[Gadījuma izpēte] Kā es izstrādāju un pārdevu BloggingTips.com par 60 000 USD


Es vienmēr saku, ka emuāru veidošana ir viegli izdarāma lieta, bet grūti apgūstama.

Ir vajadzīgs laiks, lai emuāru veidotājs, kurš vēlas kļūt, izlīdzinātu noteiktus sliktos ieradumus. Pat cilvēki, kas izvēlas emuāru veidošanu, ātri vien pieļauj daudz kļūdu. Kāds jauns emuāru veidošanas lasītājs varēja izlasīt duci grāmatu par to, kā izveidot, reklamēt un gūt peļņu no emuāra. Tomēr nav šaubu, ka viņi tad aiziet prom un pieļauj daudz kļūdu, kuras šajās grāmatās neiesaka. Tā nav slikta lieta, jo savu kļūdu identificēšana un mācīšanās no tām ir viens no labākajiem uzlabošanas veidiem.

Viena no labākajām pieejamajām mācību metodēm ir gadījuma izpēte. Vērojot notikumus reālajā dzīvē, jūs varat uzzināt, ko darīt un ko nedarīt. Šodien es vēlētos jums iepazīstināt ar BloggingTips.com retrospektīvu gadījuma pētījumu; emuārs, kuru es dibināju 2007. gadā un vēlāk pārdevu 2010. gadā. Tas joprojām ir viens no populārākajiem emuāru veidošanas padomu emuāriem internetā.

Pirms emuāra atklāšanas es galvenokārt nopelnīju naudu tiešsaistē, izmantojot diskusiju forumus un neliela satura vietnes. BloggingTips palaišana pilnībā mainīja mana darba virzienu tiešsaistē. Kopš šīs dienas lielāko daļu no maniem ienākumiem esmu guvis no emuāru veidošanas. BloggingTips bija mans pirmais nopietnais emuārs, un es parādījos pārdodot emuāru ar lielu pieredzi emuāru veidošanā.

Savā ziņā BloggingTips bija mans ceļojums no iesācēja līdz pieredzējušam blogeram.

Tāpēc tas ir ideāls emuārs, lai izmantotu gadījumu izpēti visiem jums. Es ceru, ka jums patika raksts :)

Mans ievads emuāru veidošanā

Emuāru veidošanas pirmsākumi meklējami 90. gadu beigās, tomēr tikai 2000. gadu vidū mēs sākām redzēt komerciālas vietnes, izmantojot satura emuāru veidošanas platformas. Es nejauši iekritu blogošanā. Kad 2003. gadā es pirmo reizi devos atpakaļ uz Āziju un Austrāliju, es izveidoju galerijas vietni saviem draugiem un ģimenēm. Es izmantoju vietni, lai augšupielādētu mūsu ceļojumu attēlus.

Es braucu 2004. gadā un nedaudz 2005. gadā, tomēr tikai 2006. gadā es atkal devos tālā ceļojumā. Šis 9 mēnešu ceļojums atkal notika Āzijā, pēc tam uz mēnesi devās atpakaļ uz Austrāliju un pēc tam uz 6 mēnešiem uz Jaunzēlandi (devās atpakaļ uz Lielbritāniju caur Japānu un Vāciju)..

Es jau vairākus gadus iepriekš biju pamanījis, ka e-pastā es atkal un atkal saku to pašu draugiem un ģimenes locekļiem. Ceļojot jums nav daudz laika visu dienu sēdēt interneta kafejnīcās, rakstot e-pastus. Tāpēc es pārvietoju galeriju uz apakšmapi un pēc tam augšupielādēju blogošanas skriptu domēna saknē. Tas ļāva man ievietot atjauninājumus visiem. Tas man ietaupīja ļoti daudz laika.

Es beidzot pārbaudīju daudz dažādu emuāru veidošanas platformu, pirms beidzot iekārtojos Serendipity. Zemāk redzamajā attēlā parādīts, cik vienkāršs bija emuārs. Laikā, kad man piederēja profesionāla izskata vietnes, tomēr neredzēju jēgu tērēt naudu vai laiku mainīt dizainu, ja to skatījās tikai mani draugi un ģimenes locekļi..

Viens no maniem pirmajiem emuāriemMans ceļojumu emuārs bija vienkāršs, maigi sakot, tomēr tam bija mērķis.

