Kā darbojas super emuāru autori: Efektīva darbība, izmantojot emuāru grafiku

Emuāra pārvaldīšana nav viegls darbs, it īpaši, ja jūs cenšaties publicēt kvalitatīvas ziņas, kuras patīk jūsu lasītājiem, bet jums ir arī jāpiešķir laiks citu produktu izstrādei, jāievieš biļetens un sociālie kanāli un, iespējams, pat jāpublicē daži viesu ieraksti..


Ja jūs tikko sākat darbu ar emuāru veidošanu vai arī jums ir jāatstāj emuārs, lai uz brīdi sevi apstrādātu, tas viss varētu likties vēl biedējošāks.

Šī ziņa nāk jūsu glābšanai: neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai emuāru autors veterāns, tas palīdzēs jums iepazīties ar emuāru plānošanas pamatiem, lai veiksmīgi integrētu viesu ziņas un sociālo mediju mārketingu savā emuāra kalendārā.

Tā kā – būsim nekaunīgi – veiksmīga emuāra vadīšana bez rūpīgas plānošanas nav iespējama.

Emuāru plānošanas pamati

Pirmais solis ir kalendāra vai dienasgrāmatas (virtuāla vai papīra) iegūšana, lai izstrādātu savu plānu.

Ja nevēlaties tērēt papildu naudu par šo materiālu, ir ļoti daudz bezmaksas lietotņu, kuras varat lejupielādēt tālrunī vai datorā, PHP kalendāri, kurus varat instalēt savā mitinātajā vietnē, vai bezmaksas izdrukājami kalendāri, kurus varat izdrukāt. aizpildiet un aizpildiet ar roku.

Kad būsit ieguvis materiālu, varat sākt plānot.

Šīs rokasgrāmatas struktūra ir šāda:

 • Kalendāra plānošana
 • Palieciet produktīvi
 • Palieciet konsekventi
 • Viesu ziņu integrēšana jūsu grafikā
 • Sociālo mediju mārketinga integrēšana jūsu grafikā
 • Traucējummeklēšana (kad viss neiet kā plānots)

Pēc pamatiem lasīsit par to, kā iekļaut sezonālos ierakstus savā grafikā, kā arī par plānošanas rīkiem, kas var palīdzēt izveidot plānu, kurā jūtaties ērti..

Kāpēc emuāru plānošana ir tik svarīga?

Ray Addison no RayAddisonLive.com ir jauns emuāru autors, kurš domāja, kā sakārtot un produktīvi izmantot savu emuāru. Izmeklējis emuāru pārvaldības padomus, viņš nolēma blogot katru nedēļu un mēģināt pieturēties pie šī plāna, izmantojot arī savu “ikdienas emuāru veidošanu kā iedvesmu citām rakstēm, kuras es daru”.

Adisons uzzināja, cik svarīgi ir “ieplānot virsrakstus manā emuārā, lai man būtu termiņš, kurā strādāt un pārcelties lietas, mainoties manai iedvesmai. Man patīk rediģēšanas brīvība bezsaistē un neredzamā vietā. Man patīk arī tas, ka nepieciešamība turpināt norīkošanu nozīmē, ka man jāturpina virzīties. ”

Tas ir emuāru plānošanas spēks.

Kļūsti par super emuāru autoru, izmantojot šo emuāru plānošanas rokasgrāmatuJĀ, jūsu lasītais ceļvedis ir domāts tam, kā kļūt par emuāru autoru :-) Forši, vai ne?

1. Kalendāra plānošana

Satveriet kalendāru un bloķējiet visas tikšanās, brīvo laiku un citus svarīgus uzdevumus, kas jums jāpiešķir prioritāte nedēļā vai mēnesī..

Otrais solis ir bloķēt emuāru veidošanas laikus, jo jums tie būs jāatstāj pēc iespējas labāk.

Mans kā emuāru autora padoms ar vairākām veselības problēmām ir dot sev vienu mīkstu un vienu grūtu termiņu:

 • Nepilnīgs termiņš ir ideāls termiņš, laiks un diena, kurā jūs patiešām vēlaties, lai jūsu saturs būtu gatavs. Ja tas nejūtas ērti, varat šo termiņu viegli pārvietot.
 • Smags termiņš ir tāds, kuru vairs nevarat atlikt, jo tā neievērošana kavēs visu jūsu plānu

Gudrs emuāru autors, izmantojot ziņu maigus un stingrus termiņusEsiet gudrs emuāru autors un iestatiet mīkstus un stingrus termiņus jūsu ziņām!

