Kā atrast pareizo nišu savam emuāram

Parasti iesācējs sāk blogu: viņi rakstīs par savu darbu pirmdien, hobijiem otrdien, filmām, kuras viņi ir skatījušies trešdien, un politiskajiem uzskatiem nedēļas nogalēs.


Īsāk sakot, šie cilvēki vienkārši raksta par visdažādākajām tēmām, bez galvenā uzmanība.

Jā, šie emuāri uzkrās vienmērīgu sekošanu viņu draugu un ģimenes lokā; bet tas ir par to. Ir ļoti grūti, lai, ja nejauši blogojat emuārus, būtu ievērojams skaits lojālu lasītāju, jo cilvēki nezina, vai esat filmu kritiķis, ēdienu recenzents vai grāmatu kritiķis. Reklāmdevēji arī nevēlēsies reklamēties kopā ar jums, jo viņi nezina, par ko jūs runājat.

Lai izveidotu veiksmīgu emuāru, jums jāatrod niša.

Jūs izvēlaties izdevīgu tēmu, kas jūs interesē vai specializējas; un tu pieturies pie tā.

Tātad, kā jūs meklējat ienesīgu emuāru veidošanas nišu? Šeit ir daži galvenie punkti, kas jāņem vērā.

1- Atrodiet un piepildiet vajadzību

Vienmēr domājiet: “Es vēlos, lai kāds izgudrotu…”?

To sauc par vajadzību, un tas ir, cik daudz veiksmīgu uzņēmumu ir dibināti. Tas pats attiecas uz emuāriem.

Ja esat pamanījis, ka domājat par to, kur un kā tiešsaistē varētu iegūt informāciju vai resursus par noteiktu tēmu, iespējams, esat atradis pieejamu nišu.

Apmeklējiet vietni USA Love List, kuras misija ir atrast augstas kvalitātes produktus, kas tiek izgatavoti vai montēti ASV dibinātājā Sārai Vāgnerei, kas sāka vietni, jo, pēc viņas domām, stilīgi ASV ražoti izstrādājumi ir “interesanta, svarīga un galvenokārt nepiepildīta niša. Es piedēvēju mūsu izaugsmei faktu, ka mēs piedāvājam informāciju, ko cilvēki patiesi vēlas, bet mums ir vajadzīga mūsu palīdzība, lai to atrastu. ”

Tas ir galvenais: izveidojiet emuāru, kura pamatā ir informācija, kas nepieciešama cilvēkiem.

Izlases priekšmeti, kas piedāvā iespējas nišas tēmai, ietver atbalsta vietnes retām slimībām vai stāvokļiem, alternatīvas ziņas par veselību un informāciju, kā arī tehnoloģiju priekšmetus ne-tehniķiem. Domājiet ārpus tēmas, bet pārliecinieties, vai jums ir pieprasījums.

Kad esat atcerējies dažas tēmas, izpētiet un apskatiet savas idejas. Ja neviens nav pietiekami ieinteresēts, lai meklētu un izmantotu jūsu emuāra saturu, jūs vienkārši tērējat savu laiku.

Izvairieties no šī kļūda, veicot dažus pētījumus. Atrodiet grupas un forumus, kas attiecas uz jūsu tēmu, un lasiet cilvēku jautājumus. Twitter tīklā meklējiet un redziet, cik bieži tēma tiek parādīta jūsu tēmā. Veiciet pamata atslēgvārdu izpēti, izmantojot bezmaksas rīkus internetā, piemēram, Google Keyword Planner un Atbildiet sabiedrībai, lai saprastu, ko meklētāji meklēja. Pārbaudiet atbilstošos YouTube kanālus, lai redzētu, vai tie saņem pietiekamu skatu.

Piemērs: Atrodiet jautājumus, ko cilvēki uzdeva par mājas izglītību vietnē AnswerThePublic.com

2 – Esiet kaislīgs pats pret šo tēmu

Atzīsimies, jūs nevēlaties piecelties un blogot katru dienu vai katru nedēļu par tēmu, kas jūs tikai nedaudz interesē. Ja jums nav interese par jūsu emuāra tēmu, tad būtu ļoti grūti pastāvīgi turēties apkārt.

Apsverot nišu, padomājiet par tēmām, kas jūs aizrauj. Tas ne tikai motivēs jūs sekot līdzi jaunumiem, tendencēm un svarīgiem cilvēkiem uz skatuves, bet, iespējams, ka tam būs arī kāds diskusiju aspekts – un tas ir lieliski, lai veidotu jūsu emuāru trafiku. Neatkarīgi no tā, vai tā ir mājas izglītība Ņujorkā, pieaugošs bizness tiešsaistē, lētu ēdienu atrašana jūsu pilsētā vai slavenību garderobes darbības traucējumi, jūsu tēmai ir jāiesaista cilvēki tā, lai viņi vēlētos atgriezties, lai lasītu jūsu viedokli.