Sakarā ar to, cik daudz emuāru veidošanas platformu esmu izmēģinājis savam personīgajam emuāram, es sāku izmantot emuāru veidošanas platformas dažām man piederošām satura vietnēm. Es pievienoju emuāru saviem pokera diskusiju forumiem, kā arī pievienoju papildinājumu, kas dalībniekiem ļāva pievienot savus emuārus. Dažas no manām vecākajām vietnēm izmantoja statiskos failus (t.i., neizmantoja datu bāzi), tāpēc arī es jaunināju šīs vietnes, lai vieglāk pārvaldītu saturu..

Kāpēc emuārs par emuāru veidošanu?

Neskatoties uz to, ka emuāru veidošanas programmatūru izmantoju savos forumos, manā ceļojumu emuārā un kā CMS; Es joprojām nevadīju atsevišķu emuāru. Tāpēc es sāku domāt, par ko es varētu blogot. Mana sākotnējā ideja bija izveidot ikdienas emuāru par pokeru. Es toreiz pats biju lasījis daudzus pokera blogus, tāpēc es zināju, ka tas varētu būt populārs. Galu galā es nolēmu pievienot pokera emuāru savai esošajai kopienai, lai izmantotu tur esošo trafiku. Atskatoties atpakaļ, pokera emuārs būtu guvis lielākus panākumus, ja es pats to būtu palaidis, jo tik un tā es nevarēju parādīt foruma dalībniekiem atjauninājumus forumā (ti, tā bija tikai saite izvēlnē, nebija aktīvu atjauninājumi forumā).

Mūsdienās ir miljons emuāru par emuāru veidošanu. Jau 2006. gadā to nebija tik daudz, lai gan tā uzskatīja, ka tas ir nedaudz pārsātināts. ProBlogger sāka darbu 2005. gadā, un tas pamatoti bija populārākais emuāru veidošanas blogs tajā laikā (tas joprojām ir līdz šai dienai)..

ProBloggerProBlogger 2006. gadā

Ļoti maz emuāru bija tāda paša līmeņa kā Darrena Rowse emuāri.

Lielākā daļa sniedza sliktu padomu, ko es uzskatīju par sliktu.

2000. gadu sākumā man bija izveidojis apmēram duci vietņu, kuru nosaukumā bija Webmaster Empire. Šīs vietnes koncentrējās uz meklētājprogrammām, filiāļu tīkliem, tīmekļa pārziņa rīkiem utt. Tāpēc, lai arī es katru dienu biju jauns emuāru veidošanas līdzeklis, es vairākus gadus biju pavadījis, rakstot rakstus par vietņu trafika veidošanu, SEO un saistību..

Tāpēc es nolēmu izveidot emuāru par emuāru veidošanu. Daudzos jautājumos es sevi uzskatīju par ļoti pieredzējušiem, tāpēc es jutu, ka man ir daudz citu emuāru veidotāju, kuri koncentrējas uz vienkāršām tēmām. Es varbūt biju mazliet maldināts. Kamēr es vairākus gadus līdz tam brīdim strādāju tiešsaistē, mana rakstīšana bija briesmīga (mulsinoši tā).

Skaidrs, ka man bija jāstrādā pie emuāru veidošanas.

Emuāra palaišana

Domēna vārdu BloggingTips.org reģistrēju 2007. gada 11. februārī. Neilgi pēc domēna reģistrēšanas es sāku virzīties uz drošu BloggingTips.com. Man jau no paša sākuma bija acis uz vārda .com versiju. Es zināju, ka COM paplašinājumu ir daudz vieglāk zīmolot. Es arī zināju, ka, jo vairāk es izstrādāju emuāru par ORG paplašinājumu, jo vairāk COM paplašinājums būtu tā vērts. Tāpēc pastāvēja risks, ka, pārāk agri atklājot emuāru, es paaugstināšu vajadzīgā domēna cenu uz augšu.

Monētas otrā pusē es negribēju kavēties ar emuāra atklāšanu. Man bija daudz ideju par to, ko es gribēju darīt ar emuāru, un es negribēju mēnešiem ilgi kavēt izlaišanu domēna problēmas dēļ. Tāpēc mēnesi vēlāk, 2007. gada 12. martā, es uzsāku emuāru vietnē BloggingTips.org. Par laimi man nevajadzēja ilgi gaidīt, lai pārvietotu emuāru uz BloggingTips.com, jo ​​pēc mēneša es nodrošināju COM paplašinājumu par 1250 USD..

Sākotnējais dizains BloggingTipsSākotnējā noformējumā bija ievietota līnija “Pārceliet savu emuāru uz nākamo līmeni!”. Tajā bija redzams arī manis karikatūras talismans supermena uzvalkā.