Darbs ar stingriem un stingriem termiņiem dos jums pietiekami daudz elastības, lai panāktu izpēti, rakstīšanu un rediģēšanu gadījumā, ja dzīves vai citi biznesa pienākumi nonāk jūsu plānā. Citiem vārdiem sakot, tas palīdz jums palikt uz ceļa.

Elizabete Kārtere, radošās aģentūras Clariant galvenā stratēģe, sāka blogošanu 2000. gadu sākumā. Gadu pieredze viņai iemācīja, ka, “ja nav emuāru grafika, tiek garantēts, ka jūs nepārtraukti nesūtīsit emuāru”.

Plānošana var notikt nedēļā, mēnesī, ceturksnī, ik pēc sešiem mēnešiem vai reizi gadā. Kārtere parasti sasniedz labākos rezultātus, plānojot savu kalendāru pa ceturkšņiem, bet “es reizēm esmu atsācis atpakaļ uz mēneša kalendāru” un “es nevaru iedomāties, ka varētu plānot kaut ko citu, kas nav mazāks par mēnesi. Dzīve notiek, un, neraugoties uz mūsu labākajiem nodomiem, mēs esam aizņemti un rakstot šo emuāra ziņu, mēs nonākam malā. Vienkāršs plāns bloga izveidei atceļ lielu daļu pienākuma rakstīt faktisko pastu, jo smagā daļa – idejas ierosināšana – jau ir izdarīta. ”

Kārters piebilst:

Ceturkšņa emuāra kalendāra iestatīšana ļauj jums atgriezties un redzēt jūsu emuāra lielo ainu. Visticamāk, jūs tiesājaties par vairāk nekā viena veida lasītājiem. Tādēļ jums jāpārliecinās, ka sabalansējat savus emuāra ierakstus, lai ņemtu vērā katra auditorijas segmenta problēmas. Tas ir grūti izdarāms īsā emuāra grafikā, bet daudz vieglāk, ja skatāties uz trīs mēnešu vērtām ziņām.

Tas būs vēl vienkāršāk, ja savā nišā varat atrast 4 vai 5 tēmas, kuras varat pārvērst par ziņu sērijām, lai jūs varētu veikt izpēti un veikt intervijas iepriekš, kā arī palielināt savu produktivitāti.

Stens Kimers, kompānijas Total Engagement Consulting prezidents, sāka savu konsultēšanas biznesu daudzveidības un karjeras attīstības jomā 2010. gadā. Viņš izmanto emuāru veidošanu, lai demonstrētu savas zināšanas par šo tēmu. “Darbu korpusa veidošana ir ļoti kritiska. Tāpēc es emuāru veidošanā esmu iesaistījies ārkārtīgi regulāri kopš 2010. gada beigām – visbiežāk ar 2 vai 3 emuāriem mēnesī un mēnesī reti pietrūkst. ”

Un tas attiecas ne tikai uz emuāru – ir arī biļetens, par kuru viņam arī ir jārūpējas. “Es katru mēnesi izsūtu biļetenu, kas novirza trafiku uz [] vietni,” saka Kimers, “tāpēc es reti publicēju emuāru tajā pašā mēneša nedēļā, kurā es izsūtu biļetenu. Es reti publicēju vairāk nekā vienu emuāru nedēļā, ja vien man nav īpašu apstākļu. ”

Sāciet mazu, bet cenšieties vienmēr “izskatīties dzīvam”

Autorei un runātājai Joyce Kyles uzskatīja, ka ir labāk blogot katru nedēļu. Viņas padoms jaunajiem emuāru autoriem ir “darīt to, kas man tika iemācīts kā Power 90. Paņemiet 90 minūtes dienā un koncentrējieties tikai uz noteiktu projektu. Tātad divas reizes nedēļā es pavadu 90 minūtes, vienkārši rakstot savus emuārus, un, ja jūs izmantojat WordPress, faktiski varat izvēlēties publicēšanas datumu. ”

Kyles pievieno dažus noderīgus padomus:

 • Veiciet meklēšanu tīmeklī “emuāru ģeneratoriem, kas ļauj pieslēgt divus vai trīs vārdus un bez maksas izveidot emuāru tēmas līdz pat gadam” – un arī šeit WHSR ir daudz! Apskatiet mūsu emuāru veidotājus un ideju ģeneratorus plānošanas rīku sarakstā šīs rokasgrāmatas beigās.
 • Izmantojiet plānotājus, piemēram, Hootsuite, lai ieplānotu savas ziņas.
 • Ieplānojiet ziņas Facebook lapās (un citos sociālajos saziņas līdzekļos).