3 – Pārliecinieties, ka niša ir pelnījama

Aizrautība ar tēmu ir tikai veiksmīga emuāra uzturēšanas sastāvdaļa. Otra daļa ir pārliecināties, ka jūsu niša ir pelnījama. Piemēram, jūs, iespējams, aizraujaties ar politiku. Bet vispārīgi runājot, šī nav niša, kurā jūs varat nopelnīt daudz naudas no reklāmām vai ar filiāļu tirdzniecību (lai gan ir noteikti izņēmumi).

Ir laba ideja savlaicīgi plānot monetizācijas plānu. Vai vēlaties rādīt reklāmas? Vai arī jūs vēlaties nopelnīt naudu caur filiāļu komisijām? Ir arī daudz emuāru, kas izveido savus e-komercijas veikalus, kur pārdod firmas preces.

Kad plāns ir gatavs, ieteicams arī apstiprināt šo koncepciju. Ja plānojat rādīt reklāmas, iespējams, vēlēsities apskatīt vidējo MPK (maksa par klikšķi) reklāmām šajā nozarē. Tas dod jums labu priekšstatu par to, cik rentabla ir šī niša. Saistībā ar saistītām komisijām, iespējams, pārbaudiet tādas vietnes kā ShareASale un CJ, lai pārbaudītu labākos produktus savā nišā un vidējo EPC (ieņēmumi uz simts klikšķiem). Ja plānojat pārvaldīt savu e-komercijas veikalu, apskatiet, kādus produktus vēlaties pārdot, un vidējās meklēšanas tendences Google tīklā. Tas jums pateiks, vai šī biznesa ideja ir laba vai nē.

CJ.com pieejamo datu piemērs. Tīkla ieņēmumi = Cik reklāmdevēji maksā, salīdzinot ar kopējo summu. Lielāki tīkla ieņēmumi = vairāk filiāļu programmā ;. 3 mēnešu EPC = vidējie ienākumi uz 100 klikšķiem = Cik rentabla ir šī filiāles programma ilgtermiņā; 7 dienu EPC = Vidējais nopelnījums uz 100 klikšķiem = Vai tas ir sezonas produkts?

4- Pārliecinieties, ka jūsu tēmai ir noturīga vara

Lai gan strīdi ir lieli, tas nenodrošina, ka jūsu tēma būs šeit nākamnedēļ. Piemēram, ja jūs ļoti aizraujaties ar Vine un sākat emuāru, kura centrā ir tā, kad tas vairs nav modē, jums vairs nebūs satura. Labāk ir koncentrēties uz vispārīgāku tēmu, piemēram, “vismodernākajām sociālo mediju tendencēm” vai “attēla lietotnēm, kas aizrauj”. Tādā veidā, ja iedoma nezūd modē, jūsu emuārs joprojām var meklēt, kas to aizstās.

5 – Izmantojiet savu vēsturi

Droši vien ir kaut kas tāds, kas jūs esat eksperts, ka neviens neveic to, kā jūs darāt. Vai varbūt jums ir pieredze, kas šķērso neparastas disciplīnas – piemēram, matemātiku un mākslu vai bioloģiju un inženierzinātnes. Jebkurā gadījumā atcerieties par savu vēsturi, sākot ar izglītību un beidzot ar darba pieredzi, lai ceļotu – jebko, ko varat iedomāties, kur iemācījāties kaut ko, kas jums iestrēdzis.

Ko darīt, ja jums jau ir emuārs?

Esošu emuāru varat viegli mainīt uz niša. Es pārvaldīju Māmiņu emuāru kopš 2003. gada, un pēdējā gada laikā esmu to mainījis, lai vairāk pievērstos bērniem ar invaliditāti, izmantojot īpašas diētas. Tagad Mom-Blog bieži pārmeklē Google meklēšanu ar vārdu “bez lipekļa”, un manā klientu sarakstā ir reklāmdevēji, kas gandrīz tikai veido organiskus, veselīgus un alergēnus nesaturošus produktus un produktus.

Galvenais ir pārliecināties, ka jūsu jaunā niša nav mežonīgi norobežota no pašreizējās emuāra tēmas. Patiesībā tam vajadzētu būt kaut kam, kas jau interesē jūsu auditoriju. Tagad ņemiet vērā pašreizējo tēmu un uzmanīgi virziet to uz jūsu jaunatklāto nišu, rakstot par to un kopīgojot atbilstošo saturu. Piešķiriet tam kādu laiku un pārliecinieties, ka tiesājat jaunus lasītājus. Patiesībā, iespējams, vēlēsities atkārtoti sākt savu emuāru ar jaunu dizainu vai logotipu, kas atbilst jūsu jaunajai nišai, lai informētu lasītājus par izmaiņām.

Šīs darbības būs ļoti noderīgas, izveidojot nišas emuāru, kura mērķauditorija var būt lasītāji un nākamie klienti, un palīdzot pilnveidot jūsu emuāru.

Džerija piezīme: Šo rakstu Džina publicēja 2013. gada septembrī. Iepriekš to esmu pārveidojis duci reizes, lai pārliecinātos, ka tas paliek spēkā. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map