Kad es atklāju emuāru, es dzīvoju Oklendā, Jaunzēlandē. Mana rutīna katru dienu bija vienāda. Es pamodos apmēram 9, paķeru kaut ko ātri paēdušu un tad divas stundas dodos uz sporta zāli. Pēc tam es atgrieztos un strādātu BloggingTips apmēram piecas vai 6 stundas. Vēlāk es Muay Thai apmācītu apmēram stundu naktī. Tad pēc ēšanas naktī es strādātu vēl dažas stundas.

Sākumā BloggingTips vienmēr bija augsts publicēšanas līmenis. Dažās dienās es dienā publicētu trīs rakstus. Laika posmā no maija līdz jūnijam es un mani draugi gatavojāmies ceļot pa visu Jaunzēlandi ar autobusu, un ceļojuma laikā man nebija iespējams rakstīt tik bieži. Tāpēc visus savus rakstus ieplānoju iepriekš un pēc tam mēģināju uzrakstīt vairāk, ja un kad es varētu.

Lielāko daļu satura, kas tika publicēts emuārā pirmo četru vai piecu mēnešu laikā, es pats uzrakstīju (izņemot dažus rakstus). Mana darba likme bija nepielūdzama. Īss BloggingTips arhīva apskats parāda, ka 2007. gada martā es biju ievietojis vairāk nekā vienu reizi dienā. Aprīlī es publicēju 60 rakstus, bet maijā – 71.

Izveidoja emuāru

Mana reklāmas stratēģija pirmajos trīs mēnešos bija diezgan taisnīga:

 • Publicējiet daudz rakstu
 • Saņemiet atsauksmes par līdzīgiem emuāriem, lai manu emuāru pievērstu vairāk cilvēku
 • Esiet aktīvs citu cilvēku emuāros un atstājiet labus komentārus
 • Viesu norīkošana
 • Pārveidojiet abonentu visus, kas apmeklēja manu emuāru

Es rīkoju arī dažus konkursus, tostarp 2007. gada jūnijā, lai laimētu tīmekļa mitināšanas kontu, 100 USD skaidrā naudā un emuāru, kuru 2007. gada sākumā biju iegādājies un kas koncentrējās uz Microsoft Zune. Es rīkoju arī citu konkursu, kas ļāva blogeriem uzvarēt pašiem savu talismanu.

Microsoft ZuneNeskatoties uz daudziem cilvēkiem, Zune bija fantastisks MP3 atskaņotājs. Tam bija skaista lietotāja saskarne, kas bija tālu priekšā savam laikam.

Apmaksātās atsauksmes palīdzēja piesaistīt daudz jaunu emuāra abonentu. Ironiski, ka es saņēmu pārskatu Zaka Džonsona emuārā, kas ir emuāru autors, kurš vēlāk nopirks emuāru no manis.

Līdz šim lielākā atdeve bija no manas atsauksmes Džona Čo blogā. Dažus mēnešus vēlāk es rakstīju par šo pieredzi ar apmaksātiem pārskatiem, detalizēti aprakstot trafiku, ko saņēmu no John Chow atsauksmes.

John Chow Satiksmes smaile

Diemžēl, kad, pārdodot emuāru, Feedburner plūsma tika nodota jaunajam īpašniekam, es nevaru jums parādīt statistiku par abonentu skaita pieaugumu šajā laikā.

Tomēr man joprojām ir piekļuve dažiem statistikas datiem, izmantojot Google Analytics. Kā redzat, es saņēmu apmēram 1000 apmeklējumu no John Chow recenzijas. Arī es saņēmu daudz jaunu abonentu, tomēr mana ikdienas satiksme pēc dažām dienām samazinājās līdz līdzīgam līmenim.

John Chow Satiksmes smaile

Paceļot to uz nākamo līmeni

2007. gada vasarā es pieaicināju daudzus citus emuāru autorus, kas man palīdzēja rakstīt emuāra saturu. Tā kā es joprojām pats bieži rakstīju, ievērojami palielinājās nosūtīšanas biežums. Līdz septembrim mēneša pasta likme bija aptuveni 90 raksti mēnesī (3 dienā). Lielākā daļa citu emuāru tajā laikā publicēja rakstus 3-4 rakstus nedēļā.

Vai tas bija labs lēmums publicēt tik daudz satura? Atskatoties, droši vien nē. Tādi emuāri kā Mashable ir izveidojuši sevi ar liela apjoma norīkošanu. Šis paņēmiens labi darbojas ziņu veida vietnēs, tomēr blogošanas padomu blogam tas nebija piemērots.