Metjū Geitss, profesiju atzīšanās īpašnieks, iesaka sākt mazo un tiecies pēc 1-2 amatiem nedēļā, ja jūs tikko sākat darbu. “Tiklīdz jūs sākat kļūt populārāks,” viņš saka, “un, ja vēlaties turpināt iegūt popularitāti, jums jācenšas izlikt sludinājumi saskaņā ar 5 dienu darba nedēļas grafiku (M-F). Vislabākais, ko patiešām darīt, ir uzrakstīt tonnu rakstu iepriekš, [tad] nemaz neuztraukties tos publicēt. Rakstiet vismaz 10. Sāciet publicēt 1–2 [ziņas] nedēļā, bet turpiniet rakstīt vismaz 1–2 nedēļā. ”

Cik daudz laika jūs varat veltīt emuāru veidošanai, ir atkarīgs arī no jūsu rakstu garuma un detaļām, vai ne? Vārtiem ir daži padomi garu formu emuāru autoriem:

“Ja jūs mēdzat rakstīt garus rakstus, kas ir 2000 vai vairāk vārdu, tad, iespējams, varat atbrīvoties, nosūtot [mazāk] dienas nedēļā. Ja jūs rakstāt īsākas emuāra ziņas, starp 500–1000 vārdiem, tad, iespējams, vislabāk ir izlikt dažas reizes nedēļā. Patiešām, nav pareizi vai nepareizi, bet, ja jūs sūtāt ziņojumu tikai reizi nedēļā vai reizi mēnesī, jūsu emuārs izskatīsies miris, un apmeklētāji, iespējams, vairs neatgriezīsies. ”

Geitsa uzskata, ka emuāram vajadzētu izskatīties pēc iespējas “dzīvam”, tāpēc labāks risinājums būtu publicēt dažas reizes nedēļā (ja jums ir resursi) nekā tikai reizi nedēļā. “Bet atkal, gatavojoties šīm ārkārtas situācijām, vislabāk ir tikai iepriekš uzrakstīt apmēram 10 rakstus un vienmēr vismaz 3 ir rezerves kopija, ja jūs saņemat rakstnieka bloku un nevarat rakstīt dažas dienas vai dažas nedēļas. ”

Izmantojiet redakcijas kalendāru

Apskatīsim mazliet vairāk par redakcijas kalendāra izmantošanas efektivitāti.

Džūlijai Evaldai, Emuāru autorei un Impressa Solutions satura stratēģei, redakcijas kalendārs var pārvērst emuāra plānošanu par veiksmīgu, un jums pat nav vajadzīga izdomāta programmatūra, jo “to var izveidot ļoti vienkārši ar izklājlapu (es izmantoju Smartsheet) vai Google kalendārā. ”

Evalds iesaka jums “palūkoties vismaz divus mēnešus nākotnē. Tādā veidā jūs varat iegūt labu pārskatu par to, cik daudz ziņojumu ir jāizveido noteiktā laika posmā, kā arī varat plānot (un turpināt strādāt) ziņas ar sezonālu saturu vai ziņojumiem, kas reklamē citus mārketinga pasākumus. Pretējā gadījumā jūs varat ķerties pie motivēšanas, lai savlaicīgi izveidotu amata vietas, vai arī jums nekas nav jāsamierinās, ja esat kaut ko noņēmis vai ir notikusi ārkārtas situācija. ”

Šīs ziņas beigās atradīsit redakcijas kalendāra lietotņu un citu rīku sarakstu.

2. Palieciet produktīvi

Tējas tase, daži pārtraukumi, mazliet vingrinājumu, mīksta mūzika un, pats galvenais, pozitīvs domāšanas veids var palīdzēt jums iekļūt zonā, un, ja jūs cīnāties ar nemieru, ir daži hacks, kurus varat mēģināt palīdzēt sasniegt jūsu emuāru veidošanas mērķi.

Uzņēmējdarbības emuāru veidošana ir jāizbauda tā, it kā tas būtu personisks žurnāls, lai labi piepildītu ideju un turpinātu darbu.

Bet tas viss nav saistīts ar produktivitāti. Jums ir nepieciešami arī ārējie stimuli.

Emuāru autora zonēšana

“Izsekojiet pēc iespējas vairāk citu saistītu emuāru.”

Deivs Hermansens, Store Coach, Inc. e-komercijas veterāns un vairāk nekā 13 gadus vecs veterāns un treneris, uzskata, ka labākais veids, kā uzturēt pastāvīgu ideju plūsmu un nekad neizmantot blogošanas idejas, ir:

Izpildiet pēc iespējas vairāk citu saistītu emuāru. Viņi var būt pārsteidzošs iedvesmas avots. Abonējiet visu emuāru, kas saistīti ar jūsu nišu, RSS plūsmas. Dalieties ar saviem labāku rakstu kopsavilkumiem, pat brīvi saistītiem ar jūsu nišu. Izmantojiet tos kā iedvesmu dažām lietām, par kurām varētu rakstīt. Kopīgojiet lielāko daļu labo rakstu, ko atrodat savos sociālajos tīklos, bet saglabājiet pāris šeit un tur kā idejas lietām, kuras varat rakstīt pats..

