Ekspertu intervija: Kā izveidot vietējo emuāru ar Dženiferu Aueru

Šodien es dalos intervijā ar draugu un emuāru autori Dženiferu Aueru, kura vada Džērsijas ģimenes izklaidi. Džersijas ģimenes izklaidei, kas sākusies 2010. gadā, tagad ir vairāk nekā 100 000 ikmēneša lapu skatījumu un vairāk nekā 10 000 Facebook fanu. Es runāju ar Dženiferu, lai uzzinātu viņas emuāra panākumu noslēpumus un to, ko blogeri var uzzināt par hiperlokāla emuāra veidošanu.


Intervija ar veiksmīgo blogeri Dženiferu Aueru

J: Kā jūs sākāt darbu ar Džērsijas ģimenes izklaidi un kā jūs to izveidojāt kā izejas avotu Ņūdžersijas ģimenēm?

Pirms pieciem gadiem es meklēju aktivitātes, kas saistītas ar bērniem, bet atklāju, ka ir grūti atrast visu darbību sarakstu vienā vietā. Piemēram, jūs tikai zināt, vai Home Depot rīko bērnu darbnīcu, ja jūs atrodaties veikalā. Es gribēju, lai saraksts tiktu iekļauts vienā vietā, tāpēc es to izveidoju. Sākumā es ierakstīju notikumus Facebook, bet tas mulsināja manu auditoriju, jo viņi domāja, ka rīkoju pasākumus. Un tā kā Facebook nav kalendāra funkcijas, to bija grūti pārvaldīt, tāpēc es izveidoju emuāru. Sākotnēji tas bija parasts mammas emuārs, kurā bija uzskaitīti kalendāra notikumi, bet pēc tam tas pieauga līdz resursam, kas aptvēra ģimenei draudzīgus pasākumus visā Ņūdžersijā.

J: Vai jūs izvietojāt savu emuāru vietējai meklēšanai? Ja nē, kā jūs attīstījāt savu emuāru, izmantojot SEO?

Nē es nedarīju. Atsevišķi ieraksti bija ļoti veiksmīgi un parādījās meklētājprogrammās, piemēram, lielākie svētku pasākumi: Helovīna triku vai cienastu laiki, Lieldienu olu medību saraksti. Apmeklētāji arī ieradās, lai uzzinātu, ko darīt ar saviem bērniem sestdienas rītā. Esmu atkārtojis ziņojumus – es domāju, ka tas palīdz – piemēram, ikgadējais valsts mēroga uguņošanas notikumu uzskaitījums 4. jūlijā, kurā ir uzskaitītas pilsētas. Es neko īpaši nedarīju ar meklētājprogrammu optimizāciju; tas vienkārši organiski pieauga.

J: Kādus galvenos uzdevumus vai izmaiņas veicāt, lai patiešām palielinātu vietējo satiksmi?

Lielākās izmaiņas bija pārveidošana, ko mēs izdarījām pagājušajā gadā, lai vietni padarītu mobilāku. Pirms tam apmeklētājiem bija jātuvina savi viedtālruņi, lai redzētu notikumu sarakstus un aprakstus. Tagad dizains tiek pielāgots ierīcei, un tas ir bijis milzīgs palīgs, jo lielu daļu mūsu trafika veido viedtālruņi. Kopš šīm izmaiņām tas ir trīskāršojies vai četrkāršojis mūsu satiksmi.

J: Vai bija kāds svarīgs brīdis, kas padarīja jūsu hiperlokālo emuāru par tik veiksmīgu, cik tas ir?

Nav neviena “aha” mirkļa. Jums jāprot augt un pielāgoties, piemēram, iemācīties lietas, lai atvieglotu mūsu darbu. Liela palīdzība bija māmiņu komandas izveidošana darbam, taču lielākoties vietne ir guvusi labumu no mazu mēģinājumu izmēģināšanas un pastāvīgas mācīšanās. Jūs redzat uzlabojumus ilgos laika posmos, nevis uzreiz. Dažas galvenās izmaiņas, piemēram, dažādu kalendāru programmatūras pārbaude, ir padarījušas vietnes pārvaldību vienkāršāku. Piemēram, mēs ļaujam organizācijām ievadīt savus pasākumus un tos apstiprināt, un tas ir ievērojami samazinājis mūsu darba slodzi. Visu pasākumu ievadīšana bija ārkārtīgi laikietilpīga, taču tagad mums ir efektīvāka metode, kas ļāva mums izvietot vairāk informācijas un resursu.

J: Es redzu, ka jūsu emuārā ir daudz resursu, kas satur vietējos pasākumus, sākot ar atlaižu dienām ar atlaidēm un beidzot ar brīdi, kad bērni var ēst bez maksas. Kā jūs pārvaldāt visu šo informāciju?

Ikvienam, kas veido emuāru, ir nepieciešama komanda, jo jūs pats nevarat apmeklēt katru pasākumu vai teritoriju. Šiem rakstniekiem ir dota iespēja apmeklēt vietas, kuras viņi parasti nebūtu spējuši. Mana pirmā ideja bija dot mammu katram apgabalam, bet tā bija 21 rakstniece, un to pārvaldīt un maksāt kļūst grūti. Lielākā komanda, kāda man ir bijusi, bija 13 vai 14 rakstnieki, un tādā apjomā jūs iesaistāties politikā, piemēram, kurš vēlas kaut ko darīt. Man arī jāsabalansē komandas lielums ar monetizācijas aspektiem, lai es varētu maksāt saviem rakstniekiem.