Pirmkārt, milzīgais publicēto rakstu apjoms dažus lasītājus pārsteidza. Es atceros dažus cilvēkus, sakot, ka viņiem bija grūti atjaunināties. Otrkārt, vairums rakstu bija tikai 500–1 000 vārdu gari. Mani paši raksti parasti bija garāki, dažreiz dažus tūkstošus vārdu gari.

Dažādos vietnes dzīves posmos man bija apmēram ducis blogeru, kas regulāri rakstīja. Katru blogeru bija plānots publicēt vienu vai divas reizes nedēļā. Es to izveidoju tā, lai autoriem būtu brīvība pašiem plānot saturu viņu izstrādātajās dienās. Reizēm tas tiek aizdedzināts, jo autori publicēs nepareizā dienā vai nepareizā laikā. Parasti sistēma tomēr darbojās labi, un tā nodrošināja, ka katru dienu tiek publicēti vismaz divi raksti, pat ja viens autors bija slims.

Viena no šī lielā izlikšanas grafika problēmām bija tā, ka raksti par līdzekļiem, kurus es daudz laika pavadīju rakstot, dažreiz pazuda pūlī. Es domāju, ka tas bija atkarīgs no manas pašas pieredzes, kas tajā laikā bija emuāru veidošana. Turpmākajos gados es vairāk darītu, lai uzsvērtu labākos rakstus emuārā.

Ja man vajadzētu atgriezties un atkal atvērt emuāru, ziņu kvalitāte ir tāda, uz kuru es būtu vairāk uzsvēris. Ir grūti saprast savu viedokli tikai ar 500 vārdiem, tāpēc daudzi amati skāra tikai tēmu, nevis padziļināti izskaidro šo tēmu..

Tātad, ja man atkal vajadzētu sākt veidot emuāru, mans galvenais uzsvars būtu uz dziļu, padziļinātu rakstu publicēšanu (gandrīz tādā pašā veidā, kā to dara Web Hosting Secret Revealed tagad).

Emuāru veidošanas padomu dizains

Neskatoties uz to, ka iepriekš tika izmantotas dažas dažādas emuāru veidošanas platformas, BloggingTips tika palaists, izmantojot WordPress. Tā bija platforma, kuru es izmantoju visā emuāra pastāvēšanas laikā, un platforma, kuru es joprojām izmantoju visām savām satura vietnēm līdz šai dienai.

Interesanti ir tas, ka emuārs tika izveidots, kad es biju jauns WordPress lietotājs. Es pastāvīgi mācījos jaunas lietas par platformu un izmēģināju jaunus spraudņus, tāpēc BloggingTips vienmēr bija attīstības stadijā. Tā rezultātā emuārs tika daudz pārveidots. Tas nodrošināja, ka emuārs vienmēr ir atjaunināts ar jaunākajiem WordPress uzlabojumiem.

BloggingTips.com 1. dizains

Pirmā gada laikā es pats izstrādāju visus dizainus. Pēc dizaina, kas tika izmantots palaišanā, es izveidoju vienkāršu dizainu, izmantojot revolūcijas tēmu, ietvara tipa tēmu, kuru izstrādāja Braiens Gārdners. Daudzējādā ziņā revolūciju var uzskatīt par viņa pamatiniciatīvas Genesis Framework priekšteci, kas ir ietvars, kuru es šobrīd izmantoju savā personīgajā emuārā un daudzās mazās satura vietnēs, kuras man pieder.

Logotipu, kuru izmantoju palaišanas laikā, izstrādāja puisis, kurš projektēja manu talismanu. Es nekad nebiju šī logotipa cienītājs (viņš pats teica, ka logotipi nav viņa specialitāte), tāpēc es vērsos pie grafiskā dizainera Deivida Aireja par profesionālu nomaiņu. Man patika vienkāršais drosmīgais stils, ar kuru viņš nāca klajā. Es turpinātu izmantot logotipu emuārā, līdz es to pārdevu (tas parāda, cik ļoti man tas patika, jo es mainīju visu pārējo!).

Emuāru veidošanas tipu dizainsSporto pavisam jauns profesionāls Deivida Aireja logotips.

BloggingTips.com 2. dizains

2008. gadā es saņēmu pārveidi no profesionāla dizainera. Sānjosla bija daudz sakoptāka, un pilna satura ziņas mājas lapā tika aizstātas ar fragmentiem. Tam bija arī uzlabots abonēšanas apgabals sānjoslas augšpusē.