Veco tēmu uzņemšana un skatīšana no jauna, un veco ziņu vai viesu ziņu atkārtota pārsūtīšana ir žurnālistikā plaši pazīstama prakse, kas arī patīk kā emuāru veidošana.

Sekojiet savam “Muse”

Plānošana ir būtiska, taču atstājiet vismaz pāris dienas nedēļā, kur varat vienkārši “iziet kopā” un burtiski izklaidēties ar savu emuāru. Rakstīšana, kad jūs jūtaties iedvesmota no jūsu “mūza”, ļaus jums izvairīties no izdegšanas un palīdzēs arī radīt vairāk ideju, lai nākotnē varētu blogot..

Izlasiet, kā Sena Kimera produktivitātes stratēģija gūst labumu no “mūza”:

Kad es jūtos ļoti radošs un vēlos rakstīt, es vienā sēdē var izveidot 2 vai 3 emuārus, tāpēc parasti daži no tiem ir gatavi. Dažreiz man ir ideja emuāram, kas būs pārāk garš, tāpēc es izdarīšu 2 vai 3 sēriju.

Ja es apmeklēšu ļoti interesantu konferenci vai sanāksmi savās konsultāciju zonās, es par to uzrakstīšu blogu vai divus. Piemēram, [kad] es devos uz Ziemeļkarolīnas SHRM (Cilvēkresursu konferences biedrību), [tad] nedēļas nogalē es izstrādāju divus emuārus par divām galvenajām runām, kuras es publicēšu vēlāk [mēnesī].

Turklāt, ja es sadarbojos ar interesantu personu vai uzņēmumu, tas man radīs ideju par emuāru, un, ja man radīsies idejas emuāram, es to pierakstīšu, tāpēc neaizmirstu.

3. Palieciet konsekventi

Plāna un kalendāra pieejamība var palīdzēt jums saglabāt konsekvenci gan kvalitātes, gan kvantitātes ziņā.

Danny Garsija piekrīt, ka “ir svarīgi izveidot satura plānu un pieturēties pie tā. Viens no galvenajiem padomiem, ko ikviens sniedz emuāru autoriem, ir saglabāt konsekvenci. Nav īsti svarīgi, cik bieži jūs sūtāt ziņojumu, ja vien jūsu lasītāji zina, cik bieži jūs sūtāt ziņojumu, un jūs to ievērojat. Es teiktu, ka biežums nav tik svarīgs kā kvalitatīvs darbs, bet ir izdevīgi vismaz reizi divos mēnešos izlikt darba grafiku. ”

Emuāru kalendārs palīdz saglabāt konsekvenci

Garsija atzīmē, ka, runājot par emuāru veidošanu, tā ir vairāk nekā kvantitatīva, neatkarīgi no tā, cik reizes nedēļā vai mēnesī jūs publicējat. Viņš norāda uz dažiem populāriem piemēriem:

Ir emuāru autori, kas blogo katru dienu (piemēram, Neil Patel vai Seth Godin), un citi, kas blogo aptuveni divas reizes mēnesī (piemēram, Marks Mansons vai Ryan Holiday). Viņiem visiem ir milzīga auditorija, nevis pamatojoties uz viņu ierakstu biežumu, bet gan uz ierakstu kvalitāti.

Stens Kimers mēģina “palikt 2 vai 3 emuārus uz priekšu melnraksta režīmā”, lai viņš varētu “kaut ko sagatavot, ja nonāktu īpaši aizņemtā laikā vai personīgi grūtā laikā (vai pat dotos atvaļinājumā!”).

Runājot par to, kāda veida ziņas pievienot kalendāram, un cik to, Džūlija Evalda iesaka jums “izpētīt savus mērķus, auditoriju un to, cik daudz laika (vai naudas) varat veltīt emuāram. Katru mēnesi vajadzētu būt amatam, kurā personīgi tiek runāts ar katru auditoriju un kura mērķis ir apmierināt katru no jūsu mērķiem vai lietām, kuras šobrīd pārdodat. Jā, šeit vajadzētu pārklāties. ”

Evalds iesaka izvietot vismaz 4 līdz 6 ziņas mēnesī vai 2 nedēļā, taču galu galā varat doties ar jebkuru numuru, līdz jūs nemainīsities konsekvents publicēšanas grafikā..