Es joprojām cenšos atrast pareizā lieluma komandas līdzsvaru, bet tagad ir mazāk rakstnieku, kas aplūkotu tēmas, kas pievilcīgas vairākiem novadiem, piemēram, nacionālajiem parkiem. Mēs arī pārvaldām mūsu biļetenus, lai [lietotāji] varētu reģistrēties, lai saņemtu ziņas, kas raksturīgas viņu novadam. Tā kā es aptveru lielu teritoriju, ir svarīgi šādi mērķēt savus lasītājus.

J: Kāda programmatūra un pakalpojumi jums ir nepieciešami, lai jūsu vietne darbotos?

Tehniskais atbalsts un tīmekļa mitināšana:

Ja jūs gūsit panākumus, jums būs jāiegulda nauda un jāalgo palīdzība – ne tikai rakstniekiem! Man bija svarīgi pieņemt darbā tehniskā atbalsta personu, kurai es varētu uzticēties, tāpēc man nebija jāuztraucas par vietnes tehniskajām problēmām. Turklāt liela vietne mēnesī nevar izmantot USD 5 mēnesī. Izvēloties tīmekļa mitinātāju, ir svarīgi runāt ar viņiem par vietnes turpmāko izaugsmi un viņu klientu apkalpošanu. Es dodu priekšroku tiešraidēm, diennakts pakalpojumam. Vienā reizē es izmantoju uzņēmumu, kam nebija tieša servisa, un mana vietne Helovīna viena gada laikā nedarbojās 2 nedēļas – kas, jūs varat iedomāties, man ir intensīvas satiksmes sezona. Jūs nevēlaties pieļaut tādu kļūdu.

Turklāt daži hostinga uzņēmumi neskaidri stāsta, kas jums nepieciešams, lai uzturētu augošo vietni. Un, ja jūsu mitinātājs nevar uzņemties šo izaugsmi, jūsu vietne sabruks. Tas nozīmē, ka jums ir jāiegūst nauda, ​​jo, jo vairāk jūsu vietne aug, jo vairāk būs jāiegulda atbalsta un mitināšanas vietnēs. Jūs nevēlaties turpināt mainīt tīmekļa mitinātājus, kā es to darīju sākumā. Jums vajadzētu nolīgt uzņēmumu, kas var augt kopā ar jums. Būtībā jūs saņemat to, par ko maksājat – tik tālu varat iet tikai tad, ja viss ir par brīvu.

Kalendāra programmatūra:

Džērsijas ģimenes izklaide bija diezgan ātri nomākta ar e-pasta pieprasījumiem no vietām, kuras vēlējās, lai viņu pasākumi tiktu uzskaitīti, tāpēc mums bija nepieciešama elastīga kalendāra lietotne, kas ļautu vietām uzskaitīt savus pasākumus. Pašlaik mēs izmantojam spraudņu programmatūru Time.ly, kas man nosūta e-pastu, kad tiek pievienots [notikums], lai es varētu to apstiprināt vai noraidīt. Tas ir ļoti draudzīgs SEO, kā arī ļauj jums viegli izveidot atkārtotus pasākumus un atstāt dienu laikā, piemēram, ja jums ir pasākums katru ceturtdienu, bet jūs vēlaties atstāt Pateicības dienu. Visiem, kas reģistrē pasākumus, ir svarīgi atrast pareizo kalendāra lietotni.

J: Kādu padomu jūs dotu emuāru autoriem, kuri ir ieinteresēti izveidot hiperlokālu emuāru?

Vispirms veiciet pētījumu – apskatiet, ko aptver citas hiperlokālas vietnes un kas trūkst. Apsveriet arī to, cik lielu platību vēlaties segt. Ja es būtu apsvēris lielāko daļu no informācijas, kāda tā būtu, es būtu sākusi ar mazāku Ņūdžersijas reģionu, piemēram, apgabalu, nevis visu štatu. Es uzskatu, ka hiperlokāniem emuāriem, kas aptver mazāku teritoriju, ir lielāks ienākumu potenciāls, jo jūs varat saņemt reklāmas no vietējiem uzņēmumiem, kas nav valsts mēroga resursa iespēja. Ir bijis grūti arī gūt peļņu no Jersey Family Fun ar lieliem uzņēmumiem, kuriem ir valsts mēroga mērogs, jo viņu reklamēšanas process mums ir pārāk sarežģīts. Neraugoties uz vietnes lielumu, pārdošanas apjomi un reklāmas nedarbojās labi, lai gūtu peļņu.

Es arī iesaku jums noteikt vadlīnijas saviem pasākumiem. Vietējie pārdevēji ir rīkojuši pasākumus, kas nav ģimenei draudzīgi vai kuru izmaksas pārsniedz 5 USD, kas ir mūsu ierobežojums. Jums ir nepieciešama uzticama tīmekļa mitināšana, taču, jo vairāk vietējā līmeņa esat un jo vairāk vadlīniju jums ir, jo mazāk atmiņas būs nepieciešams pasākumu glabāšanai. Un, ja jūs precīzi izvēlaties nišu, tas palīdzēs jums izveidot atbilstošākas emuāra ziņu tēmas.

Visbeidzot, vienmēr apsveriet savu grafiku. Vietnes, piemēram, Jersey Family Fun, vadīšana ir saistīta ar lielu laika saistību, un es to nevarētu izdarīt bez palīdzības. Pirms darba sākšanas padomājiet par to, ko vēlaties ieguldīt laikā, palīdzībā un naudā, ja jūsu vietne sāk darboties.

Paldies, Jennifer, ka dalījāties ar mums mūsu ieskatā par hiperlokāla bloga izveidi! Ir daudz dažādu veidu, kā jūs varat aplūkot vietējos jautājumus savā emuārā. Šis ir viens veiksmīgs piemērs, uz kuru varat balstīties, balstoties uz savām interesēm un kopienas vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me