas:

 1. Izmantojiet visus savus mārketinga aktīvus, lai netraucētu trafiku un reklāmguvumus, tāpēc dabiskās meklēšanas trafika un reklāmguvumu trūkums jūs pārāk slikti neietekmēs
 2. Darbs, lai novērstu soda cēloņus

Es uzrakstīju ierakstu manā n0tSEO emuārā un vienu par saišu veidošanu mārketingā šeit, WHSR, lai uzrunātu bijušos (ar saistītajiem resursiem un intervijām), savukārt Neila Patela rakstā Kā izkļūt no Google Sodu kastes ziņas un viņa pilnīgajā rokasgrāmatā par Google sodiem (Manuāla un algoritmiska) palīdzēs tikt galā ar pēdējo.

Google sodi nav pastāvīgi, ja jūs un jūsu komanda ātri strādājat, lai noņemtu soda aktivizētājus no savas vietnes (vai ārpus tās, ja esat praktizējis melnas vai pelēkas cepures SEO), bet neatkarīgi no tā, vai jūs draud sods, vai ne, avoti, kas nav Google avoti trafiks un reklāmguvumi vienmēr ir svarīgāki par pašu SEO, tāpēc mēneša plānā atstājiet viņiem vairāk vietas un nepaļaujieties tikai uz Google, lai palīdzētu jūsu biznesam plaukt.

Gudru emuāru autoru idejas

Ne katrs emuāru autors vienkārši sekos norādījumiem par sponsorēšanu – tā ir rezultatīva sadarbība abām pusēm!

Trīs viedie emuāru autori dalījās savās idejās par to, kā padarīt emuāru sponsorēšanu par labu abām pusēm gan jums, gan jūsu emuāru autoriem.

Ann Smarty no MyBlogU skaidro, kā “kvalitāte” nav vienāda ar “viegli”, un iesaka uzņēmumiem meklēt sadarbību ar emuāru autoriem, nevis saīsnēm:

Mūsu problēma (un es domāju gan emuāru autorus, gan uzņēmumus) ir tā, ka mēs izmisīgi meklējam īsceļus: Ātrie piedāvājumi, atstājot visus laimīgus. Problēma ar saīsnēm savukārt ir divējāda:

 • Konkurenti ir viegli atkārtot saīsnes, un kādā brīdī tie kļūst par surogātpastu (kad pārāk daudz uzņēmumu atklāj taktiku un steidzas to izmantot). Parasti tas pagriež Google galvu pret visiem iesaistītajiem
 • Saīsnes parasti negatīvi ietekmē kvalitāti. Ja emuāru autors piekrīt jebkam, kamēr viņam / viņai tiek maksāts, tas ir ātrs un ērts darījums, bet parasti tas liecina par to, ka jūs savu biznesu izvietojat daudzu citu pagātnes darījumu apkārtnē (kas, iespējams, kopš tā laika nav bijis kvalitatīvs Emuāru autors acīmredzami nav pārāk norūpējies par kvalitātes standartiem).

Augstas kvalitātes darījumiem nav modeļa vai veidnes. Jūs veidojat attiecības ar emuāru veidotāju un pakāpeniski nākt klajā ar secinājumu, kam viņš / viņa varētu labprāt piekrist. Dažreiz šīs attiecības tiek izveidotas bezsaistē (nosūtot bezmaksas piedāvājumus vai samaksājot par braucienu uz pasākumu). Dažreiz jūs šiem emuāru autoriem sniedzat bezmaksas ekspozīciju: Uzaiciniet viņus uz savu vietni. Dažreiz jūs piedāvājat sadarboties / sponsorēt citu iniciatīvu, kurā ir iesaistīts emuāru autors (grāmatas kopīga rakstīšana, rīka kopīga izstrāde)…

Šī pieeja ir garāka, rezultātus ir grūtāk izmērīt, taču drīz jūs pamanīsit šos emuāru autorus pieminēt jūs tviterī, pilnībā bez maksas aptvert savus konkursus vai iniciatīvas emuāros un vienkārši atrasties tur, kur jums tie nepieciešami.

Labu radošo stratēģiju nevar efektīvi nokopēt, un tā nevar radīt problēmas ar Google.

Laura K. Lauless no Lawless French iesaka zīmoliem un emuāru autoriem, kuriem ir kopīgas tēmas, citiem vārdiem sakot, kur jūsu zīmola produkts vai pakalpojums atbilst emuāru autora emuāra tēmai, strādāt kopā, lai labi integrētu produktu vai pakalpojumu emuāru autora vietnē:

Man ir emuārs cilvēkiem, kuri mācās franču valodu, www.lawlessfrench.com. Man ļoti paveicās, ka pirms vairākiem mēnešiem ar mani sazinājās uzņēmums, kas piedāvā franču valodas viktorīnas, un mēs kopā strādājām, lai pievienotu viņu viktorīnas manām nodarbībām, kā arī izveidotu kopzīmola vietni progress.lawlessfrench.com. Viktorīnas maniem lasītājiem piešķir jaunu funkcionalitāti, un vietne ar kopzīmola zīmi nodrošina lielākus ienākumus man un manam partnerim, kas nozīmē, ka tagad esmu mazāk atkarīgs no ienākumiem no reklāmas. Tas ir pāragri droši zināt, taču šķiet, ka arī mans Google klasifikācija uzlabojas, tāpēc tas ir abpusēji izdevīgi!

Kristofers Jans Benitezs mudina uzņēmumus domāt ārpus (SEO) lodziņa un blogerus, lai izglītotu savus sponsorus par labāko praksi:

Kristofers Jans BenitezsDaudzi uzņēmumi domā par saitēm un augstu meklēšanas rezultātu līmeni, ka viņi aizmirst patieso iemeslu, kas veido veiksmīgu biznesu: reālu attiecību veicināšanu. [Emuāru autoriem vajadzētu] viņiem paskaidrot, ka viesu emuāru veidošana ir sasniegusi pozitīvu rezultātu – atsaucieties uz Matt Cutts ierakstu par viesu emuāru veidošanu, kas vairs nav efektīva kā SEO stratēģija. Tā vietā viņiem vajadzētu nolīgt emuāru autorus, lai viņi viņiem rakstītu, ar nolūku sazināties ar vairāk cilvēkiem par šo biznesu, nevis veidot saites. Tāpēc emuāru autori var koncentrēties uz laba satura rakstīšanu, kas raksturo viņu vietni, tā vietā, lai domātu radošus veidus, kā rakstā ievietot enkura tekstu, neizskatot pamanāmu. Tādā veidā uzņēmumi var piesaistīt vairāk trafika uz savu vietni, un emuāru autori var izmantot savas prasmes rakstīt augstas kvalitātes saturu par labu naudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map