4. Viesu ziņu integrēšana jūsu grafikā

Kalendārā atstājiet vietu viesu ziņām – tie nav mazāk svarīgi kā jūsu ziņojumi, un tie palīdz reklamēt jūsu emuāru un zināšanas.

Tomēr jums ir jāpārliecinās, ka nevēlaties atstāt novārtā savu emuāru, lai ievietotu viesus, un lai jūs neizdegtu, mēģinot izdarīt abus ar visaugstāko jaudu.

Danny Garcia, Stacklist.com mārketinga operāciju vadītājs, saka, ka “viesu ievietošana pakļauj jūs jaunai auditorijai un nodrošina jūsu vietni ar vērtīgām atpakaļsaišu saitēm, lai izvairītos no izdegšanas, ja prioritējat viesu ievietošanu vai nosakāt sev termiņus (ja viņi jums netika dots), kam vajadzētu palīdzēt. ”

Garsija arī secina: “Konsekvents rakstīšanas grafiks ir ļoti veiksmīgs. Es uzskatu, ka es esmu visradošākais, kad es vienkārši pamodos no rīta un rakstu 2 stundas, pirms kāds no traucējumiem traucē. Kad ir daudz ko uzrakstīt, rakstīšana kļūst par darbu, kas mazāks par galvu, kas parasti izraisa izdegšanu. ”

Emuāru un viesu ziņojumu organizēšana

Vēl viens hack, ko pieminēja šajā amatā aptaujātie – un ka es pats to izmantoju, ir apsvērt jūsu dzīvesveidu un produktivitāti.

Tas ir:

Cik bloga ierakstu mēnesī var reāli uzrakstīt?

Paņemiet šo numuru un izveidojiet 2 no šīm viesu ziņām. Tas ir labs īkšķa noteikums, lai līdzsvarotu centienus izvairīties no nolaidības vai izdegšanas.

Piemēram, manam blogošanas biežumam un viesu ierakstu skaitam, ko es ideālā gadījumā varu rakstīt mēnesī, ir jāatbilst manai ikdienas rakstīšanas robežai no 1000 līdz 1500 vārdiem. Centieni darīt vairāk kaitētu manai garīgajai veselībai un izmestu visu grafiku, tāpēc viesu amatu integrācijai jābūt pārdomātai un labi pārdomātai..

Mans Palmers atgādina: “Viesu norīkošana ir būtiska, kad audzē auditoriju.” Viņa saka, ka tas jo īpaši attiecas uz jaunajiem emuāru autoriem, un iesaka reizi nedēļā “ievietot jaunu saturu [jūsu emuārā]. Pēc tam viesu pastu reizi nedēļā. ”

5. Sociālo mediju mārketinga integrēšana jūsu grafikā

Jūs nevēlaties tērēt laiku, ko veltāt sociālo mediju mārketingam, jo ​​nevēlaties, lai tas patērētu rakstīšanas laiku.

Jums ir jāpiešķir laiks sociālo mediju kanālu vadīšanai un sava satura reklamēšanai, kā arī sekotāju jautājumu un atsauksmju apmeklēšanai.

To var paveikt 30 minūtēs nedēļā vai mazāk, vai arī varat ievērot Mana Palmera stratēģiju:

Lai pārliecinātos, ka sociālo mediju mārketings un emuāru publicēšana nav patērējoša, reģistrējieties Hootsuite. Tas ir bezmaksas un pasakains. Attiecībā uz grafiku [attiecība ir] 70% -20% -10%:

 • 70% no jūsu akcijām ir jāveido – es runāju ar retweetiem, fotoattēlu / video atkārtotu kopīgošanu un satriecošām pēdiņām, ka pievienojat arī kaut ko “kaut ko”.
 • 20% no jūsu ziņām var būt jūsu izveidotais saturs [emuāra ziņas un viesu funkcijas.
 • 10% (un tikai 10%) var būt jūsu tiešās pārdošanas vietas – saites uz jūsu piedāvājumu, konkursu, kurā jums nepieciešams atbalsts, kursā vai iekurtā tirgū, kuru tikko uzsācāt, tīmekļa semināros utt..

Mērķauditorija pieaug tikai tad, ja saturs tiek tirgots. Smagi.

Lai optimizētu savus sociālā mārketinga centienus, izlasiet mūsu būtisko sociālo mediju mārketinga ceļvedi, lai uzzinātu, kas patiesībā darbojas galvenajās sociālajās platformās, un pievērsiet uzmanību tam.

6. Traucējummeklēšana (kad viss neiet kā plānots)

Ko jūs varat darīt, ja plānotā dienā rodas ārkārtas situācija? Un kā jūs vienmēr varat piepildīt ideju “labi”, kad šķiet, ka jūsu radošās sulas ir izžuvušas?