Emuāru veidošanas tipu dizainsBaltais fons paliek, tomēr tēma ir nedaudz tumšāka

BloggingTips.com 3. dizains

Nākamajā gadā (2009) emuārs tika pārveidots vēlreiz. Šoreiz Maiks Smits man radīja pielāgotu dizainu. Līdz šim brīdim es biju kļuvis prasmīgs zināt, kas ir un ko nevajadzētu iekļaut emuāru dizainā. Galvenē tika ievietots reklāmkarogs, lai palielinātu ieņēmumus, un lapas augšpusē tika izvietotas informatīvas saites (kontaktu lapa, par utt.).

Emuāru veidošanas tipu dizainsPirmais dizains, kura galvenajam satura laukumam netika izmantots balts fons.

Kopumā es biju apmierināta ar zīmējumiem, kurus izmantoju emuārā. Es netaupīju tos piecpadsmit tūkstošus dolāru, kas bija nepieciešami, lai iegūtu profesionālo dizainu, par kuru es sapņoju, lai gan dizainparaugi vienmēr bija profesionāla izskata.

Kā es mēģināju pelnīt no vietnes

Peļņas gūšana vietnē BloggingTips nav kaut kas, ko es izdarīju efektīvi (pēcskatījums ir brīnišķīga lieta!). Emuāra pastāvēšanas laikā tas nopelnīja pienācīgu naudu, izmantojot saistītās saites un reklāmkarogu reklāmas. Tas arī nopelnīja labu naudu, izmantojot maksas pārskatus. Tāpēc šajā ziņā es labi nopelnīju emuāru.

Kur man neizdevās gūt nemainīgus ieņēmumus, pārdodot produktus. Smieklīgi ir tas, ka es izlaidu produktus. Faktiski es izlaidu daudzus produktus, bet lielāko daļu produktu es bez maksas atdodu tiem, kas parakstījās uz manu biļetenu..

Grāmatas, kuras es uzrakstīju, bija labs piemērs tam. Viņu visu garums bija atšķirīgs. Viens bija 48 lappuses, cits bija 63 lappuses, cits bija daudz īsāks. Man droši vien vajadzēja pārdot grāmatas, kuru garums pārsniedz 50 lappuses, pat ja tās bija tikai par dažiem dolāriem. Tajā laikā es domāju ilgtermiņā, cenšoties panākt, lai cilvēki abonētu manu biļetenu, lai es vēlāk viņiem varētu piedāvāt vairāk premium produktu.

BloggingTips Books

Es izlaidu daudzas WordPress tēmas arī WordPress lietotājiem. Pirmajā gadā es izlaidu dažus pamata dizainus. Es vēlāk tos noņemtu no lejupielādes, jo WordPress ir progresējis līdz vietai, kurā tie vairs nedarbojas, un nebija laika mana laika tos atjaunināt. Dažas no tēmām izrādījās ļoti populāras, ieskaitot dizainus Evolution, Hurricane un Principle.

Evolution tēma bija neticami populāra. Tā bija daudzpusīga tēma, kas bija pieejama zilā, zaļā vai sarkanā krāsā. Visās šajās tēmās kājenē bija saite atpakaļ uz BloggingTips (tajā laikā populāru paņēmienu). Es ieteicu lietotājiem, ka viņi var noņemt šīs saites, ja viņi vēlas, tomēr daudzi saglabāja šo saiti atpakaļ kā pateicības paņēmienu.

Izmantojot WordPress tēmas, ideja bija mudināt vairāk WordPress lietotājus apmeklēt emuāru, lai, izlaižot premium WordPress motīvu, man būtu daudz WordPress lietotāju, uz kuriem tirgoties. Ja atmiņa man kalpo pareizi, es sākotnēji pārdevu premium klases dizainu, izmantojot pašu BloggingTips.

Neilgi pēc tam es sāku pārdot dizainus, izmantojot tīmekļa vietni Blog Themes Club. Uzsākot darbu ar partneri (Sāru), mēs klubā piedāvājām četrus dizainus (tika plānots vairāk). Tas maksāja 49 USD par piekļuvi visiem dizainparaugiem, un tas nāca ar piemaksu atbalstu. Klienti varēja iegādāties tēmas individuāli par 19 USD, tomēr viņi nesaņemtu atbalstu. Dizainparaugi nav novecojuši, lai gan pirms četriem gadiem tie neizskatījās nevietā.