Mīksts un grūts termiņš jau palīdz, ja slimojat vai rodas ārkārtas situācija, taču komunikācija ar lasītājiem ir galvenā – ja nevarat ievērot solījumu, jums par to jāpaziņo, pretējā gadījumā jūs viņus pievilsiet, un satiksme samazināsies..

Problēmas ar lasītājiem

To Danny Garsija sauc par bojājumu kontroli.

Tas varētu būt tik vienkārši, kā tikai informēt lasītājus par to jūsu sociālo mediju kanālos, lai viņi joprojām būtu informēti. Lai ideja vienmēr būtu piepildīta, jums ir jālasa vairāk, nekā jūs rakstāt. To, ko mēs rakstām, ietekmē tas, ko mēs lasām. Jebkuram savam rakstam ir nepieciešami arī dažādi avoti.

Jūs varat pavadīt nedēļu grāmatas lasīšanā, lai rakstīšanā no tā iegūtu dažus teikumus, tāpēc ir svarīgi daudz lasīt. Jums ir nepieciešams daudz dažādu informācijas / iedvesmas avotu. Uz papīra tas neizklausās tā vērts, bet lasīšana ir zināšanu avots un iedvesmo radošumam.

Dažreiz varat pamanīt, ka jūsu kalendārs ir pārāk iesaiņots pašreizējai personīgajai dzīvei. Tādā gadījumā apsveriet iespēju izveidot mazāku grafiku, kas to risina, vai “rezerves” grafiku, ko varat izmantot, pārdzīvojot sarežģītu dzīves posmu..

Raelins Tans iesaka plānot katru mēnesi un sadalīt grafiku nedēļas uzdevumos:

Katru mēnesi es apsēžos un izplānoju, ko mēnesī vēlos sasniegt. Piemēram, es varētu uzstādīt mērķi uzrakstīt X emuāru un X viesu skaitu vai uzsākt jaunu kursu. Pēc tam es tos sadalīšu tajā, kas būtu jādara katru nedēļu.

Kad parādās ārkārtas situācija, es to varu iekļaut savā blogošanas grafikā, nekļūstot par stresu. Es precīzi zinu, kas man jādara nedēļu, tāpēc, ja es atgriezos uz dažām dienām, es zinu, ka man vēlāk ir jāpanāk.

Tāpat, ja esmu īpaši neproduktīvs noteiktā nedēļā, es varu izmantot citas nedēļas un palikt uz ceļa, jo precīzi zinu, kas mēneša laikā jāsasniedz..

Ja precīzi plānoju, ko darīt katrai dienai, es pārlieku stresoju, cenšoties “vienmēr” būt produktīvs. Es atklāju, ka ir ļoti grūti konsekventi izpildīt ieplānoto dienas grafiku, jo vienmēr notiks neparedzamas ārkārtas situācijas, tāpēc es to vietā iestatu iknedēļas un ikmēneša uzdevumus.

Mans Palmers, vietnes MysPalmer.com izpilddirektors, zina, ka dzīve notiek, un jūs nevarat no tās izvairīties, kad tā notiek, tāpēc “par to plānojot nedēļu iepriekš, par to jārūpējas. Nevajag izdomāt. Piesakieties Hootsuite un izmantojiet izdevēju, lai apskatītu gaidāmo nedēļu. Noklikšķiniet uz laika, izvēlieties tīklu un grafiku. ”

Jebkurā gadījumā jums par to nav jāraizējas. “Ja jums kāda vai cita iemesla dēļ amata pietrūkst, neveiciet sviedru,” saka Džūlija Ēvalde. “Iesit to cauri, cik drīz vien iespējams. Ja jūs esat darījis jebkāda veida SEO centienus, ja izlaižat sūtīšanu, jūs redzēsit mazāku trafiku un klasifikāciju. ”

Ja jūs nolīgāt emuāru autoru

Niks Brennans, Watch Social Media dibinātājs un izpilddirektors, saka: “Ir trīs atslēgas, kā uzturēt sakārtotību un pareizību, kad runa ir par emuāru veidošanu”, un jums ir kāds cits, kurš jūsu labā strādā.

1. Augsta līmeņa kalendārs, kurā jūs varat norādīt, kāda veida saturu vēlaties redzēt tiešraidē katru nedēļu – gara forma / īsa forma, saturs, kas paredzēts vienai auditorijai, salīdzinot ar otru, utt..

2. Ideju krātuve, kuru varat izmantot, lai aizpildītu šo kalendāru.

3. Skaidrs apstiprināšanas process.

“Kamēr jums ir spēcīgs rakstnieks un šie priekšmeti ir izveidoti,” piebilst Brennans, “jūsu komandai nevajadzētu būt problēmām izvietot kvalitatīvu saturu ar regularitāti.”