Emuāru motīvu klubsBlog Motīvu klubā tika izlaistas četras unikālas WordPress motīvas.

Tēmu klubs pārdeva dažas dalības, tomēr mēs ātri sapratām, ka laba atbalsta sniegšana prasa daudz laika. Lielākas bažas bija jaunu tēmu izstrāde. Es biju emuāru autore / tirgotāja, un Sāra bija kodētāja. Mūsu komandā nebija neviena dizainera. Mēs kopā iegādājāmies dizainus un pēc tam Sāra pārliecinājās, ka WordPress ir pareizi kodēti (viņa bija lieliska WordPress izstrādātāja). Es apstrādāju lietu mārketinga pusi, un mēs abi strādājām pie atbalsta.

Mūsu plāns bija ieguldīt visu peļņu jaunu dizainu izstrādē, tomēr pēc dažiem mēnešiem mēs nolēmām pāriet uz kaut ko citu. Tātad mēs pārdevām emuāru un sadalījām peļņu. Izmantojot vietni, mēs nezaudējām naudu, taču tā izrādījās liela laika aizplūšana. Pozitīvi, ka tā bija laba mācīšanās pieredze, izveidojot vietni, kuru virzīja biedri.

Man vajadzēja rīkoties nedaudz savādāk un izlaist vairāk informācijas produktus vai varbūt uzsākt kursu “Tikai dalībnieks”. Tas bija slikts lēmums atvērt WordPress tēmu veikalu. Man bija liela pieredze ar WordPress, lai gan es nebiju dizainere, tāpēc man nebija nekā pilnīga kontrole pār kaut ko. Varbūt tas būtu bijis veiksmīgāks, ja BloggingTips tajā laikā būtu nopelnījis vairāk naudas, jo es būtu varējis darbā nolīgt labākus dizainerus.

Rezumējot: BloggingTips nopelnīja labu naudu, taču tas varēja dot daudz vairāk.

Diskusiju forumi

BloggingTips jau no pirmās dienas tika atvērts ar diskusiju forumu. Forumi vienā brīdī bija diezgan populāri, bet no biznesa viedokļa tas bija pilnīga laika izšķiešana. Tas ienesa nulli un iztērēja ļoti daudz laika.

Kopienā bija daži lieliski blogeri. Diemžēl bija arī daudz slinku emuāru autoru. Cilvēki izliktu problēmas un lūgtu palīdzību. Es pats vai cits loceklis pēc tam nosūtītu garu, detalizētu atbildi, kurā paskaidrots, kas viņiem jādara. Bieži cilvēki jautā: “Vai jūs varat to nedarīt tikai manis labā?”. Šī slinki puslīdz lielā pieeja darbam tiešsaistē bija ļoti nomākta. Situāciju varēja atrisināt, iekasējot no biedriem maksu par dalību un atbalstu (atkal notiek streiks!).

Zac nolēma noņemt forumus no BloggingTips, kad viņš nopirka vietni. Tajā laikā es domāju, ka tas ir slikts lēmums, bet es tagad uzskatu, ka tas bija pareizais solis. Pēdējā gada laikā tā ir bijusi jutīga pret surogātpasta izplatītājiem, jo ​​foruma programmatūra nav atjaunināta, tomēr Zacs nesen ar mani runāja par saviem plāniem atsākt forumus.

Emuāru veidošanas padomu forumiForumi savulaik bija populāri. Diemžēl pēc tam, kad tas vairs netika atbalstīts, tas kļuva uzņēmīgs pret surogātpasta izplatītājiem.

Īss divu satiksmes rādītāju apskats

Pārbaudot BloggingTips trafika statistiku, es pamanīju divus galvenos trafika rādītājus. Vienu – pirmdien, 2007. gada 26. novembrī, bet otru – svētdien, 2009. gada 19. jūlijā. Es to ļoti skaidri atceros, jo tajā bija iesaistīts autors un komiķis Stefans Frī. Viņš saviem sekotājiem nosūtīja tvītu, kura rezultātā apmēram dienas laikā tika apmeklēti divpadsmit tūkstoši emuāra raksta. Bija dīvaina pieredze, ja viņam bija čivināt par manu emuāru, jo viņš tajā laikā bija viena no slavenākajām Twitter slavenībām..

Emuāru veidošanas padomiMan vienmēr ir interesanti redzēt, kas izraisīja milzīgu satiksmes pieaugumu.

Iepriekšējo pieaugumu izraisīja BloggingTips raksts, kas tika minēts populārajā kopienā Fark.

Kādu iemeslu dēļ sabiedrībai nepatika Deboras Ngas raksts “Emuāra etiķete: noteikumi ir diezgan vienkārši. Lai kāds būtu iemesls, emuārs piesaistīja vairāk nekā divdesmit tūkstošus apmeklētāju, pateicoties saitei uz Farku. Traki. Žēl, ka satiksme netika mērķēta :)

Kāpēc es nolēmu pārdot BloggingTips

Daudzi emuāru autori galu galā pārdod savu emuāru nepareizā laikā. Viņi vai nu pārdod to pārāk agri un saīsina sevi, vai arī pārāk ilgi turas pie tā un redz sava emuāra kritumu, jo viņi to vairs neatjaunina..

Man vienmēr bija ilgtermiņa plāni attiecībā uz BloggingTips, lai gan es biju apsvērusi iespēju pārdot emuāru 2008. gada beigās. Tajā laikā es devos uz Taizemi 3 mēnešu ceļojumā, lai veiktu Muay Thai, un es zināju, ka tas būs grūts veikt piecas līdz sešas apmācības stundas dienā, kā arī uzturēt emuāru pilna laika. Es nolēmu nepārdot, kas toreiz bija pareizais lēmums.

Gadu vēlāk, 2009. gada beigās, es sāku domāt par atkārtotu pārdošanu; tomēr mani iemesli to darīt bija dažādi. Laika ierobežojumu dēļ nemēģināju pārdot emuāru, domāju pārdot, jo gribēju izdarīt kaut ko jaunu. Emuārs dienā ieguva dažus tūkstošus apmeklējumu, un es nopelnīju daudz naudas, izmantojot emuāru, izmantojot sponsorētās ziņas un produktu atsauksmes. Tāpēc var šķist dīvaini pat domāt par emuāra pārdošanu, kad tas nepārprotami ātri auga.

BloggingTips trafiksEmuāra vidējais pārdošanas apjoms dienā bija aptuveni 2500 unikālu.

Patiesība ir tāda, ka mani nodedzināja. Man bija garlaicīgi ar vietni. Es tiešām biju. Kad es pārdevu emuāru, tajā bija vairāk nekā 2500 lapu satura. Es biju uzrakstījis vairāk nekā tūkstoti no šiem rakstiem. Sakarā ar to man bija garlaicīgi rakstīt par emuāru veidošanu.

Plānošana uz priekšu

Šajā laikā es jau plānoju savu nākamo emuāru (kurā galvenā uzmanība tiks pievērsta WordPress). Man vajadzēja sākt savu nākamo emuāru, palaižot BloggingTips, jo es būtu varējis savu jauno emuāru pārdot savam esošajam lietotāju lokam..

Protams, daudzi cilvēki var teikt, ka man vajadzēja ilgāk uzturēt emuāru un vienkārši nolīgt kādu, kurš uzturētu emuāru man. Šī doma man bija prātā pārgājusi, tomēr toreiz man bija sajūta, ka esmu emuāru izvēlējusies cik vien varēju. Es zināju, ka emuārs turpinās augt, bet nebiju pārliecināts, ka varēšu paplašināt emuāru sev vēlamajā laika posmā. Varbūt es jutos neapdomīgs pēc BlogThemesClub palaišanas pieredzes. Es biju izdarījis savus sākotnējos ieguldījumus šajā projektā, bet tas bija tikai tāpēc, ka mēs nolēmām samazināt zaudējumus un pārdot, pirms vairāk laika pavadījām vietnē. Visa pieredze likās, ka esmu mēģinājis un tas nav izdevies.

Turklāt BloggingTips pārdošana man būtu devusi divas lietas: laiku un naudu. Ir ļoti grūti sākt jaunu emuāru, kad strādājat pilnu darba laiku pie cita; un es zināju, ka emuāra pārdošana man dos brīvību īstenot visas idejas, kas man bija par manu jauno emuāru.

Gadu gaitā esmu pārdevis daudzas vietnes (simtiem). Es atskatos uz dažām vietnēm, kuras es pārdevu pirms desmit gadiem, un domāju: “Es vēlos, lai man šī vietne joprojām būtu šodien”. Apstākļi dažreiz nosaka, kas notiek ar tām vietnēm, kuras mums pieder, un es ļoti uzskatu, ka vairums manis pārdoto vietņu ir pārdotas pareizajā laikā, ieskaitot BloggingTips.com.