Šeit WHSR ir atrodams ceļvedis par tādu rakstnieku pieņemšanu darbā, kurus jūs varētu vēlēties izlasīt: “No Blogger līdz Managing Editor: Rakstnieku nolīgšana savam emuāram.”

Kā rīkoties sezonāli

Ir laba ideja šos amatus plānot iepriekš – pat vairākus mēnešus uz priekšu -, jo tie var izraisīt satiksmes uzplaukumu, un tāpēc jūs varētu vēlēties rīkoties ar tiem īpaši uzmanīgi.

Ideālā gadījumā jūs plānojat sezonālās amata vietas gada sākumā un bloķējat kalendāro dienu rakstīšanu, kā arī savus termiņus. Dodiet sev pietiekami daudz laika lietu veikšanai, jo nezināsit, kas varētu notikt pēc daudziem mēnešiem: brīvs kalendārs joprojām ir labāks nekā vispār..

Turklāt jums ir vairāk laika domāt par savām ziņām un uzmanīgi savienot tos ar savu zīmolu, kā arī papildu laiks, ko veltīt izpētei un avotu atrašanai, lai jau ilgāku laiku veiktu intervijas – kaut kas noderēs gan jums, gan jūsu avotiem, cik vien iespējams pārplānojiet interviju, ja rodas ārkārtas situācija.

Danny Garsija skaidro:

Būtu labi, ja pasts būtu gatavs lietošanai [publicēšanas] dienā vai aizvakar. Laicīgums ir svarīgs, taču joprojām ir svarīgāk, kā jūs vērpjat svētku pastu, lai atspoguļotu jūsu zīmolu.

Šī stratēģija darbojas ar visām ziņām, kuras plānojat publicēt, tāpēc pārliecinieties, ka lielāko daļu sava kalendāra plānojat gada sākumā vai ik pēc 6 mēnešiem vai vismaz, kā ierosina Mans Palmers: “Mēģiniet ieskatīties nākamajā mēnesī līdz iepriekšējā vidus. Plānojiet novembra sezonas amatus līdz 15. oktobrim. ”

Rīki (bezmaksas un maksas) emuāru un sociālo mediju plānošanai

Emuāru plānošanas rīki

Plānošana ir būtiska, taču jums tas viss nav jādara manuāli! Ir bezmaksas un maksas rīki, kurus varat efektīvi izmantot, lai paātrinātu emuāra produktivitāti un visu kontrolētu bez stresa.

CoSchedule

CoSchedule ir tīmekļa redakcijas kalendārs, kas izveidots speciāli satura mārketingam.

Kriss Brantners, vietnes CutCableToday.com īpašnieks, dalās pieredzē par rīku:

Pēc kāda laika es pārgāju uz CoSchedule, lai pārvaldītu savu emuāru, un tas ir labākais, ko es jebkad esmu varējis izdarīt. Tas ne tikai palīdz man viegli pārvaldīt uzdevumus ar vairākiem rakstniekiem un redaktoriem, bet arī ļauj man pārdomāt ideju no pirmsākumiem līdz ievietošanai sociālajos saziņas līdzekļos – tas viss notiek no viena informācijas paneļa, kas ir integrēts programmā WordPress..

Danny Garcia arī iesaka šo rīku satura plānošanai, un Lori Soard to norāda kā vienu no 10 laika pārvaldības rīkiem emuāru autoriem.

WordPress spraudņu plānošana

Višnu uzrakstīja detalizētu ziņu par to, kā uzlabot redakcijas darbplūsmu ar plānošanas spraudņiem. Raksts ir paredzēts vairāku autoru emuāriem, taču rokasgrāmatu var viegli izmantot arī viena autora emuāros.

Vislabāk vērtētie WordPress redakcijas spraudņi ietver:

 • Redakcijas kalendārs
 • Rediģēt plūsmu (pārskatījis Višnu savā ziņojumā)
 • WP satura kalendārs

Danny Garsija arī iesaka “rīkus un integrāciju (…), kas atvieglos blogošanas procesu”, piemēram, Orbis un Task Manager.

Ēdams

Airtable ir tīmekļa programmatūras risinājums kalendāra plānošanai, kas izmanto izklājlapas formātu.

Elizabete Kārtere iesaka šo programmatūru. “Tas ir vienkāršs, uz mākoņiem balstīts izklājlapu rīks, kas ļoti atvieglo datu lauku savstarpēju norādi vairākās izklājlapu sērijās. Piemēram, es savu galveno kalendāru varu ievietot vienā izklājlapā un saistīt to ar atsevišķām izklājlapām, kas izseko atslēgvārdus, autorus, pircēju personas un tā tālāk. Tas ir ļoti vizuāls, viegli dalīties ar manu komandu un vienkārši patīkami lietojams. ”

Hootsuite

Pēc Garsijas vārdiem, Hootsuite ir “sociālo mediju pārvaldības rīks, kas ļauj plānot ziņas Facebook & Twitter, tāpēc sociālo mediju mārketings nebeidz ēst daudz laika ”.

Lori Soard iekļāva Hootsuite starp 20 obligātajiem rīkiem, kas katram emuāru veidotājam un tiešsaistes biznesam ir jāuztur parocīgi.

Ideju starteri un ģeneratori

Sākuma idejas ir emuāru veidošanas uzvedņu saraksti, lai jūs sāktu rakstīt, un izvairītos no rakstītāja bloķēšanas, kad nevarat nākt klajā ar tēmu vai rakursu, par kuru rakstīt.

Lori Soard savā amatā dalījās ar 20 iesācējiem, un es savācu 15 emuāru ideju ģeneratorus, lai iegūtu izvēli no vienādojuma un vienkārši sāktu bez turpmākas domas.

Trello

Starp Danny Garcia ieteikumiem par emuāru veidošanas rīkiem, Trello nopelna savu uzdevumu un ideju organizatora vietu. Viņš uzsver, ka “ir svarīgi tos pierakstīt, pretējā gadījumā jūs tos aizmirsīsit, un tas jūs sakārtos”.

Arī Trello var brīvi izmantot.

Smartsheet

Tas ir satura plānošanas rīks, kuru izmanto Džūlija Ēvalde. Smartsheet ir izklājlapām līdzīga sadarbības darba pārvaldības platforma, kas ir lietotājam draudzīga un viegli lietojama.

Rīku var izmēģināt bez maksas, un cenas sākas no USD 14 / lietotājs / mēnesī.

Buzzsumo

Šī labi zināmā vietne “ir lielisks veids, kā redzēt tendences,” saka Danny Garsija, “[un] tas ir arī lielisks rīks, lai atrastu cilvēkus, kuri būtu ieinteresēti jūsu emuārā.”

Lielisks rīks, kas noderēs, kad pietrūkst satura ideju.

Asana

Asana ir sadarbības tīmekļa kalendārs un projektu pārvaldības komplekts indivīdiem un komandām.

Bez maksas var izmantot ne vairāk kā 15 komandas locekļus, pēc tam cenas sākas no 8,33 USD / lietotājs / mēnesī.

PHP-kalendārs

Ja savam kalendāram vēlaties patstāvīgu, uz PHP balstītu risinājumu, PHP kalendārs ir jauks atvērtā koda kalendārs, kuru ar minimālām prasībām varat lejupielādēt un instalēt uz servera..

Drukājami emuāru kalendāri un kontrolsaraksti

Tiešsaistē bez maksas ir daudz pieejams, un tos ir izveidojuši tādi emuāru autori kā jūs, kas vēlējāties uzlabot savu (un viņu apmeklētāju) dzīvi.

Šeit ir daži resursi:

 • Suzi no StarAMomBlog.com dalās ar saviem SMART blogošanas mērķu izdrukātajiem kontrolsarakstiem.
 • Dizaineru emuāru studija izveidoja galveno emuāru plānotāju komplektu lejupielādei un lietošanai.
 • CoSchedule ir pieejama bezmaksas satura kalendāra veidne, kas paredzēta satveršanai.
 • HubSpot apmeklētājiem arī piešķir redakcijas kalendāra veidnes.

Turklāt Pinterest ir tūkstošiem emuāru plānotāju, no kuriem izvēlēties!

Izņemšana

Būtībā jūs varat izveidot emuāru grafiku, kas darbojas, ja ņem vērā:

 1. Jūsu emuāru veidošanas mērķi
 2. Jūsu dzīvesveids un veselības apstākļi
 3. Cik ziņu var reāli uzrakstīt mēnesī
 4. Cik daudz jūs varat automatizēt

Visi šajā rokasgrāmatā lasītie padomi par viedo plānošanu bija no emuāru autoriem un tirgotājiem, kurus es intervēju, un daži no personīgās pieredzes. Daži var būt piemēroti jūsu situācijai, citi – nē, bet, tā kā emuāru plānošana ir viena no tām praksēm, kuru jūs mācāties izmēģinājuma un kļūdas dēļ, es joprojām aicinu jūs izmēģināt pēc iespējas vairāk, lai palīdzētu saprast, kas jums ir izdevīgs, un nākt klajā ar jūsu pašu plānošanas hacks.

Lai jūsu panākumi būtu, citi emuāru autori!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map