Emuāra pārdošana

Kad es biju nolēmis pārdot BloggingTips, es sarakstā Flippa ievietoju pārdošanai paredzēto vietni. Man nebija īsti daudz ko zaudēt, it kā nesaņemot vēlamo cenu, es tikai uzturēju emuāru un attīstītu to vairāk (turklāt vienmēr bija iespēja, ka pārdošanas rezultātā emuārs tiks pakļauts jaunai auditorijai)..

Tā tika iekļauta pārdošanā 2009. gada beigās. BloggingTips tajā laikā darīja nedaudz mazāk par diviem tūkstošiem dolāru mēnesī, un tai bija vairāk nekā 8 tūkstoši abonentu. Daudzi augsta līmeņa emuāru autori piedāvāja solījumus, tostarp Yaro Starak. Izsole joprojām ir apskatāma vietnē Flippa, ja jums ir interese par to, ko es uzrakstīju izsoles sarakstā.

Flippa izsoleIzsole izrādījās populāra daudzu uzņēmēju starpā, kuri solīja uzvarēt izsolē. Galu galā filiāles tirgotājs Zaks Džonsons noklikšķināja uz 60 000 ASV dolāru pogas “Pērciet to tūlīt”.

Man patiešām paveicās, ka vietne tika pārdota lieliskam pircējam.

Zaks Džonsons bija labi pazīstams kā filiāles tirgotājs un emuāru autors.

Viņš nodrošināja drošu un ātru darījumu, un lielākā daļa naudas, kas iegūta no emuāra pārdošanas, aizgāja manas mājas depozītā. Kopš vietnes pārdošanas Zac, esmu sazinājies ar viņu. Mēs regulāri tērzējam Google tīklā par mūsu vietnēm un pēc iespējas palīdzam viens otram.

Emuāru veidošanas padomiZac Johnson turpina darboties BloggingTips līdz šai dienai.

Zac joprojām darbojas BloggingTips. Viņš ir ielicis emuārā savu zīmogu, un Zacs un citi labi pazīstami emuāru autori to turpina katru dienu atjaunināt. Es iesaku jums to pārbaudīt, ja jūs nekad agrāk neesat lasījis emuāru.

Pārskats

BloggingTips bija mans trīs gadu emuāru veidošanas avārijas kurss. Es iesaistījos projektā kā blogošanas iesācējs un devos ārā ar skaidru priekšstatu par to, kas ir blogošana un kas nav.

Man ir bijis interesanti atskatīties uz laika periodu. Pa ceļam es pieļāvu daudz kļūdu. Piemēram, es būtu varējis ietaupīt daudz laika, nemēģinot veidot sabiedrību diskusiju forumos. Viņi bija uzmanības novēršana. Vienu reizi nopietnu surogātpasta problēmu dēļ es piespiedu visus, kas vēlējās atstāt komentāru, reģistrēties emuārā. Tas redzēja, ka komentāri ievērojami samazinājās, un es ātri mainīju savu lēmumu. Tas bija tik slikts solis no manas puses, ko es jutos spiests darīt, jo tajā laikā WordPress tajā laikā netika labi apstrādāts ar surogātpastu.

Es neatskatos uz kļūdām, kuras izdarīju ar nožēlu. Kopš BloggingTips pārdošanas man ir bijuši panākumi daļēji tāpēc, ka šajā periodā ir pieļautas kļūdas. To trīs gadu laikā, kas palikuši pie manis līdz šai dienai, esmu iemācījies daudz mācību. Tas atgriežas pie tā, ko es teicu šī raksta sākumā. Jūs varat izlasīt visas vēlamās grāmatas, bet labākais veids, kā mācīties, ir iemest sevi tur, pieļaut kļūdas un mācīties no tām.

Tāpēc neuztraucieties, ja blogošanā pieļaujat daudz kļūdu. Svarīgi ir atzīt to, ko izdarījāt nepareizi, un pārliecināties, ka turpmāk to vairs nedarīsit. Kā redzat no šī gadījuma pētījuma, katrs tur esošais emuāru autors savā ceļojumā uz panākumiem ir pieļāvis daudz kļūdu. Tāpēc neļaujiet nepatikšanām stāvēt tavā ceļā.

Ja jums patika šis raksts, es aicinu jūs parakstīties uz šo emuāru (Web hostinga noslēpums tika atklāts), izmantojot Facebook vai Twitter. Džerijam ir daži lieli vietnes plāni, un es garantēju, ka jūs labprāt izbaudīsit rakstus, ko viņš glabā jums visiem.

Paldies par lasīšanu,

Kevins

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map